• GoHome Professional
do 290000 eura lift potkrovlje što manji pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 290000 eura lift potkrovlje što manji pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 290000 eura lift potkrovlje što manji pala cena

  • Za upit "do 290000 eura lift potkrovlje što manji pala cena" pronađeno 8 nekretnina - prosečna cena 2.530 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • 270000 eura (malo jeftiniji)
    • 300000 eura (malo skuplji)
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 130.000 € na 125.000 € dana 04.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 125.000 €, 30,00 m2 cca 4170 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 137.700 €
13.04.2026 - 130.000 €
04.05.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 1289 Za dodatne informacije i zakazivanje obilaska, pozovite nas na 0693322626. U ponudi je uknjizena garsonjera 30m2 bez odvojene sobe na Banovom Brdu, potpuno nameštena,renovirano novo kupatilo i spremna za useljenje. Garsonjera se nalazi u ocuvanoj zgradi bez lifta , visokog....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 85.000 € na 79.000 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ČAJETINA, 79.000 €, 35,00 m2 cca 2260 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 85.000 €
01.04.2026 - 79.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo kompletno opremljen 1.5 apartman, površine 35 m2, na Zlatiboru, u 1.zoni, smešten u potkrovlju nove apartmanske zgrade, koja ima su+pr+ 3 sprata i potkrovlje. Spoljašnja stolarija je aluminijumska, sa roletnama, grejanje na norveške radijatore na daljinsko upravljanje. Zgrada....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 159.000 € na 149.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vračar, 149.000 €, 51,00 m2 cca 2920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 159.000 €
24.04.2026 - 149.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Vračar, Kalenić, Sinđelićeva, uknjižen stan na 37m2, a mereno 51m2. Nalazi se na četvrtom spratu u potkrovlju u bez lifta sa TA grejanjem. Sastoji se od dnevnog boravka, dve manje spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, i kupatila. Pristup tavanu iz stana. Lokacija odlična, blizina....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 290000 eura lift potkrovlje što manji pala cena'
121.500 €
113.300 €
 
-4%

Promena cene sa 126.000 € na 121.500 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 121.500 €, 52,00 m2 cca 2340 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 126.000 €
10.04.2026 - 121.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 109531, IV/, uknjizen, parking. Prodaje se izuzetan dvosoban stan (Cirpanova, Centar) kvadrature 52m2 (upisanih) + 22m2 (neupisanih). Stan se nalazi na cetvrtom spratu bez lifta. Okrenut prema dvoristu. Postoji mogucnost da se iz stana otvori deo u potkrovlje u koji....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 171.000 € na 164.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Rakovica, 164.000 €, 63,00 m2 cca 2600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 186.000 €
01.03.2026 - 171.000 €
18.03.2026 - 164.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

PRODAJA STANA – RAKOVICA – SNEŽANE HREPEVNIK – 63m²-164.000.00 eur Na prodaju uknjižen, kompletno renoviran stan površine 63m², smešten u ulici Snežane Hrepevnik, opština Rakovica. Uz stan se može kupiti poslovni prostor koji je u zgradi preko puta ovog stana, površine 9m2 po ceni....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 260.880 € na 250.000 € dana 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 250.000 €, 104,00 m2 cca 2400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.04.2026 - 260.880 €
05.05.2026 - 250.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054347 NOVI SAD, TELEP - JUŽNI, TROSOBAN STAN - PENTHAUS 104,35m2… <span style="font-size:12.0pt; font-family:" arial",sans-serif;mso-fareast-font-family:"times="" new="" roman";="" mso-fareast-language:sr-latn-rs"=""> <span style="font-size: 12.0pt;font-family:" arial",sans-serif;mso-fareast-font-family:"times=""....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 276.600 € na 230.000 € dana 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 230.000 €, 111,00 m2 cca 2070 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.03.2026 - 276.600 €
25.04.2026 - 230.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054346 NOVI SAD, TELEP - JUŽNI, TROSOBAN STAN - PENTHAUS 110,64m2… <span style="font-size:12.0pt; font-family:" arial",sans-serif;mso-fareast-font-family:"times="" new="" roman";="" mso-fareast-language:sr-latn-rs"=""> <span style="font-size: 12.0pt;font-family:" arial",sans-serif;mso-fareast-font-family:"times=""....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 341.500 € na 306.660 € dana 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 306.660 €, 114,00 m2 cca 2690 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 341.500 €
19.05.2026 - 306.660 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Botanička bašta, Cvijićeva, 4.5, 114m2, uknjižen Jedinstveno potkrovlje u Cvijićevoj ulici, nadomak Botaničke bašte – prava oaza za ljubitelje posebnog ambijenta Stan se nalazi na 5. spratu u urednoj i održavanoj zgradi bez lifta ( postoji mogućnost ugradnje). Mirna ulica, a istovremeno....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-8 (od ukupno 8)

<< <1> >>