• GoHome Professional
do 310000 eura lift što veći novogradnja - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • do 310000 eura lift što veći novogradnja - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 310000 eura lift što veći novogradnja

  • Za upit "do 310000 eura lift što veći novogradnja" pronađeno 4 819 nekretnina - prosečna cena 2.578 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • 290000 eura (malo jeftiniji)
    • 320000 eura (malo skuplji)
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 155.000 €, 86,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

BULEVAR OSLOBOĐENJA, 86m2, TROSOBAN Prodaje se nov, nikad useljavan duplex u ulici Novosadskog Sajma. Poseduje prostran dnevni boravak sa trpezarijom i većinski odvojenom kuhinjom, dve spavaće sobe, garderober, kupatilo, toalet, ostavu pored kuhinje i terasu. Jedna soba poseduje malo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 151.400 €, 86,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka stana 1100622, Stanica, četvorosoban, 86m2, četvrti sprat. Četvorosoban duplex stan u novogradnji, 4/4 spratnost, u odličnoj zgradi u blizini Železnicke stanice., dvostrano orijentisan. Donji etaža se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje i kupatila. Gornja etaža poseduje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 41, 308.705 €, 85,16 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 1336 Kontakt: Za više informacija ili dogovor oko razgledanja, pozovite nas na 0643255742. Bez agencijske provizije - direktna cena od investitora. Pravni nadzor - izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena. Trosoban stan severozapadno orijentisan površine 85.16 m2 u savremenoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 310.000 €, 85,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se funkcionalan trosoban stan površine 85m² u jednom od najtraženijih delova Novog Beograda – Blok 45. Stan je izuzetno svetao i pruža odličan potencijal za adaptaciju u troiposoban, što ga čini idealnim kako za porodičan život, tako i kao investiciju. Zgrada je uredno održavana,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 310.000 €, 85,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Ekskluzivna ponuda – Izuzetan stan sa pogledom na Savu | Blok 45, kod škole Branko Radičević. U ponudi nalazi se izuzetno kvalitetan i funkcionalan stan koji ispunjava sve kriterijume za udoban porodični život ili sigurnu investiciju. Nekretnine ovog tipa se retko pojavljuju na tržištu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 299.516 €, 85,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 124969, IV/IV, terasa, nov luks, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, stambena zgrada. Prodaje se stan u izgradnji,zavrsetak 31.12.2026,a bice i ranije,stan se nalazi na 4 povucenom spratu, trosoban po strukturi,lift.Svi fasadni zidovi su urađeni od kvalitetnih termo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 271.410 €, 85,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam četvorosoban stan u novogradnji. Stan se nalazi u odličnoj lokaciji. Stan se prodaje kompletno namešten. Sastoji se od: dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, kupatilo, dve spavaće sobe, master soba, dve terase. Pravi porodičan stan. Za više informacija pozovite....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 260.000 €, 85,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Čista i uredna dokumentacija. - Prvi vlasnici. - Stan ima 85 m2. - Po kupoprodajnom ugovoru ima 70,34 m2. - Moguća kupovina putem stambenog kredita (stan su po istom principu kupili prvi vlasnici). • - Odlična lokacija. - Blizina Zemunskih kapija, Cara Dušana i izlaza na autoput.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 236.400 €, 85,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.08.2024.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Atraktivnom delu Telepa Fantastičan Veliki Četvorosoban PentHaus 85 m2 sa pripadajućom krovnom Terasom od 110 m2 na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na Petom spratu, lepe orijentacije u mirnom kraju, re pogodan je za udoban....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 231.050 €, 85,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Poštovani klijenti, sa zadovoljstvom Vam predstavljamo nov objekat sa 8 stambenih jedinica u izgradnji u prelepom delu Sremske Kamenica sa rokom završetka maj 2026. godine + 60 dana. Ono što je karakteristično i izdvaja ovu ponudu od drugih jeste izrazito visok kvalitet gradnje i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 227.630 €, 85,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izvanredan stan+++Agencijska oznaka stana 1100093, Novi Sad, Futoška, 85 m2, četvorosoban, prvi sprat. Predstavljamo vam moderan četvorosoban stan u novogradnji, staroj manje od godinu dana, koji pruža izuzetan komfor i kvalitetan životni prostor. Stan se sastoji od tri prostrane....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 214.500 €, 85,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Novogradnja na izuzetnoj lokaciji, u blizini Sajma. Veoma kvalitetna gradnja i visok nivo unutrašnje opreme. Podovi u sobama su od tarketa, dok su podovi u kuhinjama, sanitarnim čvorovima i lođama od keramičkih pločica prve klase. Unutrašnja stolarija je standardna od medijapana bojena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 205.940 €, 85,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Cetvorosoban - nov - useljiv. Vrhunski kvalitet gradnje i opreme, grejanje na toplotne pumpe, najbolji vid uštede. Sigurnosna vrata, Alu stolarija, tarket, uvozna keramika. Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. PDV uračunat u cenu. Win Nekretnine 064/8222-154, 064/8222-155,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 202.550 €, 85,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov, useljiv stan na Telepu. Pouzdan investitor sa dugo godina iskustva prepoznatljiv po kvalitetu gradnje. Za više informacija pozovite KING NEKRETNINE - Za sve vaše potrebe u pronalaženju idealnog doma, obratite se nama! ☎️ 021-221-5555 📱 064-80-333-13 / 064-80-333-12 📧 king.nsgroup@gmail.com....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 202.550 €, 85,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov, useljiv stan na Telepu. Pouzdan investitor sa dugo godina iskustva prepoznatljiv po kvalitetu gradnje. Za više informacija pozovite. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 196.350 €, 85,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se nov četvorosoban stan kod Vojne bolnice. Stan je površine 85,37m2, nalazi se na III spratu stambene zgrade sa liftom. Sastoji se od hodnika, dnevne (kombinovane) sobe sa kuhinjom i trpezarijom, 3 spavaće sobe, kupatila,toaleta i terase. Stambeno-porodični objekat se sastoji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 196.270 €, 85,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantastičan trosoban, komforan stan u 85m2 na veoma atraktivnoj lokaciji Sajam-Rumenačka. Stan se nalazi u veoma kvalitetnoj zgradi, građenoj fasadnom ciglom. Stan ne zahteva apsolutno nikakva ulaganja,što je njegova prva prednost. Od opreme na podovima je nov laminat,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 195.700 €, 85,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja iz 2014. godine, komforan troiposoban stan od 85m2. Fantastičan raspored sa čak dve terase koje su dvostrano orijentisane. U cenu je uračunat nameštaj kao i agencijska provizija. Za više informacija kontaktirajte naše agente prodaje. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 187.000 €, 85,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 95360, VPR/, klima, lift, terasa, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, dvorište/bašta, stambena zgrada. U ponudi za izdavanje je fantastičan trosoban stan, sa izuzetnim dvorištem od 100m² na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu. Stan je....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 181.280 €, 85,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fantastičan stan u srcu Petrovaradina! Stan je površine 85m2, nalazi se na trećem spratu(od ukupno 5), u novoj zgradi(iz 2023.)sa liftom.Stan je potpuno nov i prodaje se kompletno namešten-spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja.Sastoji se od velikog dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 170.380 €, 85,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u Jagodin mali. U neposrednoj blizini nalaze se vrtić, škola, ambulanta, Pantelejska crkva, kao i brojne trgovinske radnje. Stan ima 85,92m2 projektovane površine, po strukturi je četvorosoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, izdvojene....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 463-483 (od ukupno 486)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>