• GoHome Professional
do 290000 eura lift potkrovlje što manji Zadnjih 1 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 290000 eura lift potkrovlje što manji Zadnjih 1 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 290000 eura lift potkrovlje što manji Zadnjih 14 dana

  • Za upit "do 290000 eura lift potkrovlje što manji zadnjih 14 dana" pronađeno 5 nekretnina - prosečna cena 3.863 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • 270000 eura (malo jeftiniji)
    • 300000 eura (malo skuplji)
    • do 4300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 126.500 €, 25,00 m2 cca 5060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Garsonjera 25,48m2 u potkrovlju zgrade bez lifta, prodaje se sa kompletnim inventarom. Savršena kako za život tako i za investiciju-bez ulaganja, odmah useljiva. Nalazi se kod crkve Aleksandra Nevskog ,blizina pijace ,Knez Mihajlove, Kalemegdan ID: 14835 Dragica Mrkobrad 0638269709....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 127.710 €, 43,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054856, NOVI SAD, TELEP JUŽNI, DVOSOBAN STAN, 43 m2. IZGRADNJA NA ODLIČNOJ LOKACIJI! Izdvajamo iz ponude dvosoban stan, površine 43 m2, pozicioniran u potkrovlju bez kosina, zgrade u izgradnji. Pouzdan investitor, moderna gradnja i tražena lokacija ovu nekretninu čine idealnom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 198.000 €, 46,00 m2 cca 4300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Uknjižen, 3.0, mereno 67m2, eg, 3/3, odlična gradnja. Odličan, vrlo funkcionalan stan u potkrovlju tj. trećem spratu bez lifta. Malo predsoblje, kupatilo, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom i dve spavaće sobe. Moguće proširenje na istom nivou za još 70m2. U odličnom stanju. Useljiv....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 290000 eura lift potkrovlje što manji zadnjih 14 dana'
198.000 €
212.180 €
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 198.000 €, 60,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Kod Beograđanke, u dvorišnoj salonskoj zgradi, povučeno od gužve, potkrovlje za kompletno renoviranje. Stan je u izvornom stanju. Trenutno se sastoji od ulaznog dela, dnevnog boravka, spavaće sobe, manje kuhinje, radne sobe i kupatila. Pre dve godine urađen je lift u zgradi. U dvorištu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 212.180 €, 76,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo na Novom Naselju Uknjižen Trosoban stan 76 m2 na Top-Top Lokaciji Stan je svetao,prostran i funkcionalan i veoma lepo organizovan nalazi se na 7. spratu stambene zgrade sa dva lifta, smešten u mirnom i porodičnom delu Novog Naselja Stan ima 76m² grejne površine, plus....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-3 (od ukupno 2)

<< <1> >>