• GoHome Professional
do 300000 eura lift što jeftiniji useljiv - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • do 300000 eura lift što jeftiniji useljiv - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 300000 eura lift što jeftiniji useljiv

  • Za upit "do 300000 eura lift što jeftiniji useljiv" pronađeno 2 812 nekretnina - prosečna cena 2.589 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • 280000 eura (malo jeftiniji)
    • 310000 eura (malo skuplji)
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Liman II, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

🏢 Izdaje se stan – Liman 2, Blagoja Parovića (iza kafića Vitraž) 📅 Useljiv od mah 📐 Površina: 50m² 🏢 Sprat: 5.sprat 🛋️ Potpuno opremljen novim nameštajem 🔹 Struktura stana: 🛏️ Dve identično opremljene sobe 🍽️ Kuhinja sa trpezarijom 🧺 Ostava 🛁 Kupatilo 🚪 Hodnik 💰 Cena zakupa:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar - Kompletno namešten, komforan dvosoban stan na lepoj i atraktivnoj lokaciji. Pešačka uona i Dunavski park na samo pare koraka. Zgrada poseduje lift. Stan pogodan za samce, parove i sve one kojima je bitna blizina centra. Useljiv. Kontakt: 069/383-1003 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je komforan dvosoban stan od 50 m², smešten u jednoj od najtraženijih ulica kod Socijalnog. Ulično orijentisan i lepo osvetljen, pruža prijatan osećaj prostranosti i topline. Stan je opremljen kvalitetnim nameštajem i svom potrebnom belom tehnikom, te je spreman za useljenje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Banovo brdo, Kirovljeva ulica,2.0,50kvm,namešten i renoviran stan, odvojena kuhinja+dnevna soba+spavaća soba, terasa, PVC, cg (info stan sa održavanjem 15000din), katv+internet 4000din, klima, ni 1 soba nije prolazna,zgrada je uvučena pa nema buke, useljiv stan, 500e+DEP+ag.provizija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 25.200 €, 42,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica, Bulevar cara Lazara. Odličan jednoiposoban stan kompletno opremljen novim nameštajem i belom tehnikom. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinom, spavaća soba, kupatilo, veliko predsoblje i terasa. V sprat u stambenoj zgradi sa liftom.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 25.200 €, 42,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Telep, ulica Bulevar patrijarha Pavla. Nov, kompletno namešten, veoma svetao jednoiposoban stan u blizini Bulevara cara Lazara i ulice Cara Dušana. Ovaj lep i moderno opremljen stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa kuhinjom, spavaća soba, ulazni hodnik, kupatilo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 25.200 €, 40,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ODLIČNA LOKACIJA - Na izdavanje stan u centru Beograda u Sava mali U neposrednoj blizini Beograda na vodi, Savskog trga, Brankovog mosta, Slavije, Promenade itd. Odlično povezan sa drugim delovima grada putem više linija -2, 7, 9, 11, 12, 83 itd. Stan ima 40m2 Po strukturi je 1.5....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 25.200 €, 42,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se jednoiposoban stan na odličnoj lokaciji, sa prelepim pogledom na ulicu. Stan se sastoji od spavaće sobe, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, kao i moderno opremljenog kupatila sa najkvalitetnijim elementima za udoban život. Stan je nov, u izvanrednom stanju, i odmah....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 25.300 €, 46,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Izdaje se jednoiposoban stan – Spens, 46m² | 4. sprat | Kompletno namešten ✨ U ponudi je funkcionalan i moderno opremljen jednoiposoban stan površine 46m², smešten na 4. spratu stambene zgrade u jednoj od najtraženijih lokacija u gradu – kod Spensa. Lokacija nudi savršenu povezanost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 25.500 €, 51,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se opremljen dvosoban stan na Novoj Detelinari - Janka Čmelika. Uz stan numerisano parking mesto u dvorištu zgrade. Dozvoljeni kućni ljubimci. Stan je odmah useljiv, vlasnik donosi tv i menja garnituru u dnevnoj sobi. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine + agencijska....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka nekretnine je 9100407. Novi Sad – Nova Detelinara, ulica janka Čmelika/deo ka Branka Bajića. Od 01.04.2025. godine useljiv dvosoban stan – penthaus na III spratu u novijoj zgradi sa liftom. Idealno za mlađe ljude. Posebna pogodnost – obezbeđeno parknig mesto u dvorištu....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lep dvoiposoban stan na Novoj Detelinari,ulica Dr.Svetislava Kasapinovića.Stan se sastoji od ulaznog dela,dnevne sobe iz koje se ide u spavaću sobu,poseduje i dečiju sobi sobu, terasu ( koja je zastakljena ) i kupatilo. Useljiv domah. U dvorištu ima parking za stanare po....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 25.500 €, 51,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Bulevar oslobođenja - Kompletno namešten komforan jednoiposoban stan na atrakitvnoj lokaciji. Blizina Bulevara oslobođenja, Futoške pijace Nalazi se na II spratu zgrade sa liftom. U sobi bračni ležaj, ugradni garderober i radni sto sa stolicom. Kuhinja malo uvučena od....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 25.850 €, 47,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se komforan stan sa potpuno novim stvarima u ulici Vase Pelagić-CENTAR. Stan je slobodan i useljiv. Centralno grejanje. Ostava,podrum,terasa. Kućni ljubimci su isključeni. Potreban depozit u visini mesečne zakupnine+agencijska provizija 50% od zakupnine jednokratno. Za više....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 25.900 €, 37,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten lux stan u novogradnji na drugom spratu zgrade sa liftom u ulici Braće Radovanović, Kapije Vračara. Stan je okrenut ka dvorištu i ima odličan pogled, sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila. Stan se izdaje namešten, ali po dogovoru....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 26.000 €, 12,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se poslovni prostor površine 12 m2 u samom centru grada, nalazi se na drugom spratu, u zgradi postoji lift, uknjižen bez tereta, useljiv po isplati. Kontakt: 0693831003 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 26.000 €, 52,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Izdaje se komforan stan – Nova Detelinara, ul. Dr Svetislava Kasapinovića ✨ 📍 Lokacija: Mirna i tiha ulica, idealna za stanovanje Blizina svih važnih sadržaja (prodavnice, prevoz, škole, parkovi) 📏 Karakteristike stana: Dve odvojene spavaće sobe 🛋️🛏️ Trpezarija sa kuhinjom....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem stan na Novoj Detelinari.Zgrada se nalazi u mirnoj I tihoj ulici.Stan je komforan I poseduje sve od bele tehnike.Dve sobe,trpezariju,kuhinju sa ostavom,kupatilo I odvojen wc.Terasu. Parking mesto je u dvoristu zgrade. Potreban depozit u visini kirije. Useljiv od 1 SEPTEMBRA....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 26.000 €, 52,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 97925, I/IV, klima, lift, terasa, parking, stambena zgrada. Izdaje se moderno namešten dvosoban PET FRIENDLY stan na odličnoj lokaciji, u mirnoj ulici između Bulevara Oslobođenja i Sajma. Stan se nalazi u kvalitetno zidanoj zgradi. Lepo održavan stan, odličnog rasporeda.....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan 52m2 na Novoj Detelinari. Sadrži dnevni boravak, trpezariju, kuhinju, dve odvojene spavaće sobe, kupatilo i terasu. U ceni stana je i obezbeđeno parking mesto! Useljiv od 01.09. Kontakt Stanislava 069/383-1010 Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 26.000 €, 52,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar - Kej, ulica Stevana Musića. Namešten jednoiposoban stan u neposrednoj blizini nekoliko obrazovnih ustanova, pešačke zone, šetališta keja, sudaOvaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinjom i ostavom, spavaća soba, kupatilo sa kadom i prostrana....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajmište, 26.000 €, 52,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 IZDAJE SE JEDNOIPOSOBAN STAN – SAJMIŠTE 🏙️✨ U ponudi je moderno opremljen jednoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji Sajmište , idealan za udoban i miran život. Stan se nalazi na 1. spratu stambene zgrade i prostire se na 52m² , što ga čini prostranim i funkcionalnim. 🏢 🛋️ Raspored....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 93565, I/, lift, terasa, parking. Numerisano parking mesto je u dvoristu zgrade. Stan ima dve sobe, trpezariju,kuhinju sa ostavom, kupatilo i odvojen wc i terasa. Potreban depozit u visini kirije. Useljiv od 01. septembra. Dozvoljeni manji psi. Više informacija na:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 26.400 €, 48,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Socijalno, ulica Žitni trg. Kompletno namešten, veoma svetao i komforan jednoiposoban stan nadomak pešačke zone i Srpskog narodnog pozorišta. Ovaj stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo sa kadom i terasa. Orijentisan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 26.400 €, 48,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam prelep, komforan stan u novoj, kvalitetno građenoj zgradi sa liftom. Stan je smešten na prvom spratu i kompletno je opremljen modernim i kvalitetnim nameštajem, a kuhinja, rađena po meri, pruža dodatnu funkcionalnost i praktičnost. Uz nju dolazi i sva neophodna bela....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 26.600 €, 38,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam luksuzan stan na odličnoj lokaciji u mirnom okruženju, a opet nadomak svih infrastrukturnih objekata potrebnih za život. U stanu je moguć odabir nameeštaja po želji u dnevnoj sobi. Stan je opremljen modernom tehnologijom. Odmah useljiv. PROSTORIJE: kuhinja, dnevni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 26.650 €, 41,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Bulevar, ulica Cara Uroša. Izdvajamo iz ponude jednoiposoban stan u neposrednoj blizini Osnovne i srednje škole, Novosadskog Sajma, Bulevara oslobođenja, Futoške pijace. Ovaj stambeni prostor čine ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom, spavaća soba, kupatilo sa tuš kabinom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 26.650 €, 41,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Podbara, ulica Jug Bogdana. Nov, neuseljavan jednoiposoban stan sa rezervisanim parking mestom u dvorištu zgrade. Ovaj moderno opremljen stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo sa tuš kabinom, ulazni hodnik i terasa. Internet....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 26.950 €, 49,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se veoma lep i prostran dvosoban stan u centru grada! Kompletno opremljen! U blizini stana se nalaze pijaca, marketi, kafići, vrtić, škola... Stan se izdaje na duži vremenski period Useljiv od 01.05 Potreban depozit, Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 26.950 €, 49,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem odlican namesten stan na lepoj lokaciji na samo par minuta hoda od centra grada,Dunava. Stan je na III spratu-bez lifta. Prekoputa veliki market,autobusko stajaliste. Izdaje se iskljucivo na duzi period. Cena iskazana bez mesecnih rezija(informatika,el.energija). Odlicna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 27.000 €, 45,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Laze Kostića. Odličan, nov, moderno namešten jednoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji. Blizina pešačke zone, Futoške pijace, Bulevara oslobođenja Ovaj lep i svetao stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 27.000 €, 45,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Centar Novog Sada - Neposredna blizina Spensa, fakulteta, pešačke zone - Kompletno opremljen stan - Dvosoban, 45m2 - Gražno mesto u ceni kirije - Useljiv od 01.10.2025. - Ulazni hodnik, kuhinja i trpezarija, dnevna soba, kupatilo, spavaća soba, terasa Obavezan depozit u iznosu jedne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 27.000 €, 45,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem moderno potpuno opremljen jednoiposoban stan (dnevna i odvojena jedna spavaća soba) na odličnoj lokaciji, Ulica Laze Kostića. Uz stan ide i korišćenje garaže u podzemlju zgrade. Sve detalje za stan, kao i zadovoljstvo gostiju tokom prethodnog kratkoročnog izdavanja, možete....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 27.000 €, 54,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Crveni krst,Vojvode Šupljikca ulica, 2.0,54kvm,polunamešten a može biti i namešten stan (stvar dogovora),kompletna kuhinja i bela tehnika,plakari,trp.sto i stolice (fale 2 ležaja), prizemlje, dnevna+spavaća soba,terasa, klima, cg (info stan 13000din), NOVOGRADNJA, pogodan za PP ili....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 27.000 €, 54,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije za izdavanje je odličan trosoban stan na jednoj od najtraženijih gradskih lokacija u ulici Danila Kiša na Grbavici u blizini centra grada, Promenade, fakulteta i svih drugih gradskih sadržaja. Stan se nalazi na drugom spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od hodnika,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 27.200 €, 40,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Strogi centar grada, lepo kompletno namešten stan sa prelepim pogledom na crkvu Svetog Marka. Komforno kupatilo, lepa kuhinja sa svom neophodnom tehnikom i posuđem, velika terasa opremljena ljuljaškom za sedenje. Zgrada novije gradnje, lepo održavana, ima lift. Odmah useljiv. Obavezan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 27.300 €, 42,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Cara Dušana, ulica Braće Lučić. Nov, kompletno i kvalitetno namešten jednoiposoban stan na lepoj i mirnoj lokaciji. U blizini Medicinske škole, parka, Bulevara cara Lazara, Bulevara Evrope Ovaj lep stambeni prostor čine dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 27.500 €, 55,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

🔹 Izdaje se renoviran stan – Grbavica 🔹 📍 Lokacija: Alekse Šantića, Grbavica 🏢 Površina: 55m², dvoiposoban stan 🏠 Sprat: 1. sprat 🏡 Opis stana: ✅ Renoviran i opremljen novim uređajima ✅ Struktura: Dnevna soba 🛋️ Spavaća soba 🛏️ Dečija soba 👶 Kuhinja 🍳 Ostava 🏡 Kupatilo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 27.500 €, 55,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd, Blok 70, ulica Jurija Gagarina, 2.0 stan , 8/9, površine 55 m2, u bloku 70 preko puta Male Piramide, dvosoban po strukturi, dnevna soba, spavaća, trpezarija + kuhinja, hodnik, ostava, kupatilo sa toaletom, lođa, kompletno opremljen što uključuje: nameštaj, security ulazna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 27.500 €, 55,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam prelep, dvosoban stan na Podbari, uknjižene površine 55 m², dok u stvarnosti raspolaže sa čak 70 m² prostora. Nalazi se na drugom spratu u urednoj zgradi sa liftom, u mirnoj ulici nadomak centra grada, svega nekoliko minuta hoda od pešačke zone. Stan je kompletno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 27.500 €, 50,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NOV namešten stan u NOVOJ ZGRADI za zaposlen par, na samo 1min.od LIMANA IV, BUL.EVROPE, GRBAVICE. Svetao, dvosoban stan sa terasom, dvorišno orijentisan. Opremljen NOVIM NAMEŠTAJEM.I NOVOM BELOM TEHNIKOM U KUHINJI, VEŠ MAŠINA u kupatilu. Odličnog rasporeda, iz pretsoblja se ide....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 27.500 €, 50,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Podbara, ulica Tekelijina. Odličan, namešten jednoiposoban stan u neposrednoj blizini centra grada i više obrazovnih ustanova. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo i terasa. Pozicioniran na I spratu stambene zgrade sa....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 658)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>