• GoHome Professional
do 300000 eura lift što jeftiniji 50 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - pretraga oglasnika
  • do 300000 eura lift što jeftiniji 50 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - pretraga oglasnika
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 300000 eura lift što jeftiniji 50 m2

  • Za upit "do 300000 eura lift što jeftiniji 50 m2" pronađeno 4 197 nekretnina - prosečna cena 2.622 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 280000 eura (malo jeftiniji)
    • 310000 eura (malo skuplji)
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • centralno grejanje
    • parket
    • kablovska
    • 1.sprat
    • opremljen
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Apelovac, 87.700 €, 46,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je stambeni objekat spratnosti Su+P+2+Ps, smešten na dobroj lokaciji, u mirnijem delu grada na Trošarini. Prodaje se dvoiposoban stan površine 46,16m2, na I spratu bez lifta. U gradnji se koriste visokokvalitetni materijali: fasadni zidovi će biti obloženi termoizolacijom....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 87.730 €, 47,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je jednoiposoban stan u modernom stambenom objektu spratnosti Po+P+5, koji je smešten na veoma mirnoj lokaciji, sa prelepim pogledom na grad i prestavlja odlično mnesto za sve koji žele beg od gradske buke i gužve. Površine je 47,42m2, sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 87.750 €, 53,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odličan dvosoban, komforan stan sa odvojenom kuhinjom i trpezarijom na izuzetnoj lokaciji. Zgrada je okružena zelenilom a u neposrednoj blizina se nalaze škole i vrtić, marketi, sportski tereni, autobusko stajalište, itd. Stan ima otvorenu i zatvorenu terasu od koje može da se napravi....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 88.000 €, 53,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je dvosoban stan u blizini Pravnog fakulteta. Površine je 53m2, nalazi se na V spratu stambene zgrade bez lifta. Sastoji se od dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe kupatila i zatvorene terase. Stan je kompletno renoviran, zamenjena instalacija struje i vode,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 88.020 €, 49,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je moderna novogradnja smeštena u mirnijem delu Pantelja koja ispunjava sve zahteve energetske efikasnosti i prilagođena je savremenom načinu života jedne porodice. Prodaje se jednoiposoban stan površine 48,90m2, na VI spratu stambene zgrade sa liftom. Struktura stana: ulazni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 88.100 €, 46,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalan kvalitet gradnje, cena sa PDV-om. Odlično pozicionirana zgrada, gradski prevoz udaljen manje od 200m, u blizini pijaca, škola, dom zdravlja, vrtić, marketi i prodavnice. Uz stan postoji mogućnost kupovine i garažnog ili parking mesta. Preporuka! šifra:528995 b122 Terasa,....

 
 
 
  Stan, SMEDEREVO, Centar, 88.200 €, 49,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u novoj zgradi iza Danubiusa. Dvosoban, 49 kvadrata, na drugom spratu, bez lifta. Kao nov, velika terasa, novo kupatilo sa đakuzi tuš kabinom, klima, centralno grejanje sa kalorimetrom, opremljen stvarima i uređajima. Cena je fiksna. Prikaz na mapi je informativnog karaktera....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 88.200 €, 49,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo stan od renomiranog investitora na odličnoj lokaciji u samom centru Kaluđerice u paralelnoj ulici sa Smederevskim putem. Stan je po strukturi dvoiposoan i koncipiran je tako da se sastoji od open space prostora - dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, 2 spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 88.230 €, 51,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam jedinstvenu priliku za moderno i komforno stanovanje u najlepšem delu Mirijeva. Na vrhu naselja, u okviru novog projekta nalazi se ova novogradnja koja predstavlja savršenu kombinaciju zelenila i mira dok su svi ključni sadržaji na dohvat ruke. Lokacija: Izuzetno....

 
 
 
  Stan, DIVČIBARE, 88.250 €, 47,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Apartman, u izgradnji, u lux naselju na Divčibarama. Lux kompleks, sa svim potrtebnim pratećim sadržajem...sauna, fitnes, restoranai, parking... Za više informacija, pozovite 0631231262 Agencijska šifra: 530968 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 88.310 €, 53,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 53,52m2. Nalazi se na prvom spratu u zgradi sa liftom. Stan je po strukturi dvoiposobani sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i terase.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 88.464 €, 46,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju jednoiposoban stan u kvalitetnoj novogradnji na Panteleju. Dostupan na I, II, III i IV spratu stambene zgrade sa liftom. Kvadratura: 46,56m² Sastoji se od: -predsoblja -dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom - spavace sobe -kupatila -terase U ponudi su stanovi u kvalitetnoj....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, Centar, 88.500 €, 50,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.gsigma.rs

Nov, funkcionalan, moderan stan. Savršen stan za kupce koji nemaju vremena i strpljenja da čekaju da se novi stan izgradi. Dvosoban stan u novoj zgradi - širi centar grada. Površine 50 m2. Funkcionalan raspored i moderan dizajn u stanu. Dnevni boravak spojen je sa trpezarijom i kuhinjom,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 505-517 (od ukupno 518)

<< <4 5 6 7 8 9 10 11 12 13> >>