• GoHome Professional
do 290000 eura lift kablovska 80 m2 što veći - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • do 290000 eura lift kablovska 80 m2 što veći - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 290000 eura lift kablovska 80 m2 što veći

  • Za upit "do 290000 eura lift kablovska 80 m2 što veći" pronađeno 1 043 nekretnina - prosečna cena 2.429 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 270000 eura (malo jeftiniji)
    • 300000 eura (malo skuplji)
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 531 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, MAJUR, 181.280 €, 85,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fantastičan stan u srcu Petrovaradina! Stan je površine 85m2, nalazi se na trećem spratu(od ukupno 5), u novoj zgradi(iz 2023.)sa liftom.Stan je potpuno nov i prodaje se kompletno namešten-spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja.Sastoji se od velikog dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 222.440 €, 85,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam stan u novom kompleksu koji se nalazi u neposrednoj blizini uz novi gradski park, a svi stanovi su osunčani tokom celog dana, što ih čini vrlo svetlim i prozračnim. Osim toga, kompleks poseduje i veliko privatno dvorište sa propratnim mobilijarom za opuštanje i dodatni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 280.160 €, 85,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je fantastičan troiposoban stan na odličnoj lokaciji - 700m od Centra grada u luksuznoj zgradi sa puno zelenila.Opremljen je nameštajem modernim stilom sa kvalitetnim uredjajima. Prodaje se komletno namešten kao na slikama. Sa kupovinom stana dobijate mogućnost korišćenja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 214.500 €, 85,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja na izuzetnoj lokaciji, u blizini Sajma. Veoma kvalitetna gradnja i visok nivo unutrašnje opreme. Podovi u sobama su od tarketa, dok su podovi u kuhinjama, sanitarnim čvorovima i lođama od keramičkih pločica prve klase. Unutrašnja stolarija je standardna od medijapana bojena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 172.150 €, 85,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

064/120-41-93 Fantastičan stan u izgradnji. Zgrada visokog kvaliteta! Oprema stana po najvišim standardima gradnje i opreme! Za više informacija pozovite agenta prodaje. Kontakt: 064/120-41-93 ID: 520046 Terasa, Lift, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 154.900 €, 85,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju troiposoban stan u blizini OŠ "Sveti Sava", uknjižene površine 76m2, sa terasama 85 m2.. Stan se nalazi na 2. spratu stambene zgrade bez lifta i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije, tri spavaće sobe, toaleta, kupatila i dve terase. Dvostrano....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 221.710 €, 85,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam novu izgradnju na Telepu u neposrednoj blizini Limana 4! Pouzdan investitor koji je poznat po vrhunskom kvalitetu gradnje i opreme, sigurnosna ulazna vrata, PVC stolarija, parket i prvoklasna keramika. Stanovi odličnog projekta i rasporeda. Ekonomičan vid grejanja,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 220.540 €, 85,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 147.250 €, 85,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju komforni trosobni stan 85 m2 u blizini Hrama Sv. Luka. Stan se nalazi na drugom spratu, novije zgrade sa dva lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, velikog dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, dve komforne spavaće sobe, kupatila, toaleta i dve terase. Stan je u izvornom,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 170.380 €, 85,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u Jagodin mali. U neposrednoj blizini nalaze se vrtić, škola, ambulanta, Pantelejska crkva, kao i brojne trgovinske radnje. Stan ima 85,92m2 projektovane površine, po strukturi je četvorosoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, izdvojene....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 252.490 €, 85,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fenomenalan duplex na Socijalnom. U pitanju je trosoban stan smešten na mirnoj i tihoj lokaciji gde je i sama zgrada jedna od kvalitetnijih na socijalnom. Od ulaganja je potrebno samo okrečiti. Kosine u spavaćim sobama ne remete funkcionalnost. Nalazi se na drugom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 164.450 €, 85,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu nekretninu na Avijaciji. U pitanju je trosoban stan odličnog rasporeda i veličina prostorija. Za ljubitelje komfora, ova nekretnina je pun pogodak. Lokacijski je odlično pozicionirana, u blizini se nalaze prodavnice, apoteke, škola, vrtić, autobusko stajalište....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 222.570 €, 85,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

541907-Predstavljamo vam stan u novom kompleksu koji se nalazi u neposrednoj blizini uz novi gradski park, a svi stanovi su osunčani tokom celog dana, što ih čini vrlo svetlim i prozračnim. Osim toga, kompleks poseduje i veliko privatno dvorište sa propratnim mobilijarom za opuštanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 202.550 €, 85,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Za više informacija pozovite One nekretnine! 021/2100-690 499195 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 230.000 €, 85,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan od 85 m² sa 100 m² krovne terase pruža spektakularan pogled i beskrajne mogućnosti za uživanje. Pozovite nas i osigurajte ovaj jedinstveni prostor u Somborskoj 3: +381 65 99 87 546 u periodu od 8-16h. Terasa, U potkrovlju, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 85.000 €, 85,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno funkcionalan, potpuno renoviran stan na Tašmajdanu. Izuzetno funkcionalan, potpuno renoviran stan na Tašmajdanu. Stan se nalazi se zgradi u kojoj postoje dva lifta (rekonstruisana), vrlo uredna. U stanu je sve što postoji zamenjeno, i vrlo ukusno adaptirano. Stan, kao što....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 210.000 €, 85,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

CENTAR, 85m2, TROSOBAN Predstavljamo Vam trosoban stan od 85 kvadrata sa terasom od 21 kvadrat. Stan ima dve spavaće sobe, veliko kupatilo, ostavu, dnevnu sa kuhinjom i trpezarijom. Prostran ulaz sa predsobljem. Stan se nalazi na petom od šest spratova, izlovan od buke, u tihoj i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 216.300 €, 85,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan porodičan stan na vrlo traženoj lokaciji. Blizina pijace, Spensa, banaka, škola, vrtića. Stan bez ulaganja. Hrastov parket, sigurnosna vrata, odlična stolarija. Stan izuzetno svetao, otvoren pogled. Uknjižen stan na vlasnika 1/1. Naša preporuka. 021/21-00-690 Terasa, Lift,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 265.000 €, 85,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

3.0 Vracar , Hram Svetog Save , Stojana Protica , 85 m2 uknjizena kvadratura , 95m2 merena kvadratura , 3/ 3 , bez lifta , eg /mermoterm radijatori , odlican , renoviran stan - ptk , nadogradnja 2012. godine , svetao , orijentisan istok-zapad , visina plafona 2,6m , Pvc stolarija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 198.400 €, 85,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je prostran četvorosoban dupleks stan od 85 kvadrata, smešten u mirnom delu Nove Detelinare. Stan se odlikuje modernim dizajnom i funkcionalnim rasporedom. U donjem delu se nalaze svetla dnevna soba sa izlazom na terasu, kuhinja sa trpezarijom,toaletom i jednom spavacom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 310.999 €, 85,00 m2 cca 3660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mogućnosti ste da kupite stan elitnog karaktera u neposrednoj blizini Voždovačke crkve, Autokomade, fudbalskog stadiona Rajko Mitić, Banjičke šume okružen vrtićima , školama, fakultetima i sa dosta komercijalnih objekata. Na samom ulaznom hodniku gde se ukrštaju kombinacije savremenih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 222.680 €, 85,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 276.280 €, 85,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzni stanovi za prodaju – Spoj elegancije i udobnosti Uživajte u prefinjenom dizajnu i vrhunskom kvalitetu stanova, koji pružaju savršen balans stila i funkcionalnosti. Bezbednost je zagarantovana uz 24/7 video nadzor, kontrolisan pristup i privatni parking, dok dva nivoa podzemnih....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 137.000 €, 85,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan na Čairu, najtraženija lokacija kako za stanovanje, tako i za izdavanje. U neposrednoj blizini čairkog parka, vrtića, osnovne škole, pijace, centar je na par minuta hoda… Stan je uknjižene površine 85m2, nalazi se u potkrovlju (IV sprat) zgrade bez lifta. Sastoji se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 210.000 €, 85,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

NOVA DETELINARA, 85m2, TROSOBAN Prodaje se porodičan trosoban stan od 85m2 sa stvarima, sledećeg rasporeda: dnevna soba, dve spavaće sobe, kuhinja, kupatilo, terasa. U stanu su promenjeni parket i stolarija. Odlična nekretnina za život, a isto tako za investiciju. Uz kupovinu stana,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 23, 229.000 €, 85,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam predstavimo ovaj dobar troiposoban stan sa lođom, terasom i dva mokra čvora. Dvostran(severozapad), izvorno stanje. U neposrednoj blizini stana nalaze se svi sadržaji koji su potrebni za kvalitetan porodični život: osnovna škola, vrtić, sportski tereni, prodavnice,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 159.000 €, 85,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 187.000 €, 85,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo trosoban stan u novogradnju u mirnom delu Zemuna. Objekat se nalazi u neposrednoj blizini Prvomajske ulice, kao i nedaleko od autoputa E- 70 i E-75, Tošinog bunara, KBC Bežanijska Kosa, Sportsko rekreativnog centra "11 april". U samoj gradnji korišćeni su materijali vrhunskog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 202.550 €, 85,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja na Telepu. Pouzdan investitor sa dugo godina iskustva prepoznatljiv po kvalitetu gradnje. Za više informacija pozovite 021 654 65 00 Terasa, Lift, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Save Kovačevića, 305.000 €, 85,00 m2 cca 3590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju moderan i luksuzno opremljen trosoban stan u Zemunu, ulica Dobanovačka – savršena kombinacija komfora, kvaliteta i pogleda Predstavljamo vam izuzetnu nekretninu u mirnom i urbanom delu Zemuna – naselje Sava Kovačević, ulica Dobanovačka. Stan se nalazi u novoj stambenoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 42.500 €, 85,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo stan na Vidikovcu, ul. Vidikovački Venac na četvrtom spratu. TROSOBAN po strukturi, izdaje se PRAZAN sa kuhinjskim elementima i sudoperom, bez el.uređaja. Poseduje : hodnih, predsoblje, ostavu, dva mokra čvora, dve odvojene spavace sobe velike, plus dnevna soba od 30m2, kuhinja,trpezarija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 174.850 €, 85,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan stan u izgradnji. Zgrada visokog kvaliteta! Oprema stana po najvišim standardima gradnje i opreme! Za više informacija pozovite agenta prodaje... Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 85.000 €, 85,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U najlepšem delu Vračara, kod Hrama Svetog Save, izdaje se lux trosoban stan u odlično održavanoj zgradi sa liftom. Stan je vrlo funkcionalan, iz hodnika se ulazi u sve prostorije. Stan se sastoji od velikog dnevnog boravka sa trpezarijom, 2 spavaće sobe, kuhinjom, zastakljenom lodjom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 235.580 €, 85,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Top lokacija na Bulevaru patrijarha Pavla. Izgradnja sa rokom useljenja mart 2024. Cene sa pdv-om. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Vredi videti. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 106.250 €, 85,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Renoviran,trosoban Cvetni trg za izdavanje Cena:1250 Kontakt:+381668091211 Lokacija: Beograd,Cvetni trg, sprat 3. od 6 Struktura: Trosoban stan koji se sastoji od: - velike dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom; - 2 spavaće sobe; - 1 kupatilo; - ostava; - vešeraj; - terasa; - predsoblje.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 172.150 €, 85,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 42.500 €, 85,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban namesten stan 85m2 na 4.spratu sa dve spavace sobe i dve terase idealan za porodicu sa decom.Cena zakupa je 500e+depozit+agencijska provizija. Za dodatne informacije pozvati na tel.:0646685341 Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 93.500 €, 85,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 144.500 €, 85,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 200.000 €, 84,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Ante Bogicevica Sprat: 7 Spratnost: 7 Soba: 4 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 91.560 €, 84,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.03.2025.,

www.codex.co.rs

Izdaje se odlican 4. 0 stan od 84m2 sa terasom od 26m2 na visokom prizemlju. Stan je kompletno renoviran, kompletno namesten. Zgrada poseduje rampu za invalide. Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 264.000 €, 84,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.10.2024.,

www.codex.co.rs

Prodaje se odlican 4. 0 stan od 84m2 sa terasom od 26m2 na visokom prizemlju. Stan je kompletno renoviran, kompletno namesten i uknjizen. Zgrada poseduje rampu za invalide. Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 594)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>