• GoHome Professional
do 150 m2 do 3000 eura/m2 najnovije 4.sprat interf - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 150 m2 do 3000 eura/m2 najnovije 4.sprat interf - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 150 m2 do 3000 eura/m2 najnovije 4.sprat interfon

  • Za upit "do 150 m2 do 3000 eura/m2 najnovije 4.sprat interfon" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 2800 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3100 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BELE VODE, 441.300 €, 147,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetna novogradnja,premijum kvaliteta na Banovom brdu,u kojoj vam prezentujemo moderan stan površine 147,10m2,Stan se nalazi na četvrtom spratu ove impresivne zgrade i budućim stanarima nudi niz pogodnosti.Po strukturi je četvorosoban.Savršeno organizovan i opremljen, zadovoljiće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 143.800 €, 51,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.10.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo Lep Dvosoban stan 51 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJIstan se nalazi na Četvrtom spratu zgrade, ulične je orijentacije,osunčan tokom celog dana, Funkcionalan što doprinosi vašem komforu i udobnosti,ističemo kvalitetnu ugradnju modernih Inovacija,Domaća Keramika, Hrastov....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 155.000 €, 51,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

KEY REAL ESTATE EKSKLUZIVNO U PONUDI MIRIJEVO – MATICE SRPSKE | TROSOBAN STAN 51m² Firma KEY REAL ESTATE sa zadovoljstvom predstavlja funkcionalan i odmah useljiv trosoban stan na izuzetno traženoj lokaciji u Mirijevu. Nekretnina se nalazi u ulici Dragoljuba Ristića br. 22, u mirnom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 357.000 €, 119,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je nova, kvalitetna zgrada u izgradi, a završetak radova planiran je za decembar 2026. godine. U izgradnji su korišćeni kvaliteti materija, kao i oprema: Alumil aluminijumska stolarija sa alu roletnama i komarnicima, blindirana vrata, italijanska keramika, Fundermaks alu....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 318.000 €, 106,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da Vam ponudimo ekskluzivan stan koji se nalazi na 4. spratu,od ukupno 5.spratova u stambenom objektu u izgradnji, između ulica Lazara Kujunčića i Karpoševe ulice na Banovom brdu,površine 106.50m2.Po strukturi je četvorosoban i poseduje:hodnik,dnevni boravak,trpezariju,kuhinju,tri....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Julino Brdo, 117.000 €, 39,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju 1.0 stan, 39 m² – Julino Brdo Odličan jednoiposoban potencijal! Stan je lako adaptibilan u 1.5, uknjižen i pogodan za kupovinu putem stambenog kredita za mlade. Nalazi se na 4. spratu zgrade sa 6 spratova, sa liftom, interfonom i video nadzorom. Stan ima centralno grejanje,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 318.000 €, 106,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 215.000 €, 75,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban, komforan stan površine 74m2 (sa lođom). Nalazi se u centru grada u Višegradskoj ulici u neposrednoj blizini Beograda na vodi i šetališta uz reku. Svetao, dvostrano orijentisan severozapad-jugoistok. Pozicioniran je na 4. spratu zgrade iz 1937. godine, bez lifta (u toku je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 61.800 €, 22,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Garsonjera sa terasom i krovnom terasom – Grbavica, Novi Sad *Prodaje se svetla i funkcionalna garsonjera od 22 m² na četvrtom spratu u mirnom i uređenom delu Grbavice. Idealna za život ili kao investicija za izdavanje. *Osnovne karakteristike: *Površina: 22 m² + terasa + terasa na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 239.630 €, 89,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

DIREKTNA PRODAJA TROSOBNOG STANA Prodajemo Lep Trosoban stan 89 m2 u Izgradnji na TIP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na Četvrtom spratu, dvostrano je orijentisan ima dve odvojene spavaće sobe, ističe se kvalitetna ugradnja, hrastovi parketi, Italijanske pločice, sigurnosna vrata,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 150 m2 do 3000 eura/m2 4.sprat interfon (109)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>