• GoHome Professional
do 270000 eura lift barem 60 m2 2.sprat - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • do 270000 eura lift barem 60 m2 2.sprat - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 270000 eura lift barem 60 m2 2.sprat

  • Za upit "do 270000 eura lift barem 60 m2 2.sprat" pronađeno 501 nekretnina - prosečna cena 2.354 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 250000 eura (malo jeftiniji)
    • 280000 eura (malo skuplji)
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 118.000 €, 54,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju dvosoban stan na idealnoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u blizini FZNR-A i DIF-a, desetak minuta hoda do samog centra grada. U blizini su marketi, pekare, autobusko stajalište Stan je po strukturi dvosoban, uknjižene površine 45,50....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 189.000 €, 54,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

BEZ AGENCIJSKE PROVIZIJE, DIREKTNO OD INVESTITORA!!!! Iskoristite priliku da postanete vlasnik savremenog stana u novoj, urbanoj zgradi u izgradnji, koja spaja moderan dizajn, vrhunsku gradnju i idealnu lokaciju! Stanovi različitih struktura i kvadratura - po meri vaših potreba! Od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 290.000 €, 54,00 m2 cca 5370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan na prodaju – Beograd na vodi 📍 Lokacija: Beograd na vodi, Savski venac 🏢 Sprat: Drugi sprat 🛋️ Struktura: Dvosoban stan 🏢 Zgrada: Savremena zgrada sa recepcijom 💰 Cena: 290.000,00 EUR Opis: Ovaj luksuzni dvosoban stan nalazi se na drugom spratu prestižne zgrade....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 155.000 €, 54,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvoiposoban stan 54m2, na drugom spratu u zgradi bez lifta u Mičurinovoj ulici, Sajam. Strukturu stana čine ulazni hodnik, dnevna soba sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo, ostava i terasa. Stan ima i pripadajuću podrumsku prostoriju površine 4m2. Kompletno je renoviran....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Save Kovačevića, 159.900 €, 54,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U naselju Sava Kovačević, na par minuta hoda od Prvomajske ulice i parka Sava Kovačević, nalazi se ovaj dvosoban stan. Smešten je u mirnom okruženju naselja, na drugom spratu uredne i održavane zgrade sa liftom. U blizini je Dom zdravlja, više zemunskih obdaništa kao i osnovnih škola,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dušanovac, 151.200 €, 54,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Voždovac, Danijelova ulica. Dvoiposoban stan, površine 54m² na drugom spratu u novogradnji. Grejanje je etažno, na struju. Stan je uknjižen na fizičko lice, nema povrata PDV-a. Rok završetka radova je početak avgusta. Samo za keš kupce. Agencijska provizija iznosi 2% od dogovorene....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 148.500 €, 54,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118208, II/IV, terasa, uknjižen, renoviran, stara gradnja. Prodaje se kompletno namešten stan u mirnom delu Grbavice sa dosta slobodnog parkinga ispred same zgrade. Deo je miran i ozelenjen. Grejanje je na gas, kao i sanitarna topla voda. Kotao je nov, što stvara dosta....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 133.900 €, 54,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novo Naselje 54 m2 na drugom spratu sa liftom dvosoban stan klasičnog rasporeda -u sve prostorije se ulazi iz hodnika,kuhinja je fizički odvojena ,lepa veća terasa koja gleda na dvorišnu stranu i zelenilo .Stan se prodaje sa većinom nameštaja koji je rađen po meri. Cena dogovor..Uknjižen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 154.500 €, 54,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je odličan dvoiposoban stan u zgradi renomiranog investitora Erker plus na veoma dobroj lokaciji u Kisačkoj ulici na svega nekoliko minuta hoda do centra grada,Bulevara Oslobodjenja,Doma zdravlja,Sup-a i svih drugih bitnih sadržaja.Stan se nalazi na drugom spratu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 27.000 €, 54,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije za izdavanje je odličan trosoban stan na jednoj od najtraženijih gradskih lokacija u ulici Danila Kiša na Grbavici u blizini centra grada, Promenade, fakulteta i svih drugih gradskih sadržaja. Stan se nalazi na drugom spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od hodnika,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 40.500 €, 54,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ako želite da živite u epicentru dešavanja, u ponudi za Vas imamo odličan 2.0 stan u ulici Nikole Spasić, odmah kod Knez Mihailove. Stan je uknjižen, 54 m2, dvosoban. Nalazi se na 2.spratu/8, u lepo održavanoj starijoj zgradi, sa liftom i centralnim grejanjem. Sastoji se od hodnika....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 255.000 €, 97,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

3.0, Darvinova pošta, Kumodraška, 97,35m2, 2/7, EG, lift, terasa. Novogradnja na Voždovcu, Kumodraška ulica kod Darvinove pošte. Stan u izgradnji, zgrada useljiva do kraja 2025. godine. Trosoban stan, nije orijentisan ka ulici, nalazi se na 2. spratu u zgradi od 7 spratova. Postoji....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 144.000 €, 97,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju trosoban stan u kući na odličnoj lokaciji na Panteleju. Stan je po strukturi trosoban, površine 97 m2. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, dve odvojene sobe, kupatila i dve velike terase. Stan se nalazi na drugom spratu u kući kvalitetne gradnje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 293.636 €, 97,03 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.08.2025.,

www.berzanekretnina.org

U srcu Zemuna, u mirnoj i lepo povezanoj Šumadijskoj ulici, nikla je nova stambena zgrada koja spaja moderan dizajn, vrhunsku gradnju i vrhunski komfor. Zgrada spratnosti PO + SU + VPR + 2 + PS sadrži svega 14 pažljivo projektovanih stanova, čime je obezbeđena privatnost i mir stanara.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 293.636 €, 98,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 200.000 €, 98,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da Vam ponudimo prelep stan u neposrednoj blizini pravnog fakulteta. Stan se nalazi na drugom spratu, zgrada ima pet spratova, nema lift. Komplet renoviran i poseduje 3 spavaće sobe, veliki dnevni boravak,trpezariju i posebno kuhinju, ima 2 terase, za više informacije....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Apelovac, 170.000 €, 99,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju nov, neuseljavan troiposoban stan na lepoj, mirnoj lokaciji kako za stanovanje, tako za izdavanje. Stan se nalazi u novoizgrađenom kompleksu Vagres Sity. Stan je po strukturi troiposoban, uknjižene površine 99.04 m2. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 238.800 €, 99,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

NOVA DETELINARA, 99m2, TROSOBAN Prodaje se trosoban stan na drugom spratu moderne zgrade. Zgrada poseduje video nadzor, dva lifta, svoje dvorište sa mestom za sedenje i garažu u suterenu dvorišta. U garaži je postavljena klapna koja ne dozvoljava da se garaža poplavi. Mogućnost kupovine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 180.000 €, 99,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*NAŠA PREPORUKA*Prodajemo u Adicama Uknjižen Šestosoban stan 99 m2(realno ima 170 m2) na vrlo Lepoj i traženoj LokacijiStan se nalazi u Novoj kvalitetnoj zgradi na Drugom spratu,svetao je i funkcionalan,dvostrane orijentacije ima pet odvojenih spavaćih soba i dve lepe Terasemože....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 257.400 €, 99,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompleks urbanih vila i osmisljenog zelnila unutar kompleksa. Vrhunska gradnja i rasporedi unutar stanova+++Agencijska oznaka stana 1100769, Novi Sad, Telep, 100m2, četvorosoban, drugi sprat. Dizajniran kao zatvoreni kompleks sa prostranim zelenim površinama i raznovrsnim uslužnim....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 168.000 €, 100,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju odličan četvorosoban stan u samom centru grada, na 100 metara od pešačke zone. Stan ima lep raspored tako da je odlična investicija kako za život, tako za izdavanje, kao i za poslovni prostor. Stan je po strukturi četvorosoban , uknjizene površine 87m2, plus dve terase....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 269.000 €, 100,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

DVlad Game 12:30 (пре 5 минута) коме ја Stan se sastoji iz dvije odvojene cjeline-(dva stana)Desna strana je jug,jugozapad A lijeva strana stana je istok, jugoistokStan je svijetao,Osunčan..Kad uđete u stan, u hodnik, lijevo je WC,Pored WC je Hodnik koji vodi u spavaći dioSa....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 278.100 €, 100,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam luksuzan petosoban duplex od 100m2u lepom i mirnom delu Novog Naselja. Stan je bez ikakvih ulaganja, veoma prostran i svetao. Prodaje se kompletno namešten, sa vrlo kvalitetnim nameštajem i stvarima, koje su uključene u ovu cenu. Prvi sprat: prostran dnevni boravak,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 278.810 €, 100,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo petosoban stan u Novom Sadu na odličnoj lokaciji. Luksuzan petosoban stan od 100 kvadratnih metara u mirnom delu grada, idealan za porodični život. Uknjižen na 100m2 dok je podna površina veća. Stan se prodaje namešten kao na slikama. Prvi sprat: prostran dnevni boravak,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 278.100 €, 100,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Ponosno vam predstavljamo ekskluzivni petosobni duplex od 100m2 u prelepom i mirnom delu Novog Naselja. Ovaj stan ne zahteva nikakva dodatna ulaganja, izuzetno je prostran i osvetljen prirodnom svetlošću. Prodaje se potpuno namešten, opremljen vrhunskim nameštajem i stvarima, uključenim....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 165.000 €, 100,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 265.000 €, 100,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je prostran dupleks stan savršen za udoban život. 1 lift Godina izgradnje: 2021. Zgrada poseduje: prilaz za invalide, ventilacija, video nadzor Stan se nalazi na jugoistoku i pruža prijatan ambijent sa pogledom na mirno dvorište. Osnovne karakteristike: Površina: 100m2....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 110.000 €, 101,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju jedinstven salonski stan od 101m², smešten u samom centru grada – u pešačkoj zoni, na korak od svih bitnih sadržaja. “Ovde se živi lagano — blizu centra, a daleko od stresa.“ Stan se nalazi na drugom spratu zgrade bez lifta i odiše autentičnim šarmom starog Sombora. Raspored....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 55.550 €, 101,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov, četvorosoban stan u novoizgrađenom stambeno-poslovnom kompleksu Square garden na Avijatičarskom naselju. Drugi sprat u zgradi sa liftom. Odvojena i opremljena kuhunja. Dva kupatila. Dvostrano orjetisan. Dve terase. Grejanje se plaća samo tokom zimske sezone po utrošku.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 231.500 €, 102,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se odličan červorosoban stan, površine 102m2 u samom centru grada, iza Dušanovog Bazara. Stan se nalazi na drugom spratu manje stambene zgrade bez lifta. Zgrada je veoma kvalitetna. Stan je opremljen kvalitetnim nameštajem i kuhinjom. Spoljašna stolarija je drvo aluminijum,....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 115.000 €, 103,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2021.,

www.indomio.rs

3.5 stan - 103m2 na Banovom brdu , nalazi se u mirnoj ulici , na 2. spratu , dupleks , zgrada iz 2007.godine . Stan ima na I nivou : dnevni boravak , izdvojenu kuhinju , 2 terase , kupatilo , hodnik i 2 spavaće sobe , na II nivou su : 1 spavaća soba i radni deo . Grejanje na gas ,....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 175.000 €, 103,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Četvorosoban stan u blizini centra u novosagrađenoj zgradi, površine 103m2, nalazi se na drugom spratu u zgradi bez lifta.Sastoji se od dnevnog boravka, tri spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i manjeg toaleta, hodnika, dve terase.Po podovima je keramika u teksturi drveta,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 282.500 €, 105,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompleks urbanih vila i osmisljenog zelenila unutar kompleksa. Vrhunska gradnja i rasporedi unutar stanova+++Agencijska oznaka stana 1100770, Novi Sad, Telep, 106m2, četvorosoban, drugi sprat. Dizajniran kao zatvoreni kompleks sa prostranim zelenim površinama i raznovrsnim uslužnim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 262.030 €, 106,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjizen cetvorosoban stan na Novoj Detelinari u zgradi iz 2005. godine. Funkcionalan raspored, sa komfornim dnevnim boravkom i tri lepe spavace sobe. Drugi sprat, lift, tri terase, dva sanitarna cvora, IDS 72808. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 128.400 €, 107,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Salonski stan - poslovni prostor - Novi Sad -Centar Daje se u zakup, prelep salonski stan u samom centru grada, idealan za poslovnu delatnost. Može za firme ili za *** coworking prostor*** - top lokacija!!!! Stan poseduje četiri odvojene sobe, dve veće i dve manje. Odvojenu kuhinju,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 278.100 €, 108,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju fantastičnog četvorosobnog stana na prelepoj lokaciji, sa puno zelenila. Zgrada vrhunskog kvalitetagradnje i opreme u stanu. Stan je uknjižen na 108m2, sastoji se iz dnevnog boravka sa trpezarijom i izlaskom na dve terase, jedna zastaklena dvorešno orjentisana,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 283.000 €, 109,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.01.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzno renoviran salonski stan na drugom spratu u lijepom ulazu , dvostrano orijentisan i sunčan. Struktura stana: Ulazni hodnik, dnevni boravak, trpezarija, kuhinja, dvije spavaće sobe, degazman, kupatilo, loda + terasa. Grijanje je sopstveno etazno, video nadzor, liftStan predstavlja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 185.250 €, 109,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.11.2024.,

www.indomio.rs

CENA sa PDV-om - MOGUĆA refundacija kucu prvog stana. Uknjizen troiposoban stan na granici Salajke i Podbare u blizini centra u novijoj zgradi iz 2009. godine. odvojena kuhinja sa svojim prozorom, dva mokra cvora, dve terase, drugi sprat, lift, IDS 39672. .

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 271.700 €, 109,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantastičnu izgradnju urbane vile na Mišeluku. Oprema vrhunskog kvaliteta i sve je građeno i opremljeno savremenim materijalima. Četvorosoban stan od ukupno 109m2 koji se nalazi na drugom spratu, veoma je ušuškan a orijentisan je trostrano sa gratis krovnom terasom....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 135.000 €, 109,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prostran, četvorosoban stan u naselju Mala Amerika, Zrenjanin, na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini fakulteta. Stan se nalazi na 2. spratu stambene zgrade bez lifta i dvostrano je orijentisan (istok-zapad), što omogućava dosta prirodne svetlosti tokom celog dana. Strukturu stana....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 421-461 (od ukupno 462)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>