• GoHome Professional
do 270000 eura lift 70 m2 luksuzan pala cena što m - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 270000 eura lift 70 m2 luksuzan pala cena što m - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 270000 eura lift 70 m2 luksuzan pala cena što manji

  • Za upit "do 270000 eura lift 70 m2 luksuzan pala cena što manji" pronađeno 6 nekretnina - prosečna cena 3.326 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 250000 eura (malo jeftiniji)
    • 280000 eura (malo skuplji)
    • do 3200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-2%

Promena cene sa 235.000 € na 230.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Trošarina, 230.000 €, 70,00 m2 cca 3290 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 230.000 €
18.03.2026 - 235.000 €
27.03.2026 - 230.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Trosarina, Milisava Djurovica, 3.5, 70 m2 sa terasom, II od III sprata, eg, tel, lift, interfon, video nadzor, odmah useljiv, gradjevinska dozvola (placeno gradsko gradjevinsko zemljiste), mogucnost kupovine parking mesta u garazi, novogradnja....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 269.000 € na 259.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 259.000 €, 70,00 m2 cca 3700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.12.2025 - 299.000 €
14.01.2026 - 269.000 €
17.05.2026 - 259.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2025.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo prelep, nov lux stan u stambeno poslovnoj lameli Vojvoda Residence .Vrhunski kvalitet gradnje, materijala i enterijera. Zgrada sa dva lifta. Grejanje na toplotne pumpe, podno, hlađenje. Smart sistem povezivanja, video nadzor, alarmni sitem, pametne brave,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 185.400 € na 178.350 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 178.350 €, 70,00 m2 cca 2550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.03.2026 - 185.400 €
17.05.2026 - 178.350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2026.,

www.indomio.rs

Struktura: Trosoban stan Kvadratura: 70 m2 Lokacija: Nova Detelinara, Novi Sad Stanje: Novogradnja Sprat: V sprat (lift) Grejanje: Gradsko Opremljenost: Kompletno namešten (moguć dogovor za prazan stan) Dodatne pogodnosti Velika terasa Lift Parking mesto u dvorištu zgrade Mogućnost....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 270000 eura lift 70 m2 luksuzan pala cena što manji'
290.000 €
224.500 €
 
-6%

Promena cene sa 180.000 € na 169.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ZLATIBOR, 169.000 €, 76,00 m2 cca 2220 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 180.000 €
01.05.2026 - 169.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Veoma luksuzno sređen dupleks u vrlo modernoj, luksuznoj pametnoj zgradi, koja u sklopu ima mini spa, teretanu i igraonicu. Nalazi se u samom centru Zlatibora, pored hotela Mona. Stan je opremljen kvalitetnim nameštajem i tehnikom, prelepog enterijera, a čine ga dnevni boravak, trpezarija....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-4 (od ukupno 3)

<< <1> >>