• GoHome Professional
do 150 m2 što manji najnovije do 3000 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 150 m2 što manji najnovije do 3000 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 150 m2 što manji najnovije do 3000 eura/m2

  • Za upit "do 150 m2 što manji najnovije do 3000 eura/m2" pronađeno 90 nekretnina - prosečna cena 2.281 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 2800 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3100 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 230000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • prizemlje
    • 2.sprat
    • centralno grejanje
    • klima
    • lođa
  • Slike

Pretraženo 200 531 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 69.050 €, 23,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Prodajem renoviran stan od 23m2 u naselju Salajka u blizini Centra. Zgrada se nalazi u mirnom delu ulice, izgrađena 2022. godine. Ispred zgrade ima parking za stanare koji je uvek slobodan i samo za stanare zgrade. Stan ide sa svim nameštajem. Ima i malu ostavu, grejanje u stanu je....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 45.000 €, 23,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju dvosoban dvoetažni stan površine 23 m2u donjoj etaži + soba u gornjoj etaži na trećem spratu (potkrovlje). renoviran, grejanje i glađenje na klimu, laminat. Režijski troškovi izuzetno mali, idealna nekretnina kako za rentiranje tako i za zivot. Lokaciju odlična. Nije moguća....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 79.310 €, 26,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Novi Sad, Telep, ulica Bulevar patrijarha Pavla. Predstavljamo uknjiženu, renoviranu garsonjeru koja se nalazi u neposrednoj blizini škole, vrtića, nove zgrade Hitne pomoći, više trgovinsko-ugostiteljskih objekata Ovaj stambeni prostor čine ulazni hodnik, dnevni boravak sa trpezarijskim....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 150 m2 što manji najnovije do 3000 eura/m2'
70.000 €
104.260 €
61.800 €
  Stan, BEOGRAD, 84.100 €, 26,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Novogradnja u mirnom delu Zemuna. Izuzetno kvalitetna zgrada. Parking mesto u garaži se dobija uz stan. Lift koji ide u garažu. Svaki stan dobija ostavu u dvorištu. Lokacija blizu Zemunskih kapija. Cena je izražena bez PDV-a. Završetak radova, oktobar 2026. godine. Pouzdan investitor.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 88.150 €, 32,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA* Prodajemo Lep Jednosoban stan 32 m2 u Novogradnji na TOP LOKACIJI stan se nalazi na Trećem spratu zgrade, dvorišno je orijentisan, ističe se kvalitetna ugradnja, Šestokomorna stolarija nemačkog profila, Sigurnosna vrata čelične konstrukcije prelepog dizajna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 79.900 €, 33,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.vintimnekretnine.com

Komotan stan od 33m2, u mirnom kraju, na odlicnoj poziciji. Sva potrebna infrastruktura. Kontakt: 060 02 44 777 Visenamenska soba, kuhinja, kupatilo i lodja. BOZE BAUCALA.

 
 
 
  Stan, SMEDEREVO, 35.000 €, 33,00 m2 cca 1060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Centar kod Trga Nikole Krge. Stan u prizemlju jednospratne kuće. Odvojena uknjižena nekretnina, polurenoviran. Podrum, parking u zajedničkom dvorištu. Agencijska provizija 2% od dogovorene kupoprodajne cene. Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu lokaciju.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 115.000 €, 35,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Optimist nekretnine Vam nude odličan, uknjižen, svetao, kao nov, stan u zgradi iz 2015. godine. Vlasnik koristi ograđeno, zaključano dvorište od 40m2. Stan je orijentisan jugozapadno, te je topao i okupan suncem veći deo dana. Prodaje se namešten i opremljen, što budućem vlasniku....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 115.000 €, 35,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Odličan stan bez ulaganja u zgradi staroj oko 10 godina i po strukturi dvosoban (odvojena spavaća soba u skladu sa projektom zgrade). Svetao, bez vlage, prodaje se namešten. U mirnom okruženju u blizini crkve. Pored stana koristi pripadajuću ostavu i deo uređenog zemljišnog prostora....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 117.000 €, 37,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi je dvosoban stan smešten u mirnoj ulici u neposrednoj blizini Vojvode Stepe, na odličnoj lokaciji i u blizini svih neophodnih sadržaja. Stan se nalazi u prizemlju manje, jednospratne kuće sa ukupno dva stana, pri čemu svaki stan ima zaseban ulaz. Nekretnina poseduje pripadajuće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 120.000 €, 39,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Izdaje se jednosoban stan u novijoj zgradi.Sastoji se od hodnika,kupatila,sobe i terase.STALNO TOPLA VODA Sandra. Obaveštenje: agencija naplaćuje usluge po realizaciji u visini 2% od kupca Oglas za: Prodaju Grejanje: gas Kvadratura: 39 m 2 Sobe: 1 Tip objekta: starogradnja Sprat:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 94.000 €, 39,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se uknjižen stan u Borči površine 39m2 i lokacijski je na nekoliko stotina metara od Zrenjaninskog puta, Rode, Maxija, nekoliko restorana i autobuskih stajališta za razne delove grada. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade i sastoji se od ulazne zone, kuhinje sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 127.800 €, 41,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

DIREKTNA PRODAJA DVOSOBNOG STANA Prodajemo Lep Dvosoban stan 41 m2 u Izgradnji na TIP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na Trećem spratu, dvostrano je orijentisan ima odvojenu spavaću sobu, ističe se kvalitetna ugradnja, hrastovi parketi, Italijanske pločice, sigurnosna vrata, Terasa,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 84.460 €, 41,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u NajLepšem delu Futoga Dvosoban stan 41 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Novogradnja Uknjiženo.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 132.300 €, 41,00 m2 cca 3230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 120.000 €, 42,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se stan na dobroj lokaciji u Mirijevu. Zgrada dobro održavana,nema lift. Strukturu stana čini dnevni boravak sa kuhinjsko trpezarijskim delom,spavaća soba,kupatilo i terasa. Mesečni troškovi niski,grejanje je etažno na struju. Mikrolokacija odlična,blizina osnovne škole,vrtića,pijace,Doma....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 128.000 €, 42,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

Odličan jednoiposoban stan na odličnoj lokaciji u Novom Sadu, u naselju Jugovićevo. Novogradnja Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 79.800 €, 42,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

Na prodaju kompletno opremljen dvosoban apartman sa pripadajućim podrumom i parking mestom na jednoj od najatraktivnijih lokacija na Zlatiboru, odmah preko puta hotela Bor. Nekretnina predstavlja odličan izbor kako za odmor i uživanje, tako i kao sigurna investicija za izdavanje tokom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 133.000 €, 43,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Pozicioniran na 21 spratu od ukupno 22, fantastičan pogled. Zgrada ima 3 lifta. Uknjižen, potpuno uredna dokumentacija, isključivo gotovinska kupovina. 43m2 uknjižene korisne površine, plus terasa 30tak m2. Jednostran, tih, veoma svetao. Izvorno je jednosoban, delimično renoviran....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 88.580 €, 43,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u NajLepšem delu Futoga Dvosoban stan 43 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Novogradnja Uknjiženo.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 129.000 €, 44,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

U potpunosti renoviran stan u zgradi starije gradnje u prizemlju. Zgrada je u dvorištu, zaklonjena kucama tako da je izolovana od buke. Prostor čini predsoblje, spavaća soba, kupatilo i dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom. Izuzetno lep i osvetljen prostor sa velikim prozorskim otvorima.....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 97.486 €, 44,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Subotica, Centar III, na odličnoj lokaciji prodaje se dvosoban stan u izgradnji (sa garažnim mestom), na prvom spratu od ukupno šest u višestambenoj zgradi sa liftom, površine 44.11m². Stan se sastoji od predsoblja, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila, spavaće sobe....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 140.000 €, 44,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi je svetao, funkcionalan i odmah useljiv dvosoban stan u koji možete da unesete samo lične stvari i odmah počnete da živite. Nalazi se u modernom i veoma traženom kompleksu Sunnyville. Prodaje se kompletno savremeno opremljen sa nameštajem, tehnikom, kuhinjskim aparatima i....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 105.000 €, 45,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se moderan i kompletnno uređen dvosoban stan površine 45m2 u novogradnji na Bagljašu. Stan se nalazi na idealnom II spratu zgrade sa liftom i sastoji se ulaza, dnevne sobe sa kuhinjom i trpazarijom koja ima izlaz na terasu, odvejene spavaće sobe i kupatila. Grejanje na toplotne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 78.000 €, 45,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi stan u naselju Borča centar 1 odlična lokacija ukupne površine 45 m2. Odlična lokacija. Priključak na kanalizacionu i vodovodnu mrežu i poseduje elektro prikljucak.Podrum,Opremljen kompletno sa nameštajem. U procesu ozakonjenja. Oglas za: Prodaju Grejanje: ta Kvadratura:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 105.000 €, 47,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se stan u niskom prizemlju sa dve odvojene sobe , kuhinjom, i kupatilom. Trenutno funkcioniše kao poslovni prostor. Uknjižen na 47m2. Zaseban ulaz. U istom delu i na istom nivou mogućnost prodaje sličnog stana. Agencijska provizija 2% Oglas za: Prodaju Grejanje: eg Kvadratura:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 75.000 €, 47,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se prazan, odmah useljiv dvoiposoban stan. Zgrada je iz 2011 god., sa liftom. Odličan raspored, ima dve spavaće sobe, kuhinju i trpezariju sa dnevnim boravkom, kupatilo, terasu, vrlo svetao. U blizini se nalazi pijaca, škola, vrtić, gradski prevoz .0312 Oznaka na mapi pokazuje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 154.600 €, 48,00 m2 cca 3220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 133.900 €, 50,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

Trosoban stan, dupleks u strogom centru Novog Sada. Stan je komplet opremljen sa namestajem i belom tehnikom, sto ga cini odmah useljivim. Po dogovoru moze da ostane sav namestaj sa fotografija. Stan se nalazi na drugom spratu od ukupno dva sprata, bez lifta. Raspored stana je u dva....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Rajčinoviće, 114.000 €, 51,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

Odličan nov dvosoban stan u lepoj i mirnoj ulici u širem centru Pančeva. U blizini je saobraćajnica ka Beogradu, stajalište autobusa za Beograd, vrtić, škola, marketi. Nedaleko je i centar grada, kao i kej za šetnju i opuštanje pored reke. Stan ima prelepu terasu sa koje se pruža....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 63.000 €, 51,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.gsigma.rs

Dvosoban stan Naselje Brigadira Ristića. Površine 51 m2. Stan se nalazi na trećem spratu, zgrada bez lifta. Sastoji se od dve sobe, kuhinje, kupatila i terase. Na podovima parket, keramika Centralno gradsko grejanje sa ugrađenim kalolimetrima Klima uređaj Odlična lokacija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 139.900 €, 52,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

U Zemunu, u popularnoj ulici Cara Dušana, u blizini Zemunskih kapija, nalazi se ovaj dvosoban stan za prodaju. Smešten je na prvom spratu uredne i održavane zgrade, na kojoj je urađena termoizolaciona fasada. Infrastruktura je dobra, u neposrednoj blizini se nalaze, kafići, restorani,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 110.000 €, 52,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

Ekskluzivno u Agenciji ZidArt Ključ od stana kod agenta Lepo adaptiran u dvoiposoban Delimično renoviran Brzo useljiv Uknjižen na vlasnika Za keš kupce Podrum 8 m2 Lepo i uredno dvorište Agencijska provizija je 2% Šta podrazumeva agencijska provizija od 2%: Agencija, zajedno sa agentom,....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 139.000 €, 53,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA ZA PROBRANE KUPCE* 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Kuća 125.000 € 200 m 2 5 Srbobran-extra sređene -Dve kuće na placu Kuća - Srbobran, Centar 125.000 € Prodaja 20/05/26.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 163.770 €, 53,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Atraktivnom delu Novog Sada Uknjižen Dvosoban stan 53 m2 na TOP-TOP LOKACIJI... Lift Uknjiženo.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 170.000 €, 53,00 m2 cca 3210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Na samo dvadeset minuta vožnje udaljenosti od strogog centra grada, u ulici punoj zelenila i bez saobraćaja, između dve velike saobraćajnice - Mirijevskog bulevara i Jovanke Radaković, nalazi se ovaj trosoban stan. Smešten je na prizemlju nove zgrade iz 2021.godine, koja je uredna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 170.000 €, 53,00 m2 cca 3210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

- Odličan stan na sjajnoj lokaciji. - Mirijevo, kod stare crkve Svetog proroka Ilije. - Naselje iz kojeg se brzo stiže do značajnih saobraćajnica. - Veliki broj parking mesta oko zgrade. - Stan odličnog rasporeda. - Zbog toga što je u prizemlju, posebno je zgodan za starije ljude.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 170.500 €, 53,00 m2 cca 3220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 116.250 €, 54,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u mirnom delu Petrovaradina Lepu Trosoban stan 54 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Novogradnja Interfon U izgradnji.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 134.200 €, 56,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Optimist nekretnine Vam nude novogradnju u Batajnici, useljivu u oktobru 2026. godine. Moderni i funkcionalni stanovi u novogradnji. Stan odiše svetlošću zahvaljujući odličnoj orijentaciji i velikim prozorima, dok kvalitetna gradnja i savremeni materijali pružaju udobnost i dugotrajnost.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 127.500 €, 56,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se lep trosoban stan na I spratu na Podbari. Stan je veoma lepog rasoreda, gde se iz degazmana ide u sobe. poseduje dve terase. Zgrada poseduje biciklanu i podrum. pozvati na telefon; 063-76-07-888. Uknjizen je 1/1,cena 127500e. Oglas za: Prodaju Grejanje: cg Kvadratura: 56....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 80.000 €, 58,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.gsigma.rs

Prizemna kuća u Novoj Koloniji. Površine 58 m2 u prirodi veća okvirno 100 m2. Komforan dnevni boravak povezan je sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe i kupatilo. Ugradni plakar. Na podovima hrastov parket, laminat, keramika Centralno grejanje na gas i čvrsta gorivaPVC....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 90)

<< <1 2 3> >>