• GoHome Professional
do 290000 eura lift barem 60 m2 2.sprat pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 290000 eura lift barem 60 m2 2.sprat pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 290000 eura lift barem 60 m2 2.sprat pala cena Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "do 290000 eura lift barem 60 m2 2.sprat pala cena oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 270000 eura (malo jeftiniji)
    • 300000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-5%

Promena cene sa 180.919 € na 171.227 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 171.227 €, 59,00 m2 cca 2900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 180.919 €
13.03.2026 - 171.227 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

U Vršačkoj ulici, na Severnom Telepu – jednom od traženijih i urbanijih delova Novog Sada – u ponudi je pažljivo projektovan dvoiposoban stan površine 58.74m². Planirani rok završetka radova i useljenja je mart 2027. godine. Identičan stan iste strukture, dostupan je i na drugom spratu,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 165.000 € na 160.000 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 160.000 €, 67,00 m2 cca 2390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.11.2025 - 160.000 €
17.12.2025 - 165.000 €
29.03.2026 - 160.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 125109, II/IV, klima, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum. Izuzetno lep stan u porodicom, mirnom kraju na Petlovom brdu. Stan je korisne površine 57m2 + dve lođe ukupno 12.4m2 + podrum. Sastoji se od spavaće sobe, dnevne....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 320.000 € na 300.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Centar, 300.000 €, 60,00 m2 cca 5000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 320.000 €
24.04.2026 - 300.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se potpuno renoviran, dvosoban stan na drugom spratu, u dobro održavanoj stambenoj zgradi, u mirnom delu, između Kosovske i ul. Majke Jevrosime, u ul. Kondinoj. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, spavaće sobe, kuhinje i kupatila. Merene površine....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 160.000 € na 149.990 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 149.990 €, 62,00 m2 cca 2420 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 160.000 €
15.05.2026 - 149.990 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Beograd, Palilula, Karaburma - Vojvode Micka Krstića 62m2 (58m2 grejne + 4m2 terasa i lođa), TA, 2/4, dvostrano orijentisan Na prodaju dvosoban stan na odličnoj lokaciji na Karaburmi, smešten na 2.spratu od ukupno 4, u zgradi bez lifta. Stan je uknjižen na 54m2, dok je merena površina....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 150.000 € na 145.000 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 145.000 €, 70,00 m2 cca 2070 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.03.2026 - 150.000 €
25.03.2026 - 145.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129390, II/, klima, terasa, uknjižen, podrum, ostava. Na prodaju klasičan dvoiposoban stan na Novom naselju. Stan se nalazi na drugom spratu od četiri bez lifta. Dvostrano je orijentisan. PVC stolarija. U blizini su škola, obdanište, marketi, a oko zgrade ima puno zelenila....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 171.800 € na 164.800 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Salajka, 164.800 €, 71,00 m2 cca 2320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.06.2025 - 166.850 €
18.02.2026 - 171.800 €
24.04.2026 - 164.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.06.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan na Salajci. Stan se nalazi na drugom spratu od tri u zgradi bez lifta. Sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom, dve spavace sobe, kuhinje, dva kupatila i dve terase. Stan je dvorisno orjentisan. U sklopu zgrade postoji zajednicki parking, dostupan svim stanarima.....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 215.000 € na 210.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 210.000 €, 75,00 m2 cca 2800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 220.000 €
19.04.2026 - 215.000 €
26.04.2026 - 210.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivna prilika komforan trosoban stan u srcu Zemuna (Karlovačka ulica) Na prodaju je izuzetno funkcionalan i kvalitetno renoviran trosoban stan površine 75 m , sa dodatnom lođom od 6 m , u urednoj i održavanoj zgradi iz 1986. godine, na 2. spratu od 7 , sa čak dva lifta (putnički....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 118.450 € na 113.300 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 113.300 €, 57,00 m2 cca 1990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 118.450 €
01.05.2026 - 113.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvoiposoban dupleks stan ukupne površine 57 m², smešten na 2. spratu stambene zgrade u atraktivnom delu Nove Detelinare, u neposrednoj blizini pijace, marketa i svih neophodnih sadržaja za svakodnevni život. Stan se nalazi u potkrovlju, funkcionalnog rasporeda na dva nivoa.....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 204.000 € na 200.000 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, MALI MOKRI LUG, 200.000 €, 80,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.01.2026 - 204.000 €
22.05.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Komforan stan na drugom spratu. 3 sobe, kuhinja sa trpezarijom, dve terase. Kupatilo Renovirano. Uknjiženo 80m2, 78m2 grejne površine+8m2 terasa od kojih je uknjiženo 2m2 Zgrada ima 4 lifta Ostava 3m2 .

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 135.000 € na 130.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Pantelej, 130.000 €, 80,00 m2 cca 1630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 135.000 €
29.04.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se dvoiposoban stan u naselju Čalije u blizini restorana Todor. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade bez lifta. Površine je 80m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, degažmana, dve spavaće sobe, kupatila i i dve velike terase.....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 290000 eura lift barem 60 m2 2.sprat pala cena (50)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>