• GoHome Professional
do 300000 eura lift kablovska - GoHome traženje oglasa na webu
  • do 300000 eura lift kablovska - GoHome traženje oglasa na webu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 300000 eura lift kablovska

  • Za upit "do 300000 eura lift kablovska" pronađeno 8 892 nekretnina - prosečna cena 2.534 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • 280000 eura (malo jeftiniji)
    • 310000 eura (malo skuplji)
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 242.000 €, 87,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam novoizgrađenu zgradu koja se nalazi u blizini Novosadskog sajma i svih bitnih sadržaja za svakodnevni život. Oprema koja je vrhunskog kvaliteta, PVC spoljna stolarija, medijapan unutrašnja stolarija, keramika 1.klase i hrastov parket. Objekat sadrži 23 stambene jedinice....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 241.999 €, 56,00 m2 cca 4320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 🔥 SPECIJALNA PONUDA – SNIŽENA CENA DO KRAJA JUNA! Useljuv za dva meseca. Kako se bude približavalo useljenje i predaja ključeva cena stana biće veća. 📌 Cena: 4.300 €/m² ✨ EKSKLUZIVAN STAN U BW ECHO – USKORO USELJIV ✨ 🏙️ Dvosobni stan sa prelepim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 241.930 €, 65,00 m2 cca 3720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam moderan stambeno-poslovni kompleks u srcu naselja-Socijalno, idealno pozicioniran nedaleko od centra grada i pešačke zone. Projekat je osmišljen tako da pruži savršen spoj savremenog stanovanja i poslovnog ambijenta, uz vrhunski kvalitet gradnje i upotrebu prvoklasnih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 241.230 €, 69,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam luskuzan stan u jednoj od najlepših zgrada u Novom Sadu. Stan je površine 69m2, i sastoji se iz dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila, i terase. Poseduje smart sistem, italijansku keramiku i sanitarije najboljeg kvaliteta. Stan je....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, Centar, 241.100 €, 137,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dupleks u luksuznoj stambenoj zgradi u centru grada od 137,85 m2 na trećem i četvrtom spratu. Stan se sastiji sastoji se iz dva nivoa. Na prvom se nalazi hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo, toalet, terasa, lođe. Na drugom nivou se nalaze....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 241.060 €, 118,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam stambenu izgradnju. Rok završetka radova planiran je za septembar 2026. godine. Objekat se gradi po najsavremenijim građevinskim standardima, uz korišćenje prvoklasne keramike, vrhunske sanitarije i kvalitetnih završnih materijala. Posebna pažnja posvećena je svakom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 241.050 €, 78,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

*** Velike spavaće sobe. Ogroman dnevni boravak. Kupatilo je dodatno rađeno. Posebno toalet. Dvostrano orijentisan. Ima i garažu. Za više informacija pozovite naše agente prodaje! Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 241.020 €, 78,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ovaj luksuzni suteren sa visokim plafonima predstavlja savršenu kombinaciju elegancije, komfora i funkcionalnosti, idealan za svakodnevni život ili kao prostor za iznajmljivanje na dan. U enterijeru dominira kvalitetan nameštaj, koji je pažljivo odabran kako bi stvorio atmosferu sofisticiranosti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 240.970 €, 94,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

* Izgradnja na odličnoj lokaciji. Rok završetka je leto 2026. godine. Vrhunski kvalitet gradnje i opreme poznatog investitora. Kupci prve nekretnine imaju mogućnost povrata PDV-a! Pozovite nas za više informacija! 021/21-00-690 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 240.460 €, 62,00 m2 cca 3880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam novi objekat u izgradnji na lokaciji bez buke i saobraćaja sa drvoredom u celoj ulici, sa svim potrebnim funkcionalnim sadržajima u neposrednoj blizini (veliki broj najbitnijih gradskih administrativnih i uslužnih objekata). Rok izgradnje: Avgust 2026. U neposrednoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 240.300 €, 101,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 4 stan u NOVOM SADU, TELEP površine 101m2. Stan je u izgradnji. Cena stana sa pdv. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Tri mokra čvora, odličan raspored prostorija. Porodičan stan. Blizina svih potrebnih sadržaja za život, Škola, Vrtić, marketi kao i ostali sadržaji. Odlično....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 240.210 €, 101,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična izgradnja, dobro poznatog kvaliteta i opreme. Nalazi se na svega par minuta od vrtića i osnovne škole. U blizini su marketi, supermarketi, kao i Bulevar patrijarha Pavla koji je dobro povezan sa svim delovima grada. Mogućnost povrata PDV-a za kupce prve nekretnine, kao i kupovina....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 310.000 €, 73,00 m2 cca 4250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Kablovska Internet Lift Centralno grejanje Terasa Interfon Podrum Nebojšina Sprat: 1 Spratnost: 6 Soba: 4 Godina izgradnje: 1991 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 310.000 €, 73,00 m2 cca 4250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Parking Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Hadzi Djerina Sprat: 3 Spratnost: 4 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 310.000 €, 72,00 m2 cca 4310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Vračar, Centar - Hadži Đerina 2.0, 72m2(terasa 5m2), 3/4, CG, lift, parknig, podrum, interfon, klima Veoma funkcionlalan 2.0 stan, dvostrano orjentisan, kompletno renoviran. U celom stanu su uradjene elektro i vodovodne instalacije, kupatilo je celo renovirano, parket je takodje radjen.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 310.000 €, 88,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2025.,

www.berzanekretnina.org

3.5, 88m2 (terasa), 7/7, CG, lift, interfon, internet, ktv, telefon, klima. Bulevar Kralja Aleksandra je druga ulica po dužini u Beogradu i najstarija aktivna ulica Beograda. Kao jedna od glavnih saobraćajnica u gradu, spaja sam centar grada, odnosno Trg Nikole Pašića, sa periferijom.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 310.000 €, 75,00 m2 cca 4130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Jedinstvena prilika u srcu Vračara, Beograd. Fenomenalna pozicija. Stan sa pogledom na Hram. ID440 Agencija AURORA 369 nekretnine nudi u prodaju stan u Beogradu, Vračar. Sama pozicija ovog stana je fenomenalna i retko se pojavljuju stanovi u prodaji na ovoj lokaciji. Stan gleda na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 310.000 €, 134,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

062518545 Prodajemo odličan Petosoban stan na Grbavici,blizina Limanske pijace,Bulevara, Promenade,Spens-a,škole,obdaništa . . . stan može da funkcioniše i kao dva stana.četvorosoban + garsonjera.Stan ima kuhinju,trpezariju sa dnevnim boravkom, tri spavaće sobe,kupatilo,tri terase....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 310.000 €, 112,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJEM ČETVOROSOBAN STAN ,DVA KUPATILA,TRI SPAVAĆE SOBE ,DNEVNI BORAVAK ,TERASA ,DRUGI SPRAT ,NEMA LIFT ,VIDEO INTERFON ,SVEGA 4 STANA U ZGRADI,MIRAN DEO GRADA ,BRZO USELJIV Viber +38163207843 Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 310.000 €, 55,00 m2 cca 5640 €/m2