• GoHome Professional
do 300000 eura lift što jeftiniji 50 m2 - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • do 300000 eura lift što jeftiniji 50 m2 - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 300000 eura lift što jeftiniji 50 m2

  • Za upit "do 300000 eura lift što jeftiniji 50 m2" pronađeno 4 197 nekretnina - prosečna cena 2.622 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 280000 eura (malo jeftiniji)
    • 310000 eura (malo skuplji)
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • dvorište
    • namešten
    • 3.sprat
    • 2.sprat
    • novogradnja
  • Slike

Pretraženo 200 531 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Sajam, 31.200 €, 48,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Sajam kompleks, ulica Branka Bajića. Nov, kompletno namešten jednoiposoban stan u poznatom stambeno-poslovnom kompleksu Sajam kompleks. Ovaj lep stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, ulazni hodnik, kupatilo i terasa. Grejanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 31.200 €, 52,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan na Zvezdari, blizu opštine Zvezdara. Površine je 52m2 i nalazi se na četvrtom spratu stambene zgrade od četiri sprata bez lifta. Po strukturi se sastoji od ulaznog hodnika, odvojene kuhinje i trpezarije, dnevno spavaćeg bloka i kupatila. Dostan osunčan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 31.200 €, 48,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Alekse Šantića. Izdvajamo iz ponude nov, kompletno namešten, komforan dvosoban stan na atraktivnoj i lepoj lokaciji. Neposredna blizina TC Promenada i Merkator, Limanske pijace, Bulevara cara Lazara, nekoliko obrazovnih ustanova. Ovaj lep stambeni prostor....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 31.200 €, 52,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo lepo namešten, trosoban stan u Karađorđevoj ulici. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade bez lifta, sastoji se iz hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, odvojene dve spavaće sobe, jednog sanitarnog čvora i terase. Stan je pet friendly (isključivo jedan mali ljubimac).....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 31.200 €, 52,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lepo namešten stan, kompletno opremljen,lep raspored hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom, 2 sobe, kupatilo, terasa,mali troškovi grejanje na gas,idealno i za porodicu i za ljude koji rade od kuće,nisu dozvoljeni kućni ljubimci,useljiv od 01 avgusta,cena 600 e+ depozit+ ag.provizija.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 31.200 €, 52,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 46872, V/VII, klima, lift, francuski balkon, telefon, renoviran, stara gradnja, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 31.200 €, 52,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo prelep, salonac, ušuškan u mirnom delu, u neposrednoj blizini crkve Svetog Marka, u samom krugu dvojke. Stan se izdaje namešten, većinski sa novim nameštajem, na prvom spratu sa pogledom na zajedničko dvorište u kojem ima par klupica koje su idealne za uživanje. Stan se nalazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 31.200 €, 48,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Centar Novog Sada, Pupinova palata Karakteristike stana: • Dvosoban stan, 48m2 • Kompletno i moderno opremljen • Struktura: ulazni hodnik, kupatilo, dnevna soba i trpezarija, kuhinja, spavaća soba, terasa • Pogled na Petrovaradinsku tvrđavu sa terase Dodatne pogodnosti: • Mogućnost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 31.740 €, 46,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Klima Lift Parking Centralno grejanje Interfon Bose Milićević Sprat: 3 Spratnost: 6 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 31.800 €, 53,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se dvosoban stan – Bulevar Oslobođenja, Novi Sad 🏙️✨ Na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, na Bulevaru Oslobođenja, izdaje se kompletno namešten dvosoban stan površine 53m² . Stan se nalazi na 2. spratu uredne stambene zgrade i odmah je useljiv. Ovaj stan je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 32.400 €, 54,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno namešten,dvosoban stan od 54 m2 na Bežanijskoj kosi u ulici Partizanske avijacije.Odmah useljiv. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 32.400 €, 54,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan dvoiposoban stan na Bulevaru Evrope. Nekretnina se nalazi u jednoj od najatraktivnijih zgrada u ovom delu grada. Izdaje se komplet namešten, novim modernim nameštajem. Odmah je useljivo. Oko zgrade se nalazi mnoštvo restorana, kafića,supermarketa. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 32.400 €, 54,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo odličan stan u ulici Petra Drapšina. Stan se sastoji iz dnevne sobe, kuhinje, odvojene spavaće sobe, jednog sanitarnog čvora i terase. Stan se nalazi u blizini futoške pijace. Za više informacija kontaktirajte nas na broj: Mila 0628153377 i Milica 0652726857 Registarski broj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 32.400 €, 54,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Petra Drapšina. Predstavljamo namešten jednoiposoban stan u neposrednoj blizini Futoške pijace, strogog centra grada, više poslovnih banaka, TC Promenada, Spensa. Ovaj svetao stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijskim delom, kuhinjom i ostavom, spavaća....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 32.400 €, 54,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Petra Drapšina. Odličan, veoma komforan dvosoban stan nadomak Bulevara oslobođenja i Futoške pijace. Ovaj lep i svetao stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja sa ostavom, spavaća soba, dva hodnika, kupatilo sa tuš kabinom i terasa.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 32.500 €, 50,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prelep, svetao stan u ulici Džona Kenedija, na idealnoj lokaciji koja spaja Zemun i Novi Beograd. Stan je potpuno opremljen i sređen, spreman da primi svoje nove stanare. Blizina Zemunskog keja i okolnih parkova pruža mogućnost uživanja u prirodi i šetnjama, dok sama lokacija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 32.500 €, 50,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120282, IV/V, klima, lift, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra. U prilici smo da vam ponudimo prelep dvosobni stan u centru grada stan je namešten izrazito svetao sa lepim pogledom kompletna infrastruktura je kao na dlanu škole vrtiči gradski prevoz udaljenom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 11c, 32.500 €, 50,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 32.900 €, 47,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Lasla Gala. Izdvajamo iz ponude odličan, kompletno namešten, po strukturi jednoiposoban stan. Pozicioniran na četvrtom spratu stambene zgrade, na veoma atraktivnoj lokaciji za stanovanje u neposrednoj blizini centra grada, TC Promenada, Futoške pijace, osnovne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 32.900 €, 47,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Vase Pelagića. Odličan, nov, kompletno namešten jednoiposoban stan koji se nalazi na atraktivnoj lokaciji. U neposrednoj blizini Futoške pijace, strogog centra grada, Spensa i Bulevara oslobođenja. Ovaj enterijerski moderno uređen stambeni prostor je pozicioniran....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 32.900 €, 47,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Vase Pelagića. Odličan, nov, dizajnerski opremljen, komforan dvosoban stan u blizini pešačke zone, Futoške pijace i Sinagoge. Ovaj lep stambeni prostor čine svetao dnevni boravak, trpezarija sa kuhinjom, spavaća soba, dugačak ulazni hodnik, kupatilo i terasa.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 32.900 €, 47,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121762, IV/, lift, terasa, garaza, parking. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Terasa, Lift, Parking, garaža.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 32.900 €, 47,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Stražilovska. Odličan, nov, kompletno i kvalitetno namešten jednoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji za stanovanje. Nadomak strogog centra grada i TC Promenada, Spensa, fakulteta Ovaj lep i svetao stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 32.900 €, 47,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏢 Izdaje se moderno opremljen jednoiposoban stan – Bulevar oslobođenja 🏡 U ponudi je kompletno namešten stan od 47 m² na 4. spratu zgrade sa liftom, smešten na prestižnoj lokaciji – Bulevar oslobođenja . Stan je uselјiv od 01. avgusta i pruža savremen ambijent za udoban gradski....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 32.900 €, 47,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno, moderno namešten dvosoban stan u ulici Vase Pelagića, Dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom (mašina za sudove), spavaća soba, kupatilo, terasa. Grejanje sa kalorimetrima, niski mesečni troškovi. Mogućnost zakupa garažnog parking mesta uz doplatu. Odmah useljivo.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 32.900 €, 47,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE KOMPLETNO OPREMLJEN DVOSOBAN STAN Vase Pelagića, Novi Sad Useljiv od: odmah Površina: 47m² Sprat: 4. sprat (zgrada sa liftom) Garažno mesto uz doplatu od 100 eura. U ponudi je moderan, potpuno opremljen dvosoban stan na odličnoj lokaciji – mirna ulica Vase Pelagića, nadomak....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 33.150 €, 51,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetno komforan stan u vrlo lepom kraju. Stan se nalazi u Ravaničkoj ulici i površine je 51m2. Nalazi se na šestom spratu stambene zgrade novije gradnje sa liftom. Po strukturi je dvosoban stan. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 33.150 €, 51,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u odličnom stanju, blizina Čuburskog parka i Hrama Svetog Save, Kalenić pijace. Miran kraj u centralnom delu Vračara. Mogućnost zakupa garažnog mesta po ceni od 150 eura. PROSTORIJE: hodnik, dnevno - trpezarijski deo, kuhinja, spavaća soba, kupatilo, dve terase. Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 33.600 €, 48,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo Dvosoban LUX namešten stan u ulici Kraljevića Marka, komleksu ''Kraljev park''.Stan ima spavću sobu sa francuskim ležajem, dnevnu sobu spojenu sa kuhinjom, kupatilo i terasu. Uz stan se dobija i korišćenje parkinga.Grejanje gradsko sa kalorimetrima, Komleks je obezbeđen sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 33.600 €, 48,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux namešten dvosoban stan u ulici Kraljevića Marka, u modernom komleksu zgrada ''Kraljev park''. Stan je namešten sa novim nameštajem.Stan ima spavću sobu sa francuskim ležajem, dnevnu sobu spojenu sa kuhinjom, kupatilo sa kadom i terasu sa predivnim pogledom na Frušku....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalvarija, 33.600 €, 48,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 – MAXIS GROUP 💸 Na izdavanje: 700 € mesečno (stan + garaža) + depozit Agencijska provizija: 50% od ugovorene cene zakupa od prve kirije. 🏢 Maxis Group doo Beograd – Reg. broj 1850 🟨 Stan je idealan. 🔑 EKSKLUZIVNA PONUDA – Luksuzan stan u Zemunu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 33.800 €, 52,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Izdaje se dvosoban stan – Spens, 52m² | 1. sprat | Kompletno namešten ✨ U ponudi je moderno opremljen i funkcionalan dvosoban stan površine 52m², koji se nalazi na 1. spratu stambene zgrade na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – kod Spensa. Lokacija nudi odličnu povezanost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 34.000 €, 50,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 34.300 €, 49,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Vojvode Šupljikca. Kompletno namešten dvoiposoban stan u neposrednoj blizini centra grada. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo i terasa sa lepim pogledom. IV (poslednji) sprat u zgradi sa liftom. Mašina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 34.300 €, 49,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Socijalno, ulica Vojvode Šupljikca. Kompletno namešten dvoiposoban stan u neposrednoj blizini Bulevara Kralja Petra I i Socijalnog. Ovaj stambeni prostor čine komforan i svetao dnevni boravak sa trpezarijskim delom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo sa tuš kabinom i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 34.500 €, 46,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Potpuno nov stan u novoj zgradi, Kisacka 36. Dva garazna mesta. Nije pet friendly. Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku sifru na Viber/Whatsapp/SMS). Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine jednokratno. Depozit u visini....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 35.000 €, 50,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 106156, IV/, klima, lift, terasa, novogradnja, garaza. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Terasa,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 35.000 €, 50,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Provizija: 50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 35.000 €, 50,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Djordja Servickog. Kirija se placa zajedno sa troskovima unapred, ukupno 850 eura. Parking oko zgrade je besplatan. Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku sifru na Viber/Whatsapp/SMS). Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija 350€ jednokratno. Depozit....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 35.000 €, 50,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se 2.0 soban stan, potpuno renoviran i namešten. Izdaje se na duže, mesečno plaćanje + depozit 1 kirija. Prednost stana: Centralno grejanje sa TOPLOM VODOM (infostan 9.800 din.; el.energija 2.000 din; TV 2.000 din.). Dodatna prostorija pored stana idealna za odlaganje 2-3 bicikla....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 35.000 €, 50,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 33601, III/, klima, lift, telefon, terasa, renoviran, stambena zgrada. U ponudi je dvosoban, renoviran stan u strogom centru gradu. Izdaje se opremljen, grejanje u stanu je centralno. Postoji mogućnost parkinga u dvorištu zgrade. Useljiv je 15.06. Više informacija na:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 35.000 €, 50,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 518)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>