• GoHome Professional
do 250000 eura lift barem 60 m2 2.sprat - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • do 250000 eura lift barem 60 m2 2.sprat - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 250000 eura lift barem 60 m2 2.sprat

  • Za upit "do 250000 eura lift barem 60 m2 2.sprat" pronađeno 451 nekretnina - prosečna cena 2.297 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 230000 eura (malo jeftiniji)
    • 260000 eura (malo skuplji)
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Apartman, NOVI SAD, Centar, 257.500 €, 75,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo u centru Novog Sada luksuzan apartman u funkciji poslovanja. Ponosno predstavljamo ovo jedinstveno ulaganje u samom srcu Novog Sada - luksuzan stan površine 75m², smešten na drugom spratu, sa spektakularnim pogledom na grad. Ovaj apartman je više od običnog stana; to je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 174.064 €, 75,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jedinstven četvorosoban stan u novogradnji u naselju Telep u Novom Sadu. Stan je dvorišne orijentacije, a sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, tri sobe, toaleta, kupatila i terase. Grejanje je centralno na gas i plaćanjem po utrošku. Opremljenost:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 194.410 €, 76,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam novu izgradnju u jednom od najlepših ulica Salajke u mirnom delu grada. Stan je u izgradnji sa rokom kraj 2026. godine. Orjentacija stana je na dvorište u pitanju je 2. sprat, nekretnina će od opreme imati sledeće: sigurnosna vrata, pvc stolariju, keramiku extra....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 184.000 €, 76,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Telep. ČETVOROSOBAN STAN U NOVOJ ZGRADI. Stan se nalazi u novoj zgradi, useljenoj krajem 2024.godine, na drugom spratu sa liftom, dvorišno je orjentisan. Ulica je mirna, bez puno saobraćaja, u neposrednoj blizini Bulevara patrijarha Pavla. Površine je 76m2, u osnovi troiposoban,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 197.650 €, 76,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompleks urbanih vila i osmisljenog zelnila unutar kompleksa. Vrhunska gradnja i rasporedi unutar stanova+++Agencijska oznaka stana 1100763, Novi Sad, Telep, 77 m2, četvorosoban, drugi sprat. Dizajniran kao zatvoreni kompleks sa prostranim zelenim površinama i raznovrsnim uslužnim....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 129.000 €, 76,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan na drugom spratu 76,00 m2 u okviru zgrade P+4+Pk, dvorišno orijentisan - zapadno, lepo osvetljen. 100 metara od centra, 50 metara od parka, u blizini prodavnice Maxi, 100 m od vrtića, od osnovne škole 1,2km, 300 metara od srednje škole. Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 206.608 €, 76,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Stambeno-poslovni objekat premium gradnje na Vidikovcu Objekat je projektovan u duhu moderne arhitekture, sa pažljivo odabranim materijalima i detaljima koji obezbeđuju sklad sa okolinom i dugotrajnu vrednost. U ovoj zgradi je projektovano ukupno 59 stambenih jedinica različitih struktura.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 198.300 €, 76,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*Direktna prodaja*Prodajemo u Atraktivnom delu Novog Sada na Limanu 5 Fantastičan stan na TIP-TOP LOKACIJI.Stan je Četvorosoban 77 m2 nalazi se na Drugom Spratu u kvalitetno građenoj zgradi u mirnom delu Novog Sada koji je pogodan za kvalitetan Porodičan život Ističemo kvalitetnu....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 115.500 €, 77,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.agencijapragma.com

4. juli – trosoban stan površine 77m2 + terasa, lođa, ostava i podrumski prostor na drugom spratu u zgradi sa pet spratova bez lifta. Zamenjena spoljna stolarija pvc stolarijom, centralno grejanje, laminat, inverter klima. Uknjižen 1/1. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 198.300 €, 77,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.07.2024.,

www.status-nekretnine.com

*Direktna prodaja* Prodajemo u Atraktivnom delu Novog Sada na Limanu 5 Fantastičan stan na TIP-TOP LOKACIJI. Stan je Četvorosoban 77 m2 nalazi se na Drugom Spratu u kvalitetno građenoj zgradi u mirnom delu Novog Sada koji je pogodan za kvalitetan Porodičan život Novogradnja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 178.000 €, 77,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

OBJEKAT VISOKOG KVALITETA , TROSOBAN STAN, ŠAJKAŠKA 8, DIREKTNA PRODAJA STANOVA---Agencijska šifra 1000050Ekskluzivno predstavljamo objekat u izgradnji visokog kvaliteta na Salajci, u Šajkaškoj ulici. Odlična lokacija , u blizini glavnih gradskih saobraćajnica , dobra povezanost sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 61.600 €, 77,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Admirala Vukovica, Autokomanda, 77 m2, po strukturi 2.5 soban stan, sa otvorenom i zatvorenom tersaom, II sprat, trostrano orijentisan. Miran kraj i odlicno odrzavan ulaz.Prostorije : predsoblje,dnevna soba,kuhinja sa trpezarijom, dva kupatila (standardno i tehnicko), dve spavace....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 75.000 €, 57,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.gsigma.rs

Stan naselje Lesnina, novija zgrada. Površine 57 m2. Drugi sprat zgrada bez lifta. Dnevni boravak spojen je sa trpezarijom i kuhinjom (špajz), kupatilo, terasa i odvojena spavaća soba. PVC spoljna stolarija, na podovima parket, keramika, centralno grejanje gradsko sa ugrađenim kalolimetrima....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, Bagljaš, 97.000 €, 57,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.02.2026.,

www.gsigma.rs

Naselje Bagljaš - NOV DVOSOBAN STAN. Drugi sprat. Površine 57 m2. Funkcionalan raspored i moderan dizajn u stanu. Dnevni boravak spojen je sa trpezarijom i kuhinjom, jedna spavaće sobe, kupatilo i terasa. Grejanje podno Zgrada sa liftom. Odlična lokacija u neposrednoj blizini BIG....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 169.950 €, 78,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaja stanova Novi Sad – Dvoiposoban stan 78m² Liman 4, odlična lokacija U ponudi je prodaja dvoiposobnog stana u Novom Sadu, površine 78m², na odličnoj lokaciji – Liman 4, u mirnom i izuzetno traženom delu grada. Ova nekretnina predstavlja izuzetnu priliku u okviru prodaja stanova....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 255.000 €, 57,00 m2 cca 4470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju dvosoban, svetao stan u mirnom delu Cvetnog trga, preko puta OŠ „Vladislav Ribnikar“, površine 57m². Nalazi se na drugom spratu uredno održavane dvorišne zgrade, bez lifta. Stan je dvostrano orijentisan, više prema zapadu, sa visinom plafona 3,2m. U stanu je zamenjena stolarija,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 72.100 €, 57,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Dupleks stan na dva nivoa na drugom spratu, bez lifta, na donjoj etaži je dnevni boravak sa kuhinjom, hodnik i kupatilo, na gornjoj su dve sobe, hodnik i kupatilo. Adaptacija urađena 2000. godine. (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1052757 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 142.500 €, 57,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Ledine, 2-5-soban stan u novogradnji, 57m2. Stan ima 2 spavaće sobe – veću i manju, i dve terase. Stanovi ove kvadrature nalaze se na 1. i 2. spratu nove zgrade koja ima lift i mogućnost kupovine parking mesta. Odlična konekcija sa centrom grada. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 45.600 €, 57,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo vrlo komforan stan nadomak Beograda na vodi. Stan se nalazi u Sarajevskoj ulici i površine je 57m2. Nalazi se na drugom spratu stambene zgrade od šest spratova. Zgrada novije gradnje sa obezbeđenjem i kamerama. Poseduje i dva lifta. Po strukturi je dvosoban....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 180.250 €, 57,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan površine 57m² nalazi se na drugom spratu novije stambene zgrade. Raspored prostorija je izuzetno funkcionalan i obuhvata prostran dnevni boravak sa trpezarijom, odvojenu kuhinju, dve spavaće sobe, kupatilo i terasu. Grejanje je centralno, sa kalorimetrima, što omogućava....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 138.000 €, 57,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju 3.0 stan građevinske površine od 85m i korisne površine od 57m. Nalazi se na drugom spratu manje porodične zgrade (poslednji sprat, bez lifta). Stan se sastoji od ulaznog hodnika, trpezarije i kuhinje, dve spavaće sobe i kupatila. Grejanje je na inverter klimu. Dodatna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 142.500 €, 57,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan u novogradnji, 57m2, odmah useljiv, Ledine. Nova zgrada, ima lift, ima mogućnost kupovine parking mesta, oflična konekcija sa centrom grada. Stan se na lazi na 2. Spratu, ima 1 spavaću sobu i veliku terasu sa odličnim pogledom. .

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 149.000 €, 78,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelep komforan stan u izgradnji, na top lokaciji kod Doma Zdravlja i Filozofskog fakulteta. Izvanredan za porodično stanovanje, kao i za izdavanje, sa odličnim rasporedom prostorija. Radovi su u završnoj fazi, stepen izgrađenosti je više od 90%. Po strukturi je troiposoban,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 118.450 € na 113.300 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 113.300 €, 57,00 m2 cca 1990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 118.450 €
01.05.2026 - 113.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvoiposoban dupleks stan ukupne površine 57 m², smešten na 2. spratu stambene zgrade u atraktivnom delu Nove Detelinare, u neposrednoj blizini pijace, marketa i svih neophodnih sadržaja za svakodnevni život. Stan se nalazi u potkrovlju, funkcionalnog rasporeda na dva nivoa.....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 160.000 €, 78,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se lep poslovni prostor kod crkve Svetog Luke. Nalazi se na 2. spratu stambeno-poslovne zgrade koja poseduje lift. Prostor je uknjižene površine 798m2 i sastoji se od ulaznoh dela, dve odvojene prostorije, čajne kuhinje, toaleta i terase. lokaciji. Grejanje je centralno, a....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 182.310 €, 57,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 111.500 €, 78,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u izgradnji na dobroj lokaciji, II sprat. U blizini stana je sve što je potrebno za ugodan život. Tu su prodavnice, apoteke, ambulante, škola , obdanište, zabavište, autopraona, benzinska pumpa.Zgradu gradi investitor sa tradicijom dužom od 25 godina poznad po kvalitetnoj....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 101.543 €, 57,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelep stan u novogradnji, na odličnoj lokaciji, u blizini Pantalejske crkve. Izvanredan za porodično stanovanje i izdavanje. Nalazi se u manjoj stambenoj zgradi spratnosti po+p+4. Po strukturi je dvoiposoban, projektovane površine 57.45m2, sa funkcionalnim rasporedom prostorija.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 28.500 €, 57,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se dvosoban stan – Bulevar oslobođenja, 57m² 🏙️✨ U ponudi je kompletno namešten dvosoban stan površine 57m² , koji se nalazi na 2. spratu stambene zgrade na odličnoj lokaciji – Bulevar oslobođenja. Stan je prostran, funkcionalan i odmah useljiv ✅, što ga čini idealnim izborom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 31.350 €, 57,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzan stan na najtraženijoj lokaciji u gradu, na Bulevaru Nemanjića. Površine je 57m2, nalazi se na drugom spratu stambene zgrade sa dva lifta. Stan čine: ulazni hodnik, dnevna soba sa kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i terasa. Stan je veoma komforan, kompletno renoviran....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 25. Maj, 88.000 €, 78,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 3s483 Prodaje se izvanredan stan od 78 m², smešten na drugom spratu zgrade sa liftom. Stan se nalazi u mirnom i atraktivnom naselju 25. maj, poznatom po svojoj uređenosti i blizini svih potrebnih sadržaja. Stan je potpuno renoviran i prepun dnevne svetlosti, sa dekorativnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 267.000 €, 57,00 m2 cca 4680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan – Svetozara Marovića, preko puta škole Vladislav Ribnikar Na prodaju svetao i prostran stan u ulici Svetozara Marovića, preko puta OŠ "Vladislav Ribnikar", smešten u dvorišnoj zgradi na 2. spratu (zgrada nema lift). Stan se nalazi u mirnom kraju, idealnom za porodičan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 28.500 €, 57,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mogućnosti smo da vam ponudimo stan u neposrednoj blizini centra grada, koji se sastoji od tri sobe, velikog hodnika sa garderoberom, kuhinje, kupatila. Iz hodnika se ulazi u sve prostorije, takođe poseduje terasu. Na drugom spratu u zgradi sa liftom u mirnoj ulici u blizini stajališta....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 163.700 €, 57,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvosoban stan na Novoj Detelinari, ulica Veselina Masleše, površine 57m2. Sastoji se iz dnevne sobe, kuhinje, spavaće sobe, hodnika, kupatila i terase. Stan se nalazi na drugom spratu. U cenu je uračunata agencijska provizija. Registar posrednika 1500, br. licence 2158....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 216.999 €, 57,00 m2 cca 3810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban stan (2.0) u luksuznoj novogradnji, izgrađenoj prema najvišim standardima kvaliteta. Stan je površine 57 m² i nalazi se na drugom spratu zgrade. Sastoji se od dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjskim delom, koja izlazi na prostranu terasu, spavaće sobe i kupatila.....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 102.000 €, 78,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

STAN OD INVESTITORA Prodajem visoko-kvalitetan stan u fazi izgradnje na Mišeluku. Stan se nalazi se u urbanoj vili u kojoj sam suinvestitor i koja ima ukupno četiri stana. Vila je u prelepom ambijentu i na prelepoj lokaciji, tj. na mirnom i tihom mestu. Do nje vodi asfaltni put, a....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 234.420 €, 78,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo luksuznu i modernu novogradnju na izuzetnoj lokaciji u Zemunu uz sam Dunav, okruženu zelenilom, u mirnoj i tihoj ulici, a u blizini svih infrastrukturnih sadržaja neophodnih za miran i komforan život. Sam objekat će biti izgrađen od vrlo kvalitetnih materijala:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 219.000 €, 57,00 m2 cca 3840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Za sve ljubitelje atmosfere starog Zemun - spoja istorije, kulture, blizine prirode i reke kakav se retko nalazi. Stan se nalazi u samom srcu Zemun, u jednoj od onih ulica koje odišu duhom prošlih vremena. Čim izađete iz zgrade već ste u srcu svih zbivanja u Zemunu a na svega nekoliko....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 132.600 €, 78,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

2.5, 78m2 (terasa 6m2), CG, 2/9, tri lifta, garažno mesto. Uknjižen na 77m2 Fantastičan, luksuzan polunamešten dvoiposoban stan u zgradi Quartet 4 (Beograd na vodi), površine 78m2, sa pogledom na grad. Zgrada je udaljena samo nekoliko minuta hoda od obale Save i Savske promenade,....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 146.150 €, 79,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Odličan četvorosoban stan u novogradnji na Misi na povučenom spratu na odličnoj lokaciji. U blizini su sportski centar, autobusko stajalište gradskog prevoza i prevoza za Beograd, stanica voza za Beograd, škola, vrtić, ambulanta, Maxi, Mere, manje prodavnice, apoteke. Misa je naselje....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 170.770 €, 79,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se četvorosoban stan u izgradnji u Petrovaradinu. Novi Majur. Odlična lokacija, dobro povezana gradskim autoubuskim linijama, blizina marketa, pijace, apoteke.. Nalazi se na drugom spratu, ulično orijentisan. Sadrži sledeće prostorije: na prvom nivou dnevna soba sa trpezarijskim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 47.400 €, 79,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten 3.0 stan na Novom naselju u ulici Dušana Danilovića. Nalazi se na drugom spratu u zgradi bez lifta. Stan je odličnog rasporeda, poseduje komfornu dnevnu sobu sa terasom, odvojenu kuhinju sa trpezarijom, kupatilo, dodatan toalet kao i dve spavaće sobe od kojih je....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-294 (od ukupno 451)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>