• GoHome Professional
do 290000 eura lift barem 60 m2 2.sprat pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 290000 eura lift barem 60 m2 2.sprat pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 290000 eura lift barem 60 m2 2.sprat pala cena Zadnjih 14 dana

  • Za upit "do 290000 eura lift barem 60 m2 2.sprat pala cena zadnjih 14 dana" pronađeno 6 nekretnina - prosečna cena 3.238 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 270000 eura (malo jeftiniji)
    • 300000 eura (malo skuplji)
    • do 3600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-6%

Promena cene sa 160.000 € na 149.990 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 149.990 €, 62,00 m2 cca 2420 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 160.000 €
15.05.2026 - 149.990 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Beograd, Palilula, Karaburma - Vojvode Micka Krstića 62m2 (58m2 grejne + 4m2 terasa i lođa), TA, 2/4, dvostrano orijentisan Na prodaju dvosoban stan na odličnoj lokaciji na Karaburmi, smešten na 2.spratu od ukupno 4, u zgradi bez lifta. Stan je uknjižen na 54m2, dok je merena površina....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 325.000 € na 315.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Slavija, 315.000 €, 84,00 m2 cca 3750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 335.000 €
08.05.2026 - 325.000 €
15.05.2026 - 315.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Izuzetno svetao i funkcionalan trosoban stan smešten u Mileševskoj ulici na Vračaru. Nalazi se na drugom spratu i ima dvostranu orijentaciju (jug–istok). Visina plafona od 2,90 m dodatno pojačava osećaj prostranosti. Stan je u potpunosti renoviran - parket hoblovan i lakiran, strujne....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 280.000 € na 269.900 € dana 21.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 269.900 €, 84,00 m2 cca 3210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.04.2026 - 280.000 €
21.05.2026 - 269.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2026.,

www.galerijanekretnine.com

3. 0, 84m2 (dve lođe), 2/6, CG, lift, interfon, internet, KTV, dve klime, bez ulaganja Ulica Generala Štefanika proteže se sredinom naselja Stepa Stepanović, celom njegovom dužinom. Zgrada u kojoj se stan nalazi je pri početku ulice. Naselje je moderno i planski koncipirano, infrastrukturno....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 290000 eura lift barem 60 m2 2.sprat pala cena zadnjih 14 dana'
200.000 €
200.000 €
 
-10%

Promena cene sa 336.000 € na 304.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 304.000 €, 84,00 m2 cca 3620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 336.000 €
15.05.2026 - 304.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Airport City Belgrade - Đorđa Stanojevića 3. 0, 84m2 (terasa), drugi sprat, CG, lift, telefon, interfon, garaža Prodaje se trosoban stan u novogradnji u modernom kompleksu Airport Garden, u izgradnji, na atraktivnoj lokaciji na Novom Beogradu. Stan se nalazi na drugom....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 325.000 € na 315.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 315.000 €, 84,00 m2 cca 3750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 335.000 €
10.05.2026 - 325.000 €
20.05.2026 - 315.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi imamo predivan porodičan stan u Mileševskoj ulici nadomak SC Vračar. Lokacija je fenomenalna, u blizini se nalazi mnoštvo kafića, restorana, prodavnica, autobuskih stajališta i svih neophodnih infrastrukturnih sadržaja. Stan je idealnog rasporeda, sastoji se od dnevnog boravka,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 2)

<< <1> >>