• GoHome Professional
do 140 m2 parking do 3200 eura/m2 Najnovije 3.spra - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 140 m2 parking do 3200 eura/m2 Najnovije 3.spra - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 140 m2 parking do 3200 eura/m2 Najnovije 3.sprat

  • Za upit "do 140 m2 parking do 3200 eura/m2 najnovije 3.sprat" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 3000 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3300 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 130.000 €, 41,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je funkcionalan i svetao jednoiposoban stan na početku Mirijeva , na lokaciji koja nudi sve što je potrebno za udoban život. Stan se nalazi na trećem spratu u održavanoj zgradi sa žutom fasadnom ciglom, u kojoj postoje 3 lifta, od toga jedan teretni. Prostorije u stanu: ulazni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 430.000 €, 136,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Autokomanda, uknjižen, lux stan, 136m2, Ranka Tajsića, u 2 nivoa, bez kosina. Kvalitetna novija zgrada sa malim brojem stanova. Luksuzan uknjižen stan, bez kosina. Stan i lokacija za svaku preporuku.136m2, III sprat/IV, cg. Donji nivo oko 65m2, veliki otvoren prostor sa kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 129.000 €, 41,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.11.2025.,

www.indomio.rs

Veoma funkcionalan i kompletno renoviran jednosoban stan (uspešno adaptiran u j jednoiposoban) na trećem spratu kvalitetne i dobro održavane desetospratne zgrade sa 3 lifta, CG, interfonom Nalazi se u odličnom delu Mirijeva, u blizini veliki park, škole, vrtići, marketi, glavna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 284.795 €, 103,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Čukarica, Banovo brdo - Blagoja Parovića 4. 5, 103m2 (lođa 4m2), 3/3, CG, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi komforan i funkcionalan dupleks stan površine 103 m², smešten u mirnoj ulici Blagoja Parovića na Banovom brdu, na 3. spratu uredne stambene zgrade bez lifta, sa ukupno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 348.000 €, 109,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.01.2026.,

www.indomio.rs

U srcu Beograda, tik iznad Gradske bolnice, u mirnom i zelenilom bogatom kraju koji pruža osećaj tišine i privatnosti, a istovremeno omogućava brz pristup svim gradskim sadržajima, prodaje se prostran i svetao četvorosoban stan smešten na trećem spratu uredno održavane zgrade sa liftom.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 178.656 €, 56,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u izgradnji na odličnoj lokaciji, nadomak Autokomande. Površine je 55,83m2 i nalazi se na trećem spratu stambene zgrade od četiri sprata. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, spavaće sobe, vešernice, kupatila....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 261.280 €, 82,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u izgradnji na odličnoj lokaciji, nadomak Autokomande. Površine je 81,64m2 i nalazi se na trećem spratu stambene zgrade od četiri sprata. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 62, 210.000 €, 66,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u Bloku 62, opština Novi Beograd. Stan je površine 66m2 i po strukturi je dvosoban. Nalazi se na trećem spratu stambene zgrade od devet spratova sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 428.990 €, 135,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Višesobni stan na trećem spratu po strukturi Četvoroiposoban salonski stan( visina plafona 3,00 m ) dvostrano orjentisan uknjižen, sa dva ulaza Zgrada građena početkom 20 veka U neposrednoj blizini Bulevara Kralja Aleksandra, crkve Sv. Marka, Stan je na trećem spratu iznad stana je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 129.900 €, 41,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se jednosoban stan na TOP lokaciji, Grbavica, ulica Lasla Gala, površine 41m2. Stan se sastoji iz dnevne sobe, fizički odvojene kuhinje, kupatila, hodnika i terase. Nalazi se na trećem spratu. Prodaje se sa opremljenom kuhinjom, belom tehnikom i klimom. Uz stan i parking mesto.....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 140 m2 parking do 3200 eura/m2 3.sprat (1247)
  • do 140 m2 parking do 3200 eura/m2 najnovije (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>