• GoHome Professional
do 300000 eura lift 50 m2 najnovije što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 300000 eura lift 50 m2 najnovije što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 300000 eura lift 50 m2 najnovije što veći

  • Za upit "do 300000 eura lift 50 m2 najnovije što veći" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 280000 eura (malo jeftiniji)
    • 310000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Liman III, 99.800 €, 51,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2022.,

www.indomio.rs

20285, 061 234 30 11 Stefanela, Dvosoban stan, dvorišno orijentisan. U dvorištu zgrade se nalazi zajednički parking sa dovoljnim brojem parking mesta, zelenom površinom, zajedničkim zidanim roštiljem. Zgrada poseduje biciklanu, lift, zgrada se uredno održava. Stan sa dobrim rasporedom....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 200.600 € na 190.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Kumodraž 1, 190.000 €, 54,22 m2 cca 3500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2026 - 200.600 €
19.04.2026 - 190.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.09.2025.,

www.berzanekretnina.org

Novogradnja 2026, privatno vlasništvo 1/1. Niko nije živeo u stanu. Na oglašenu cenu kupac plaća porez na prenos apsolutnih prava 2,5%. Vrhunski kvalitat gradnje, odličan raspored prostorija, grejanje i hlađenje sa ekonomičnom toplotnom pumpom, pogled na Hram Svetog Save. Odlična....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 290.000 €, 54,00 m2 cca 5370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.06.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Savski venac, Beograd na vodi - Bulevar Vudroa Vilsona 2. 0, 54m2 (terasa 6m2), 5/15, CG, lift, interfon, garaža Stan u Beogradu na vodi, u zgradi BW King's Park Residence, čija se gradnja završava na leto 2025. godine. Zgrada je odlično pozicionirana, uz Savski trg, između Bulevara....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, Centar, 95.000 €, 54,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.07.2025.,

www.anatnekretnine.com

Prodaje se porodičan stan na samo 5min od centra, u mirnom delu za stanovanje, opremljen, III sprat. Struktura: dnevni boravak, 2 dečije sobe, kuhinja sa trpezarijom, hodnik, kupatilo, garderober-špajz. Mirno okruženje, zgrada poseduje parking, stan je renoviran. Uknjižen. Zgrada....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.06.2024.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! NAMESTEN! Beograd na vodi, Kings park residence, Bulevar Vudroa Vilsona, 2.0, 54 m2 sa terasom, V od XV spratova, cg, lift, interfon, video nadzor, odmah useljiv, gradjevinska dozvola, mogucnost kupovine parking mesta u garazi, novogradnja. Sastoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 275.000 €, 54,00 m2 cca 5090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.09.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Parking Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Bulevar Vudroa Vilsona Sprat: 1 Spratnost: 16 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 155.000 €, 54,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

<p class="MsoNormal" style="margin-bottom:0cm;margin-bottom:.0001pt;line-height: 18.0pt;mso-hyphenate:auto"> <span lang="EN-US" style="font-size:12.0pt; font-family:" arial",sans-serif;mso-fareast-font-family:"times="" new="" roman";="" color:black;mso-themecolor:text1;mso-fareast-language:sr-latn-rs"="">ŠIFRA:....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, Bagljaš, 127.000 €, 54,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.gsigma.rs

Nov, funkcionalan, moderan stan u useljenoj zgradi decembra 2025. godine. Savršen stan za kupce koji nemaju vremena i strpljenja da čekaju da se novi stan izgradi. Trosoban stan površine 54 m2. Treći sprat. Funkcionalan raspored i moderan dizajn u stanu. Dnevni boravak spojen je sa....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 190.000 € na 172.730 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 172.730 €, 54,00 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 190.000 €
15.05.2026 - 172.730 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara - Učiteljsko naselje 2. 5, 54m2 (terasa 3m2), 3/5, EG - podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža Izdvajamo iz ponude stanove različitih struktura jednoiposoban, dvosoban i dvoiposoban na različitim etažama u modernoj novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 330.000 € na 315.000 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 315.000 €, 54,00 m2 cca 5830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.05.2026 - 330.000 €
22.05.2026 - 315.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Petrovaradinska Spratnost: 4 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 300000 eura lift 50 m2 što veći (4521)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>