• GoHome Professional
do 300000 eura lift što jeftiniji kablovska 70 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 300000 eura lift što jeftiniji kablovska 70 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 300000 eura lift što jeftiniji kablovska 70 m2

  • Za upit "do 300000 eura lift što jeftiniji kablovska 70 m2" pronađeno 1 265 nekretnina - prosečna cena 2.541 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 280000 eura (malo jeftiniji)
    • 310000 eura (malo skuplji)
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 216.300 €, 70,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Opis Nekretnine: Vrsta nekretnine: Trosoban stan Kvadratura: 72m² Stanje objekta: Starija gradnja Grejanje: Gradsko Nivo u zgradi: 4. sprat Dodatne informacije: Terasa, Lift, Parking, Garaža, Podrum, Ostava, Internet, Telefon, Satelitska TV, Kablovska TV, Klima uređaj Tekst oglasa:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 32.000 €, 64,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Delimično namešten stan u zgradi bez lifta, na samo 1min.od KATASTRA, BUL.OSLOBOĐENJA, MAKSIMA GORKOG, PEŠAČKE ZONE, 2min.od SPENS-a i SUD-a.. Uredan i svetao salonski stan na uglu Železničke i Laze kostića, ulično orijentisan. Po strukturi dvosoban. Sastoji se od dve velike prostorije,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 32.500 €, 65,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten i kompletno opemljen stan,lep raspored hodnik,dnevni boravak,kuhinja,3 sobe,kupatilo,toalet,terasa,idealno za porodicu ili ljude koji rade od kuće,dozvoljeni su kućni ljubimci,useljiv odmah,cena 500e+depozit+ag.provizija. Kontakt 0645543444 Potreban depozit, Terasa, Lift,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 300000 eura lift što jeftiniji kablovska 70 m2'
265.000 €
265.000 €
33.500 €
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 33.000 €, 66,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odmah useljiv delimično opremljen dvoiposoban stan na top lokaciji.Po želji zakupca uz dogovor sa vlasnikom stan moze biti kompletno opremljen ili prazan. Potreban depozit, Terasa, Lift, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 33.500 €, 67,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U najlepšem delu Konjarnika u ponudi je namešten dvosoban stan u odlično održavanoj zgradi. Stan je površine 62m2+5m2 lođe. Veoma je funkcionalnog rasporeda bez prolaznih soba. Sastoji se iz predsoblja, kuhinje, trpezarije, ostave, velike dnevne sobe, velike spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 33.500 €, 67,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije nalazi se kompletno namešten jednoiposoban stan u samom centru Novog Sada. Stan se sastoji od velikog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, odvojenog wc i terase. Nalazi se na četvrtom spratu u zgradi sa liftom. Obavezan depozit u visini....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 33, 33.920 €, 64,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvoiposoban stan u bloku 33,sa terasom,opremljen. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Lift, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 35.000 €, 70,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nenamešten trosoban stan u blizini centra grada i keja, ulica Kozačinskog, površine 70m2. Nalazi se na prvom spratu u zgradi bez lifta. Grejanje je centralno, gradsko. Stan poseduje dve terase. Odmah useljivo. Potreban depozit u visini kirije, agencijska provizija 50% mesečnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 35.750 €, 65,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten stan u zgradi bez lifta, na samo 2min.od KEJ-a, DUNAVSKOG PARKA, SPENS-a, FAKULTETA..OŠ, VRTIĆ, SREDNJA ŠKOLA na samo 1min. Svetao trosoban stan sa velikom terasom, dvostrano orijentisan. Sastoji se od pretsoblja iz kojeg se ide u sve prostorije. Odvojena kuhinja sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 36.300 €, 66,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 36.500 €, 73,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 11c, 36.850 €, 67,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 37.500 €, 75,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten trosoban stan u zgradi sa liftom, za zaposlen par, na samo 2min.od SUP-a, FUTOŠKE PIJACE, CENTRA, BUL.KRALJA PETRA.. Izuzetno uredan i svetao stan sa terasom, ulično orijentisan. Opremljen belom tehnikom u kuhinji, veš mašina u kupatilu. Stan se sastoji od; pretsoblja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 33, 37.630 €, 71,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 38.400 €, 64,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban namešten stan u bloku 70,useljiv od 1.10.Moguća manja korekcija cene. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 28, 38.400 €, 64,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 38.500 €, 70,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem trosoban, upravo renoviran i moderno opremljen stan (70m2 + 2 terase). Stan je opremljen sa novim namestajem, tehnikom (klima uredjaj,TV, veš mašina, kombinovani frižider, šporet,usisivač, mikrotalasna pećnica, toster) i kompletnim setom posudja i pribora za kuhinju(pegla,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 40.700 €, 74,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9111160. Izdaje se komforan, kompletno namešten dvoiposoban stan na 6. spratu zgrade sa liftom, na Limanu 3. Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i dve terase. U stanu su dozvoljeni kućni ljubimci. Stan je uslejiv....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 41.400 €, 69,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 42.000 €, 70,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lep i kompletno opremljen stan,odlična lokacija idealno i za porodicu i za ljude koji rade od kuće,lep raspored hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom, 2 sobe, kupatilo, terasa,nisu dozvoljeni kućni ljubimci, useljiv odmah,cena 600 e+ depozit+ ag.provizija. Kontakt 0645543444 Potreban....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 43.200 €, 72,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

📍 Lokacija: Grbavica, u blizini Limanske pijace 📏 Površina: 72m², trosoban stan sa dve spavaće sobe 🔹 Karakteristike stana: ✔️ Dve terase 🌿🌿 ✔️ Dvostrano orijentisan 🌞🌞 ✔️ Kupatilo sa kadom 🛁 i posebno WC 🚽 ✔️ Renoviran stan, klimatizovan ❄️ ✔️ Centralno grejanje 🔥 ✔️ Kablovska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 43.200 €, 72,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se komforan trosoban stan od 72m2 na Grbavici (miran deo, bliže Bulevaru) Useljiv, kompletno opremljen. Stan je renoviran, postavljen pvc, laminat, bračni krevet i dušek novi kao i ugradni plakari, šporet, u kupatilu i wc sve novo. Nalazi na 9. spratu, nije poslednja etaža,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 43.550 €, 67,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban funkcionalan salonski stan u dobroj zgradi sa lepim ulazom. Stan je delimično renoviran. Iznad stana je već uradjen stan u okviru postoječeg gabarita potkrovlja. Hitna prodaja. Slike će u ponedeljak biti postavljene. Terasa, Lift, Podrum, ostava, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 44.400 €, 74,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kontakt: Nenad Nikolić (licenca br. 093) 064/035-4737 Agencijska provizija koju plaća ZAKUPAC iznosi 50% od dogovorene zakupnine. Prostran i komforan stan odličnog funkcionalnog rasporeda, sa dve spavaće sobe ( većom i manjom ), kuhinjom sa trpezarijom, kupatilom, dnevnom sobom i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 44.800 €, 64,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 45.000 €, 75,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno funkcionalan, uredan, namešten trosoban stan sa dva mokra čvora, dve lođe, u urednoj zgradi sa dva lifta, na odličnoj lokaciji. Zgrada se nalazi u centralnom delu naselja Cerak, okružena parkovskim površinama u mirnom okruženju, sa obezbeđenim prostorom za parkiranje ispred....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 45.000 €, 75,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Turgenjeva, Novi Sad - Sajmište - 4.0 stan od 75m2 - 3 odvojene spavaće sobe, kupatilo, toalet, kuhinja, trpezarija/dnevna soba, 2 balkona - svetao i prostran stan - useljivo odmah - može kao i poslovni prostor Za sve dodatne informacije, obratiti se na broj telefona 066 82 92 200....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 45.500 €, 65,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 61, 45.600 €, 76,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd – Blok 61, trosoban stan 76 m² - CENA: 600 EUR mesečno Izdaje se svetao i funkcionalan trosoban stan u Bloku 61, površine 76 m². Stan se nalazi na 1. spratu u zgradi sa dva lifta (ukupno 6 spratova). Struktura: – Dnevna soba i dve spavaće sobe – Zastakljena terasa (lođa)....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 45.600 €, 76,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

KOMPLETNO NOV NAMESTEN STAN RENOVIRANO I NOVO SAMO ZA OZBILJNE KLIJENTE NA DUZI VREMENSKI PERIOD KONTAKT MILKICA 063/519-023 ILI 060/519-0023 LICENCA 928 UPIS UREGISTAR POSREDNIKA 187 Potreban depozit, Terasa, Lift, Internet, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 46.200 €, 66,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno lep, kompletno opremljen stan,mirna ulica, dvorišno orijentisan mirno,grejanje na gas,mali troškovi,uz stan ima i garaža.Lep raspored hodnik, dnevni boravak, trpezarija, kuhinja, soba, kupatilo,vešernica,terasa,2 klime,internet uveden u stanu,useljiv,cena 700 e+ depozit+....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 46.200 €, 66,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencija je upisana u registar posrednika pod rednim brojem 142 * VENIS Nekretnine * Izdajemo 66 m2 NOVA DETELINARA ul.Branka Bajića, trosoban komplet namešten stan, 1 sprat od 5, cg, vm, terasa, klima, USELJIV, obezbeđeno 1 PARKING mesto u dvorištu zgrade CENA mesečno 700 Evra +....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 21, 47.600 €, 68,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 48.750 €, 75,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 49.000 €, 70,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 64, 49.500 €, 66,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 51.200 €, 64,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 52.000 €, 65,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je stan za izdavanje na prvom spratu stambene zgrade, u neposrednoj blizini Nemačke ambasade u ulici Kneza Miloša. Stan je pogodan kako za stanovanje, tako i za poslovni prostor namenjen tihoj delatnosti (kozmetički salon, agencija, advokatska kancelarija i sl.). Stan gleda....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 52.000 €, 65,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 52.500 €, 70,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Lipov gaj, ulica Ivana Boldižara. Odličan, veoma komforan, kompletno namešten dvosoban stan u poznatom naselju Lipov gaj. Ovaj lep stambeni prostor čine prostran dnevni boravak, odvojena kuhinja sa trpezarijom i manjom ostavom, velika spavaća soba, ulazni hodnik, kupatilo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 52.500 €, 75,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 52.800 €, 66,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2024.,

www.codex.co.rs

Izdaje se odličan 2. 5 stan u novoj zgradi na Vračaru, u Gajevoj ulici. Stan je kompletno namesten i sastoji se od dnevnog boravka, dve spavace sobe, kupatila i terase. Stan se nalazi na 1. spratu u zgradi sa liftom. Odmah useljiv. Novogradnja Internet Kablovska Lift Klima Telefon....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 577)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>