• GoHome Professional
do 300000 eura lift kablovska 70 m2 što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 300000 eura lift kablovska 70 m2 što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 300000 eura lift kablovska 70 m2 što skuplji

  • Za upit "do 300000 eura lift kablovska 70 m2 što skuplji" pronađeno 1 294 nekretnina - prosečna cena 2.541 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 280000 eura (malo jeftiniji)
    • 310000 eura (malo skuplji)
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 329.600 €, 70,00 m2 cca 4710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam trosoban komforan stan novije gradnje na atraktivnoj i traženoj lokaciji. Stan je odličnog rasporeda i sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinjom sa ostavom i degažmanom odvojenog dela sa dve spavaće sobe. Ima dva kupatila. Odličan kvalitet gradnje i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 329.600 €, 76,00 m2 cca 4340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju troiposoban stan na izuzetno traženoj lokaciji , unutar modernog kompleksa. Ovaj svetao i prostran stan pruža savršen spoj udobnosti i luksuza, a sastoji se od tri spavaće sobe, dnevne sobe sa trpezarijom, odvojene kuhinje i kupatila. Stan je potpuno namešten sa visokokvalitetnim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 329.600 €, 76,00 m2 cca 4340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam lux stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Stan se nalazi na lokaciji Cara Dušana, prodaje se potpuno namešten. Za više informacija o nekretnini kontaktirajte naše agente prodaje Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 300000 eura lift kablovska 70 m2 što skuplji'
265.000 €
216.300 €
329.600 €
  Stan, NOVI SAD, 329.600 €, 76,00 m2 cca 4340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Za više informacija kontaktirajte naše agente. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 329.600 €, 76,00 m2 cca 4340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju fantastičan četvorosoban porodični stan! Nalazi se na veoma atraktivnoj lokaciji, prodaje se kompletno opremljen i u cenu ulaze i dva garažna mesta u suterenu zgrade. Pozovite za više informacija! Kontakt 064/8222-116 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 296.400 € na 326.800 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 326.800 €, 76,00 m2 cca 4300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 296.400 €
22.05.2026 - 326.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Lift Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Panciceva (RETKO !) Sprat: 5 Spratnost: 6 Soba: 3 Godina izgradnje: 1980 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 325.000 €, 69,00 m2 cca 4710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se svetao i funkcionalan stan od 69 m² u Neimaru, u mirnom i atraktivnom delu Vračara. Stan se nalazi u novijoj, kvalitetnoj zgradi sa dva lifta i uređenim ulazom. Objekat je u procesu dobijanja upotrebne dozvole. Stan je odlično organizovan i sastoji se od dnevnog boravka,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 325.000 €, 64,00 m2 cca 5080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Parking Kanalizacija Novogradnja U izgradnji Terasa Interfon Tikveska (BEZ BEZ PROVIZIJE !) Spratnost: 4 Soba: 4 Godina izgradnje: 2026 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 321.360 €, 71,00 m2 cca 4530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan - Petosoban - Bulevar Evrope Kontakt: 064-8222-116 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 315.000 €, 76,00 m2 cca 4150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Stari Grad, Skupština - Milutina Bojića 2.5, 76m2 (terasa 2m2), 5/5, CG, lift, interfon, telefon, klima. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, u jednoj od najjlepših predratnih-salonskih zgrada na Starom Gradu. Dvostrano je orijentisan. Prostorije: ulazni hodnik, dnevna soba, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 310.800 €, 74,00 m2 cca 4200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban stan za prodaju - Voždovac, Bulevar OslobođenjaOvaj trosoban stan se nalazi u mirnom i popularnom delu Voždovca, na Bulevaru Oslobođenja. Površina stana je 73,64 m2, a cena iznosi 4.200 eura po kvadratu, bez PDV-a. Smešten je na drugom spratu zgrade od ukupno četiri sprata,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 310.000 €, 72,00 m2 cca 4310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Vračar, Centar - Hadži Đerina 2.0, 72m2(terasa 5m2), 3/4, CG, lift, parknig, podrum, interfon, klima Veoma funkcionlalan 2.0 stan, dvostrano orjentisan, kompletno renoviran. U celom stanu su uradjene elektro i vodovodne instalacije, kupatilo je celo renovirano, parket je takodje radjen.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 310.000 €, 73,00 m2 cca 4250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Kablovska Internet Lift Centralno grejanje Terasa Interfon Podrum Nebojšina Sprat: 1 Spratnost: 6 Soba: 4 Godina izgradnje: 1991 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 310.000 €, 73,00 m2 cca 4250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Parking Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Hadzi Djerina Sprat: 3 Spratnost: 4 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 310.000 €, 75,00 m2 cca 4130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Jedinstvena prilika u srcu Vračara, Beograd. Fenomenalna pozicija. Stan sa pogledom na Hram. ID440 Agencija AURORA 369 nekretnine nudi u prodaju stan u Beogradu, Vračar. Sama pozicija ovog stana je fenomenalna i retko se pojavljuju stanovi u prodaji na ovoj lokaciji. Stan gleda na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 309.000 €, 70,00 m2 cca 4410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 309.000 €, 69,00 m2 cca 4480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan trosoban stan na veoma trženoj lokaciji - Podbara. Stan se trenutno oprema, prodaje se kompletno namešten - ključ u ruke! Sav nameštaj je odličnog kvaliteta,dodatno rađena rasveta u stanu. Mogućnost kupovine garažnog mesta ili parking mesta u dvorištu zgrade. Biće LUX! Za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 309.000 €, 64,00 m2 cca 4830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi stan po strukturi dvosoban ukupne površine 64 m2 u mirnoj i zelenilom bogatoj ulici Stevana Visokog.Smešten na prvom spratu sa dve terase, uredne zgrade sa liftom, ovaj stan je u izvornom stanju i predstavlja savršenu osnovu za adaptaciju u skladu sa vašim željama i potrebama.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Donji Dorćol, 309.000 €, 64,00 m2 cca 4830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo stan u lepo održavanoj zgradi iz 80-ih godina na atraktivnoj lokaciji, na Dorćolu, u blizini svih sadržaja potrebnih za komforan život (Dunavski kej, škola, vrtić, restorani, marketi). Stan se nalazi na prvom spratu, zgrade sa dva lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 308.000 €, 74,00 m2 cca 4160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

3.0, Vračar, Sime Igumanova, 74m2, 5/7, CG, lift, terasa, parking, nov Nov, svetao stan stan s predivnim pogledom u mirnoj novoj zgradi. Cena je sa uračunatim PDV-om. Useljiv. Uknjižen kao jedqan stan ali je fizički podeljen na dve stambene jedinice: dvosoban od 48m2 i jednoiposoban....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Trg, 305.900 €, 71,00 m2 cca 4310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam svetao lux trosoban stan na lokaciji budućnosti. Stan je dvostrano orijentisan, adaptibilan u četvorosoban tako da ne gubi na prostoru i svetlosti. Lokacija je idealna za investiciju, zato što se ceo društveni život koncentriše upravo na ovoj lokaciji. Ulaganjem....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 301.800 €, 76,00 m2 cca 3970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3 soban stan u NOVOM SADU, CENTAR površine 76m2. Stan je u izgradnji. Prestižna lokacija. Svi potrebni sadržaju u blizini. Pešačka zona. Retko u ponudi. Zavređuje pažnju. Požurite Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 301.280 €, 75,00 m2 cca 4020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan, odličnog rasporeda. Uknjižen, može se kupiti na kredit. Odlična lokacija za miran porodičan život, u blizini stana dva vrtića, škole, SUP, Idea. Ispred zgrade veliko igralište za decu. Stan sa mnogo mogućnosti. Svetao stan, odličnog položaja sa prelepim pogledom.Mogućnost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 300.000 €, 68,00 m2 cca 4410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Najbolji deo,najlepse ulice na Vozdovcu ! Cena je 4200 e/m2. Odlican dvoiposoban stan,stara gradnja(1968),uknjizen 69.5m2 (63.5m2+terasa 6 m2), CG, 2/4,bez lifta. Stan je svetao,odlicnog rasporeda prostorija ( predsoblje,kuhinja sa ostavom,dnevna soba-terasa,hodnik,dve spavace sobe,kupatilo),....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 300.000 €, 74,00 m2 cca 4050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Upoznajte budući dragulj Novog Sada - stan u izgradnji u srcu grada, u jednoj od najluksuznijih zgrada koje će krasiti ovaj grad. Sa svojom izuzetnom lokacijom, ova zgrada predstavlja vrhunac elegancije i udobnosti. Kvalitetno izgrađena sa prvoklasnim materijalima, zgrada se prostire....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 300.000 €, 75,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJA STANA – SAKURA PARK, NOVI BEOGRAD Nova gradnja u okviru luksuznog kompleksa Sakura Park, blizu Savskog keja i TC Delta City Mirna zelena zona, park okruženje sa japanskim trešnjama, odlična povezanost sa centralnim zonama grada Površina: 75,6 m² Struktura: trosoban — dnevni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 299.000 €, 75,00 m2 cca 3990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetan stan u ponudi na Voždovcu, na par koraka od Banjičke šume i FON-a. Stan je površine 75m2 i nalazi se na drugom spratu stambene zgrade od tri sprata. Zgrada je izuzetno kvalitetno građena i sa liftom. Luksuzno opremljen stan, kompletno namešten. Po strukturi se sastoji od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 298.888 €, 71,00 m2 cca 4210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Direktna prodaja bez provizije – dinamičan plan otplate do završetka gradnje 🔑 MAXIS GROUP DOO BEOGRAD – Ovlašćeni partner Belgrade Waterfront-a 🔹 Broj u registru posrednika: 1850 🔥 SPECIJALNA PONUDA – SLOBODNI STANOVI:sa jednom, dve i tri spavaće sobe. 💰 CENA I USLOVI -NA TRECEM....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 296.640 €, 69,00 m2 cca 4300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.02.2023.,

www.oglasi.rs

Odličan trosoban stan na Podbari. Za više informacija pozovite naše agente prodaje! Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 293.360 €, 73,00 m2 cca 4020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Parking Kanalizacija Novogradnja U izgradnji Terasa Interfon Tikveska (BEZ BEZ PROVIZIJE !) Sprat: 3 Spratnost: 4 Soba: 4 Godina izgradnje: 2026 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 290.000 €, 73,00 m2 cca 3970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo komforan trosoban stan, na jednom od najlepših delova Vračara u Molerovoj ulici, u blizini Kalenić pijace, u veoma održavanoj zgradi sa finom fasadom i urednim ulazom. Stan se nalazi na drugom spratu zgrade sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika iz koga se ulazi u dve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 289.900 €, 71,00 m2 cca 4080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan na prestižnoj lokaciji, retko u ponudi, izuzetna prilika za kupovinu stana odličnog rasporeda u samom jezgru Gornjeg Dorćola. Za ljubitelje dupleksa, za život ili kao investicija. Stan ima visinu 3. sprata, sastoji se od: dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije, ulaza i terase -....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 289.000 €, 75,00 m2 cca 3850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo odličan trosoban stan sa garažnim mestom u zgradi novije gradnje u ulici Južni bulevar. Zgrada je iz 2010.godine, poseduje video nadzor, interfon, ulaz je uredan i redovno se održava. Stan je izuzetno komforan i sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 288.400 €, 71,00 m2 cca 4060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Odličan petosoban duplex na Bulevaru Evrope! Dole: prostran dnevni boravak sa kuhinjom koja ima prirodnu ventilaciju,terasa,kupatilo i dve spavaće sobe. Gore: dve spavaće sobe, mesto za ugradne plakare, kupatilo koje ima prozor, mini dnevni boravak od 13m2 i predivna terasa sa koje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 285.000 €, 70,00 m2 cca 4070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelepo sređen duplex stan na mirnoj i veoma poželjnoj lokaciji, idealan za porodičan život i uživanje u komforu. Donja etaža obuhvata dve spavaće sobe sa izlazom na lodju, walk-in garderober i moderno kupatilo, dok se na gornjem nivou nalaze svetao dnevni boravak, funkcionalna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 285.000 €, 75,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi predstavljamo fantastičan lux renoviran stan u odlično održavanoj zgradi sa liftom nadomak Slavije. Odlična struktura stana, sastoji se od ulaznog hodnika iz koga se ulazi u prostrani dnevni boravak, spavaće sobe sa sopstvenim kupatilom, kuhinje sa trpezarijom sa prirodnom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 285.000 €, 75,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan stan, 75m² – Slavija, Beogradska ulica Na prodaju luksuzno renoviran dvosoban stan površine 75m², u samom centru Beograda – Slavija, Beogradska ulica. Stan je izuzetno svetao, dvostrano orijentisan i funkcionalno organizovan: ulazni hodnik, prostran dnevni boravak, odvojena....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 285.000 €, 64,00 m2 cca 4450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.05.2025.,

www.berzanekretnina.org

2.0, 64m2 (terasa 2.90m2), 1/5, lift, CG, interfon, internet, telefon, ktv, podrum. Krunski venac je lociran uz Krunsku ulicu zbog čega je kvart dobio ime. Jedan od najbolje očuvanih delova " Starog Beograda" i Vračara, ističe se među atraktivnijim područjima grada. Zbog svog položaja,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 281.888 €, 73,00 m2 cca 3860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 AKCIJA SNIZENA CENA DO 15.JULA : 3800 cena evra/m2 📌 Specijalna ponuda: samo 281 888 evra 305 000 evra sa garažom / cena garaže 24.000e Luksuzan 3.0 stan u BW Nota – Izvanredna prilika!STAN SE NALAZI BUKVALNO PREKO PUTA TC GALERIJE- POGLED NA REKU....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 23, 280.000 €, 70,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo trosoban stan u Bloku 23 na Novom Beogradu, trenutno jednom od najtraženijih delova grada, u blizini su škole, vrtića, sportskih terena, bazena, tržnih centara, "Štark Arene", a centar grada i obala reke udaljeni su svega nekoliko minuta. Stan se nalazi na trećem spratu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 280.000 €, 74,00 m2 cca 3780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

: Na prodaju stan u kvalitetnoj novogradnji u Beogradu, odmah useljiv, sa mogućnošću povraćaja PDV-a. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku kako za život, tako i kao investicija za izdavanje stanova Beograd. Stan se nalazi u modernoj stambenoj zgradi građenoj po najvišim standardima,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 279.000 €, 76,00 m2 cca 3670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam luksuzni stambeno-poslovni objekat na najboljoj lokaciji u gradu. Povrat PDV-a. Ugrađena je najkvalitetnija ALU/PVC fasadna i drvena/MDF unutrašnja stolarija, a u kupatilu sanitarije premium kvaliteta. Aluminijumska stolarija je izabrana zbog svoje dugotrajnosti,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 606)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>