• GoHome Professional
do 140 m2 najnovije parking novogradnja - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 140 m2 najnovije parking novogradnja - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 140 m2 najnovije parking novogradnja

  • Za upit "do 140 m2 najnovije parking novogradnja" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Salajka, 442.330 €, 140,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se nov, komforan penthouse u novoizgrađenom modernom stambeno-poslovnom objektu. Lokacija: Salajka, između Kisačke i Temerinske ulice, nedaleko od Podbare i centra grada. Ova lokacija je idealna za moderan život sa svim neophodnim sadržajima u blizini. Stan se sastoji od hodnika,....

 
 
 
  Kuća, ČAJETINA, 249.900 €, 140,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.12.2025.,

www.indomio.rs

LUX KUĆA NA ZLATIBORSKOJ VISORAVNI IDEALNA ZA ODMOR I UŽIVANJE PORODICE TOKOM CELE GODINE. OBEZBEĐENA JE VIDEO NADZOROM. WI-FI SA SMAT TV-OVIMA I INVERTER KLIMAMA U CELOJ KUĆI. MESTO NA PLACU ZA I NOV MONTAŽNO DEMONTAŽNI BAZEN SA TUŠEM NA PLACU…MODERNO DIZAJNERSKI UREĐENA SA ODLIČNOM....

 
 
 
  Kuća, KRUPANJ, 150.000 €, 140,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.08.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 121900, 53.69a, spratna, struja, klima, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, mogućnost proširenja, deljiv. Velika parcela od cca. 54ara sa porodičnom stambenom zgradom u vikend naselju,....

 
 
 
  Kuća, ČAJETINA, 250.000 €, 140,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Luksuzno opremljena kuća, useljiva, smeštena u prirodi, idealna za miran i udoban život u predivnom okruženju, sa vrhunskim detaljima i komforom. Od centra Zlatibora, jezera i sportskih terena udaljena nekoliko minuta automobilom, kompletno i dizajnerski opremljena novim nameštajem....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 327.750 €, 115,00 m2 cca 2850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.09.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Zemun - Gornji grad, VRHUNSKA NOVOGRADNJA 3. 0, 115m2 (terasa 29m2), 6/6, CG, lift, telefon, interfon, parking, garaža Trosoban stan na šestom spratu, orijentisan ka ozelenjenom atrijumu. Karakteristike objekta su funkcionalnost i vrhunska građevinska opremljenost. Korišćeni su najkvalitetniji....

 
 
 
  Kuća, ČAJETINA, 250.000 €, 140,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se moderna i potpuno nameštena kuća na Zlatiboru, ukupne površine 140 m². Kuća se prostire na tri etaže i funkcionalno je organizovana kao petosobna, što je čini idealnom za porodičan boravak ili kao investiciju za izdavanje. Dodatna pogodnost su dva parking mesta u okviru....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 799.000 €, 140,00 m2 cca 5710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Tadije Sondermajera Sprat: 19 Spratnost: 22 Soba: 5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, STANCI, 75.000 €, 140,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelepo seosko domaćinstvo, izuzetne gradnje u selu Stanci, udaljeno svega 10-tak km od Kruševca. Kuća je u osnovi 98m2, ukupne površine 140m2, spratnosti pr+1. Nalazi se na placu 12.86ari, a celokupno gazdinstvo oko kuće je površine 57.36ari. Okružena je travnjakom, raznim....

 
 
 
  Kuća, BAČKI PETROVAC, 105.060 €, 140,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju kompletno renovirane kuće u Bačkom Petrovcu. Kuća se nalazi u mirnom kraju i pravi je izbor za porodične ljude na svega 20. min od Novog Sada. *Nov krov *Instalacije struje i vode *Košuljica *Kanalizacija *Gas *Garaža *Letnjikovac *Bašta Kuća uknjižena u vlasništvu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 320.000 €, 140,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118908, V/, klima, lift, terasa, uknjižen, nov luks, garaza, podrum, ostava. RETKO U PONUDI!!! Na prodaju odličan moderno uređen trosoban penthaus od 140m2. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, odvojeno kupatilo i toalet, dve lepe spavaće....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 140 m2 parking novogradnja (7254)
  • do 140 m2 najnovije parking (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>