• GoHome Professional
do 160 m2 lift što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 160 m2 lift što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 160 m2 lift što veći

  • Za upit "do 160 m2 lift što veći" pronađeno 34 651 nekretnina - prosečna cena 2.744 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 190000 eura
    • do 240000 eura (prosečna cena)
    • do 290000 eura
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • dvorište
    • 2.sprat
    • uknjižen
    • parking
    • novogradnja
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 422.300 €, 176,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.09.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu nekretninu na jednoj od najboljih lokacija u Novom Sadu. U pitanju je četvoroiposoban stan odličnog rasporeda. Stan ima prelepu ogromnu dnevnu sobu kvadratnog oblika, koju lako možete organizovati onako kako Vam odgovara. Kuhinju i trpezariju, koje su....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 730.000 €, 176,00 m2 cca 4150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Deluxe, izuzetno kvalitetno uređen stan, renoviran od poda da plafona, opremljen izuzetnim nameštajem iz uvoza, veoma komforan, a čine ga prostrani open space - dnevni boravak, trpezarija i kuhinja, odvojen spavaći blok sa tri spavaće sobe, od kojih su dve sobe prostrane sa garderoberima,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 885.800 €, 176,00 m2 cca 5030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju – moderan dvoetažni stan u centru Novog Sada (240m² sa garažom) Prodaje se prostran i moderno uređen troisposoban stan u samom centru Novog Sada, na poslednjem spratu zgrade sa liftom. 🔹 Površina stana: 176m² uknjiženih + velike terase = ukupno oko 240m² korisnog prostora....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 160 m2 lift što veći'
135.000 €
297.570 €
630.000 €
  Stan, NOVI SAD, Novi Bulevar, 824.000 €, 176,00 m2 cca 4680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju – moderan dvoetažni stan u centru Novog Sada (240m² sa garažom) Prodaje se prostran i moderno uređen troisposoban stan u samom centru Novog Sada, na poslednjem spratu zgrade sa liftom. Površina stana: 176m² uknjiženih + velike terase = ukupno oko 240m² korisnog prostora....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 792.000 €, 176,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

5,0 Vracar , blizina Hrama Sv Save , 176,60m2 , 3 / 8 , lift , cg , ekstra luksuzna novogradnja , Alu stolarija Alumil , Hrastov parket - troslojni , ekstra klase , visina plafona 3m , dvostrana orijentacija ( istok - zapad ) , keramicka i granitna Italijanska keramika Marazzi , sanitarije....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Dušanovac, 470.750 €, 175,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, Dušanovac - Ljube Nedića poslovni prostor, 175m2, PR/7, toplotne pumpe, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi savremeni stambeno-poslovni objekat! Zgrada se gradi sa savremenim i modernim materijalima, obezbeđujući vrhunski kvalitet stanova. Lokacija je pogodna za sve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 625.000 €, 175,00 m2 cca 3570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi jedinstven penthouse na atraktivnoj lokaciji na Voždovcu, namenjen kupcima koji traže luksuzan životni prostor, privatnost i vrhunski komfor. Stan površine 175m² nalazi se u kvalitetnoj i moderno projektovanoj zgradi na V spratu i jedini je stan na spratu. Odlikuje se izuzetno....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Voždovac, 470.750 €, 175,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Interfon Ljube Nedića Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.01.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Parking Kanalizacija Interfon Ljube Nedića Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 950.000 €, 175,00 m2 cca 5430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Predstavljamo vam jedinstvenu priliku – raskošno opremljen stan na prestižnoj lokaciji na Dedinju, smešten u manjoj, modernoj zgradi u blizini Belog dvora. Ova ekskluzivna adresa spaja mir i sigurnost, prirodno okruženje i privatnost sa neposrednom blizinom svih potrebnih sadržaja.....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 523.800 €, 175,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.06.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 119187, VI/VII, klima, lift(2), terasa(2), uknjižen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, parking, dvorište/bašta, pogodan za pp, deljiv, stambena zgrada. Na prodaju stanovi u kvalitetnoj novogradnji, idealni za porodičan život. Useljivi za samo mesec....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 950.000 €, 175,00 m2 cca 5430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Retko u ponudi ! 4,0 Savski venac , Dedinje , Beli Dvor , 175m2 , Vpr / 4 , podno grejanje eg / toplotne pumpe , lift , perfektan , ultra luksuzan , dizajnerski uredjen stan , najkavalitetniji materijali , namestaj brendiran uglavnom Richmond , ostalo - pravljeno po meri , furnirani....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 574.406 €, 175,00 m2 cca 3280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

NOVOGRADNJA u neposrednoj blizini Košutnjaka Moderan stambeni objekat koji se nalazi u mirnoj ulici na Banovom brdu, Žarka Vukovića Pucara. Svega kilometar od Golf naselja i Košutnjačke šume – idealna kombinacija urbanog komfora i zelenog okruženja. Stan broj 10 je jedini na povučenom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 22, 323.750 €, 175,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Provizija: 50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 523.800 €, 175,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo stan u novogradnji. Cena plus PDV. Mogućnost povrata. Trostrano orjentisan i ima 3 mokra čvora i 3 spavaće sobe. Energetski efikasan objekat B razreda. Može kupovina preko stambenog kredita. Stolarija ALU-drvo, parket - hrast 1. klase, Unutrašnja stolarija....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, Na upit, 175,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 129221, III/IV, lift. Prodaja LIMAN 5, fantasican *PENTHOUSE BEZ KOSINA LUX LUX* 175,03 m2, u izgradnji. Povrat PDV. Cena: DOGOVOR. 4 spavace sobe, 3 kupatila + mali toalet 2,45 m2. Useljiv OKTOBAR ove godine. Grejanje GAS. U zgradi LIFT. Luksuzno opremljen. Blizina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 280.000 €, 174,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Petosoban stan 174m Duplex kod Bul. oslobođenja Lokacija: Bulevar oslobođenja (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Sobnost: Četvorosoban i više Kvadratura: 174m2 Grejanje: Gradsko Nivo u zgradi: 3. sprat Dodatne informacije Terasa, U potkrovlju, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 261.000 €, 174,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.09.2024.,

www.indomio.rs

ponuda br. 1255 NS PRO – 5 soban, dupleks, 174 m2, ul. Novosadskog sajma, 3.sprat BEZ lifta. 4 spavaće sobe u gornjem delu dupleksa, dva kupatila. Ostava u potkrovnom delu iznad gornjeg dela stana. Garažni prostor uz doplatu od 15000 e. Prodajna cena stana: 261.000 e. (1500 / m2)....

 
 
 
  Stan, VRANJE, 174.000 €, 174,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2025.,

www.heroldo.com

Prodajemo izuzetan, luksuzan, kompletno namešten duplex - porodičan stan u užem centru grada, u odličnoj zgradi novije gradnje, opremljen po visokim standardima. Stan ima 174m2, nalazi se na 4. spratu, novoigrađene zgrade (zgrada ima lift). Veoma komforan stan, idealan za višečlanu....

 
 
 
 
+19%

Promena cene sa 640.000 € na 760.000 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 760.000 €, 174,00 m2 cca 4370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.09.2024 - 775.000 €
27.09.2024 - 665.000 €
15.11.2024 - 600.000 €
29.11.2024 - 650.000 €
03.01.2025 - 640.000 €
06.03.2026 - 760.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.09.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Crveni krst - Sazonova 6. 0, 174m2, dve terase, grejanje na toplotne pumpe, lift, 5/5, interfon, dva garažna mesta Luksuzan i moderno dizajniran penthouse, u mirnoj ulici sa puno zelenila. Stan je na dva nivoa. Na prvom nivou se nalazi prostrani dnevni boravak sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 760.000 €, 174,00 m2 cca 4370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Sazonova Sprat: 5 Spratnost: 5 Soba: 6 Godina izgradnje: 2023 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram, 799.000 €, 174,00 m2 cca 4590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.10.2025.,

www.berzanekretnina.org

Luksuzan stan površine 174 m² u Mačvanskoj ulici, odmah useljiv. Na prodaju ekskluzivan višesoban stan ukupne površine 174 m², koji se nalazi na drugom spratu (od ukupno četiri) moderno koncipirane zgrade, izgrađene pre 11 godina. Zgrada poseduje lift, priključena je na centralno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 218.000 €, 174,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

U epicentru naselja Grbavica u Novom Sadu, stan površine 174m2, korisne površine oko 200m2 rekonstruisan za hostel ili poslovni prostor. Sve je u jednoj etaži. Stan se nalazi na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Novom Sadu, na svega 100m od Bulevara Oslobođenja, u starijoj zgradi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Betanija, 269.000 €, 174,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.12.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Retko u ponudi! U novijoj manjoj zgradi (sa svega 4 stana) bez lifta, prodaje se komforan i funkcionalan petosoban stan, uknjižen, vlasništvo 1/1. Zgrada je u mirnoj slepoj ulici, blizu Bulevara oslobođenja. Na max 10 minuta hoda su park, vrtići, škole osnovne i srednje, bazeni, pijaca,....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 269.700 €, 174,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.12.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 115131, III/III, terasa, uknjižen. Prodaje se petosoban tripleks u ulici cara Uroša od 174m2 + terasa 4m2. Uz stan se prodaje i garaža i jedno parking mesto ispred nje za 15.000 eura. Treći sprat bez lifta. Uknjižen, bez tereta. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 269.700 €, 174,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 115131, III/III, terasa, uknjizen. Prodaje se petosoban tripleks u ulici cara Urosa od 174m2 + terasa 4m2. Uz stan se prodaje i garaza i jedno parking mesto ispred nje za 15.000 eura. Treci sprat bez lifta. Uknjizen, bez tereta. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 609.000 €, 174,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo luksuzno neobičan stan na prestižnoj lokaciji. Stan je jedini na spratu što budućem kupcu omogućava dodatnu privatnost, dvostran sa otvorenim pogledom. Iskoristite ovu jedinstvenu priliku u srcu Vračara gde Vam lokacija pruža mir i dovoljno gradske energije.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 269.700 €, 174,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 576.180 €, 174,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Zgrada ENERGA +, Požeška Luksuzni stanovi na Banovom brdu – Premium kvalitet za savršeno stanovanje Lokacija: Banovo brdo je poznato po idealnoj kombinaciji urbanog života i prirodnog okruženja. U blizini su sadržaji koji pružaju sve što je potrebno za moderan način života. Tu prolaze....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 609.000 €, 174,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 AKCIJA- SNIŽENA CENA DO KRAJ JUNA SPECIJALNA PONUDA AKCIJA -3500 EVRA U SRCU VRAČARA. DIREKTNO OD INVESTITORA-Povraćaj PDV-a. Petosoban soban stan od 174m2 na petom spratu, dvostrano orjentisan na ulicu Cara Nikolaja i ul. Vukice Mitrović u ekstra lux....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 280.000 €, 174,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

0643187924 Oglašavamo prodaju odličnog duplex petosobnog stana od 174m na u Novom Sadu, u neposrednoj blizini Bulevara Oslobođenja , stan je na III spratu(bez lifta). U prvoj etaži se nalaze: veliki konformani dnevni boravak sa kaminom, trpezarijom, odvojena velika kuhinja sa ostavom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 599.000 €, 174,00 m2 cca 3440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

POKLON IZNENAĐENJE SVIM NAŠIM KLIJENTIMA Sjajan nov pravi porodični, izuzetno funkcionalan i svetao stan, trostrano orijentisan. Sastoji se iz hodnika, kupatila, ostave, raskošnog open space prostora - kombinovanog dnevno - trpezarijskog dela sa izlaskom na prostranu terasu (za ljubitelje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 589.600 €, 173,00 m2 cca 3410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 5.0 stan u NOVOM SADU, ADAMOVIĆEVO NASELJE površine 173m2. Stan je Penthouse. Retko u ponudi. Cena stana sa PDV. Vrhunski kvalitet gradnje i opreme u stanu. Vila se nalazi u mirnoj i lepoj ulici u kojoj su dozvoljeni isključivo porodični stambeni objekti. Nalazi se u neposrednoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 399.000 €, 172,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Vojvode Stepe Sprat: 7 Spratnost: 7 Soba: 3 Godina izgradnje: 2018 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 264.742 €, 172,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.07.2023.,

www.heroldo.com

Na divnim i živopisnim brežuljcima u srcu Šumadije, Kragujevcu, u oazi mira zaklonjenoj od buke i gradske vreve smešten je izuzetan stambeni kompleks Atina. Izuzetnog dizajna, stanovi su rađeni po postulatima savremene gradnje i moderne tehnologije tako da pruže potpuni osećaj sigurnosti....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 392.000 € na 399.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 399.000 €, 172,00 m2 cca 2320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.12.2025 - 430.000 €
13.03.2026 - 392.000 €
20.03.2026 - 399.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.12.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, Saobraćajni fakultet - Vojvode Stepe 3. 0, 172m2 (dve terase 50m2), 7/7, CG/EG, lift, telefon, interfon Interesantan penthouse sa visinom od šest metara, prazan i odmah useljiv! Trenutno poseduje dve spavaće sobe i dva kupatila, ali je adaptibilan po potrebi. Zanimljiv je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 370.800 €, 172,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan , petosoban stan u jednoj etazi. Uknjižen. ODLIČAN ! 064/8222-146 021/425-112 Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 565.000 €, 172,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2023.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam atraktivan stan od 172kvm koji se nalazi u jednom od najlepših delova Beograda - na Starom gradu, u neposrednoj blizini Studentskog trga. Stan se nalazi u mirnoj ulici u odličnoj i održavanoj četvorospratnoj zgradi bez lifta, postoji projekat za ugradnju. Pored kvaliteta....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalemegdan, 550.000 €, 172,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2025.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen, dupleks, IV/IV, 172m2, 6.0, EG, 3 kupatila, terasa, parking mesto u dvorištu. Izuzetan stan u samom centru grada, na odličnoj lokaciji nadomak svih bitnih sadržaja škole, vrtića, doma zdravlja, prevoza. Knez Mihajlova i Kalemegdan su na 5 minuta peške. Nalazi se u zgradi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 549.000 €, 172,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se dupleks stan od 172 m2, smešten na četvrtom spratu moderne zgrade sa liftom, u jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu. Stan se nalazi se u mirnom, ali odlično povezanom delu grada, sa brzom dostupnošću škola, vrtića, prodavnica i javnog prevoza što ga čini savršenim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 550.000 €, 172,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.02.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

6,0 Centar , Stari Grad , blizina Studentskog Trga , Kalemegdana , Knez Mihajlove , TC Rajiceva , vrhunska lokacija , 172m2 uknjizena kvadratura , terasa , III + IV , bez lifta ( postoji projekat za ugradnju lifta ) , eg , perfektan , kompletno renoviran , luksuzan stan na dva nivoa....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 467)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>