• GoHome Professional
do 310000 eura lift što skuplji 80 m2 - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • do 310000 eura lift što skuplji 80 m2 - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 310000 eura lift što skuplji 80 m2

  • Za upit "do 310000 eura lift što skuplji 80 m2" pronađeno 4 150 nekretnina - prosečna cena 2.565 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 290000 eura (malo jeftiniji)
    • 320000 eura (malo skuplji)
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • podno grejanje
    • lođa
    • useljiv
    • 3.sprat
    • podrum
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Senjak, 285.000 €, 78,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na izuzetnoj lokaciji na Senjaku, u blizini Sajma i Beograda na vodi, u kvalitetnoj zgradi, nalazi se stan kompletno renoviran pre 7 godina, u odličnom stanju. Svetao i sunčan, orijentisan ka ulici. Stan je uknjižen na 73m2 korisne površine, a sa terasom ima 78m2. Zgrada ima nov lift....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hotel Jugoslavija, 285.000 €, 78,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična zgrada u najlepšem mogućem okruženju. Svetao , funkcionalan sa terasom. Projektovan za moderan i udoban život PROSTORIJE: hodnik, terasa, kupatilo, tri sobe agencijska provizija 2% Terasa, Lift, Podrum, ostava.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 285.000 €, 78,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 3570 EVRA/m2-CENA STANA I GARAŽE JE 315 000 EVRA. NAJJEFTINIJI STAN SA DVE SPAVACE SOBE U BEOGRADU NA VODI PO CENI OD 285 000 EVRA (3900 EVRA) PLUS GARAŽA 30 000 EVRA. ZGRADA BW NOVA- u izgradniji . planiran završetak radova jul 2027 godine stan dvostrano....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 285.000 €, 84,00 m2 cca 3390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban stan ukupne površine 84 m2 (66 m2 plus galerija 18 m2), smešten na poslednji sprat u zgradi sa liftom, u ulici Sime Igumanova na Vračaru. Stan poseduje dve etaže (tip - dupleks). Na prvoj etaži koja je standardne visine plafona na raspolaganju je prostran dnevni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 285.000 €, 75,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, Autokomanda - Vojvode Stepe 3. 0, 75m2 (terasa 4m2), 1/8, EG-podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža Izdvajamo iz ponude stanove različitih struktura (od dvosobnih do petosobnih) u modernom stambeno-poslovnom objektu u blizini Autokomande. Zgrada se nalazi na jednoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 285.000 €, 75,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Vojvode Stepe Sprat: 1 Spratnost: 8 Soba: 3 Godina izgradnje: 2026 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 285.000 €, 85,00 m2 cca 3350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo sjajan porodičan stan u mirnoj i ozelenjenoj ulici na Lekinom brdu, nadomak Šumica., koji se nalazi u zgradi iz 2010. godine. Zgrada ima manji broj stanara i u procesu je dobijanja dozvole za izgradnju lifta. Stan je trostrano orijentisan (zapad-istok-sever) i veoma....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 285.000 €, 75,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je funkcionalan dvosoban stan na Slaviji, jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu. Stan se nalazi u urednoj zgradi i pruža odličan balans između centralne pozicije i mirnog životnog prostora. Struktura: Ulazni hodnik Dnevni boravak Spavaća soba Kuhinja sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 285.000 €, 75,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na samo nekoliko minuta hoda od centra Beograda, u neposrednoj blizini Slavije, nalazi se stan koji spaja duh starog salona sa praktičnošću savremenog života. Stan ima 75 kvadrata i po strukturi je dvosoban, ali sa rasporedom koji omogućava različite namene — podjednako dobro funkcioniše....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 285.000 €, 75,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi predstavljamo fantastičan lux renoviran stan u odlično održavanoj zgradi sa liftom nadomak Slavije. Odlična struktura stana, sastoji se od ulaznog hodnika iz koga se ulazi u prostrani dnevni boravak, spavaće sobe sa sopstvenim kupatilom, kuhinje sa trpezarijom sa prirodnom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 285.000 €, 75,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vračar, Slavija, Beogradska, 75m2 . 75m2, 2.0, 2/5, EG, lift, podrum, interfon, telefon. Dokumentacija: uknjižen. Stanje: renoviran. Prodaje se stan na Slaviji, na drugom spratu kvalitetno sagrađene i odlično....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 285.000 €, 75,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan stan, 75m² – Slavija, Beogradska ulica Na prodaju luksuzno renoviran dvosoban stan površine 75m², u samom centru Beograda – Slavija, Beogradska ulica. Stan je izuzetno svetao, dvostrano orijentisan i funkcionalno organizovan: ulazni hodnik, prostran dnevni boravak, odvojena....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 290.000 € na 285.000 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Senjak, 285.000 €, 73,00 m2 cca 3900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.12.2025 - 299.000 €
13.02.2026 - 290.000 €
05.04.2026 - 285.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.12.2025.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen, 3.0, cg, renoviran, 4/7, lift, ostava, terasa, parking za stanare. Renoviran stan, modernog enterijera i odličnog rasporeda, korisne površine 78m2, u zgradi sa novim liftom i sopstvenim parking prostorom sa rampom, namenjenim isključivo stanarima zgrade. Sastoji se od hodnika,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 284.990 €, 80,00 m2 cca 3560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Severni Telep-Odličan Veliki Četvorosoban PentHaus stan 131 m2-povrat Pdv-065/385 8880 *Direktna prodaja*Prodajemo u Severnom Telepu Veliki PentHaus 131 na Top Lokacijistan se nalazi na Četvrtom spratu,Trostrane orijentacije ima Dnevnu sobu,tri spavaće sobe,dva mokra čvora....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 284.000 €, 84,00 m2 cca 3380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen salonac u srcu Beograda. Kratka jednosmerna Sredačka ulica spaja Bulevar kralja Aleksandra sa Požarevačkom ulicom. I ako se nalazi u srcu Vračara i na par stotina metara od Vukovog spomenika i Kalenić pijace, ulica je izuzetno mirna. Zbog svog položaja, lepote i kompletno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 283.530 €, 81,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Luksuzna izgradnja po najvišim standardima modernog života. Lokacija ovog objekta je sam centar Novog Sada. Rok završetka izgradnje kraj 2025. godine. Za više informacija pozovite naše agente. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 283.530 €, 81,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Za više informacija pozovite One nekretnine! 021/2100-690 531987 Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 283.000 €, 87,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Odlična izgradnja u Cara Dušana, TOP oprema, sigurnosna vrata, parket, prvoklasna keramika u kuhinji i kupatilu. Gradnja po sistemu SMART HOME-A! Za dodatne informacije nas nazovite! Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 283.000 €, 87,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Adamovićevo naselje. Kupovina od investitora.↕Odličan, veoma svetao četvorosoban stan u novoizgrađenom stambenom objektu modernog dizajna. Nadomak osnovne i srednje škole, a u blizini Bulevara cara Lazara i Bulevara Evrope. Ovaj lep stambeni prostor čine komforan dnevni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 282.630 €, 78,00 m2 cca 3620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalan raspored četvorosobnog stana na Socijalnom! Odlična izgradnja sa rokom u septembru 2026. Takođe odličan odnos cene i kvaliteta! Za više informacija pozovite naše agente!! KING NEKRETNINE - Za sve vaše potrebe u pronalaženju idealnog doma, obratite se nama! ☎️ 021-221-5555....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 282.000 €, 78,00 m2 cca 3620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lep i prostran trosoban stan na Limanu 1. Uknjižen je na 78 m². Zgrada je novije gradnje. Prodaje se sa nameštajem i tehnikom. Lokacija stana je izuzetno atraktivna, nadomak fakulteta, Keja, Štranda, SPENS-a, centra grada, tržnog centra Promenada. Strukturu izuzetno prostranog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 282.000 €, 77,00 m2 cca 3660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3 soban stan u NOVOM SADU, LIMAN 1 površine 77m2. Retko u ponudi. Nalazi se u novogradnji što je izuzetno retkost na tržištu. Stan se nalazi na veoma traženoj lokaciji. Svi potrebni sadržaji su u blizini, Škola, Vrtić, Štrand, Promenada, Kej. Po svojoj poziciji pogodan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 281.910 €, 77,00 m2 cca 3660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Liman I, ulica Vladislava Kaćanskog. Izdvajamo iz ponude odličan, po strukturi trosoban stan koji se nalazi na jednoj od najatraktivnijih lokacija za stanovanje. U neposrednoj blizini kupališta Štranda, više obrazovnih ustanova (vrtića, osnovne škole, fakulteta), TC Promenada,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 281.910 €, 77,00 m2 cca 3660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fantastičan trosoban stan na jednoj od najtraženijih lokaciji u Novom Sadu, Liman 1, u izuzetno kvalitetno građenoj zgradi! Sastoji se od dnevne sobe, kuhinje koja je odvojena, dve komforne spavaće sobe, dva kupatila i prostrane terase. Nalazi se u mirnoj ulici i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 281.888 €, 73,00 m2 cca 3860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 AKCIJA SNIZENA CENA DO 15.JULA : 3800 cena evra/m2 📌 Specijalna ponuda: samo 281 888 evra 305 000 evra sa garažom / cena garaže 24.000e Luksuzan 3.0 stan u BW Nota – Izvanredna prilika!STAN SE NALAZI BUKVALNO PREKO PUTA TC GALERIJE- POGLED NA REKU....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 281.600 €, 80,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054554.. SALAJKA, ČETVOROSOBAN STAN 80M2, SA PDV-OM Izaberite svoj dom na ekskluzivnoj lokaciji u Novom Sadu, u blizini strogog centra grada - u ponudi je nov, neuseljavan porodični stan, u ulici Jovana Cvijića. Prestižna lokacija i premium projekat izgradnje, savršeno uklopljen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 281.500 €, 73,00 m2 cca 3860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Jedinstvena prilika kupovine komfornog, renoviranog dvosobnog stana na odlicnoj novobeogradskoj lokaciji u Bloku 63. Stan je kompletno renoviran, uz korišćenje visoko kvalitetnih materijala. Tom prilikom unapređena je elektroinstalacija, renovirano kupatilo, a lođe su zastakljene,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 281.190 €, 86,00 m2 cca 3270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se izuzetno komforan četvorosoban stan od 86m² na odličnoj lokaciji – Liman 3. Stan se nalazi u neposrednoj blizini škole, vrtića, univerzitetskog kampusa, Promenade, Merkatora i keja, što ga čini idealnim izborom za porodičan život. Funkcionalnog rasporeda, prostranih i svetlih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 280.404 €, 82,00 m2 cca 3420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

-Novogradnja; - Useljivo; - Izuzetan kvalitet gradnje (hrastov parket, BOSAL sigurnosna vrata, drvo-aluminijumska stolarija, sanitarije visokog kvaliteta, ograda od kovanog gvožđa); - Fasada: kamena vuna i crvena cigla, koja omogućava vrhunsku termo-izolaciju i dugovečnost objekta;....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 280.160 €, 85,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je fantastičan troiposoban stan na odličnoj lokaciji - 700m od Centra grada u luksuznoj zgradi sa puno zelenila.Opremljen je nameštajem modernim stilom sa kvalitetnim uredjajima. Prodaje se komletno namešten kao na slikama. Sa kupovinom stana dobijate mogućnost korišćenja....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Crveni Krst, 280.000 €, 80,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo odličan troiposoban stan u izgradnji, sa rokom useljenja novembar 2025. Nalazi se u neposrednoj blizini Beogradskog dramskog pozorišta na Crvenom krstu. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, dva mokra čvora i terase. Oprema stana....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 280.000 €, 79,00 m2 cca 3540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Stari grad, centar - Bulevar despota Stefana 3. 0, 79m2, 2/4, TA, interfon, podrum Salonski stan sa ogromnim potencijalom u srcu Starog grada – kod Skadarlije U jednom od najautentičnijih i najtraženijih delova centra Beograda, na uglu Bulevara despota Stefana i Džordža Vašingtona,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 280.000 €, 79,00 m2 cca 3540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2025.,

www.indomio.rs

Vračar, Makenzijeva ulica. Trosoban stan uknjižene površine 79m², mereno 91,6m², sa velikom terasom dužine 8m ( 25% terase je uknjiženo). Sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe, kuhinje, kupatila, i jedne manje sobe; iz predsoblja se ulazi u sve prostorije. Stan je dvostrano....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 280.000 €, 77,00 m2 cca 3640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2025.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen, I/III, ta, 3.0-soban, lako adaptibilan u 3,5, fantastična lokacija, zakup garaže. U strogom centru, pored Skadarlije i Trga Republike, u urednoj zgradi, nalazi se ovaj zanimljiv stan. Svetao, dvostrano orijentisan, funkcionalne organizacije prostora, izuzetno lepog rasporeda....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 280.000 €, 83,00 m2 cca 3370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Trg Republike, Bulevar despota Stefana, 3.0 (lako adaptibilan u 3.5), 83.25 m2 sa terasom, I od III sprata, norveski radijatori, bez lifta, interfon, video nadzor, ktv, internet, klima, useljiv po dogovoru, delimicno renoviran, uknjizen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 280.000 €, 84,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.indomio.rs

Prodajemo odličan trosoban stan, površine 84m2, na trećem spratu urednog i lepo održavanog solitera interfona i dva lifta, na Paliluli, kod TC "Zira", megamarketa "Vero", Doma zdravlja Palilula, pijace, fakulteta, stajališta više linija gradskog prevoza i ostalih nephodnih sadržaja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 280.000 €, 84,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

3.0, 84m2 (dve lođe), 2/6, CG, lift, interfon, internet, KTV, dve klime, bez ulaganja Ulica Generala Štefanika proteže se sredinom naselja Stepa Stepanović, celom njegovom dužinom. Zgrada u kojoj se stan nalazi je pri početku ulice. Naselje je moderno i planski koncipirano, infrastrukturno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 72, 280.000 €, 85,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlican stan na prodaju, u ulici MILEVE MARIĆ AJNŠTAJN, NOVI BEOGRAD Na prodaju opremljen četvorosoban stan u novoj zgradi. Mirna, moderna i urbano razvijena zona – idealna za porodičan život. Nova gradnja, vrhunskog kvaliteta, stan se nalazi na 7. spratu (poslednjem) – bez buke,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 280.000 €, 74,00 m2 cca 3780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

: Na prodaju stan u kvalitetnoj novogradnji u Beogradu, odmah useljiv, sa mogućnošću povraćaja PDV-a. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku kako za život, tako i kao investicija za izdavanje stanova Beograd. Stan se nalazi u modernoj stambenoj zgradi građenoj po najvišim standardima,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 280.000 €, 86,00 m2 cca 3260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja stana Denkova bašta - Voislava Ilića. Odličan četvorosoban stan kod Vera. Zgrada vojna, sa liftom. Stan je svetao, zaklonjen od gradske buke , okrenut ka parkovima izmedju zgrada. Blizina Vera, Tržnog centra BEO Shop, škole, vrtića, prodavnica, stanica gradskog prevoza. Brzo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 280.000 €, 74,00 m2 cca 3780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Funkcionalan trosoban stan u centru grada. U blizini je Botanicka basta, supermarketi, skole, na deset minuta hoda je Bajlonijeva pijaca, a Trg Republike je na dve autobuske stanice. Zgrada je novije gradnje iz 2014.godine.Termo i zvucna izolacija su odlici pa je boravak u stanu vrlo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 280.000 €, 86,00 m2 cca 3260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan od 86m² na drugom spratu ul. Vojislava Ilića.. Raspored je vrlo funkcionalan, iz predsoblja sa posebnim WC-om ulazi se u dnevni boravak i trpezariju sa izlazom na lođu. Sa strane kuhinje postoji prostor za odlaganje (špajz) i izlaz na drugu lođu. Spavaći deo je izdvojen....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-294 (od ukupno 437)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>