• GoHome Professional
do 150 m2 najnovije pala cena što veći namešten - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 150 m2 najnovije pala cena što veći namešten - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 150 m2 najnovije pala cena što veći namešten

  • Za upit "do 150 m2 najnovije pala cena što veći namešten" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-10%

Promena cene sa 500.000 € na 450.000 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Lion, 450.000 €, 155,00 m2 cca 2900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2026 - 500.000 €
06.03.2026 - 450.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

Sastoji se od 3 ekskluzivna stana sa razradjenim biznis modelom "stan na dan".Dvostrano orjentisan i prostire se sa terasama na ukupno 155 kvadrata povrsine.Vlasnik je ostavio svoj licni pecat pazljivo birajuci i uklapajuci najkvalitetnije materijale u opremanju.Svaki poseduje....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 220.000 € na 198.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, VELIKO GRADIŠTE, 198.000 €, 150,00 m2 cca 1320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 220.000 €
20.05.2026 - 198.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuca i apartmani (sve jedan objekat ) na Srebrnom jezeru velicine 150m2 na placu od 6.13ari izdvojen stan od 71m2 apartman 1 > 27m2 apartman 2 > 28m2 apartman 3 > 24m2 gradska voda + bunar kanalizacija,struja,grejanje na pelet cena 198.000eur objekat se prodaje namesten....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 560.000 € na 510.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 510.000 €, 135,00 m2 cca 3780 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 560.000 €
22.04.2026 - 510.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje četvorosoban stan uknjižen na 133 kvadrata (135 iz ugovora) u kondominijumu u bloku 65. Uz stan se mogu kupiti 2 parking mesta u garaži zgrade po ceni od 25.000 evra po mestu. Stan se nalazi u bloku 65 jednom od najatraktivnijih lokacija na Novom Beogradu. Ovaj blok karakterišu....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 520.000 € na 499.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 499.000 €, 129,00 m2 cca 3870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 520.000 €
01.05.2026 - 499.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kompletno namešten penthaus (7. sprat, zgrada iz 2017) sa pogledom na Dunav. Stan ima visoke plafone, LED rasvetu i kvalitetne završne radove. Struktura: dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, 3 spavaće sobe, 2 kupatila + WC, velika terasa. Oprema: nameštaj i kuhinja po....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 420.000 € na 410.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 410.000 €, 123,00 m2 cca 3330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.03.2026 - 420.000 €
26.04.2026 - 410.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen, lux, 4.0, 123m2, II/IV, 3 terase, gas, 2 kupatila, komplet namešten. Luksuzan stan, mirna lokacija, blizina Košutnjaka. Uknjižen, luksuzan, prostran izuzetno komforan i moderno opremljen četvorosoban stan površine 123m² na drugom spratu kvalitetne manje zgrade. Stan je dvostrano....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 290.000 € na 270.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Slavija, 270.000 €, 117,00 m2 cca 2310 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.04.2026 - 290.000 €
10.04.2026 - 270.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju izuzetna nekretnina na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu – Slavija, direktno kod kružnog toka. U pitanju je lepo sređen i funkcionalan četvorosoban stan sa velikom, prostranom terasom, potpuno namešten i spreman za nastavak izdavanja. Stan je trenutno u zakupu, što....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 550.000 € na 530.000 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 530.000 €, 116,00 m2 cca 4570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.05.2026 - 550.000 €
22.05.2026 - 530.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na jednoj od najatraktivnijih lokacija u centru Beograda, na svega nekoliko minuta hoda od Skadarlije, Bajloni pijace i najlepših dorćolskih restorana i kafića, nalazi se ovaj izuzetno luksuzan i potpuno renoviran stan koji predstavlja pravu retkost na tržištu. Stan odiše elegancijom,....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 350.200 € na 315.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Bulevar, 315.000 €, 115,00 m2 cca 2740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 350.200 €
03.04.2026 - 315.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Bulevar Evrope. Izdvajamo iz ponude kompletno namešten, po strukturi troiposoban stan u neposrednoj blizini Limana IV, Bulevara cara Lazara, osnovne škole, vrtića Ovaj stambeni prostor karakteriše izuzetan komfor i funkcionalnost, u sve prostorije se ulazi iz hodnika.....

 
 
 
 
-16%

Promena cene sa 375.950 € na 315.200 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BISTRICA, 315.200 €, 114,00 m2 cca 2770 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.11.2025 - 375.950 €
01.04.2026 - 315.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

*AGENCIJSKA PREPORUKA*Prodajemo u srcu Evropskog Bulevara Uknjižen Luksuzan Četvorosoban stan 114 m2 na TOP-TOP LOKACIJIStan se nalazi u novijoj kvalitetno građenoj zgradi na sedmom spratu,dvostrano je orijentisan,svetao i funkcionalan ima Veliku Dnevnu sobu sa trpezarijom,tri....

 
 
 
 
-16%

Promena cene sa 455.000 € na 380.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 380.000 €, 114,00 m2 cca 3330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 455.000 €
15.05.2026 - 380.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan površine 114 m² nalazi se u prestižnom stambenom kompleksu „Zemunske kapije“, poznatom po uređenom ambijentu, dodatnim sadržajima i visokom kvalitetu života. Prostrana terasa površine 12 m² sa pogledom na Dunav predstavlja zaštitni znak stana i pruža najlepše poglede na zalaske....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 150 m2 pala cena što veći namešten (504)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>