• GoHome Professional
do 290000 eura lift barem 60 m2 podrum - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • do 290000 eura lift barem 60 m2 podrum - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 290000 eura lift barem 60 m2 podrum

  • Za upit "do 290000 eura lift barem 60 m2 podrum" pronađeno 1 870 nekretnina - prosečna cena 2.757 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 270000 eura (malo jeftiniji)
    • 300000 eura (malo skuplji)
    • do 2600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 131.800 €, 64,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Prodaje se odličan trosoban stan u neposrednoj blizini železničke stanice u Petrovaradinu - U neposrednoj blizini zgrade nalaze se marketi, menjačnica, pošta i sve što je neophodno - Nalazi se na šestom spratu zgrade sa liftom - Iznad stana se nalazi tavanski prostor, tako da stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 230.720 €, 64,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

553666-Liman 1, prava retkost! Kvalitetna gradnja, renoviran stan u jednom u najlepših krajeva u Novom Sadu! Za više informacija pozovite naše agente prodaje! Terasa, Lift, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 170.000 €, 64,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118453, VIII/VIII, lift, terasa, uknjižen, podrum, ostava, stambena zgrada. Prodaje se stan na Limanu 2 koji se sastoji od - Prostranog dnevnog boravka, dve komforne spavaće sobe, izuzetno funkcionalne kuhinje sa trpezarijom, ostave, hodnika i kupatila. Osim navedenog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 230.720 €, 64,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Spens.Novogradnja kod fakulteta,uknjižen trosoban diplex stan. Bez tereta i zabeležbi. Dogovor. 0648222-116 Terasa, Lift, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Donji Dorćol, 309.000 €, 64,00 m2 cca 4830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo stan u lepo održavanoj zgradi iz 80-ih godina na atraktivnoj lokaciji, na Dorćolu, u blizini svih sadržaja potrebnih za komforan život (Dunavski kej, škola, vrtić, restorani, marketi). Stan se nalazi na prvom spratu, zgrade sa dva lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 230.720 €, 64,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam trosoban duplex na izuzetnoj i traženoj lokaciji. Prodaje se kompletno namešten i u ceni je obeleženo parking mesto u dvorištu zgrade. Pozovite nas za više informacija. Kontakt: 021/221-5100 i 064/803-3305 Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 250.000 €, 64,00 m2 cca 3910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude u mirnoj ulici, u elitnom kraju na Lionu, trosoban stan na petom spratu. Uknjižen na 65m2, kompletno renoviran. Dvostrano orijentisan, terasa, podrum. Zgrada dobre gradnje, u središtu svih infrastrukturnih sadržaja. Hvala što ste izdvojili vreme za naš....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 149.350 €, 64,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja stana- renoviran-Avijatičarsko naselje Prodajemo renoviran stan na Avijatičarskom naselju, nalazi se na drugom spratu sa liftom u zgradi kvalitetne gradnje. Nekretnina je okružena zelenilom, ispred zgrade se nalazi parking koji nije zoniran. Poseduje 64m2, dvoiposobne je strukture,....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 125.000 €, 64,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam komforan dvosoban stan na Novom Naselju. Stan je izvorno dvosoban ali se može prepraviti u dvoiposoban. Poseduje komfornu spavaću sobu, kuhinju i trpezariju, ostavu, kupatilo i terasu sa fenomenalnim pogledom na Novi Sad. Zgrada je odlično održavana sa biciklanom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 224.000 €, 64,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem funkcionalan, svetao stan, odličnog rasporeda. Stan se sastoji od dnevne sobe, dve spavaće sobe, kuhinje sa ostavom, kupatila, wc-a (koji se sad koristi kao vešeraj) i terase površine 4 m2 (koja nije ušla u kvadraturu stana. Poslednji put je renoviran 2024. godine, kada je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 266.000 €, 64,00 m2 cca 4160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PREMIJUM STAN SA BAŠTOM NA NAJLEPŠOJ LOKACIJI VOŽDOVCA U srcu Voždovca, prodaje se ekskluzivan dvosoban stan od 64m², smešten u prizemlju moderne zgrade sa sedam spratova. Posebna vrednost ovog stana je privatna, ograđena bašta, idealna za uživanje, relaksaciju ili porodične trenutke,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 209.350 €, 64,00 m2 cca 3270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je stan u srcu Novog Sada, u jednoj od najtraženijih lokacija – Centar Novog Sada. Stan je sa planiranim rokom završetka radova do kraja 2026. godine. Zgrada će biti izgrađena po najvišim standardima kvaliteta gradnje i opreme, sa posebnim naglaskom na udobnost i dugotrajnost.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 280.000 €, 65,00 m2 cca 4310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Klima Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Mileševska Sprat: 3 Spratnost: 6 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 280.000 €, 65,00 m2 cca 4310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Vračar, Kalenić pijaca – Mileševska 2.0, 65m2 (dve terase 10m2), 3/6, CG, klima, lift, telefon, interfon, podrum Na odličnoj lokaciji, na početku Mileševske ulice, prodaje se dvostrano orijentisan stan. Izuzetno je svetao, sa pogledom na park. Iz predsoblja se ulazi u sve prostorije:....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 257.000 € na 253.500 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Blok 64, 253.500 €, 65,00 m2 cca 3900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.06.2025 - 282.000 €
27.02.2026 - 257.000 €
24.04.2026 - 253.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.06.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Blok 64 - Đorđa Stanojevića 2. 0, 65m2 (terasa 4m2), 1/10, toplotne pumpe, dva lifta, telefon, interfon, podrum, parking, garaža U ponudi luksuzan dvosoban stan u novogradnji, koji se nalazi na prvom spratu novoizgrađene zgrade, u luksuznom stambenom kompleksu u Bloku....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 319.000 €, 65,00 m2 cca 4910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Stari grad, Gornji Dorćol - Strahinjića Bana 3. 0, 65m2 (terasa + lođa 3m2), 3/6, EG/norveški radijatori, klime, lift, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi trosoban kompletno renoviran, luksuzan stan, salonac, na prestižnoj lokaciji, u ulici Strahinjića Bana, u centru Beograda.....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Stari Grad, 319.000 €, 65,00 m2 cca 4910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Klima Lift Parking Terasa Interfon Podrum Strahinjića Bana Sprat: 3 Spratnost: 6 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Dorćol, 319.000 €, 65,00 m2 cca 4910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Stari grad, Gornji Dorćol - Strahinjića Bana poslovni prostor, 3. 0, 65m2 (terasa + lođa 3m2), 3/6, EG/norveški radijatori, klime, lift, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi trosoban kompletno renoviran, luksuzan poslovni prostor, salonac, na prestižnoj lokaciji, u ulici Strahinjića....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 257.000 € na 253.500 € dana 21.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 253.500 €, 65,00 m2 cca 3900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 282.000 €
27.02.2026 - 257.000 €
21.04.2026 - 253.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Podrum Đorđa Stanojevića Sprat: 1 Spratnost: 10 Soba: 2 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 319.000 €, 65,00 m2 cca 4910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Klima Lift Parking Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Strahinjića Bana Sprat: 3 Spratnost: 6 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 94045, III/VI, klima, lift, salonski, terasa, uknjizen, nov luks, stara gradnja, podrum. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 219.000 €, 65,00 m2 cca 3370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Beograd, Vračar - Krunski venac - Krunska 65m2 (40+25 natkrivena terasa) 1.5, 65m2 (40m2 stambena površina +25m2 natkrivena terasa), 6/6, CG, lift, podrum U samom centru grada, na poslednjem spratu kvalitetne zgrade iz 1989. godine, prodaje se svetao i izuzetno funkcionalan 1.5 stan,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 160.680 €, 65,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam komforan stan na odličnoj lokaciji na Limanu 3. Stan se sastoji od dnevne sobe, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Kupatilo je potpuno renovirano a terasa nedavno zatvorena. Stan se nalazi na osmom spratu zgrade ( nije poslednji) koja ima lift. U neposrednoj blizini,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 159.000 €, 65,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaja stana Beograd, RAKOVICA, VIDIKOVAC, Vidikovački venac, UKNJIŽEN, dvoiposoban stan sa terasom, godina gradnje: 1983, visoko prizemlje, cg, lift, očuvan, poseduje pripadajući podrum, sunčan svetao okrenut ka parku, Kod Mup-a Ovaj stan se može kupiti iz kredita banke. VIDEO PRIKAZ....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 220.060 €, 65,00 m2 cca 3390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam novi stambeno-poslovni kompleks koji će zasigurno biti jedan od najlepših objekata i simbola grada. Ovaj nesvakidašnji stambeni kompleks biće vidljiv iz svakog dela grada, a njegovi stanari će, zahvaljujući položaju kompleksa, imati veličanstven panoramski pogled....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 165.000 €, 65,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

2.0, 65m2(terasa 6m2), CG, lift, PR/IV, telefon, interfon, podrum. Uknjiženo 65m2. Stan u prizemlju , koji je izdignut 3m do prozora i terase. Sastoji se od hodnika, spavaće sobe, dnevnog boravka, kupatila, trpezarije, kuhinje i terase. Blizina javnog gradskog prevoza. Kontakt 063/155-9448....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 160.000 €, 65,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 115997, VIII/, lift, terasa, uknjižen, stara gradnja, parking, ostava. Prodaje se 2.5 soban stan na 8. spratu (nije poslednji), u zgradi sa liftom. Zatvorena terasa + mogucnost nadogradnje francuskog balkona (zgrada ima dozvolu), ostava + ostava u ispred ulaznih vrata.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 250.000 €, 65,00 m2 cca 3850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi LUX, kompletno sređen dvosoban stan koji se izdvaja kvalitetom uređenja i lokacijom. Osnovne informacije - Lokacija: Blok 62, Novi Beograd - Adresa: Dušana Vukasovića - Kvadratura: 65m² - Struktura: Dvosoban (2.0) - Spratnost: 4. sprat od 11 - Lift: Da - Pripadajući podrum....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 205.390 €, 65,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 319.000 €, 65,00 m2 cca 4910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 94045, III/VI, klima, lift, salonski, terasa, uknjižen, nov luks, stara gradnja, podrum. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 162.500 €, 65,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se trosoban stan u luksuznoj novogradnji, dostupan na 6. i 7. spratu. Stan je moderno projektovan, funkcionalnog rasporeda i idealan za porodični život ili investiciju. Struktura stana: Ulazni hodnik Toalet Kupatilo Kuhinja Dnevni boravak sa trpezarijom 2 spavaće sobe Lođa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 164.800 €, 65,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan trosoban stan na izuzetnoj lokaciji - Liamn 4. Stan poseduje dve odvojene spavaće sobe, dnevni boravak sa izlaskom na terasu i još jednu zastakljenu terasu i kuhinju sa prirodnom ventalicijom. Stan je dvorišno orijentisan sa sjajnim pogledom. U blizini nekretnine....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 160.000 €, 65,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban, porodični stan,65m2 Ovo je jedan izuzetno funkcionalan, lepo osvetljen ,dvostrano orijentisan stan, na perfektnoj lokaciji, u samom srcu Voždovca, u jednoj od najtraženijih ulica. Sastoji se iz ulaznog hodnika, tri sobe, komletnorenoviranog kupatila, trpezarije , odvojene....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 162.000 €, 65,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 114850, III/V, klima, terasa, uknjižen, podrum. Stan je delimično renoviran , bez potrebe za dodatnim trenutnim ulaganjem , parket odličan , kupatilo odlično , nova klima , sigurnosna trezor vrata. Zgrada nema lift. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 92.700 €, 65,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novo renoviran dvoiposoban stan. U prelepom delu Petrovaradina. Za više informacija kontaktirajte naše agente prodaje. Srećna kupovina! 064/215-02-36** Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 160.680 €, 65,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 199.240 €, 65,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu izgradnju u Sremskoj Kamenici sa rokom završetka novembar 2026 godine. Stanovi su fenomenalnog rasporeda i ima svih struktura. Sam vestitor je poznat po odličnim projektima i savremenom kvalitetu gradnje. Oprema je vrhunskog kvaliteta, od video nadzora,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 174.900 €, 65,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Oglasavamo prodaju. Trosoban stan 65m u Novom Sadu, na najtrazenijoj lokaciji u gradu, na Limanu, novija zgrada, fenomenalan raspred, velika dnevna soba, kuhinja i trpezarija posebno, terasa, kupatilo sa kadom, poseban degazman koji odvaja dve spavace sobe, na III spratu sa lifton,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 189.900 €, 65,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Opis Stana: Vranjska, Zvezdara, Lipov Lad- Lion, spratnost 13/15, stara gradnja, centralno grejanje, dva lifta, interfon, 65m²(uknjizen na 59m²) trosoban. Prostorije u stanu: veliki hodnik, kupatilo, ostava, 3 sobe, trpezarija kuhinja, terasa, podrum. Stan se nalazi blizu OS Jelena....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 118.600 €, 65,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan 65,40 m2, na atraktivnoj lokaciji, kod Delta Planeta. Stan je trosoban, adaptiran u četvorosoban, čime je povećana korisna površina stana. Sastoji se od prostrane i osvetljene dnevne sobe sa trpezarijom, odvojenom, renoviranom kuhinjom koja izlazi na lođu, tri spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 194.200 €, 65,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stanovi u izgradnji različitih struktura i spratnosti. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Fantastična lokacija, u neposrednoj blizini centra grada i Keja. Useljivo - jun 2026. godine. Cena je sa PDV-om. Povrat istog za kupce prve nekretnine. Mogućnost kupovine ostave, parking i garažnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 255.000 €, 65,00 m2 cca 3920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je na prestižnoj i mirnoj lokaciji nadomak Bulevara kralja Aleksandra i Tašmajdana svetao i funkcionalan dvostrano orijentisan dvoiposoban stan. Prostorije u stanu su: hodnik, dnevni boravak, veća spavaća soba, manja spavaća soba, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo,lođa i terasa.....