• GoHome Professional
do 300000 eura lift kablovska - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • do 300000 eura lift kablovska - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 300000 eura lift kablovska

  • Za upit "do 300000 eura lift kablovska" pronađeno 8 892 nekretnina - prosečna cena 2.534 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • 280000 eura (malo jeftiniji)
    • 310000 eura (malo skuplji)
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Salajka, 259.810 €, 110,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam novu izgradnju u jednom od najlepših ulica Salajke u mirnom delu grada. Stan je u izgradnji sa rokom kraj 2026. godine. Orjentacija stana je na dvorište u pitanju je 3. sprat, nekretnina će od opreme imati sledeće: sigurnosna vrata, pvc stolariju, keramiku extra....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 259.390 €, 114,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu izgradnju na Mišeluku sa rokom završetka krajem 2026. godine. Odličan kvalitet gradnje kao i opreme: aluminijumska stolarija, tarket, podno i plafonsko grejanje i hladjenje ! Stan će poedovati i krovnu terasu od 114m2. Pozovite kako bi se uverili u sve prednosti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 259.340 €, 109,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi stanovi u manjoj stambenoj zgradi sa samo dva sprata i dva ulaza, u mirnoj ulici na Telepu, idealnoj za porodičan život. U neposrednoj blizini se nalazi škola, što ovu lokaciju čini posebno pogodnom za porodice s decom. Gradnja je već 80% završena, a iza projekta stoji proveren....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 259.340 €, 109,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan četvorosoban stan s pdv-om na TELEPU. Izgradnja-odličan kvalitet gradnje i opreme. Vredi videti.Pozovite. 064/8222-116 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 259.060 €, 82,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam porodičan, četvorosoban stan u zgradi premium kvaliteta na najtraženijoj lokaciji u gradu. Građena najkvalitetnijim materijalima kako spolja tako i iznutra, ovaj stan Vam nudi pored kvaliteta izuzetan komfor. Što se tiče opreme, sigurnosna ulazna vrata, antracit....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 259.050 €, 95,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan, savršenog rasporeda. Kuhinja fizički odvojena sa trpezarijom i prirodnom ventilacijom. Komforan dnevni boravak, svetao, sa izlazom na terasom. Deganžmanom odvojene tri spavaće sobe i kupatilo. Stan dvostrano orijentisan. Ekstra lokacija, blizina keja i centra. Hitna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 259.050 €, 95,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se NAMEŠTEN uknjižen 4 soban stan u Novom Sadu, KEJ, površine 95 m². U blizini je sve potrebno za ugodan porodični život. Odličan i funkcionalan prostor. Porodičan stan koji zavređuje pažnju. Pozovite da pogledate. Terasa, Lift, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 11c, 259.000 €, 68,00 m2 cca 3810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd, Stari Merkator, Aleksinačkih rudara, trosoban stan, ukupne površine sa lođom 71m2, uknjižen na 68m2. Na šestom spratu od osam, stambene zgrade sa centralnim grejanjem, interfonom i novim liftom postavljenim prošle godine. Dvostrano je orijentisan, spavaći deo gleda na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 259.000 €, 84,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prijatan i tih stan sa terasom za uživanje, odlične cene. Kompletno renoviran u periodu 2019-2025 godine. Mogućnost proširenja hodnikom zgrade (3m2), kao što su se proširile ostale komšije. Mogućnost adaptacije velike spavaće sobe u dve, pravljenjem jednih vrata, prozora i zida. Kompletno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 259.000 €, 110,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ID 575 Idealna investicija- mogućnost nastavka zakupa- trenutno izdat za 1090€ na godinu dana stranim državljanima. Mogućnost korekcije cene za ozbiljne keš kupce. Osnovne informacije: • Kvadratura: 110 m² (84 m² registrovano) • Terasa: 18 m² ( plus dodatno 12 m² natkriveno i zastakljeno)....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju – prostran i potpuno renoviran stan sa velikom terasom, odmah useljiv! Predstavljamo vam izuzetnu nekretninu smeštenu na visokom prizemlju, 1 metar iznad nivoa terena, idealnu za porodično stanovanje ili poslovnu namenu. Ovaj funkcionalan i svetao stan dodatno oplemenjuje....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo fantastičan 3.5 stan, na prelepoj lokaciji Bežanijske kose, ulica je Marka Čelebonovića. Zgrada je iz 1995. godine, lepo održavana, okružena zelenilom i velikim javnim parkingom. Obezbeđena je video nadzorom na ulazu i hodnicima. Stan je uknjizen 1/1, sa urednom dokumentacijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 259.000 €, 113,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je moderno opremljen i kompletno renoviran četvorosoban stan u mirnom, porodičnom delu Bežanijske Kose, okružen zelenilom i parkom. Stan se nalazi u visokom prizemlju zgrade iz 1995. godine, sa rampom za osobe sa invaliditetom i velikim javnim parkingom u hladu drveća.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 259.000 €, 58,00 m2 cca 4470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvosoban stan površine 58 m2 na Vračaru u Šumatovačkoj ulici. U neposrednoj blizini stana nalaze se svi važni infrastrukturni sadržaji. Stan je koncipiran tako da se sastoji od otvorenog dnevnog boravka, trpezarije, kuhinje, spavaće sobe, kupatila, antrea i terase. Grejanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 23, 259.000 €, 75,00 m2 cca 3450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prestižnoj i jednoj od najatraktivnijih lokacija na Novom Beogradu, u neposrednoj blizini Sava Centra, TC Ušće, Arene, u mirnom delu bloka, nalazi se ovaj trosoban stan. Svi sadržaji neophodni za svakodnevni život, nalaze se oko zgrade, sa dovoljno mesta za parkiranje. U neposrednoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 258.680 €, 93,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vila je namenjena porodicama koje zahtevaju najviši nivo komfora, diskrecije, kvaliteta, sigurnosti i luksuza. Svi stanovi su četvorosobni sa prostranom dnevnom sobom koja čini celinu zajedno s kuhinjom i trpezarijom, odvojene tri spavaće sobe sa prirodnom svetlošću, terasa, kupatilo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 258.530 €, 86,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju komfornog i moderno uređenog porodičnog stana na mirnoj lokaciji sa puno zelenila, idealnog za porodičan život. Funkcionalnog rasporeda- prostran dnevni boravak povezan sa trpezarijom, koja lako može da se prepravi u spavaću sobu bez gubitaka udobosti u dnevnom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 258.500 €, 86,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3.0 stan u NOVOM SADU,LIMAN 4, površine 86 m2 + terase oko 10m2. Nalazi se u mirnom delu lokacije okružen zelenilom i parking prostorom. Odličan raspored prostorija, izuzetna funkcionalnost. Adaptibilan je po potrebi kupca u Troiposoban stan.Svi potrebni sadržaji su u blizini,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 258.473 €, 94,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izgradnju objekta u ulici Stevana Doronjskog koja se nalazi u naselju Banatić jednom od najlepših i najtraženijih delova za život u Novom Sadu. Objekat je odlično pozicioniran sve je na 5 minuta udaljenosti Železnički park, Novosadski Sajam, Dom zdravlja Rumenačka,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 258.390 €, 70,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam stambeno -poslovni objekat spratnosti 2Po+P+M+3+Pk. Povrat PDV-a. Ugrađena je najkvalitetnija ALU/PVC fasadna i drvena/MDF unutrašnja stolarija, a u kupatilu sanitarije premium kvaliteta. Aluminijumska stolarija je izabrana zbog svoje dugotrajnosti, otpornosti na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 258.300 €, 100,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju SMART stan sa PODNIM GREJANJEM i liftom koji ulazi u stan - atraktivna lokacija nadomak Keja i centra grada Prodaje se prostran i funkcionalan stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu – Podbara, na samo 300 metara od Keja i centra grada. Ova lokacija nudi savršen....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 258.000 €, 116,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzno opremljen stan u samom centru grada, u novijoj zgradi sa liftom, kvalitetne gradnje na drugom spratu. Sastoji se od hodnika, tri spavaće sobe, prostrane dnevne sobe, trpezarije, kuhinje, wc-a i toaleta. Stan poseduje dve terase koje povezuju dve spavaće i dnevnu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hotel Jugoslavija, 258.000 €, 68,00 m2 cca 3790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine vam nude prostran i svetao trosoban stan površine 68 m² korisne plus terasa 5 m², na 6. spratu zgrade sa osam spratova i novim liftom. Stan je dvostrano orijentisan, što mu obezbeđuje puno prirodne svetlosti i dobru prozračnost tokom cele godine. 📐 Raspored prostorija:....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 257.760 €, 120,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan na Bulevaru Nemanjića koji se nalazi na šestom i sedmom spratu, po strukturi je četvorosoban i orijentisan je jug-sever. Dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom čini jedinstvenu celinu i direktno je povezan sa terasom. Na ovom nivou je još jedna spavaća soba i kupatilo.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 257.500 €, 122,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.07.2024.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Atraktivnom delu Petrovaradina Fantastičan Četvorosoban PentHaus 122 m2 sa Velikom terasom 193 m2 na TIP-TOP LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi sa visokim komforom života Ističemo kvalitetnu ugradnju, hrastovi parketi, italijanske pločice, pvc stolarija,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 257.500 €, 114,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.11.2023.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Atraktivnom delu Petrovaradina Nov Veliki PentHaus 114 m2 na TOP-TOP LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi sa visokim komforom života Ističemo kvalitetnu ugradnju, hrastovi parketi, italijanske pločice, pvc stolarija, sigurnosna vrata, terasa, lift....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 257.500 €, 71,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Trosoban stan 71 na Keju pogled na Dunav PRODAJE SE Lokacija: Kej (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Beogradski Kej Sobnost: Trosoban Kvadratura: 71m2 Stanje objekta: Starija gradnja Grejanje: Gradsko Nivo u zgradi: 4. sprat Dodatne informacije Terasa, Lift, Podrum, ostava,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 257.500 €, 124,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Idealno za porodicu sa malom decom. Parkingsa zelenilomispred i oko objekta.Mirna lokacija sa obdaništem,osnovnom i srednjom školom u neposrednoj blizini. Park sa sadržajem za decu na 50m od objekta. Blizu centra grada, Promenade,Futoške pijace, prodavnice. Ulazu dvorište sa kapijom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 257.500 €, 108,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fantastičan porodičan stan u jednoj od najboljih zgrada u Novom Sadu. Ovaj stan je veoma komforan, raspored ne može biti bolji i nalazi se na svega 5 minuta hoda do centra. U krugu 50 metara od zgrade imate sve što vam treba da bi funkcionisali. Što se tiče kvaliteta....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 257.500 €, 124,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prostran petosoban stan u srcu Grbavice, nadomak Futoške pijace i Bulevara oslobođenja. Na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, u mirnom ali odlično povezanom delu Grbavice, predstavljamo vam izuzetno komforan petosoban stan idealan kako za porodičan život, tako i za kancelarijski....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 257.500 €, 94,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan bez ulaganja. Izuzetno komforan i lepo organizovan! Nalazi se u blizini vrtića, škole, pijace. Dosta zelenila u okolini i pravi je mir. Grejanje je centralno, ali ima kalolimetre tako da je prava ušteda na grejanju, plaća se samo u sezoni! kontakt 021/6620001 http://spens-nekretnine.rs/nekretnina/26894/Stan-174-67?l=sr....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 257.500 €, 69,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan je opremljen modernim smart home sistemom, ugradjenom kuhinjom sa radnim plocama od kvarca, plakarima, spustenim plafonima sa modularnim trakastim led osvetljenjem, klima uredjajem 24, elektricnim podizacima roletni. Mogucnost kupovine garaznog mesta i ostave u zgradi (+ 20.000....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 4 stan u NOVOM SADU, GRBAVICA površine 124m2. Stan je Duplex. Nalazi se u mirnoj ulici u blizini Škole, vrtića, pijace, marketa kao i ostalih sadržaja. Mogućnost kupovine i garaže uz stan 23m2. Stan je porodičan, izuzetne funkcionalnosti. Zbog svoje lokacije privlači pažnju.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 257.500 €, 75,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalan porodičan stan od 75m2 na četvrtom spratu u novoj zgradi. Stan je bez ikakvih ulaganja, dodatno rađen i opremljen, a prodaje se kompletno namešten novim nameštajem koji je pod garancijom. Stan je orijentisan trostrano, s toga je veoma svetao. Poseduje predivnu terasu sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 257.500 €, 103,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 4 soban stan u Novom Sadu, NOVA DETELINARA, površine 103 m².U ceni ostaju stvari.Dobra lokacija u blizini svih sadržaja za ugodan život.Vredi pogledati. Terasa, Lift, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 257.500 €, 77,00 m2 cca 3340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.01.2023.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Školska. Predstavljamo odličan po strukturi dvoiposoban stan. Nalazi se na jednoj od najatraktivnijih lokacija za stanovanje u neposrednoj blizini strogog centra grada, Futoške pijace, Bulevara oslobođenja, TC Promenada, Spensa Ovaj stambeni prostor, koji....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 257.500 €, 107,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izgradnju fantastičnog kvaliteta na odličnoj lokaciji. Povrat PDV-a za kupce prve nekretnine. Uvozna keramika, tarket prve klase, pvc stolarija, potpuno opremljeno kupatilo. Grejanje na gas sa kalorimetrima, niski troškovi tokom grejne sezone. Završetak radova je....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju petosobnog stana u 3 nivoa: Prvi nivo: veliki dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, široka i duga terasa, ostava i toalet sa tuš kabinom. Drugi nivo: master kupatilo sa velikom ugaonom kadom i dve sobe sa klasičnim prozorima i četvorostrukim VELUX krovnim prozorima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 257.500 €, 96,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se trosoban stan na TOP lokaciji u blizini Sajma, ulica Sestara Ninković, površine 96m 2 . Sastoji se iz dnevne sobe, kuhinje, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta, hodnika i tri terase. Stan je dvostrano orijentisan. Nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom. Uknjiženo,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 257.500 €, 108,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Duplex na Bulevaru patrijaha Pavla. već poznatog investitora . Stan se prodaje kompletno namešten i poseduje svoje parking mesto. Grejanje je putem gasa, jako niski račni.Kontakt.060/423-30-33 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Trg Komenskog. Odličan, uknjižen četvoroiposoban tripleks stan na lepoj i atraktivnoj lokaciji za stanovanje. Nadomak Bulevara oslobođenja, Futoške pijace, a u neposrednoj blizini centra grada, Spensa, TC Promenda Ovaj stambeni prostor čine tri etaže.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 257.500 €, 110,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Fantastičan, neuseljavan, četvoroiposoban stan, dodatno rađen, odlična oprema. Nova, fenomenalna zgrada. U ceni je kompletan, nov, kvalitetan nameštaj. Garderober sa osveteljenjem na senzore. Stan u prirodi ima oko 120m2, plus gratis terasa oko 27m2. Na podovima granitna keramika.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 379-420 (od ukupno 650)

<< <6 7 8 9 10 11 12 13 14 15> >>