• GoHome Professional
do 150 m2 što manji pala cena najnovije do 300000 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 150 m2 što manji pala cena najnovije do 300000 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 150 m2 što manji pala cena najnovije do 300000 eura

  • Za upit "do 150 m2 što manji pala cena najnovije do 300000 eura" pronađeno 24 nekretnina - prosečna cena 2.990 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 280000 eura (malo jeftiniji)
    • 310000 eura (malo skuplji)
    • do 2800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-5%

Promena cene sa 65.000 € na 61.900 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 61.900 €, 24,00 m2 cca 2580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.05.2026 - 65.000 €
23.05.2026 - 61.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Izuzetna garsonjera. - Kompletno nameštena. - U odličnom stanju. - Idealna kao investicija! . - Uknjižen na 24 m2. - Ima svu potrebnu dokumentaciju. . - Odlična iskorišćenost prostora. - Poseduje ulazni hodnik. - Izdvojena kuhinja. - Komforan toalet. . - Zgrada iz 2009. godine.....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 114.900 € na 111.900 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 111.900 €, 33,00 m2 cca 3390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.04.2026 - 114.900 €
23.05.2026 - 111.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju funkcionalan i lepo organizovan jednoiposoban stan površine 33,5 m², smešten na visokom prizemlju , visene prvog sprata, novije zgrade iz 2009. godine. Struktura: ulazni hodnik dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom (open space) odvojena spavaća soba kupatilo Stan je izuzetno....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 125.000 € na 120.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 120.000 €, 42,00 m2 cca 2860 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.05.2026 - 125.000 €
23.05.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

ponuda br. 1328 NS PRO – 2 soban, 42m2, novogradnja SA PARKING MESTOM! Telep, Mornarska ulica Visoki parter - pripadajuće parking mesto (ispod terase stana - levo) - bez ulaganja – novogradnja iz 2024. - idealan za život u mirnom i tihom okruženju ili kao investiciona nekretnina -....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 181.000 € na 177.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 177.000 €, 43,00 m2 cca 4120 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.05.2026 - 181.000 €
23.05.2026 - 177.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaja stana – Lion, 43 m², odlična lokacija U mirnom i veoma traženom delu Liona prodaje se funkcionalan i lepo organizovan stan površine 43 m², na 1. spratu uredne zgrade od crvene fasadne cigle sa ukupno 7 spratova. Stan je izvorno jednosoban, ali je uspešno adaptiran u jednoiposoban,....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 181.000 € na 177.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 177.000 €, 43,00 m2 cca 4120 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.04.2026 - 172.000 €
30.04.2026 - 181.000 €
23.05.2026 - 177.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Kod Liona, u blizini Đeram pijace i Zvezdara teatra, u ulici Bulevar kralja Aleksandra, nalazi se ovaj jednoiposoban stan. Pozicioniran je u zgradi koja je uredna i održavana sa liftom i pogledom na zelenilo. Infrastruktura je kompletna, u blizini su škole, vrtići, marketi, kafići,....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 133.000 € na 122.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 122.000 €, 43,00 m2 cca 2840 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.05.2026 - 133.000 €
23.05.2026 - 122.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Odlična lokacija, funkcionalan stan, preporuka. U prilici smo da vam ponudimo stan na dobroj lokaciji na Voždovcu na pet minuta hoda od Autokomande. Prostor je odličan za reorganizaciju, vrlo adaptibilan, moguće je napraviti raspored prostorija po želji. Iz ulaznog hodnika se sa leve....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 69.500 € na 65.100 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, STARA PAZOVA, 65.100 €, 43,00 m2 cca 1510 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.05.2026 - 69.500 €
23.05.2026 - 65.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Prodaje se stan u novogradnji iz 2023. godine, u ulici Karađorđeva u Staroj Pazovi, na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini svih sadržaja neophodnih za svakodnevni život. Stan se nalazi u novoizgrađenoj i useljenoj zgradi. Lift u zgradi je pred puštanjem u rad. Nekretnina se sastoji....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 144.000 € na 139.900 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 139.900 €, 49,00 m2 cca 2860 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.05.2026 - 144.000 €
23.05.2026 - 139.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U zgradi sa urednim i održavanim ulazom izvorno jednoiposoban stan, svetao, funkcionalnog rasporeda. Ulazno predsoblje sa mestom za cipelarnik, dnevna soba sa izlaskom na terasu povezana sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo. Stan je u izvornom stanju, uknjižen na ime....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 146.000 € na 142.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 142.000 €, 50,00 m2 cca 2840 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.05.2026 - 148.000 €
19.05.2026 - 146.000 €
23.05.2026 - 142.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Izuzetan trosoban stan u neposrednoj blizini parka, pošte, vrtića, škole.Veoma svetao i okružen zelenilom. Prostorije stana: ulazni hodnik, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, 2 spavaće sobe, kupatilo i terasa. Prodaje se kompletno opremljen, sav nameštaj izrađen po meri od vrhunskih....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 127.500 € na 115.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Jajinci, 115.000 €, 50,00 m2 cca 2300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.03.2026 - 127.500 €
23.05.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.03.2026.,

www.atasenekretnine.rs

1. Pretprostor 4.10m² 23.srpske udarne divizije, Beograd, Srbija ; Voždovac, Jajinci, 2.0, 50m2, novogradnja.

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 215.000 € na 210.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 210.000 €, 54,00 m2 cca 3890 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.05.2026 - 210.000 €
16.05.2026 - 215.000 €
23.05.2026 - 210.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Lep stan na Vračaru – savršena lokacija, mir i pogled na zelenilo. Na prodaju funkcionalan dvosoban - opremljen stan u jednoj od najmirnijih ulica na Vračaru – Ljubostinjskoj. U pitanju je tiha, jednosmerna ulica sa minimalnim saobraćajem, što ovu nekretninu čini oazom mira u srcu....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 219.000 € na 213.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 213.000 €, 55,00 m2 cca 3870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.05.2026 - 219.000 €
23.05.2026 - 213.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se 2.5, kompletno renoviran , južno orijentisan, osunčan tokom celog dana. Nalazi se na 1. spratu. Stan ima 55 m² uknjižene površine, mereno 61m2, zajedno sa lođom.Uređena ostava sa policama. Dva izlaza na terasu (iz dnevne i jedne spavaće sobe) Moderna kuhinja od medijapana....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 219.000 € na 213.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 213.000 €, 61,00 m2 cca 3490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.05.2026 - 219.000 €
23.05.2026 - 213.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju kompletno renoviran stan izuzetnog rasporeda, južno orijentisan, osunčan tokom celog dana. Nalazi se na 1. spratu (iznad staklenog hola, bez stanova u prizemlju), što pruža dodatni mir i privatnost. Stan ima 55 m² grejne površine + terasu (lođu), a sastoji se od: prostrane....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 185.400 € na 165.400 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Bulevar, 165.400 €, 63,00 m2 cca 2630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.03.2026 - 185.400 €
23.05.2026 - 165.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Renoviran stan na Bulevaru Oslobođenja u višespratnici koja se veoma dobro održava. Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 148.000 € na 145.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 145.000 €, 64,00 m2 cca 2270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.05.2026 - 148.000 €
23.05.2026 - 145.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Predivan porodičan stan od 64 m2 u mirnom delu Stare Rakovice. Stan je dvostrano orijentisan sa dve terase i predivnim pogledom ka Avali. Izuzetno je svetao, okružen zelenilom i potpuno zaštićen od eventualne buke. Nalazi se u blizini više autobuskih linija, železničke stanice (BEO....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 230.000 € na 220.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 220.000 €, 65,00 m2 cca 3390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.04.2026 - 230.000 €
23.05.2026 - 220.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se uknjižen,komforan dvosoban stan površine 65 m², smešten na najtraženijoj lokaciji u Bloku 70 – u četvorospratnicama okruženim zelenilom, na svega korak od Savskog keja. Prostorije: Velika dnevna soba, prostrana spavaća soba, trpezarija, kuhinja, kupatilo, dodatni mali toalet....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 195.000 € na 189.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 189.000 €, 65,00 m2 cca 2910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.05.2026 - 195.000 €
23.05.2026 - 189.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Uknjižen trosoban stan u prelepom delu naselja sa dosta zelenih površina. Stan ima odličan raspored prostorija. Idealan je za višečlanu porodicu. Prirodni položaj i dobri sadržaji daju prednost življenju u ovom delu grada, posebno u letnjim mesecima. U skorije vreme stan je renoviran,promenjene....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 92.000 € na 87.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BARAJEVO, 87.000 €, 66,99 m2 cca 1300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 99.000 €
19.05.2026 - 92.000 €
23.05.2026 - 87.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Na 1 km od centra Barajeva u naselju Gaj, u urbanoj i lepo sređenoj sredini, predstavljamo vam, što je retko u ponudi, lep trosoban stan renoviran na visokom prizemlju, što je u visini prvog sprata. U naselju je puno zelenila i travnatih površina, igrališta za decu, obdanište, muzička....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 275.000 € na 220.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 220.000 €, 70,00 m2 cca 3140 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.05.2026 - 275.000 €
23.05.2026 - 220.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodajemo odličan stan u najlepšem delu bloka 45 u maloj zgradi . Stan se nalazi u prizemlju zgrade i pogodan je kako za stanovanje tako i za poslovni prostor. Dvostrano je orijentisan(jug i zapad) . Uknjižen je na 70 m2 plus 11 m2 koji su pripojeni od hodnika. Odličnog je rasporeda.....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 260.000 € na 255.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 255.000 €, 72,00 m2 cca 3540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.04.2026 - 260.000 €
23.05.2026 - 255.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na odličnoj lokaciji, na desetak minuta pešačke udaljenosti od Botaničke bašte, Tašmajdana, Skupštine i Trga Nikole Pašića, u ulici Cvijićeva, nalazi se ovaj trosoban stan. Smešten je na drugom spratu zgrade koja je uredna i održavana sa liftom. U blizini su i ostale znamenitosti....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 209.000 € na 199.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 199.000 €, 75,00 m2 cca 2650 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.05.2026 - 215.000 €
16.05.2026 - 209.000 €
23.05.2026 - 199.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Funkcionalan trosoban stan, u lepom delu Banovog brda. Sastoji se od dnevne i dve spavaće sobe, kuhinje, kupatila i terase. U blizini je gradskog prevoza, tržnih centara, škole, vrtića.19 Oznaka na mapi pokazuje deo grada, ne i tačan položaj zgrade. Posrednička naknada 2% Oglas....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 230.000 € na 220.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 220.000 €, 77,00 m2 cca 2860 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.04.2026 - 239.000 €
09.05.2026 - 235.000 €
14.05.2026 - 230.000 €
23.05.2026 - 220.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi je svetao i prostran stan na odličnoj lokaciji na Banjici, mereno 80m². Smešten na 8. spratu uredne zgrade sa dva lifta. Stan je renoviran i spreman za završne estetske radove po želji novog vlasnika – uklonjen je lamelni parket, što pruža idealnu priliku da prostor uredite....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 280.000 € na 269.900 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 269.900 €, 84,00 m2 cca 3210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.04.2026 - 280.000 €
23.05.2026 - 269.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Odličan trosoban stan, na najboljoj lokaciji u naselju Stepa Stepanović; Zgrada iz 2013. god, sa liftom i video nadzorom. Veoma svetao, okrenut ka parku; Od prostorija: ulazni hodnik, velika dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo, toalet i dve lođe; Mali troškovi....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 280.000 € na 269.900 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 269.900 €, 84,00 m2 cca 3210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.04.2026 - 280.000 €
23.05.2026 - 269.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

MODERAN TROSOBAN STAN – NASELJE STEPA STEPANOVIĆ Prodaje se prostran, osvetljen i izuzetno funkcionalan trosoban stan površine 84 m², smešten u jednom od najtraženijih porodičnih naselja u Beogradu. Stan se nalazi na idealnom drugom spratu održavane zgrade sa liftom (izgradnja 2013.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-24 (od ukupno 24)

<< <1> >>