• GoHome Professional
do 140 m2 renovirano što manji - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • do 140 m2 renovirano što manji - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 140 m2 renovirano što manji

  • Za upit "do 140 m2 renovirano što manji" pronađeno 10 559 nekretnina - prosečna cena 2.862 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 180000 eura
    • do 230000 eura (prosečna cena)
    • do 270000 eura
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • lift
    • 1.sprat
    • podrum
    • dvorište
    • interfon
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, RAŠKA, 137.500 €, 25,00 m2 cca 5500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju apartman u strogom centru Kopaonika, Konaci Sunčani Vrhovi. Apartman se nalazi u konaku Maglić, na drugom spratu, južno orijentisan, sa pogledom na trg i Pančićev vrh. Kompletno renoviran u planinskom stilu, izolacija, podno grejanje, Nemačka keramika, Hansgrohe sanitarija.....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Salajka, Na upit, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Potpuno renoviran jednoiposoban stan u kući. Opremljen je potpuno novim i lepim nameštajem, poseduje sve što Vam je potrebno za svakodnevno funkcionisanje. Useljiv je od 01.09. , a Vi do tada pozovite naše agente i zakažite termin. Terasa.

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Novo Naselje, 67.000 €, 26,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:8081288. NOVI SAD, NOVO NASELJE, LOKAL, 26 m2. Odlična investicija! Oglašavamo na prodaju ulični lokal u prizemlju zgrade, veličine 26 m2. Lokal je kompletno renoviran i uređen po HCCP standardu, spreman za rad. Idealan za ketering, fast food, poslastičarnicu ili preradu hrane.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 87.000 €, 26,00 m2 cca 3350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

23.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U prilici smo da vam ponudimo mali renoviran jednoiposoban stan na pešačkoj udaljenosti od KBC Dragiše Mišovića i Sokobanjske. Idealan za "stan na dan", kao investicijal. Stan se nalazi u polusuterenu i ima normalnu visinu prozora. Istočno orjentisan i svetao. U ovom trenutku isključivo....

 
 
 
  Stan, TEMERIN, 81.600 €, 26,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaja stanova Temerin – na prodaju renovirana garsonjera površine 25 m², smeštena u samom centru Temerina, na izuzetno traženoj i praktičnoj lokaciji. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku za kupovinu kako za stanovanje, tako i kao investicija u okviru ponude prodaja stanova....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 46.870 €, 26,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Kompletno renoviran stan, dvorišno orjentisan. Za više informacije pozovite! .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 78.000 €, 26,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Garsonjera sa TA grejanjem i klimom, u zgradi bez lifta na IV/IV (iznad tavanski prostor), istočno orijentisana, sa pripadajućim podrumom, odmah useljiva. Renovirano kupatilo i ugradjena PVC stolarija. Zgrada je uknjižena, a stan poseduje kompletnu dokumentaciju za uknjižbu, koja....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Socijalno, 66.950 €, 26,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan višenamenski lokal na traženoj lokaciji, uknjižen 1/1 na vlasnike. Lokal je kompletno renoviran,ima struju i vodu. Pogodan je za razne delatnosti. Za više informacija pozovite naše agente prodaje! Kontakt:021/2215100, 064/8033305 547365 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 140.000 €, 26,00 m2 cca 5390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je izuzetno atraktivna, u potpunosti spremna za useljenje, sa površinom od 26 m2. Ova nekretnina se nalazi na šestom spratu stambene zgrade sa liftom, koja raspolaže sa ukupno šest spratova. Smeštena je u mirnoj ulici naselja Hadžipopovac, u opštini Palilula. Garsonjera....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 97.000 €, 26,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121919, III/, lift, terasa. Prodaje se svetao, udoban studio apartman sa terasom u mirnom delu ulice Veselina Masleše na Novoj Detelinari. Prelepo renoviran, stan se prodaje sa celokupnim nameštajem i tehnikom, sve je novo, niko nije živeo nakon renoviranja. Prozor....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 78.000 €, 26,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se garsonjera površine 26 m², u prizemlju stambene zgrade novije gradnje iz 2011. godine, u mirnoj ulici na Podbari. Idealna kao investicija za izdavanje ili kao prvi stan. Stan je u izvornom, očuvanom stanju – nije dodatno renoviran, ali se u njemu malo živelo i nema oštećenja.....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Socijalno, 69.630 €, 26,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan višenamenski lokal na traženoj lokaciji, uknjižen 1/1 na vlasnike. Lokal je kompletno renoviran,ima struju i vodu. Pogodan je za razne delatnosti. Za više informacija pozovite naše agente prodaje! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 90.640 €, 26,00 m2 cca 3490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nova Detelinara, odlična renovirana opremljena garsonjera +++ Agencijska oznaka stana 1064301, Novi Sad, Nova Detelinara . Prodaje se svetao, udoban i kompletno renoviran stan od 26m2, na trećem spratu dvorišne orijentacije. Stan se prodaje sa celokupnim nameštajem i tehnikom, sve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 70.000 €, 26,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Palilula, Palilulska pijaca, Dr Dragoslava Popovića, 26.24m2 -------------------------------------------------------------------------------- 26.24m2, 1.0, su/4, TA, interfon, uknjižen Stambeni prostor na odličnoj lokaciji 500m od Palilulske pijace pa je odlična investicija kao poslovni....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Socijalno, 75.000 €, 26,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan višenamenski lokal na traženoj lokaciji, uknjižen 1/1 na vlasnike. Lokal je kompletno renoviran,ima struju i vodu. Pogodan je za razne delatnosti. Za više informacija pozovite naše agente prodaje! KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM: 064-80-333-22, 064-80-333-23 021-23-000-30....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 113.300 €, 27,00 m2 cca 4200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Novi Sad, Centar, ulica Miroslava Antića. Predstavljamo kompletno renoviran, po strukturi jednoiposoban stan opremljen novim nameštajem. Pozicioniran na prizemlju uredne stambene zgrade. Nalazi se u neposrednoj blizini Zmaj Jovine ulice, pešačke zone, Matice srpske, gimnazije ´Isidora....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 120.000 €, 27,00 m2 cca 4440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Suteren, 35m2, podno grejanje 2.5 Odličan, potpuno i dubinski renoviran stan merene površine 35m2, smešten u maloj salonskoj zgradi u Đevđelijskoj ulici na Lionu. Kompletno nova hidroizolacija, nove instalacije (struja i voda)- radovi u garantnom roku. Podno grejanje, 4 odvojena termostata....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 66.950 €, 27,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.11.2022.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Centar, ulica Skerlićeva. Izdvajamo iz ponude kompletno renoviran jednosoban stan koji je pozicioniran u strogom centru grada na prizemlju manje stambene zgrade sa dvorištem. Nalazi se u neposrednoj blizini Zmaj Jovine ulice, pešačke zone, Matice srpske, gimnazije ´Jovan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 135.000 €, 27,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2025.,

www.indomio.rs

Predivna renovirana, uknjižena garsonjera na II spratu u zgradi od 7 spratova, površine 27m². Blizina Paliluske pijace, stanica gradskog prevoza ispred zgrade, Tašmajdanskom park, fakulteti (Pravni, Mašinski, ETF, Rudarsko-geološki, Tehnološki). Zgrada poseduje interfon, lift.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 56.650 €, 27,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odličan jednosoban dvorišni stan nadomak centra Novog Sada. Renoviran pre par godina, postavljena PVC stolarija, sigurnosna vrata, laminat, rađeno kupatilo. Na pogodnoj lokaciji, kako za život, tako i za izdavanje. Za više informacija pozovite nas... .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 170.000 €, 27,00 m2 cca 6300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine Vam nude dizajnerski, lux renoviran stan, sa novim nameštajem i belom tehnikom. Rađena je dodatna izolacija, sve instalacije su zamenjene, kao i spoljna i unutrašnja stolarija. Grejanje je podno. Prostorije: -predsoblje, -kuhinja+trpezarija+dnevni boravak, -spavaća....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 63.000 €, 27,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju renoviran 1.5 stan u neposrednoj blizini Doma zdravlja, na odličnoj i traženoj lokaciji. Stan se nalazi u prizemlju kvalitetne stambene zgrade. Sastoji se od dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, odvojene spavaće sobe i kupatila. Funkcionalnog je rasporeda i lako iskoristivog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 81.370 €, 27,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo vam fantastičnu garsonjeru nadomak centra Novog Sada, stan je bez imalo ulaganja, kompleno renoviran. Uknjiženo 1/1 na vlasnika, stan se prodaje prazan, useljiv je odmah po isplati. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 170.000 €, 27,00 m2 cca 6300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen, salonac, 1.0, inverter klima, renoviran, 3/4, pripadajući podrum, lođa. Na dobroj lokaciji u urednoj zgradi nalazi se ovaj detaljno renoviran salonac, uknjižen na 27m2, merene površine 30m2. Poseduje dnevni boravak sa kuhinjom, izdvojenu malu sobu, kupatilo i pripadajuću....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovačka Padina, 50.000 €, 27,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131322, I/IV, klima, terasa, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, Adaptibilanu u 1.5, stambena zgrada. Mali,sladak stan. Ima terasu koja se prostire duz celog stana. Mogucnost adaptacije u 1.5 stan. Blizina autobuskog stajalista. Zahvaljujuci cinjenici....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 82.400 €, 27,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan dvorišni stan na Petrovaradinu. Uknjižen u idealnom delu. Stara kuća, očekuju investitora za zidanje zgrade. Stan je delimično renoviran, odličnog rasporeda na top poziciji! Pozovite nas za više informacija! https://trg-nekretnine.rs/prodaja-stanova/petrovaradin-starimajur/461565....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 69.530 €, 27,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Nekretnina u samom centru grada, kompletno renoviran jednosoban stan koji je pozicioniran u strogom centru grada na prizemlju manje stambene zgrade sa dvorištem. Nalazi se u neposrednoj blizini Zmaj Jovine ulice, Pašiceve ulice, pešačke zone, Matice srpske, gimnazije "Jovan Jovanović....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 97.850 €, 27,00 m2 cca 3620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

550866-Jednoiposoban stan u ulici Mike Antića, savršenog rasporeda i maksimalno iskoršćenog prostora. Idealno za život, ali i sa velikim potencijalom za pretvaranje u poslovni prostor, ordinaciju ili kancelariju. Stan se nalazi u blizini centra, što omogućava odličnu povezanost sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 81.370 €, 27,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno namešten, renoviran jednosoban stan+++ Agencijska oznaka-1061827 Na prodaju kompletno namešten i renoviran stan na Novom naselju-Šarengrad. Stan poseduje odvojenu kuhinju sa malom trpezarijom. U ceni ostaje klima, mašina za pranje i sušenje, šporet, frižider. Idealan kao....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 55.000 €, 27,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo stan na Zlatiboru Odlična lokacija na kilometar od crkve i centra Zlatibora, u mirnom i lepom delu naselja Sloboda Stan ima 27m2 Po strukturi je 1.5 soban, sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarjom, spavaće sobe, kupatila Prodaje se namešten....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 84.000 €, 27,00 m2 cca 3110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NOVA DETELINARA, 27m2, GARSONJERA Prodaje se lepo nameštena garsonjera sa potpuno odvojenom kuhinjom. Nalazi se na drugom spratu zgrade sa liftom koji poslednji. Zgrada je u odličnom stanju i ima video nadzor i biciklanu. Stan je potpuno renoviran i idealan je kao investicija za izdavanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 97.800 €, 27,00 m2 cca 3620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jednoiposoban renoviran stan površine 30m2 u prizemlju, u centru grada na vrhunskoj lokaciji u blizini gimnazije i fakulteta. Stan je uknjižen 1/1 na 27m2. Moguća je korekcija cene. Za više informacija pozovite 061 2200 400. - Šifra nekretnine: 1000586 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 86.520 €, 27,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Neposredna blizina Bulevara Evrope i Kornelija Stankovića - Renoviran i kompletno opremljen stan - Uknjižen 1/1, 27m2 - Hodnik, kuhinja, kupatilo, dnevna soba (20m2) sa francuskim balkonom - Drugi sprat zgrade sa liftom - Dodatno: biciklana i video nadzor u zgradi Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, LOZNICA, Na upit, 27,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2026.,

www.mojoglas.rs

Izdajem stan povrsine 27 kvadrata sa terasom u Beogradu, Zvezdara, Bulevar K.Aleksandra, u bnlizini okretnice tramvaja.Renoviran, namesten sa svom potrebnom tehnikom.Vise informacija putem telefona. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, Na upit, 27,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1054573 Prodaja stana, jednoiposoban 27m2, nekretnine Novi Sad, Iz ponude izdvajamo manji jednoiposoban stan kod Banovine. Odličan je i kao investicija, jer je TOP lokacija. Kompletno je renoviran i delimično namešten. Ovaj jednoiposoban stan se prodaje u viđenom stanju. Uknjižen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, Na upit, 27,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nameštena garsonjera, 27m2, 3. sprat (bez lifta), centar, za jednu osobu, nepušača. Upravo renoviran stan se nalazi u centru Novog Sada, zgrada stara 20+ godina, nije poslednji sprat, orijentacija zapad (kvalitetne aluminijumske roletne). CG, interfon, optički/koaksijalni kabel u....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, Na upit, 27,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Savski venac, Senjak, Vrnjačka, 27m2 . 27m2, 0.5, 3/8, TA, lift, parking, interfon, renoviran. Kompletno opremljena garsonjera, renovirana, jednostrano orijentisana, ušuškana i okružena zelenilom.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, Na upit, 27,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Strogi centar grada - pešačka zona, ulica Kralja Aleksandra. Odličan, kompletno renoviran jednosoban stan na atraktivnoj lokaciji. III sprat u zgradi sa liftom. Centralno grejanje. Useljiv odmah. (Sofisi home doo Novi Sad, Novi Sad, Reg. broj posrednika 2011). Agencijska....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Crveni Krst, 100.000 €, 28,00 m2 cca 3570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.02.2025.,

www.eminentnekretnine.rs

Renoviran, funkcionalan lokal, nije na prometnom mestu, te je pogodan za kancelarije, magacinski prostor, ordinacije. Uz lokal, na korišćenje i dvorište od 12m2. Struktura Lokal Kvadratura 28m2 Nameštenost Prazan Spratnost Prizemlje Grejanje CG Stanje Renovirano.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 115.000 €, 28,00 m2 cca 4110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka-1101296 CENA 115.000e + 3% agencijska provizija. Na prodaju uknjižen jednosoban stan KOMPLET RENOVIRAN, u neposrednoj blizini Bulevara Oslobodjenja i Futoške pijace. Stan poseduje i terasu od 9m2, koja nije ušla u kvadraturu. Nalazi se u prizemlju zgrade iz 2010.godine.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 100.900 €, 28,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju jednosoban stan od 28 m² u Grbavici, u ulici Braće Ribnikar, Novi Sad. Stan se nalazi na 5. spratu zgrade koja ima ukupno 6 spratova. Delimično je renoviran, okrečen je u belo i zamenjen je parket, što prostoru daje uredan i svež izgled. Prodaje se bez nameštaja i bele....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 90.000 €, 28,00 m2 cca 3210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.09.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1052727. NOVI SAD, PODBARA, JEDNOIPOSOBAN STAN, 28m2. Oglašavamo prodaju jednoiposobnog stana koji se nalazi na jednoj od najatraktivnijih gradskih lokacija. Stan sadrži hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom, spavaću sobu i kupatilo. Nikada nije useljavan, kompletno je renoviran....