• GoHome Professional
do 290000 eura lift 70 m2 - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • do 290000 eura lift 70 m2 - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 290000 eura lift 70 m2

  • Za upit "do 290000 eura lift 70 m2" pronađeno 4 889 nekretnina - prosečna cena 2.611 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 270000 eura (malo jeftiniji)
    • 300000 eura (malo skuplji)
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • luksuzan
    • dvorište
    • 1.sprat
    • lođa
    • opremljen
  • Slike

Pretraženo 200 531 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Telep, 164.250 €, 69,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

543434-Izgradnja na odličnoj lokaciji u blizini Limana 4. Pouzdan investitor sa višegodišnjim iskustvom. Cena je sa pdv-om, tako da kupac stana ima pravo na povrat pdv-a. Moguća je prodaja i putem stambenog kredita. Oprema stana je izuzetno kvalitetna. Nekretnina za svaku preporuku.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 215.000 €, 69,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132313, I/IV, klima, lift, terasa, uknjižen, ostava. Na prodaju odličan trosoban stan od 69m2 u ulici Branka Bajića ,kompleksu Sajam . Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. U sklopu jedne sobe je napravljen garderober ali je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 113.300 €, 71,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

KLISA, trosoban stan sa parking mestom 71m2+++ Agencijska oznaka-1062798 Na prodaju uknjižen trosoban stan u potkrovlju zgrade na Klisi, u neposrednoj blizini Roda šoping centra. Stan se sastoji iz prostranog dnevnog boravka sa otvorenom kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 53.250 €, 71,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se 3.5 stan od 71 m2 na Limanu 2, na odličnoj lokaciji – na par minuta hoda od fakulteta, Promenade, keja i Štranda. Stan se nalazi u održavanoj zgradi i raspolaže sa funkcionalnim rasporedom: prostrana dnevna soba, dve spavaće sobe, radna soba, dva toaleta i velika terasa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 250.000 €, 71,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo lep, dvoiposoban stan na Novom Beogradu, u mirnom i zelenilom okruženom Bloku 70. Nalazi se na visokom prizemlju, koje je na visini prvog sprata, što je tipično za zgrade u ovom delu grada. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka koji je povezan sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 185.020 €, 71,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastična izgradnja na Telepu! Za više informacija pozovite naše agente! !! KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM: 064-82-221-97, 064-82-221-98 021-45-14-11 EMAIL: klub. nsgroup@gmail. com Agencijski ID: 549539 Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 235.900 €, 69,00 m2 cca 3420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U centru svih gradskih dešavanja u Novom Sadu, u naselju Grbavica, gradi se moderna novogradnja namenjena za ljude koji uživaju u urbanom načinu života i koji vole da im je sve na dohvat ruke. Pored vrtića, u blizini osnovnih i srednjih škola, restorana, kafića, marketa i nalazi se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 53.250 €, 71,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Univerzitet – 0 minuta peške TC Promenada – 0 minuta peške Štrand & Kej – 3 minuta peške Izdaje se potpuno renoviran i opremljen stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – idealan za one koji žele da budu u samom centru zbivanja, a opet u mirnom i prijatnom okruženju.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 211.870 €, 69,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

https://trg-nekretnine.rs/prodaja-stan/novisad-bulevarpatrijarhapavla/521414 Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 120.480 €, 71,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam novu izgradnju na Adicama! Poznati investitor koji već dugi niz godina gradi stambene objekte i koji je poznat po odličnim rasporedima i kvalitetu gradnje! Sjajna oprema, sigurnosna ulazna vrata, na podu italijanska keramika, PVC stolarija, podno grejanje, svaki....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Centar, 155.000 €, 69,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Useljena zgrada, novije gradnje, u neposrednoj blizini centra grada. Zgrada sa upotrebnom dozvolom, vlasništvo 1/1. Odlično pozicioniran stan sa pogledom na grad. Odličan bilo za stanovanje ili izdavanje po princiou ''Stan na dan''. Karakteriše ga odlična izolovanost, kvalitetna ojačana....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 168.200 €, 71,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se trosoban stan kod hotela Sheraton, ulica Polgar Andraša, površine 71m2. Sastoji se iz dnevne sobe, kuhinje, dve sobe, kupatila i dve terase. Na obe terase izlaz iz dnevne sobe. Stan se nalazi na sedmom spratu. U cenu stana je uračunata agencijska provizija. Registar posrednika....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Telep, 175.500 €, 71,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na Telepu, koji spada među najpoznatija novosadska naselja, uskoro novi stambeno-poslovni objekat . U blizini ove mirne ulice, koja je dobro umrežena linijama gradskog prevoza, nalaze se vrtić, osnovna kao i srednja škola, gimnazija “Laze Kostić”. Takođe, postoji direktna autobuska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 207.000 €, 69,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Dvoiposoban stan povr��ine 69m2 u stambeno-poslovnoj zgradi u izgradnji, na tre��em, povu��enom spratu. Stan je bli��e predstavljen na skicama i tabelarnom prikazu veli��ina prostorija. Grejanje ��e biti EG, podno. Zgrada ��e posedovati lift. U izra��enu cenu nije ura��unat pdv, a....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 178.110 €, 69,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izgradnju u jednoj od najlepših ulica Salajke u mirnom delu grada. Stan je u izgradnji sa rokom kraj 2026 godine. Orjentacija stana je na dvorište u pitanju je prvi sprat, nekretnina će od opreme imati sledeće: sigurnosna vrata, pvc stolariju, keramiku extra kvaliteta,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 255.000 €, 71,00 m2 cca 3590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzan troiposoban stan u najlepšem delu Lekinog brda, smešten u mirnoj i lepoj ulici, u neposrednoj blizini parka Šumice, sportskog centra i crkve. Idealna lokacija za porodičan život u urbanom, a mirnom okruženju. Struktura stana: Prostrana dnevna soba sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 209.040 €, 71,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na odličnoj lokaciji na Podbari, u ponudi su moderni stanovi u izgradnji u kvalitetnoj stambenoj zgradi sa liftom i podzemnom garažom. Rok useljenja je kraj 2026. godine. Zgrada se gradi po savremenim standardima, sa kvalitetnim materijalima i odličnom termo i zvučnom izolacijom.....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 192.000 € na 185.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 185.000 €, 71,00 m2 cca 2610 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 192.000 €
15.05.2026 - 185.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE EKSKLUZIVNO Vam predstavlja kvalitetan trosoban stan na izuzetnoj lokaciji – Mirijevo II, Zvezdara, ulica Matice Srpske 30. Stan je pozicioniran u neposrednoj blizini pijace, u mirnom i uređenom okruženju, sa obiljem zelenila i kompletnom infrastrukturom potrebnom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 171.390 €, 69,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja na odličnoj lokaciji u blizini Limana 4. Pouzdan investitor sa višegodišnjim iskustvom. Cena je sa pdv-om, tako da kupac stana ima pravo na povrat pdv-a. Moguća je prodaja i putem stambenog kredita. Oprema stana je izuzetno kvalitetna. Nekretnina za svaku preporuku. Moguća....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 102.024 €, 71,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

ID 558 Direktno od investitora, bez agencijske provizije, uz svu potrebnu pravnu pomoć! U ponudi trosoban stan u izgradnji u samom centru Nove Pazove, 71.94m2, u neposrednoj blizini autoputa Beograd - Novi Sad. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 49.700 €, 71,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Izdaje se namešten trosoban stan – Bulevar Oslobođenja 📍 Lokacija i pozicija Zgrada se nalazi između vrtića i zgrade okrenute ka Bulevaru Stan je dvorišno orijentisan – miran i prijatan ambijent 🛋️ Struktura i raspored Prostrana dnevna soba sa trpezarijom Funkcionalna kuhinja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 201.110 €, 71,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan kvalitet gradnje i opreme. Top lokacija, na samo 5 minuta od centra grada! Stanovi sa PDV-om.Izgranja rok 2025. Za više informacija pozovite! KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM: 064-80-333-22, 064-80-333-23 021-23-000-30 EMAIL: art@ns-group.rs Agencijski ID: 530188 Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 196.730 €, 71,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka-1100699 Na prodaju uknjižen trosoban stan na Grbavici, u neposrednoj blizini Limanske pijace. Stan je KOMPLETNO RENOVIRAN. Sastoji se iz prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom, izdvojene kuhinje sa prirodnom ventilacijom, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 180.250 €, 69,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

U ponudi moderan stan sa prelepim pogledom ka centru Novog Sada! U pitanju je veoma komforan trosoban stan odličnog rasporeda koji je u dogovoru sa ivestitorom dodatno opremljen kvalitetnim materijalima u izgradnji. Ova nekretnina ima oko 85m2 površine sa dve terase koje nisu u kvadraturi.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 179.900 €, 71,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo prodaju odličnog, po strukturi trosobnog stana, površine 71m2, na jednoj od lepših lokacija u Novom Sadu na keju. Stan se nalazi na XVIIspratu u dobro održavanoj zgradi sa dva lifta. Odlične strukture, iz hodnika se ulazi u sve prostrorije. Terasa zatvorena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 239.900 €, 69,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetna lokacija za kupovinu stana na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu! Stanovi se nalaze nadomak pešačke zone, na svega 200 metara udaljenosti, i samo 3 minuta hoda od Katoličke porte. Idealna pozicija pruža mirno okruženje uz neposrednu blizinu svih gradskih sadržaja. Kvalitet....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 208.140 €, 69,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na samo nekoliko koraka od TC Aviv parka gradi se stambeni objekat koji spaja savremenu arhitektonsku eleganciju sa udobnošću gradskog života. Projekat je osmišljen da bude dom za porodice koje ne žele kompromise kada su u pitanju kvalitet, estetika i funkcionalnost. Lokacija je pažljivo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 199.820 €, 69,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 1007257.Prodaje se kompletno renoviran trosoban stan, koji se nalazi na sedmom spratu stambene zgrade sa liftom locirane na Limanu 4. Stan je uknjižen na 69m2 i poseduje dnevni boravak, kuhinju, trpezariju, dve spavaće sobe, kupatilo, hodnik i terasu sa ostavom.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 156.360 €, 69,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam, na lokaciji Nova Detelinara, odličan trosoban stan. Dosad je neuseljavan, smešten u zgradi koja je stara svega nekoliko godina. Stan se nalazi na drugom spratu u zgradi koja ima lift. Spavaće sobe ovog stana su prostrane i funkcionalne, pružajući dovoljno mesta....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 463-491 (od ukupno 491)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>