• GoHome Professional
do 290000 eura lift 80 m2 što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 290000 eura lift 80 m2 što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 290000 eura lift 80 m2 što veći

  • Za upit "do 290000 eura lift 80 m2 što veći" pronađeno 4 015 nekretnina - prosečna cena 2.513 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 270000 eura (malo jeftiniji)
    • 300000 eura (malo skuplji)
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • namešten
    • podrum
    • duplex
    • 4.sprat
    • pogodan
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 126.900 €, 77,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen duplex, 77 m2. Novija zgrada, lift. Bambusov parket. Prodaje se sa svim stvarima u njemu!(Agencija za nekretnine BEST, Novi Sad, Reg. br. 393) - Šifra nekretnine: 1034756 .

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 147.900 €, 87,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.07.2023.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Cvetanova ćuprija - Predraga Tomića 3. 0, 87m2 (terasa 4m2), 1/3, podno grejanje, lift, inverter klima, interfon, parking, garaža U ponudi stan u novogradnji, u lepoj i funkcionalnoj zgradi sa tri sprata. U istoj zgradi prodaju se i ostali stanovi kako iste, tako i različite....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 261.000 €, 87,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.06.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Slavujev venac - Milana Vukosa 3. 0, 87m2 (terasa 8m2), 3/3, EG, lift, interfon, garaže U ponudi dupleks, u novogradnji, odmah useljiv! Nalazi se u odlično projektovanoj zgradi, prvoklasan kvalitet gradnje. Prvi nivo (50m2) se sastoji od predsoblja, dnevnog boravka povezanog....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 290000 eura lift 80 m2 što veći'
116.390 €
116.390 €
255.000 €
  Stan, BEOGRAD, 275.000 €, 87,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.03.2026.,

www.galerijanekretnine.com

3. 0, 87m2 (dve lođe ukupne površine 9m2), 12/13, CG, četiri lifta, klima, interfon, internet, KATV, video nadzor, ostava Bulevar despota Stefana, jedna od saobraćajnih arterija grada, prostire se od samog centra grada, odnosno Trga Republike, pored Skadarlije i Profesorske kolonije,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 275.000 €, 87,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Botanicka basta, Bulevar despota Stefana, 3.0, 87 m2 sa terasom i zastakljenom lodjom, XII od XIII spratova, cg, 4 lifta, interfon, klima, izvorno stanje, uknjizen, starogradnja. Stan se sastoji od hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije,....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 274.000 € na 268.000 € dana 27.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Palilula, 268.000 €, 87,00 m2 cca 3080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.10.2025 - 274.000 €
27.04.2026 - 268.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.10.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Na prodaju odličan trosoban stan u jednoj od najtraženijih ulica Beograda - Bulevar despota Stefana, na Paliluli, u kvalitetnoj i uredno održavanoj zgradi sa četiri lifta, video nadzorom i interfonom. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 179.220 €, 87,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.07.2024.,

www.status-nekretnine.com

Južni Telep-Direktna prodaja-Uknjižen Četvorosoban Dupleks 87 m2 u blizini Lazine Gimnazije i Limana-mogućnost kupovine i Garaže 16 m2... Novogradnja Lift Uknjiženo.

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 140.000 €, 87,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju uknjizen , funkcionalan i svetao stan površine 87 m² sa terasom. U blizini centra Stare Pazove. Nalazi se na II spratu od ukupno V spratova u novijoj zgradi. U cenu je uključeno garazno mesto . Struktura: hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 172.770 €, 87,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.10.2025.,

www.status-nekretnine.com

Severni Telep-Pogodan Četvorosoban stan 87 m2 sa Terasom-povrat Pdv-065/385 8880... Novogradnja Lift Interfon U izgradnji.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 239.990 €, 87,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo Veliki Četvorosoban stan 87 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na Sedmom spratu zgrade, dvorišne je orijentacije, osunčan tokom celog dana, Funkcionalan što doprinosi vašem komforu i udobnosti, ističemo kvalitetnu ugradnju modernih Inovacija, Domaća Keramika,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 147.900 €, 87,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Klima Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Predraga Tomića Sprat: 1 Spratnost: 3 Soba: 3 Godina izgradnje: 2023 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 275.000 €, 87,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Bulevar despota Stefana Sprat: 12 Spratnost: 13 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 226.600 €, 87,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Troiposoban odličan komforan uknjižen stan na Bulevaru.Retko u ponudi. Vredi videti.Pozovite. Terasa, Lift, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 179.220 €, 87,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Južni Telep-Direktna prodaja-Uknjižen Četvorosoban Dupleks 87 m2 u blizini Lazine Gimnazije i Limana-mogućnost kupovine i Garaže 16 m2 *NAŠA PREPORUKA*Prodajemo u Južnom Telepu Uknjižen Četvorosoban Dupleks stan 87 m2 na POGODNOJ LOKACIJIStan je Novije gradnje nalazi se na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 261.000 €, 87,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Parking Kanalizacija Terasa Interfon Milana Vukosa Sprat: 3 Spratnost: 3 Soba: 3 Godina izgradnje: 2021 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 274.000 €, 87,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.10.2025.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju odličan trosoban stan u jednoj od najtraženijih ulica Beograda - Bulevar despota Stefana, na Paliluli, u kvalitetnoj i uredno održavanoj zgradi sa četiri lifta, video nadzorom i interfonom. Stan je izuzetno funkcionalnog rasporeda i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 315.220 €, 87,00 m2 cca 3620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predtsvakjamo Vam komforan četvorosoban stan u izgradnji! Rok useljenja je avgust 2026 godine!! Vrhunski kvalitet opreme i gradnje!!! Kontakt: 021/654-65-00 ID: 549195 Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 165.750 €, 87,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.09.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

10320 TROIPOSOBAN DUPLEX 87m² - 165.750€ BULEVAR EVROPE. PETI SPRAT. LIFT. TERASA. UKNJIŽEN. OSTAVA. .

 
 
 
  Stan, VELIKI MOKRI LUG, 147.900 €, 87,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.07.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Zvezdara, Cvetanova ćuprija - Predraga Tomića 3.0, 87m2 (terasa 4m2), 1/3, podno grejanje, lift, inverter klima, interfon, parking, garaža U ponudi stan u novogradnji, u lepoj i funkcionalnoj zgradi sa tri sprata. U istoj zgradi prodaju se i ostali stanovi kako iste, tako i različite....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 174.000 €, 87,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 85619, V/VI, lift, telefon, garaza, parking. U Novom Sadu, duplex stan 87kvm, na Bulevaru Evrope, uknjižen, pogled na Frušku Goru, sendvič zidovi 45cm, spolja PVC stolarija, unutra master-kraft, hrastov parket prve klase na oba nivoa, dva kupatila sa ležećim kadama,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 224.000 €, 87,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

**Uknjižen troiposoban sata u Gundulićevoj ulici. U donjem nivou je kuhinja sa ostavom,hodnik, kupatilo,dnevni boravak sa trpezarijom i terasa, a u gornjem nivou su tri spavaće sobe,kupatilo i ostava. Stan je uknjižen i može se kupiti putem stambenog kredita. Lokacija je odlična,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 185.000 €, 87,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130646, II/III, terasa, uknjizen, parking, podrum. Na prodaju odlican troiposoban stan od 87m² u Toplice Milana ulici na drugom spratu bez lifta. U neposrednoj blizini su skola , obdaniste, Medicinski fakultet, Klinicki centar, Futoska pijaca i drugo. Odlican za porodicni....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 85619, V/VI, lift, telefon, garaza, parking. U Novom Sadu, duplex stan 87kvm, na Bulevaru Evrope, uknjizen, pogled na Frusku Goru, sendvic zidovi 45cm, spolja PVC stolarija, unutra master-kraft, hrastov parket prve klase na oba nivoa, dva kupatila sa lezecim kadama,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 289.900 €, 87,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

2,0 Centar , Stari grad , Skadarlija , Dzordza Vasingtona , 87m2 ( tri terase 28m2 ) , 59 m2 uknjizena kvadratura , 1 /3 , eg / struja , bez lifta , autentican salonski stan , delimicno renoviran , dvostrano orijentisan ( istok - jug ) , svetao , Hrastov parket , Italijanska keramika....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 175.000 €, 87,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Nov odmah useljiv stan, gas. Prostran dnevno-trpezarijski prostor sa open space konceptom i izlazom na prelepu terasu, master spavaća soba sa privatnim luksuznim kupatilom, dve dečije sobe sa dovoljno prostora, od kojih jedna izlazi na terasu, vešeraj. Zgrada poseduje 2. lifta, garažno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 179.220 €, 87,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prostran i svetao dupleks stan površine 87m², smešten na odličnoj lokaciji u mirnom delu Nove Detelinare. Stan se nalazi u zgradi sa liftom i pruža otvoren pogled, što dodatno doprinosi osećaju udobnosti i svetlosti tokom celog dana.Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 195.700 €, 87,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Stan sa garažom od 15m2 u dvorištu zgrade! Odličan stan, novija zgrada, izuzetno održavana. U donjem delu dnevni boravak sa izlazom na terasu, i spavaća soba ima izlaz na terasu. U gornjem delu spavaća soba sa galerijom, dvorišno orijentisan, veoma mirno. Uknjižen 1/1. Detaljnije....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 213.320 €, 87,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prostran četvorosoban stan od 86,19 m², na 1. spratu, u mirnom i razvijenom delu grada. Stan čine dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, četiri spavaće sobe (master + tri dečije), kupatilo, terasa, ulazni hodnik i degažman. Idealan izbor za veće porodice ili kupce kojima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 206.000 €, 87,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam veoma komforan trosoban stan na odličnoj lokaciji. Stan se sastoji od veoma komfornog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo, wc, kao i dve terase. Stan se prodaje delimično namešten. U samoj blizini stan nalazi se više marketa, kafića,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 226.600 €, 87,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM: 064-80-333-22, 064-80-333-23 021-23-000-30 EMAIL: art@ns-group.rs Agencijski ID: 553342 Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 285.880 €, 87,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Biser Podbare. Tako bi se mogao zvati ovaj arhitektonski projekat, dizajniran sa posebnom pažnjom, ambijentalno uklopljen u okolinu. Poštujući sve principe savremenog stanovanja i humanog življenja, sa puno pažnje su dizajnirane zelene površine, a garažna mesta i garaže smeštene na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 185.400 €, 87,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju komforni duplex u Gundulićevoj ulici. Na donjoj etaži se nalazi dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe i manje kupatilo. Na gornjoj etaži nalazi se hodnik koji na oba kraja poseduje po jednu prostoriju koje se mogu ograditi i napraviti sobe i veliko kupatilo.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 191.906 €, 87,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan stan u izgradnji. Zgrada visokog kvaliteta! Oprema stana po najvišim standardima gradnje i opreme! Za više informacija pozovite agenta prodaje... Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 196.730 €, 87,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kompletno namešten četvorosoban dupleks stan na lepoj i atraktivnoj lokaciji. Neposredna blizina osnovne škole Ivo Lola Ribar, Srpskog narodnog pozorišta, Bulevara oslobođenja Stambeni prostor čine dve etaže. Stan ima 87m2 korisne površine, odnosno 104m2 podne površine.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 297.500 €, 87,00 m2 cca 3420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka nekretnine je 1007593. Novi Sad, Podbara, IV sprat/lift/terasa. Odličan trosoban stan. Novogradnja, bez ulaganja. 87m2. izuzetno svetao stan. Odlična lokacija, položaj, raspored. Mogućnost kupovine parkinga u dvorištu.Kontakt osoba Saša 062/888-0209. Agencija Kalidas....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 245.000 €, 87,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Zemun, Karađorđev trg, u mirnoj ulici Miroslava Tirša u ponudi trosoban stan uknjižen na 87m2, sa dve lođe ukupno 98m2. U potkrovlju, na trećem spratu od tri, salonske zgrade bez lifta, sa etažnim grejanjem. Sastoji se iz hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, mini kuhinje, dve sobe,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 226.600 €, 87,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odlican troiposoban stan na Bulevaru Oslobodjenja, stan ima 87m2.Za vise informacija pozovite vase agente prodaje. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 185.000 €, 87,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 130646, II/III, terasa, uknjižen, parking, podrum. Na prodaju odličan troiposoban stan od 87m² u Toplice Milana ulici na drugom spratu bez lifta. U neposrednoj blizini su škola , obdanište, Medicinski fakultet, Klinički centar, Futoška pijaca i drugo. Odličan za porodični....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 186.600 €, 87,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

***NOVO U PONUDI***Novi stanovi na odlicnoj lokaciji. Jednoj od najpozeljnijih za zivot. Jako kvalitetna gradnja!Fudermax ploce i demit fasada, PVC spoljna stolarija ANTRACIT sa sestokomornim krilom i petokomornim stokom, sigurnosna vrata sa maksimalnim stepenom zastite, trocelicni....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prostran i svetao dupleks stan površine 87 m² na mirnoj lokaciji Nove Detelinare; stan se nalazi u zgradi sa liftom i pruža otvoren pogled koji obezbeđuje obilje prirodne svetlosti tokom celog dana; sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, dva kupatila i tri....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 236.900 €, 87,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen trosoban stan sjajnog rasporeda na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, Novoj Detelinari. Stan se prodaje namešten, bez ulaganja je. Za sve dodatne informacije pozovite agente prodaje.Kontakt Max nekretnine 0212215500 0648033314 Terasa, Lift, Internet.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 294.460 €, 87,00 m2 cca 3390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja na izuzetno traženoj lokaciji. Blizina centra, pešačke zone, reke, vrtića, škola, marketa. Izuzetan kvalitet gradnje i opreme. Cena sa pdv-om. Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Rok izgradnje april 2026. Naša preporuka. Terasa, Lift.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 456)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>