• GoHome Professional
do 250000 eura lift barem 60 m2 - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • do 250000 eura lift barem 60 m2 - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 250000 eura lift barem 60 m2

  • Za upit "do 250000 eura lift barem 60 m2" pronađeno 14 967 nekretnina - prosečna cena 2.403 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 230000 eura (malo jeftiniji)
    • 260000 eura (malo skuplji)
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 36.000 €, 60,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE SE ODMAH USELJIV STAN SA DVE SPAVACE SOBE. DVORISNO ORJENTISAN. NOVIJA ZGRADA. DEPOZIT U VISINI KIRIJE, AGENCIJSKA PROVIZIJA 50% 069780578 Potreban depozit, Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 256.000 €, 60,00 m2 cca 4270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Imamo veliko zadovoljstvo da Vam ponudimo stan u prelepoj zgradi BW! Sam BW nudi raskošan epicentralni gradski sadržaj gde možete osetiti novogradnju i stvarati uspone iz pocetka! Javite se da ih zajedno obidjemo! Za vise informacija javiti se Tanji - našem menadžeru prodaje na 060....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 105.000 €, 60,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj Po+P+4, projektovane površine 59,53m2. Nalazi se na drugom spratu u zgradi sa liftom. Stanu pripadaju i podrumska prostorija i parking mesto. Rok završetka je oktobar 2026. godine. Ovo je samo deo naše ponude, za više informacija, stojimo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 161.610 €, 60,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam stan u novom kompleksu koji se nalazi u neposrednoj blizini uz novi gradski park, a svi stanovi su osunčani tokom celog dana, što ih čini vrlo svetlim i prozračnim. Osim toga, kompleks poseduje i veliko privatno dvorište sa propratnim mobilijarom za opuštanje i dodatni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 145.850 €, 60,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan u novoizgrađenom stambenom kompleksu na Telepu, u mirnoj i prijatnoj ulici, u neposrednoj blizini Bulevara Patrijarha Pavla. Lokacija kombinuje tišinu porodičnog kraja sa blizinom svih važnih sadržaja – idealno za one koji žele funkcionalnost, udobnost i sigurnost....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 185.400 €, 60,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo vam priliku da postanete vlasnik prelepog stana površine 60m², koji se nalazi u novoj, modernoj zgradi izuzetnog kvaliteta u naselju Stari Majur, u srcu Petrovaradina. Ovaj luksuzno opremljeni stan ne samo da pruža udobnost, već i vrhunski estetski doživljaj, jer je pažljivo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 154.500 €, 60,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan stan u novoj zgradi koju je gradio renomirani investitor. Uknjižen 1/1, samo higijenska ulaganja. Grejanje gradsko sa kalorimetrima, plaćane po potrošnji. Dvostrano orjentisan, istok i zapad. Idealno za porodice sa malom decom. Neposredna blizina vrtića i osnovne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 131.620 €, 60,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvoiposoban stan u izgradnji u Petrovaradinu. Mirna i lepa lokoacija pogodna za porodicno stanovanje. Udaljenost od centra grada je 5 min lagane voznje. Nalazi se u visokom prizemlju. Raspored soba je sledeceg reda: hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavace....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 28, 240.000 €, 60,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju: Dvosoban stan 60 m² – Blok 28 (kod “Televizorke”) – 5. sprat Lokacija: Blok 28, Novi Beograd – u neposrednoj blizini čuvene “Televizorke” (Bulevar Arsenija Čarnojevića), odlična povezanost i kompletna urban infrastruktura - Osnovne karakteristike: Površina: 60 m² – standardna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 167.890 €, 60,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJE SE LUX RENOVIRAN TROSOBAN STAN ULICA GAGARINOVA SPRAT 4 IMA LIFT 60m2 CENA 167890eur NOVA KUHINJA SA UGRADNIM UREDJAJIMA ULAZI U CENU KONTAKT 0692888507 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 150.500 €, 60,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompleks urbanih vila i osmisljenog zelnila unutar kompleksa. Vrhunska gradnja i rasporedi unutar stanova+++Agencijska oznaka stana 1100759, Novi Sad, Telep, 61 m2, trosoban, prvi sprat. Dizajniran kao zatvoreni kompleks sa prostranim zelenim površinama i raznovrsnim uslužnim delatnostima.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 42.000 €, 60,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban namešten stan u blizini Botaničke bašte. Stan ima 2 spavaće i dnevnu sobu, CG, klime, protočni bojler, KTV, optički internet. Skroz namešten, sa puno plakara, zimi izuzetno topao a leti hladovina. Izdaje se na minimalni period od godinu dana. Odmah useljiv.Depozit....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 57.000 €, 60,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban komforan stan u BW Vista,18.sprat,useljiv odmah.Cena je sa garažnim mestom. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 130.000 €, 60,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan trosoban stan sa garažom u strogom centru grada na minut do glavnog šetališta (Pobedine). Površine je 60m2, nalazi se na II spratu stambene zgrade bez lifta. Struktura stana: ulazni hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom, odvojena kuhinja sa ostavom, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 110.700 €, 60,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja u Petrovaradinu / Starom Majuru, odličnog kvaliteta izgradnje i opreme. Nalazi se na odličnoj lokaciji, rok izgradnje mart 2026. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. Tel: 021/662-0001 Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 42.000 €, 60,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odmah useljiv stan.Opremljen posudhen,fen,pegla,poateljina. Kucni ljubimci nisu dozvoljeni. Izdaje se na duzi period. Depozit u visini kirije. Agencijska provizija 50% 069780578 Potreban depozit, Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 107.130 €, 60,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u Kragujevcu, naselje Mala Vaga, površine 60,87 m2, u izgradnji, na prvom spratu stambene zgrade spratnosti Pо+P+3+Pp, smeštene u mirnoj ulici. Po strukturi dvosoban, u čijem su sastavu spavaća soba, terasa, kupatilo, dnevni boravak, kuhinja, trpezarija i hodnik. Grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 60.000 €, 60,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Železnička. Izdvajamo iz ponude odličan, kompletno namešten dvoiposoban dupleks stan nadomak pešačke zone i Pupinove palate, a u neposrednoj blizini nekoliko obrazovnih ustanova, Spensa, TC Promenada i Futoške pijace. Ovaj stan čine dve etaže. Na donjoj etaži....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 30.000 €, 60,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd, Blok 70, Jurija Gagarina, 60m2 60m2, 2.0, 8/13, CG, lift, terasa, parking, interfon, uknjiženo, izvorno. Izdaje se dvosoban namešten stan u bloku 70. Stan se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 167.000 €, 60,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi stan u Zemunu po strukturi dvosoban ukupne površine 60,69 m2. Odlična lokacija. Parking mesto (garaža ) površine 12 m2 uz doplatu. Stan se prodaje namešten. Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 159.000 €, 60,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan stan novije gradnje, na par koraka od Cvetkove pijace. Stan je površine 60m2 i karakteriše se sa prostranom terasom od dodatnih 40m2. Nalazi se na visokom prizemlju stambene zgrade od sedam spratova. Zgrada je kvalitetne gradnje sa liftom. Po....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 60.000 €, 60,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117432, I/III, klima, lift, telefon, terasa, garaza, parking, stambena zgrada. Stan na Lekinom Brdu, 60m2 - 2 spavace sobe Kompletno opremljen stan 1. Spavaca soba - Bračni krevet sa velikim garderoberom 2. Spavaca soba - Dečiji kreveti na sprat sa velikim garderoberom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 167.600 €, 60,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo u Atraktivnom delu Novog Sada na Podbari Trosoban stan 60 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJIStan je savremenog,lepog i kvalitetnog nivoa stanovanja na Izuzetno traženoj Lokaciji na Prvom spratu zgrade,dvorišne orijentacijeIstičemo kvalitetnu ugradnju,hrastovi parketi,italijanske....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 110.700 €, 60,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

https://exit-nekretnine.rs/prodaja-stanova/petrovaradin-starimajur/533459 Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 134.600 €, 60,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka stana 1099148, Novi Sad, Grbavica, dvoiposoban, 60m2, sedmi sprat. Duplex uknjiženi 60m2,a ukupno ima 65m2Pre 3 godine postavljena hidroizolacija preko celog krova. Donji nivo kuhinja sa trpezarijom i dnevnom sobom, kupatilo sa tuš kabinom i terasa. Gornji nivo....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Donji Grad, 83.000 €, 60,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvoiposoban stan od 60m2 ( uknjižene na 57m2 + lođa+ terasa)na 4. spratu bez lifta, grejanje TA. Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 36.000 €, 60,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Petrovaradin, ulica Preradovićeva. Kompletno namešten dvoiposoba stan na II spratu bez lifta. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo sa tuš kabinom i terasa. Useljiv odmah. (Vinson nekretnine, Novi Sad, Reg. br. posrednika: 1085)....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 235.000 €, 60,00 m2 cca 3920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U samom centru grada, u neposrednoj blizini Beograda na vodi kao i popularne ulice Kneza Miloša, nalazi se ovaj funkcionalan dvosoban stan. Smešten je u zgradi koja je uredna i održavana sa liftom. U blizini se nalaze Klinički Centar, TC Galerija, šetalište pored reke Save, vrtići,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 185.400 €, 60,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Fenomenalan dvosoban stan na Keju. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, MAJUR, 115.630 €, 60,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Preradovićeva, izgradnja sa rokom mart 2026 g. Terasa, Lift, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 216.000 €, 60,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Nov stan, novogradnja, koja je useljiva do oktobra ove godine. Stan na drugom spratu sa terasom koja gleda na Strumičku. Zgrada ima energetski pasoš. Poseduje lift, klime, uradjeno kvalitetnim materijalom. U blizini park, vrtići, marketi. Za keš kupce. Prostorije: predsoblje, kuhinja,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 229.000 €, 60,00 m2 cca 3820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Klasičan 2.0 stan, izuzetno svetao, dvostrano orjentisan. Uknjižen. Odlično iskorišćen prostor, u sve prostorije se ulazi iz hodnika. Obezbeđen parking za stanare zgrade. Na odličnoj lokaciji, retko u ponudi. Odmah useljiv. Za svaku preporuku. Agent Rada Mladenović, lic.br.983 Telefon:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 36.000 €, 60,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se trosoban stan – Bulevar Oslobođenja, idealan za poslovni prostor! 🏢📍 Na jednoj od najprometnijih i najprestižnijih lokacija u Novom Sadu – Bulevaru Oslobođenja , izdaje se trosoban nenamešten stan površine 60m² , smešten na 2. spratu stambene zgrade. 🏢 Stan se izdaje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 145.800 €, 60,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Telep, ulica Petefi Šandora. Predstavljamo nov, neuseljavan po strukturi dvoiposoban stan koji se nalazi u neposrednoj blizini Bulevara patrijarha Pavla, osnovne škole, vrtića Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 185.400 €, 60,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

549327-Na prodaju funkcionalan trosoban stan smešten u izuzetnoj lokaciji – u neposrednoj blizini bulevara, a opet povučen od gradske buke, što omogućava mir i privatnost. Zgrada je kvalitetne gradnje, uredno održavana i sređena. Stan se odlikuje odličnim rasporedom i maksimalno iskorišćenim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 51.000 €, 60,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov, neuseljavan, moderno dizajniran i kvalitetno namešten dvoiposoban stan u novoizgrađenom stambeno-poslovnom kompleksu. Nadomak Novosadskog sajma, Kliničkog centra, Futoškog parka, restorana, teretane Ovaj lep i svetao stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 160.000 €, 60,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mirnom delu naselja Braće Jerković, u zgradi iz osamdesetih, na prodaju svetao i prostran stan površine 65 m² ( uknjiženih 60 m² + 5 m² lođe ) odličan za porodični život ili pametnu investiciju. Stan se nalazi na trećem spratu održavane zgrade sa liftom. Pozicija stana je dobra,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 1, 95.000 €, 60,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 115259, IV/IV, klima, telefon, terasa, stambena zgrada. Odlična mikro lokacija, samo za keš , bez većih ulaganja, visina plafona 3m , nema lift , stan za svaku preporuku. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 •....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 216.300 €, 60,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.07.2023.,

www.oglasi.rs

Ukoliko želite miran život sa stilom u ušuškanom kraju u Novom Sadu, u nepostrednoj blizini Master centra, na pravoj ste adresi. Na prodaju trosoban stan KOMPLETNO NAMEŠTEN kvalitetnim nameštajem, tehnikom, opremom, sa mogućnošću kupovine parking mesta. Dvorišno je orijentisan. Uknjižen,svi....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 70.000 €, 60,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan preko puta suda,2 sobe+hodnik+kuhinja+terasa+kupatilo.Odlična lokacija 5. sprat ima lift. Kako doći do naše agencije https://www.google.com/maps/place/SU+NEKRETNINE+BONUS/@46.1041878,19.65044,2118m/data=!3m2!1e3!4b1!4m6!3m5!1s0x4743677a0befa91b:0x34a2f60af6deb616!8m2!3d46.1041883!4d19.6607397!16s%2Fg%2F11q45pcwkk?entry=ttu&g_ep=EgoyMDI1MDgxMi4wIKXMDSoASAFQAw%3D%3D....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 28, 240.000 €, 60,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Lux stan na odličnoj lokaciji sa odličnom infrastrukturom. Prostorije: hodnik, dnevna soba, kuhinja, spavaća soba, kupatilo i lođa. Prodaje se sa ugradnim nameštajem, kompletnom kuhinjom i spavaćom sobom. Preporuka. UknjiženAgencijska provizija 2% , Lift, Internet, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 166.860 €, 60,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lux renoviran stan u naselju Banatić. Smešten je na 4. spratu od 6, u zgradi sa liftom. Poseduje dve spavaće sobe, dnevni boravak spojen sa trpezarijom i kuhinjom, kupatilo, ostavu i terasu. Idealan za porodičan život jer je smešten u mirnoj ulici sa dosta parking mesta.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-294 (od ukupno 458)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>