• GoHome Professional
do 140 m2 najnovije parking do 3200 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 140 m2 najnovije parking do 3200 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 140 m2 najnovije parking do 3200 eura/m2

  • Za upit "do 140 m2 najnovije parking do 3200 eura/m2" pronađeno 27 nekretnina - prosečna cena 2.588 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 3000 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3300 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 280000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 3.sprat
    • opremljen
    • podno grejanje
    • useljiv
    • lift
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, 140.000 €, 44,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi je svetao, funkcionalan i odmah useljiv dvosoban stan u koji možete da unesete samo lične stvari i odmah počnete da živite. Nalazi se u modernom i veoma traženom kompleksu Sunnyville. Prodaje se kompletno savremeno opremljen sa nameštajem, tehnikom, kuhinjskim aparatima i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 170.000 €, 53,00 m2 cca 3210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

- Odličan stan na sjajnoj lokaciji. - Mirijevo, kod stare crkve Svetog proroka Ilije. - Naselje iz kojeg se brzo stiže do značajnih saobraćajnica. - Veliki broj parking mesta oko zgrade. - Stan odličnog rasporeda. - Zbog toga što je u prizemlju, posebno je zgodan za starije ljude.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 170.500 €, 53,00 m2 cca 3220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Novogradnja u mirnom delu Zemuna. Izuzetno kvalitetna zgrada. Parking mesto u garaži se dobija uz stan. Lift koji ide u garažu. Svaki stan dobija ostavu u dvorištu. Lokacija blizu Zemunskih kapija. Cena je izražena bez PDV-a. Završetak radova, oktobar 2026. godine. Pouzdan investitor.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 190.000 €, 59,00 m2 cca 3220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 154.600 €, 48,00 m2 cca 3220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 132.300 €, 41,00 m2 cca 3230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 69.050 €, 23,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Prodajem renoviran stan od 23m2 u naselju Salajka u blizini Centra. Zgrada se nalazi u mirnom delu ulice, izgrađena 2022. godine. Ispred zgrade ima parking za stanare koji je uvek slobodan i samo za stanare zgrade. Stan ide sa svim nameštajem. Ima i malu ostavu, grejanje u stanu je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 84.100 €, 26,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 252.500 €, 85,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Cerak vinogradi - U jednom od najlepših naselja u Beogradu prodaje se četvorosobn stan. U dobroj zgradi lepo održavanoj sa liftom, interfonom i video nadzorom. Zgrada od žute fasadne cigle u mirnoj ulici. Naselje ima puno zelenila i parkova za decu. Prodaje se konforan porodični stan,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 120.000 €, 42,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se stan na dobroj lokaciji u Mirijevu. Zgrada dobro održavana,nema lift. Strukturu stana čini dnevni boravak sa kuhinjsko trpezarijskim delom,spavaća soba,kupatilo i terasa. Mesečni troškovi niski,grejanje je etažno na struju. Mikrolokacija odlična,blizina osnovne škole,vrtića,pijace,Doma....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 169.999 €, 62,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Ohridska Sprat: 11 Spratnost: 11 Soba: 2.5 Godina izgradnje: 1960 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 349.000 €, 105,00 m2 cca 3320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Centar Beograd prodaja četvorosobnog stana u mirnoj ulici. U blizini Beograda na vodi, spomenika Stefanu Nemanji Odličana zgrada sa liftom i urednim ulazom, okružena zelenilom. Stan svetao, gleda na dve strane, pun dnevne svetlosti. Prostran, idealan za porodični život. Od prostorija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 143.000 €, 59,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

- Uknjižen 1/1. - Čista i uredna dokumentacija. - Moguća kupovina na kredit. - Korisna površina 53 m2. . - Stan izuzetnih karakteristika. - Kompletno renoviran. - Poseduje unutrašnju izolaciju (kamena vuna). - Kvalitetni materijali i oprema. - Bez ikakvih ulaganja. . - Odličan raspored.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 193.640 €, 80,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se odličan stan na Grbavci U jednoj od najpoznatijih ulica prodaje se stan od 80m2 dobar raspored prostorija, četiri sobe, dva kupatila, dve terase Takodje poseduje i parking mesto kao i podrumske prostorije.. Oglas za: Prodaju Grejanje: cg Kvadratura: 80 m 2 Sobe: 4 Tip....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 94.000 €, 39,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se uknjižen stan u Borči površine 39m2 i lokacijski je na nekoliko stotina metara od Zrenjaninskog puta, Rode, Maxija, nekoliko restorana i autobuskih stajališta za razne delove grada. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade i sastoji se od ulazne zone, kuhinje sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 207.500 €, 62,00 m2 cca 3350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Na odličnoj lokaciji u Zemunu, u naselju Sava Kovačević, nalazi se ovaj veoma svetao i funkcionalan dvosoban stan koji pruža pravi osećaj udobnog porodičnog doma. Okružen je zelenilom, parkovima i velikim brojem parking mesta, pa budući vlasnici dobijaju miran ambijent, a opet odličnu....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Novi Beograd, 55.000 €, 24,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Jurija Gagarina Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 150.000 €, 72,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se trosoban stan površine 72 m2 na II spratu u novoj stambenoj zgradi sa liftom. Stan se sastoji od hodnika, ostave, toaleta, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom sa izlazom na terasu, dve sobe i kupatila. Po podovima su granitne pločice, visokokvalitetna PVC stolarija sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 108.900 €, 32,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.teofilnekretnine.com

U prilici smo da vam ponudimo jednoiposoban stan na visokom prizemlju dvospratne novije zgrade na dobroj lokaciji. U blizini autoput i železnička stanica Zemun. Stan je sunčan i veoma svetao. Orjentisan suprotno od ulice. Kuhinja odvojena od dnevno trpezariskog dela. PVC stolarija,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 144.200 €, 74,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Trosoban stan na izuzetno atraktivnoj lokaciji u Petrovaradinu. Idealan za udoban i kvalitetan život. Nalazi se u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja. Stan je trostrano orijentisan, što obezbeđuje obilje prirodne svetlosti tokom celog dana. Prostrana i svetla dnevna soba povezana....

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 79.800 €, 42,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

Na prodaju kompletno opremljen dvosoban apartman sa pripadajućim podrumom i parking mestom na jednoj od najatraktivnijih lokacija na Zlatiboru, odmah preko puta hotela Bor. Nekretnina predstavlja odličan izbor kako za odmor i uživanje, tako i kao sigurna investicija za izdavanje tokom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 141.625 €, 80,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Prodajem prelep porodičan stan u Veterničkoj rampi Namešten može kredit! Stan se nalazi u novoizgrađenoj zgradi na drugom spratu od tri, orijentisan je i na ulicu i na dvorište Zgrada poseduje dvorište u kom se nalazi malo igralište za decu pa je ovaj stan odličan izbor za porodicu,....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 129.000 €, 76,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju izuzetan, moderan trosoban stan površine 76 m², useljiv odmah. Stan se nalazi na drugom spratu vrhunske novogradnje iz 2023. godine, u Karađorđevoj ulici – u samom centru Stare Pazove. Glavne karakteristike stana: Lokacija: Karađorđeva ulica, strogi centar grada (blizina....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 135.000 €, 82,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se odličan, komforan trosoban stan površine 82m², u kvalitetnoj novogradnji u samom centru grada, odmah useljiv. Stan je veoma funkcionalnog rasporeda i lako adaptibilan u četvorosoban, što ga čini idealnim izborom za porodice koje traže dodatni prostor i dugoročnu udobnost.....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 135.000 €, 97,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.gsigma.rs

Salonski kompletno renoviran stan sa pogledom na Šećeranski park. Površine 97 m2, visoko prizemlje. U prirodi trosoban. Komforan dnevni boravak, velika trpezarija i kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo i posebno toalet i terasa Centralno grejanje na gas Na podovima keramika,....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Centar, 165.000 €, 126,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.gsigma.rs

Retkost na tržištu nekretnina u Zrenjaninu! Spratna kuća u centru grada, u mirnoj ulici. Objekat je zidan od cigle, odnosno cigla i po plus demit fasada.Površine 126 m2. U prizemlju kuće nalazi se komforan dnevni boravak koji je povezan sa trpezarijom i kuhinjom. Jedno kupatilo se....

 
 
 
  Stan, SMEDEREVO, 35.000 €, 33,00 m2 cca 1060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Centar kod Trga Nikole Krge. Stan u prizemlju jednospratne kuće. Odvojena uknjižena nekretnina, polurenoviran. Podrum, parking u zajedničkom dvorištu. Agencijska provizija 2% od dogovorene kupoprodajne cene. Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu lokaciju.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-27 (od ukupno 27)

<< <1> >>