• GoHome Professional
do 140 m2 novogradnja najnovije klima - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 140 m2 novogradnja najnovije klima - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 140 m2 novogradnja najnovije klima

  • Za upit "do 140 m2 novogradnja najnovije klima" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, KRUPANJ, 150.000 €, 140,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.08.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 121900, 53.69a, spratna, struja, klima, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, mogućnost proširenja, deljiv. Velika parcela od cca. 54ara sa porodičnom stambenom zgradom u vikend naselju,....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 85.000 € na 87.550 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KULA, 87.550 €, 138,00 m2 cca 630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 85.000 €
27.03.2026 - 87.550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130307, 10.77a, spratna, jedan sprat i porkro, struja, klima, terasa(3), uknjižen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, dvorište/bašta, podrum, ostava, mogućnost proširenja. Odlična, spratna, funkcionalna kuća od cca.138m2 rasporedjenih na tri etaže, u....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Slavija, 560.000 €, 140,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 118766, PR/, video nadzor, izlog, klima, uknjižen, nov luks, garaza, lokal. Na prodaju lokal na dva nivoa u srcu Vračara od ukupno140m2 sa garažom. Smešten je u kvalitetnoj zgradi novije gradnje iz 2013.godine. Prizemlje korisna površina 42m2, donji nivo 81m2, plus....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 323.000 €, 98,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Zemun, Gornji grad - Šumadijska 4. 0, 98m2 (dve lođe 7m2), 2/3, podno grejanje, klime, lift, interfon, garaža U ponudi je četvorosoban stan u kvalitetnoj novogradnji, u mirnoj ulici, odlično pozicioniran u odnosu na važne infrastrukturne i kulturne objekte u neposrednoj okolini (dve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 320.000 €, 140,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.05.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 118908, V/, klima, lift, terasa, uknjižen, nov luks, garaza, podrum, ostava. RETKO U PONUDI!!! Na prodaju odličan moderno uređen trosoban penthaus od 140m2. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, odvojeno kupatilo i toalet, dve lepe spavaće....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Vračar, 560.000 €, 140,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 118766, PR/, video nadzor, izlog, klima, uknjizen, nov luks, garaza, lokal. Na prodaju lokal na dva nivoa u srcu Vracara od ukupno140m2 sa garazom. Smesten je u kvalitetnoj zgradi novije gradnje iz 2013.godine. Prizemlje korisna povrsina 42m2, donji nivo 81m2, plus....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 320.000 €, 140,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 118908, V/, klima, lift, terasa, uknjizen, nov luks, garaza, podrum, ostava. RETKO U PONUDI!!! Na prodaju odlican moderno uredjen trosoban penthaus od 140m2. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, odvojeno kupatilo i toalet, dve lepe spavace....

 
 
 
  Kuća, STANCI, 75.000 €, 140,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelepo seosko domaćinstvo, izuzetne gradnje u selu Stanci, udaljeno svega 10-tak km od Kruševca. Kuća je u osnovi 98m2, ukupne površine 140m2, spratnosti pr+1. Nalazi se na placu 12.86ari, a celokupno gazdinstvo oko kuće je površine 57.36ari. Okružena je travnjakom, raznim....

 
 
 
  Kuća, ŽABALJ, 185.400 €, 140,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju spratna kuća u Žablju, novogradnja iz 2012. godine. Kuća je prostrana, funkcionalnog rasporeda, sa lepo uređenim dvorištem, dve garaže i elegantnom kovanom kapijom. Nalazi se u mirnom kraju, idealnom za porodičan život. Za više informacija, kontaktirajte nas.Kontakt.060/423-30-33....

 
 
 
  Kuća, ŽABALJ, 190.550 €, 140,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju spratna kuća u Žablju, novogradnja iz 2012. godine. Kuća je prostrana, funkcionalnog rasporeda, sa lepo uređenim dvorištem, dve garaže i elegantnom kovanom kapijom. Nalazi se u mirnom kraju, idealnom za porodičan život. Za više informacija, kontaktirajte nas.064/8222-116....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 140 m2 novogradnja klima (4336)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>