• GoHome Professional
do 290000 eura lift što manji pala cena zadnjih 7 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 290000 eura lift što manji pala cena zadnjih 7 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 290000 eura lift što manji pala cena zadnjih 7 dana klima barem 70 m2

  • Za upit "do 290000 eura lift što manji pala cena zadnjih 7 dana klima barem 70 m2" pronađeno 14 nekretnina - prosečna cena 2.156 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 270000 eura (malo jeftiniji)
    • 300000 eura (malo skuplji)
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-2%

Promena cene sa 250.000 € na 245.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 245.000 €, 78,00 m2 cca 3140 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.02.2026 - 260.000 €
20.02.2026 - 255.000 €
20.03.2026 - 250.000 €
20.05.2026 - 245.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Beograd, Blok 61 - Jurija Gagarina 2.5, 78m2(terasa 7m2), 13/14, CG, dva lifta, podrum, interfon, klima, video nadzor. Kompletno renoviran stan, moderno opremljen, jako svetao, komforan, funkcionalno raspoređen, na odličnoj lokaciji. Tokom renoviranja zamenjena je stolarija,....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 185.400 € na 165.400 € dana 23.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Bulevar, 165.400 €, 63,00 m2 cca 2630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.03.2026 - 185.400 €
23.05.2026 - 165.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Renoviran stan na Bulevaru Oslobođenja u višespratnici koja se veoma dobro održava. Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 85.000 € na 78.000 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 78.000 €, 66,00 m2 cca 1180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 85.000 €
22.05.2026 - 78.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Stan bez ulaganja na najidealnijoj lokaciji u strogom centru Jagodine. Sastoji se od hodnika iz kog se ulazi u sve ostale prostorije, dnevni boravak, veliku spavaću sobu, jednu manju spavaću sobu, fizički odvojenu kuhinju i kupatilo a iz dnevnog boravka izlazite na terasu. Stan je....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 290000 eura lift što manji pala cena zadnjih 7 dana klima barem 70 m2'
315.000 €
315.000 €
132.000 €
 
-3%

Promena cene sa 180.000 € na 174.000 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 174.000 €, 70,00 m2 cca 2490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 180.000 €
22.05.2026 - 174.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 120766, V/V, dupleks, klima, lift, terasa, uknjizen, garaza, parking, podrum, ostava, stambena zgrada. Na prodaju trosoban potpuno namesten dupleks stan na Novoj Detelinari. Na prvom nivou su dnevna soba sa trpezarijom, kupatilo,kuhinja i terasa. Gore su dve spavace....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 220.000 € na 214.900 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Fontana, 214.900 €, 77,00 m2 cca 2790 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 220.000 €
22.05.2026 - 214.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Beograd, Fontana - Pariske komune 2.0, 77m2 (dve terase i lođa 15m2), 9/9, CG, dva lifta, klima, interfon, parking Na jednoj od najtraženijih lokacija na Novom Beogradu, prodaje se funkcionalan i svetao stan u ulici Pariske Komune. Stan se nalazi na 9. spratu uredno održavane....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 150.800 € na 133.700 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KALUĐERICA, 133.700 €, 81,00 m2 cca 1650 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.09.2025 - 150.800 €
22.05.2026 - 133.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kaludjerica, Naselje Klenak, 3.0, 81.04 m2 sa 2 terase, II od IV sprata, eg, bez lifta, interfon, klima, brzo useljiv, uknjizen na 81.04 m2, parking mesto u dvoristu zgrade u ceni stana, novogradnja iz 2025. godine. Trosoban stan u novogradnji,....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 150.800 € na 134.000 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KALUĐERICA, 134.000 €, 81,00 m2 cca 1650 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.09.2025 - 150.800 €
22.05.2026 - 134.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kaludjerica, Naselje Klenak, 3.0, 81.12 m2 sa 2 terase, II od IV sprata, eg, bez lifta, interfon, klima, brzo useljiv, uknjizen na 81.12 m2, parking mesto u dvoristu zgrade u ceni stana, novogradnja iz 2025. godine. Trosoban stan u novogradnji,....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 149.000 € na 132.000 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KALUĐERICA, 132.000 €, 81,00 m2 cca 1630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.09.2025 - 149.000 €
22.05.2026 - 132.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kaludjerica, Naselje Klenak, 3.0, 81.17 m2 sa 2 terase, III od IV sprata, eg, bez lifta, interfon, klima, brzo useljiv, uknjizen na 81.17 m2, parking mesto u dvoristu zgrade u ceni stana, novogradnja iz 2025. godine. Trosoban stan u novogradnji,....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 152.600 € na 134.500 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KALUĐERICA, 134.500 €, 82,00 m2 cca 1640 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.09.2025 - 152.600 €
22.05.2026 - 134.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kaludjerica, Naselje Klenak, 3.0, 81.61 m2 sa 2 terase, I od IV sprata, eg, bez lifta, interfon, klima, brzo useljiv, uknjizen na 81.61 m2, parking mesto u dvoristu zgrade u ceni stana, novogradnja iz 2025. godine. Trosoban stan u novogradnji,....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 152.600 € na 134.500 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KALUĐERICA, 134.500 €, 82,00 m2 cca 1640 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.09.2025 - 152.600 €
22.05.2026 - 134.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kaludjerica, Naselje Klenak, 3.0, 81.53 m2 sa 2 terase, I od IV sprata, eg, bez lifta, interfon, klima, brzo useljiv, uknjizen na 81.53 m2, parking mesto u dvoristu zgrade u ceni stana, novogradnja iz 2025. godine. Trosoban stan u novogradnji,....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 168.338 € na 156.000 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KALUĐERICA, 156.000 €, 95,00 m2 cca 1640 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.09.2025 - 168.338 €
22.05.2026 - 156.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kaludjerica, Naselje Klenak, 3.0, 94.56 m2 sa 2 terase, PR od IV sprata, eg, bez lifta, interfon, klima, brzo useljiv, uknjizen na 94.56 m2, parking mesto u dvoristu zgrade u ceni stana, novogradnja iz 2025. godine. Trosoban stan u novogradnji,....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 168.308 € na 156.000 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KALUĐERICA, 156.000 €, 95,00 m2 cca 1640 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.09.2025 - 168.308 €
22.05.2026 - 156.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kaludjerica, Naselje Klenak, 3.0, 94.51 m2 sa 2 terase, PR od IV sprata, eg, bez lifta, interfon, klima, brzo useljiv, uknjizen na 94.51 m2, parking mesto u dvoristu zgrade u ceni stana, novogradnja iz 2025. godine. Trosoban stan u novogradnji,....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 320.000 € na 300.000 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 300.000 €, 160,00 m2 cca 1880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.12.2025 - 300.000 €
29.04.2026 - 320.000 €
22.05.2026 - 300.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Profesorska kolonija, Osmana Djikica, 4.0, 160 m2 sa 2 terase, II od III sprata, dupleks, mermerni radijatori, bez lifta, interfon, ktv, internet, klima, izvorno stanje, uknjizen na 94 m2, prema nacinu koriscenja po katastru poseduje i 2 terase....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-13 (od ukupno 11)

<< <1> >>