• GoHome Professional
do 300000 eura lift što jeftiniji kablovska - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • do 300000 eura lift što jeftiniji kablovska - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 300000 eura lift što jeftiniji kablovska

  • Za upit "do 300000 eura lift što jeftiniji kablovska" pronađeno 8 908 nekretnina - prosečna cena 2.534 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • 280000 eura (malo jeftiniji)
    • 310000 eura (malo skuplji)
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Sajam, 27.360 €, 48,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Branka Bajića, Sajam, Novi Sad - 45m2, 1.5 stan - dnevna soba, kuhinja, kupatilo, spavaća soba,terasa - odmah useljiv! - idealna lokacija za život Za sve dodatne informacije, obratiti se na broj telefona 066 82 92 200 Igor Ćućuz ili 066 82 92 300 , Novi Sad, Bulevar Evrope 44, N-NEKRETNINE,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 27.500 €, 50,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno renoviran i opremljen novim nameštajem stan na prvom spratu u zgradi bez lifta u ulici Patrijarha Čarnojevića. Dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, komforna spavaća soba, zatvorena terasa, kupatilo. U dvorištu zgrade obezbeđeno parking mesto. Useljivo od 25.09.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 44, 27.500 €, 50,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo dvosoban stan na prelepoj lokaciji na 2 minita hoda od Savskog šetališta. Stan se nalazi na 3.spratu od 6 i sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje i trpezarije, dnevne sobe, spavaće sobe i kupatila. Stan poseduje jedan klima uređaj. Oko zgrade je slobodan parking, stan poseduje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 27.500 €, 55,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd, Blok 70, ulica Jurija Gagarina, 2.0 stan , 8/9, površine 55 m2, u bloku 70 preko puta Male Piramide, dvosoban po strukturi, dnevna soba, spavaća, trpezarija + kuhinja, hodnik, ostava, kupatilo sa toaletom, lođa, kompletno opremljen što uključuje: nameštaj, security ulazna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 64, 27.500 €, 50,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd, Blok 64, Gandijeva, izdaje se jednoiposoban stan od 50m2, u dobrom stanju. Na petom je spratu od sedam. Stan poseduje centralno grejanje, i izdaje se kompletno namešten. AGENCIJSKA PROVIZIJA 50% prve zakupnine Kontakt Darko Mlađenović 063/197-3601 licenca br. 593 www.princenekretnine.com....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 27.500 €, 50,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NOV namešten stan u NOVOJ ZGRADI za zaposlen par, na samo 1min.od LIMANA IV, BUL.EVROPE, GRBAVICE. Svetao, dvosoban stan sa terasom, dvorišno orijentisan. Opremljen NOVIM NAMEŠTAJEM.I NOVOM BELOM TEHNIKOM U KUHINJI, VEŠ MAŠINA u kupatilu. Odličnog rasporeda, iz pretsoblja se ide....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 27.500 €, 50,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se jako lepo opremljen dvosoban stan, na top lokaciji, Bulevar oslobođenja. Stan je okrečen i kompletno sređen za buduće podstanare. Depozit obavezan u visini kirije, agencijska provizija 50% jednokratno pri sklapanju ugovora. Sve dodatne informacije na br. 061 61 40 565 ili....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 27.500 €, 55,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

2.0 stan 55 kvadrata u bloku 70 preko puta Male Piramide, 2 sobe, trpezarija + kuhinja, hodnik, ostava, kupatilo sa toaletom, lodja, kompletno opremljen, što uključuje nameštaj, security ulazna vrata, ugradni plakari za garderobu, frižider sa zamrzivačem, šporet, mikrotalasnu rernu,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 27.500 €, 55,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 28, 27.500 €, 50,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 27.550 €, 50,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo kompletno i kvalitetno opremljen dvosoban stan u centru grada, u ulici Augusta Cesarca. Stan se sastoji od dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje, velike spavaće sobe, zastakljene terase i kupatila. U dvorištu zgrade nalazi se parking za stanare. Kućni ljubimci su dobrodošli.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 27.750 €, 37,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux stan Jove Ilića Izdajemo prelep i odlično organizovan stan u Jove Ilića u neposrednoj blizini voždovačke crkve. U svom okruženju ima apsolutno sve elemente koji olakšavaju svakodnevni život, markete, gradski prevoz, škole(osnovne, srednje, fakulteti, vrtić, parkovi..,) Kako se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 28.000 €, 56,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 28.050 €, 51,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvoiposoban stan koji se nalazi na Novoj Detelinari, u ulici dr Svetislava Kasapinovića, u zgradi koja je useljena 2005. godine. Stan ima 51 m², po strukturi je dvoiposoban – dnevna soba sa kuhinjom, kupatilo, jedna veća i jedna manja spavaća soba, kao i terasa koja je zastakljena....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 28.200 €, 47,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten stan,nova gradnja, u Vranjskoj ulici (kod Bulevara kralja Aleksandra - Lipov lad), 47m2, sprat 4/5, lift, terasa,CG, klima, aluminijumska stolarija, roletne, infostan 8000 din. Zgrada je kvalitetne gradnje, stan je pozicioniran tako da nema buke.Useljiv odmah. Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 28.500 €, 57,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mogućnosti smo da vam ponudimo stan u neposrednoj blizini centra grada, koji se sastoji od tri sobe, velikog hodnika sa garderoberom, kuhinje, kupatila. Iz hodnika se ulazi u sve prostorije, takođe poseduje terasu. Na drugom spratu u zgradi sa liftom u mirnoj ulici u blizini stajališta....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Blok 60, 28.500 €, 38,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan, površine 38kv, nalazi se u novoj zgradi (2022god), u naselju New Minel u ulici Tošin bunar. Stan je luksuzno opremljen. Sastoji se od hodnika, kupatila, kuhinje, dnevne sobe, odvojene spavaće sobe i terase. U dnevnoj sobi ima trosed na razvlačenje, u spavaćoj francuski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 28.600 €, 44,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se potpuno opremljen Lux stan u novoj zgradi sa svim el aparatima (mašina za pranje i sušenje veša, mašina za sudje, televizor x 2, frižider, mikrotalasna, pečnica, ploča za kuhanje, usisivač,.). Stan se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, kupatila, ostave....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 28.600 €, 44,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Bulevar Evrope, Novi Sad - 1.5 stan od 44m2 sa garažnim parking mestom - dnevna soba, kuhinja, spavaća soba, kupatilo, terasa - stan je kompletno opremljen i namešten (klima,tv,sudomašina..) - uz stan ide i garažno mesto u suterenu zgrade - useljivo odmah Za sve dodatne informacije,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 28.800 €, 48,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem luksuzan i izuzetno funkcionalan dvosoban stan u ekskluzivnom stambeno-poslovnom kompleksu "Sajam korner". U sklopu kompleksa su market Maxi, apoteka Benu, restoran, kafeterija, banka Terasa ima pogled na unutrašnjost kompleksa gde su dva parka u dva nivoa. Završetak kompletnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 28.800 €, 48,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 28.800 €, 36,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 29.000 €, 58,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lep salonski stan,renoviran i kompletno opremljen,lep raspored hodnik, dnevni boravak, trpezarija, kuhinja, soba, kupatilo, terasa,na 1 spratu bez lifta,idealno i za porodicu i za ljude koji rade od kuće,nisu dozvoljeni kućni ljubimci, useljiv odmah,cena 500 e+ depozit + ag.provizija.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 29.070 €, 51,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se potpuno renoviran dvosoban stan na Limanu 4, ulica Banović Strahinje, ovršine 51m2. Sastoji se iz dnevne sobe, kuhinje, spavaće sobe, kupatila, hodnika, ostave i terase. Izdaje se potpuno namtešn i opremljen belom tehnikom i klimom. Stan se nalazi na trećem spratu u zgradi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 29.150 €, 53,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten dvosoban stan 53m2. Ima veliku terasu. Stan je orijentisan na glavnu ulicu, Bulevar kralja Aleksandra. Autobuska i tramvajska stanica nalaze se odmah po izlasku iz zgrade. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Agencijska provizija 50% Terasa, Lift, Internet, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 29.150 €, 53,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

0643187924 Oglašavamo izdavanje stana 53m u Novom Sadu na III spratu ulica Janka Čmelika, stan je dvorišno orijentisan, kompletno opremljen, odličnog rasporeda, sve je iz hodnika,u stanu se nalaze dnevni boravak sa trpezarijom, odvojena kuhinja sa (ostavom), spavaća soba, kupatio,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 29.250 €, 45,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vračar, Resavska ulica, prvi sprat, namešten stan,45 m2,odvojena spavaća soba,mini kuhinja, kupatilo, dnevna soba, useljiv odmah. Cena stana je sa svim uračunatim troškovima. Agencijska provizija iznosi 50% od dogovorene cene zakupa. 066-308-908 Врачар, улица Ресавска, први килька,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 29.250 €, 45,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov stan u prelepom naselju Sunnyville. Kompletno namešten novim nameštajem modernog dizajna.Stan ima 45m2.Nalazi se na 1. od 5 spratova u novijoj zgradi sa liftom. Struktura: dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo, hodnik, terasa sa pogledom na reku....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 29.250 €, 45,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 29.400 €, 42,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vlasnik!!! Luksuzno opremnjen nov prostran dvosoban stan u Novom Sadu Izdaje se na duzi period GARAZNO MESTO opticki internet 2. sprat, lift Gradsko grejanje Inverter klima Vrhunska tehnika u celom stanu, sve je sa mogucnoscu povezivanja na WIFI Komplet namesten Prostrana terasa s....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 29.500 €, 50,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi jednoj od najlepših zgrada u Novom Sadu, na samo nekoliko minuta od centra grada i železničke stanice, u blizini svih atraktivnih delova grada, izdaje se kompletno namešten stan u jednoj od najkvalitetnijih i najbolje održavanih zgrada u ovom delu grada. Fenomenalna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 29.520 €, 41,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo stan u Vojvode Stepe, u blizini Autokomande Stan je jednoiposoban kvadrature 41m2 Struktura stana - dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe (sa garderoberom u koji se ulazi - walk in closet), kupatila i terase Stan se nalazi u novoj, luksuznoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 29.680 €, 10,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan odnos cene i kvaliteta, idealno za investiciju! Nekretnina se nalazi u mirnom delu Novog Naselja uknjižena na 10m2, spremna za život. Ne propustite priliku, kontaktirajte naše agente već danas za razgledanje. 063/7561705 A.Š. 545566 Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 29.700 €, 54,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten stan u NOVOJ zgradi u CENTRU GRADA kod PEŠAČKE ZONE, na samo 1min.od GIMNAZIJE, PODBARE, KEJ-a.. Nalazi se u mirnoj ulici u blizini restorani, kafići, park,pijaca. Uredan i moderno opremljen dvosoban stan bez terase, dvorišno orijentisan. Stan je opremljen NOVIM nameštajem....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 29.700 €, 54,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ulici Miše Dimitrijevića izdajemo namešten dvoiposoban stan.Stan se nalazi na I spratu.Dnevni boravak,dve spavaće sobe,odvojena kuhinja,dva kupatila,terasa.U stanu je nova klima i bela tehnika. Useljivo od 01.augusta. Najtraženija lokacija. Nataša 060/424 97 72 Potreban depozit,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 29.900 €, 46,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 61, 29.950 €, 50,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 30.000 €, 50,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban stan na Dorćolu, blizu Bajlonijeve pijace i Bitef teatra. Namešten, spavaća i dnevna soba, kupatilo, kuhinja sa trpezarijom i hodnik. Računi oko 60e mesečno.Struja zimi do 150e. Grejanje na struju. Svuda su radijatori + TA pec u dnevnoj sobi. Odmah useljiv. Agencijska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 30.000 €, 60,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se moderno opremljen trosoban stan na Vi spratu sa liftom od 60m2 na odličnoj lokaciji u blizini hotela Novi Sad ili Železničke stanice u Gagarinovoj ulici.Stan je potpuno namešten i opremljen-sve što je potrebno za udoban život-od visokokvalitetnih uređaja do nameštaja,u blizini....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 30.000 €, 40,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u Sazonovoj ulici, ispod Doma Zdravlja na Crvenom Krstu. Sastoji se od dnevnog boravka, spavače sobe, kuhinje, terase. Na drugom spratu. Centralno grejanje po utrošku, klima. Depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Parking mesto u zgradi. Agencijska provizija 50%....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 30.000 €, 50,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno lep i kompletno opremljen stan u centru,sve imate u stanu, lep raspored hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, soba, kupatilo, terasa,mali troškovi,nisu dozvoljeni kućni ljubimci, useljiv od 15 septembra,cena 600 e+ depozit+ ah.provizija. Kontakt 0645543444 Potreban....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 30.000 €, 60,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo stan potpuno nov, sa parkingim mestom, uračunato u cenu. Blizu je osnovne škole, srednje škole do Bulevara 5 minuta. Agencijska provizija 50% Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.