• GoHome Professional
do 290000 eura lift 70 m2 pala cena što jeftiniji - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • do 290000 eura lift 70 m2 pala cena što jeftiniji - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 290000 eura lift 70 m2 pala cena što jeftiniji

  • Za upit "do 290000 eura lift 70 m2 pala cena što jeftiniji" pronađeno 101 nekretnina - prosečna cena 3.019 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 270000 eura (malo jeftiniji)
    • 300000 eura (malo skuplji)
    • do 3100 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • uknjižen
    • 3.sprat
    • namešten
    • interfon
    • luksuzan
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-2%

Promena cene sa 259.000 € na 255.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 255.000 €, 69,00 m2 cca 3700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 259.000 €
17.04.2026 - 255.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Hram Svetog Save - Šumatovačka 3. 0, 69m2 (dve lođe 5m2), 1/4, CG, lift, interfon, podrum, parking U ponudi za prodaju izuzetan, trosoban stan na prestižnoj lokaciji na Vračaru - Šumatovačka ulica. Kompletno su renovirane vodovodne i elektro instalacije, a stan ima i PVC stolariju....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 259.000 € na 255.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 255.000 €, 69,00 m2 cca 3700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.03.2026 - 259.000 €
18.03.2026 - 255.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! NAMESTEN! Crveni krst, Sumatovacka, 3.0 (adaptibilan u 3.5), 69 m2 sa terasom, I od IV sprata, ta/cg, bez lifta, interfon, klima, odmah useljiv, renoviran, namesten, uknjizen na 64 m2, starogradnja. Prodaje se izuzetan porodican stan na Crvenom....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 259.000 € na 255.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vračar, 255.000 €, 64,00 m2 cca 3980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 259.000 €
18.03.2026 - 255.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se trosoban stan u Šumatovačkoj ulici na Vračaru, u mirnom delu jedne od najtraženijih beogradskih opština, poznate po dobroj infrastrukturi i blizini svih važnih sadržaja. Stan se nalazi na prvom spratu uredne i dobro održavane zgrade sa ukupno četiri sprata, bez lifta. Dvostrano....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 259.000 € na 255.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 255.000 €, 64,00 m2 cca 3980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 259.000 €
22.04.2026 - 255.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izuzetno svetao, dvostrano orijentisan trosoban stan smešten u mirnoj ulici na atraktivnoj Čubura. Stan se nalazi na idealnom prvom spratu uredne i održavane zgrade bez lifta, u prijatnom i porodičnom okruženju. Stan odlikuje odličan i funkcionalan raspored prostorija....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 269.500 € na 256.000 € dana 21.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 256.000 €, 71,00 m2 cca 3610 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.04.2026 - 269.500 €
21.05.2026 - 256.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Kontakt: Nenad Nikolić (licenca br. 093) 064/035-4737 Agencijska provizija koju plaća KUPAC iznosi 2% od dogovorene kupoprodajne cene. Moderan, funkcionalan, svetao trosoban stan u novoizgradjenoj zgradi (decembar 2025.) izuzetno kvalitetne gradnje renomiranog investitira Neimar V.....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 265.200 € na 257.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 257.000 €, 76,00 m2 cca 3380 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 276.400 €
13.03.2026 - 265.200 €
10.05.2026 - 257.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se odlično pozicioniran, svetao duplex površine 76 m2 u ulici Miloša Savkovića, na Zvezdari. Smešten je u mirnom delu naselja, na minut hoda od marketa, dečijeg igrališta, vrtića, škole i stanica gradskog prevoza. U neposrednoj blizini stana su sportski centar Olimp, Bulevar....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 269.000 € na 259.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 259.000 €, 70,00 m2 cca 3700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.12.2025 - 299.000 €
14.01.2026 - 269.000 €
17.05.2026 - 259.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2025.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo prelep, nov lux stan u stambeno poslovnoj lameli Vojvoda Residence .Vrhunski kvalitet gradnje, materijala i enterijera. Zgrada sa dva lifta. Grejanje na toplotne pumpe, podno, hlađenje. Smart sistem povezivanja, video nadzor, alarmni sitem, pametne brave,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 269.000 € na 259.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 259.000 €, 70,00 m2 cca 3700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.12.2025 - 299.000 €
16.01.2026 - 269.000 €
15.05.2026 - 259.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Optimist nekretnine Vam nude potpuno nov, funkcionalan i svetao dvoiposoban stan u luksuznom kompleksu "Vojvoda Residence", lamela 2, u ulici Vojvode Stepe na Voždovcu. Stan se nalazi na trećem spratu od ukupno šest, u novoj, blistavoj zgradi sa 2 lifta. U okviru kompleksa....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 270.000 € na 259.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 259.000 €, 64,00 m2 cca 4050 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 270.000 €
08.05.2026 - 259.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je izuzetno svetao, dvostrano orijentisan, funkcionalan dvosoban stan. Retko se pojavi stan u Bulevar kralja Aleksandra na Lionu koji ima ovako funkcionalan raspored, dvostranu orijentaciju i toliki potencijal za moderno uređenje. Nalazi se na prvom spratu u zgradi sa liftom.....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 290.000 € na 265.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 265.000 €, 68,00 m2 cca 3900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 310.000 €
24.04.2026 - 290.000 €
17.05.2026 - 265.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju izuzetno lep i funkcionalan dvosoban stan površine 68 m², smešten u jednom od najtraženijih delova Novog Beograda – naselju Belvil, u ulici Jurija Gagarina. Stan se nalazi u urednoj i održavanoj zgradi, na 10/10 spratova. Zgrada poseduje centralno grejanje, dva lifta i....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 279.000 € na 269.000 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 269.000 €, 69,00 m2 cca 3900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.09.2025 - 279.000 €
08.04.2026 - 269.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 123162, V/VIII, klima, lift, terasa, nov, novogradnja, fasada nova, stambena zgrada. U ponudi imamo svetao i moderno opremljen trosoban stan u novogradnji na odličnoj lokaciji u mirnom i porodičnom delu Vidikovca. U neposrednoj blizini se nalaze svi neophodni sadržaji....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 290.000 € na 285.000 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Senjak, 285.000 €, 73,00 m2 cca 3900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.12.2025 - 299.000 €
13.02.2026 - 290.000 €
05.04.2026 - 285.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.12.2025.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen, 3.0, cg, renoviran, 4/7, lift, ostava, terasa, parking za stanare. Renoviran stan, modernog enterijera i odličnog rasporeda, korisne površine 78m2, u zgradi sa novim liftom i sopstvenim parking prostorom sa rampom, namenjenim isključivo stanarima zgrade. Sastoji se od hodnika,....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 310.000 € na 290.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 290.000 €, 68,00 m2 cca 4270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 310.000 €
26.04.2026 - 290.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen dvosoban stan, 68 m2, lux namešten, opremljen, velika terasa, 2 lifta, garaža, Belvil,blizina ZC Medigoup ,Novi Beograd Izuzetan stan u ponudi za prodaju u vidjenom stanju.Stan je uredjen sa dizajnerskim potpisom nagradjenog projekta, moderan i luksuzan a pre svega kao veliki....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 303.960 € na 291.652 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Lion, 291.652 €, 68,00 m2 cca 4290 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 303.960 €
06.05.2026 - 291.652 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam savremeni stambeni projekat visokog kvaliteta gradnje i opreme, idealan kako za porodično stanovanje tako i kao sigurnu investiciju. U ponudi su stanovi površine 52m², 68m², 86m², 118m² i 146m², smešteni na spratovima od prvog do četvrtog, projektovani sa fokusom....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 310.000 € na 296.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 296.000 €, 69,00 m2 cca 4290 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 310.000 €
24.04.2026 - 296.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi imamo ekskluzivan salonski stan u samom srcu Beograda. Stan se sastoji od 3 spavaće sobe, dnevne sobe koja izlazi na terasu, spojene kuhinje sa trpezarisjkim delom i prostranog kupatila. Stan je kompletno renoviran, sa novom spoljnom stolarijom (sa roletnama i komarnicima)....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 338.400 € na 309.600 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 309.600 €, 72,00 m2 cca 4300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 338.400 €
15.05.2026 - 309.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Komforan stan u luksuznom kompleksu Savada. Stan se prodaje prazan, poseduje dve spavaće sobe, grejanje je po utrošku. Zgrada, kao i ceo kompleks nalazi se pod visokim stepenom obezbeđenja. Uknjižen. Agencijska provizija za kupca iznosi 2% dogovorene kupoprodajne cene GREJANJE - CG,....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 320.000 € na 315.000 € dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 315.000 €, 69,00 m2 cca 4570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 320.000 €
11.03.2026 - 315.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen, mereno 78m2, trosoban, cg, lift, terasa. Zastupamo prodaju odličnog stana koji se nalazi u lepoj i održavanoj salonskoj zgradi, obnovljene fasade. Stan je na čevrtom spratu, iznad stana je tavanski prostor, zgrada ima lift. Po strukturi je trosoban, dvostrano orjentisan,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-101 (od ukupno 102)

<< <1 2 3> >>