• GoHome Professional
do 280000 eura lift kablovska - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 280000 eura lift kablovska - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 280000 eura lift kablovska

  • Za upit "do 280000 eura lift kablovska" pronađeno 8 689 nekretnina - prosečna cena 2.513 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • 260000 eura (malo jeftiniji)
    • 290000 eura (malo skuplji)
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BELE VODE, 269.000 €, 103,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2025.,

www.indomio.rs

Čukarica, Žarkovo centar - Trgovačka 3.5, 103m2 (terasa 2m2), 5/6, CG, lift, interfon, telefon, klima, ostava, parking. Prostran trosoban stan, lako adaptibilan u četvorosoban. Prostor je moguće organizovati u dve zasebne celine (dva mokra čvora). U stanu je postavljena nova stolarija.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 265.500 €, 77,00 m2 cca 3450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je svetao i komforan trosoban stan površine 77 m², smešten u visokom prizemlju kvalitetne zgrade novije gradnje u ulici Vladislava Kaćanskog, na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Stan je uknjižen, uredan i prodaje se sa kompletnim nameštajem i tehnikom, što....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 265.000 €, 72,00 m2 cca 3680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.02.2023.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 94521, I/IV, klima, lift, telefon, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, podrum, stambena zgrada. Prelep LUX trosoban stan 72 kvm - KošutnjakStan se nalazi na prvom spratu u manjoj zgradi sa svega 12 stanova u naselju Filmski grad, u prelepom delu....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 280000 eura lift kablovska'
264.180 €
264.180 €
280.000 €
  Stan, NOVI SAD, 280.000 €, 174,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Petosoban stan 174m Duplex kod Bul. oslobođenja Lokacija: Bulevar oslobođenja (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Sobnost: Četvorosoban i više Kvadratura: 174m2 Grejanje: Gradsko Nivo u zgradi: 3. sprat Dodatne informacije Terasa, U potkrovlju, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 280.000 €, 136,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Durmitorska (TERASA 70 m2! RETKO!) Sprat: 9 Spratnost: 9 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 280.000 €, 74,00 m2 cca 3780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

: Na prodaju stan u kvalitetnoj novogradnji u Beogradu, odmah useljiv, sa mogućnošću povraćaja PDV-a. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku kako za život, tako i kao investicija za izdavanje stanova Beograd. Stan se nalazi u modernoj stambenoj zgradi građenoj po najvišim standardima,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 280.000 €, 86,00 m2 cca 3260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja stana Denkova bašta - Voislava Ilića. Odličan četvorosoban stan kod Vera. Zgrada vojna, sa liftom. Stan je svetao, zaklonjen od gradske buke , okrenut ka parkovima izmedju zgrada. Blizina Vera, Tržnog centra BEO Shop, škole, vrtića, prodavnica, stanica gradskog prevoza. Brzo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 280.000 €, 84,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo odličan trosoban stan, površine 84m2, na trećem spratu urednog i lepo održavanog solitera interfona i dva lifta, na Paliluli, kod TC "Zira", megamarketa "Vero", Doma zdravlja Palilula, pijace, fakulteta, stajališta više linija gradskog prevoza i ostalih nephodnih sadržaja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 280.000 €, 125,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi na petom spratu u mirnoj ulici u samom centru Banovog Brda. U neposrednoj blizini nalaze se vrtić, škola, pošta, opština, restorani kao i nekoliko marketa. Odlična je povezanost sa svim delovima grada, a u samoj okolini nalaze se Ada Ciganlija, tržni centar Ada Mall,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 280.000 €, 94,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nalazi se u najlepšem delu Karađorđeve ulice, 94 m2 (103m2) na drugom od šest spratova, zgrada je sa liftom, Stan je uknjižen, ima terasu, etažno grejanje, salonac ( visina 3,30m), renoviran i adaptiran za potrebe poslovnog prostora. Prodaje se sa kompletnom opremom i nameštajem.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 23, 280.000 €, 70,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo trosoban stan u Bloku 23 na Novom Beogradu, trenutno jednom od najtraženijih delova grada, u blizini su škole, vrtića, sportskih terena, bazena, tržnih centara, "Štark Arene", a centar grada i obala reke udaljeni su svega nekoliko minuta. Stan se nalazi na trećem spratu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 280.000 €, 155,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u naselju Bulbulder, u ulici Svetog Nikole. Stan je površine 155m2 i nalazi se na četvrtom spratu zgrade od četiri sprata sa liftom. Lift u zgradi ide do trećeg sprata. Po strukturi se sastoji od prostranog predsoblja, dnevnog boravka sa kuhjinom....

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, Centar, 280.000 €, 87,00 m2 cca 3220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuca se nalazi u stogom centru Panceva upisane kvadrature 87,3 m2. Kuca je u potpunosti renovirana - NOVA GRADNJA tako reci jer kuca jedino ima dva zida i plafon u originalnom stanju. Sve ostalo u objektu je potpuno novo. Renoviranje je pocelo 2024 god. TEMELJI Nov kontra temelj 30cm.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 280.000 €, 97,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo prostran, svetao, kompletno renoviran stan u ul.Braće Jerković na odličnoj lokaciji sa dobrom povezanošću sa svim delovima grada. Stan se sastoji od tri spavaće sobe, dnevne sobe, velikog garderobera, trpezarije, kuhinje, kupatila i gostinskog toaleta. Kompletno renoviran....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 280.000 €, 174,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

0643187924 Oglašavamo prodaju odličnog duplex petosobnog stana od 174m na u Novom Sadu, u neposrednoj blizini Bulevara Oslobođenja , stan je na III spratu(bez lifta). U prvoj etaži se nalaze: veliki konformani dnevni boravak sa kaminom, trpezarijom, odvojena velika kuhinja sa ostavom,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Crveni Krst, 280.000 €, 80,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo odličan troiposoban stan u izgradnji, sa rokom useljenja novembar 2025. Nalazi se u neposrednoj blizini Beogradskog dramskog pozorišta na Crvenom krstu. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, dva mokra čvora i terase. Oprema stana....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 280.000 €, 86,00 m2 cca 3260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kao jedna od najvećih, a ujedno i najprogresivnijih opština, Novi Beograd je mesto relaksacije, ambicioznosti i zdravog života. Svi blokovi na Novom Beogradu su organizovani kao celine, u kojima se nalaze svi sadržaji koji su neophodni za svakodnevan život porodice. Ovaj komforan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 280.000 €, 62,00 m2 cca 4520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je izuzetno retko dostupan trosoban stan površine 62 m² u prestižnoj zgradi BG Rima, smeštenoj u samom srcu luksuznog kompleksa Beograd na vodi. Stan se nalazi na 15. spratu, sa fantastičnim pogledom i odličnim rasporedom prostorija. Struktura: Dnevni boravak sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 279.900 €, 58,00 m2 cca 4830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine vam nude stan na prodaju moderan i funkcionalan dvosoban stan od 58m², u jednoj od najtraženijih lokacija Novog Beograda u ulici Uroša Martinovića. Nalazi se u kvalitetnoj zgradi u A bloku, savršenoj za miran porodičan život, ali i kao odlična investicija. Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 279.670 €, 91,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vrhunski kvalitet gradnje u fenomenalnom kompleksu idealnom kako za porodičan život tako i za izdavanje Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 279.560 €, 123,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan u izgradnji. Visok kvalitet gradnje i opreme. Za više informacija pozovite naše agente prodaje! Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 280.160 €, 85,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je fantastičan troiposoban stan na odličnoj lokaciji - 700m od Centra grada u luksuznoj zgradi sa puno zelenila.Opremljen je nameštajem modernim stilom sa kvalitetnim uredjajima. Prodaje se komletno namešten kao na slikama. Sa kupovinom stana dobijate mogućnost korišćenja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 279.000 €, 86,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Bulevar Zorana Djindjica Spratnost: 5 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 279.000 €, 82,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam vrlo prostrani i svetao salonac u Cvijićevoj ulici. Stan je renoviran i površine je 82m2. Nalazi se na trećem spratu stambene zgrade od pet spratova bez lifta. Zgrada je redovno održavana, određen je prostor za lift. Po strukturi stan je trosoban. Salonski deo je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 279.000 €, 82,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJA Stan 3.0: BEOGRAD-BEOGRAD, Novi Beograd-Blok 34 (Carina - Studentski grad), , Bulevar Zorana Đinđića, 86m2, 279000 eur Agencijska provizija 2% Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 279.000 €, 110,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan idealna za mlade, svetao, sa prelepim pogledom, funkcionalan. Stan je duplex uknjižen na 110m2 ali ima i treći i četvrti nivo gde su još dve spavaće sobe (plus oko 30m2). Bez lifta Idealna lokacija u centu Banovog brda, blizu Požeške , svih prevoza, škola, vrtića, snabdevanja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 279.000 €, 76,00 m2 cca 3670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam luksuzni stambeno-poslovni objekat na najboljoj lokaciji u gradu. Povrat PDV-a. Ugrađena je najkvalitetnija ALU/PVC fasadna i drvena/MDF unutrašnja stolarija, a u kupatilu sanitarije premium kvaliteta. Aluminijumska stolarija je izabrana zbog svoje dugotrajnosti,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 278.810 €, 100,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo petosoban stan u Novom Sadu na odličnoj lokaciji. Luksuzan petosoban stan od 100 kvadratnih metara u mirnom delu grada, idealan za porodični život. Uknjižen na 100m2 dok je podna površina veća. Stan se prodaje namešten kao na slikama. Prvi sprat: prostran dnevni boravak,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 278.720 €, 123,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju petosoban dupleks od 123 m² na Novom naselju. Stan je neuseljavan, svetao i izuzetno funkcionalan – kosine ne smetaju u korišćenju prostora. Iz stana se pruža prelep pogled na grad, a uz njega ide i pripadajuća ostava u podrumu. Za više informacija, pozovite naše agente....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 278.500 €, 172,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzan penthouse u izgradnji kod parka Čair. Nalazi se na najtraženijoj lokaciji u gradu, pogodan za izdavanje i porodični život. Izgradnjom životnog komfornog prostora u potkrovlju ove veličanstvene zgrade, ova nekretnina pruža ekskluzivan, individualan enterijer i potpunu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 278.500 €, 110,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 4 stan u Novom Sadu, SALAJKA, površine 110 m², po ceni od 278500€ (što je 2531€/m²). Stan je u izgradnji. Stan je Potkrovlje. Stan poseduje telefon, kablovsku. Terasa, Lift, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 278.478 €, 103,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan stan novije gradnje na Banjici, blizu Trošarine. Stan je površine 103,17m2 i nalazi se na sedmom spratu stambene zgrade od sedam spratova sa liftom. Nalazi se u okviru stambenog kompleksa sagrađenog po najsavremenijim standardima. Sastoji se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 278.400 €, 105,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3.5 soban stan u NOVOM SADU, LIMAN 3 površine 105m2. Stan je Penthouse. Nalazi se u novijem objektu. Retko u ponudi. Prodaje se namešten. Svi potrebni sadržaji su u blizini škola, vrtić, park, pijaca,Dunav. Izuzetno je funkcionalan i komotan. Idealan za porodicu. Retko....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 278.240 €, 117,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam novu izgradnju u jednom od najlepših ulica Salajke u mirnom delu grada. Stan je u izgradnji sa rokom kraj 2026. godine. Stan je ulično orijentisan i nalazi se na 3. spratu, nekretnina će od opreme imati sledeće: sigurnosna vrata, pvc stolariju, keramiku extra kvaliteta,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 278.100 €, 95,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.08.2025.,

www.status-nekretnine.com

Novi Sad - Lux četvorosoban stan u blizini keja Novogradnja Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 278.100 €, 95,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad - Lux četvorosoban stan u blizini keja Prodajemo stan u kvalitetnoj novoj zgradi, kompleks na Keju na veoma lepoj lokaciji nedaleko od Dunava i centra grada. Stan je po strukturi četvorosoban, sa odvojenom kuhinjom i dve terase i tri spavaće sobe, odvojenim degažmanom. Dvostrano....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 278.100 €, 108,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan . Prodaje se namešten kompletno, kao na slikama. Enterijerski radovi u toku. Renderi pokazuju pravu sliku ovog LUX stana ! Useljiv sa PDV-om. Ima svoje parking mesto. Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Kuća, RUMENKA, 278.100 €, 362,00 m2 cca 770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća izuzetnog kvaliteta, izgrađena 1995. godine, sa debelim sendvič zidovima i vrhunskom termoizolacijom koja obezbeđuje komfor i visoku energetsku efikasnost tokom cele godine. Ukupna neto površina objekta iznosi 362 m², raspoređenih na suteren, prizemlje i sprat, uz....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 278.100 €, 75,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Jedinstvena ponuda u gradu. Retko u ponudi-KEJ. Fenomenalan komforan komplet renoviran trosoban stan. Odlična oprema stana; sigurnosna ulazna vrata, pvc stolarija sa el.podizačima roletni, hrastov parket, keramika uvozna, rasveta u stanu, video nadzor. Rasored stana lep. Stan poseduje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 278.100 €, 101,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji na odličnoj lokaciji – Telep, Novi Sad. Rok završetka radova planiran je za septembar 2025. godine, što predstavlja idealnu priliku da na vreme obezbedite moderan i funkcionalan životni prostor, sa mogućnošću da ga uredite po sopstvenom ukusu. Uz stan se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 278.100 €, 114,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam izuzetno retku nekretninu na Limanu 4. U pitanju je nekretnina sa tri spavaće sobe. Stan poseduje fizički odvojenu kuhinju, dva toaleta i dve zastakljene lođe. Terasa je jednim delom natkrivena i izvučena je struja na terasu. Stan je uknjižen na 114m2 a uz njega....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 278.100 €, 95,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na par minuta šetnje od najpoznatijeg gradskog šetališta- novosadskog keja, kao i starog centra grada - šetačka zona u Zmaj Jovinoj i Dunavskoj, se nalazi ovaj prelepi komplex, koji odlikuju brojni sadržaji - parkovski uređena dvorišta, igralište za decu, market. Novogradnja stara....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 646)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>