• GoHome Professional
do 140 m2 lift interfon što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 140 m2 lift interfon što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 140 m2 lift interfon što skuplji

  • Za upit "do 140 m2 lift interfon što skuplji" pronađeno 3 857 nekretnina - prosečna cena 3.293 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 250000 eura
    • do 320000 eura (prosečna cena)
    • do 380000 eura
    • do 3200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 329.664 €, 97,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.08.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Vračar, Crveni krst - Vojislava Ilića - LUX 4.0, 97m2, 2/5, CG/toplotne pumpe, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi luksuzni stanovi u modernoj i kvalitetnoj zgradi, u izgradnji. Objekat je dvostrano orijentisan. Nalazi se u najdužoj i jednoj od najlepših ulica Vračara. Zgrada....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 960.000 €, 152,00 m2 cca 6320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Čubura - Vardarska 5. 0, 152m2, dve terase, 5/6, toplotne pumpe, lift, interfon, garaža Retka prilika na jednoj od najprestižnijih lokacija u Beogradu. Luksuzan penthouse od 152 m² koji zauzima ceo sprat zgrade, sa privatnim liftom koji ulazi direktno u stan, pružajući maksimalnu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 960.000 €, 152,00 m2 cca 6320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Lift Parking Novogradnja Terasa Interfon Vardarska Sprat: 5 Spratnost: 6 Soba: 5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 140 m2 lift interfon što skuplji'
237.210 €
237.210 €
815.000 €
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 960.000 €, 152,00 m2 cca 6320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Ako želite spoj luksuza, komfora i privatnosti i to na odličnoj vračarskoj lokaciji, na pravom ste mestu. 5.0, uknjižen 152m2 mereno 168m2, 2 terase, 5/6, toplotne pumpe, klime, KATV, internet, interfon, video nadzor, garaža PROSTORIJE: hodnik, prostrani dnevni boravak, 4 spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 899.000 €, 153,00 m2 cca 5880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja novog, luksuznog stana u samom srcu Beograda Ovaj prelep stan površine 153,22 m² predstavlja savršen spoj luksuza, funkcionalnosti i komfora, idealan za porodicu koja želi da živi u centru dešavanja, na prestižnoj lokaciji ispod Hrama Sv. Save. Stan je smešten u zgradi novogradnje....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 754.800 € na 828.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 828.000 €, 148,00 m2 cca 5600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 754.800 €
10.04.2026 - 828.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Hram Svetog Save - Sokolska 2. 0, 148m2 (terasa 4m2), 4/5, CG/toplotne pumpe, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi luksuzan stan u modernoj zgradi novije gradnje (iz 2011. godine), koja poseduje lobi i recepciju. Trostrano je orijentisan sa lepim otvorenim pogledom na....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 754.800 € na 828.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 828.000 €, 148,00 m2 cca 5600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 754.800 €
10.04.2026 - 828.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Hram Svetog Save - Sokolska poslovni prostor, 2. 0, 148m2 (terasa 4m2), 4/5, CG/toplotne pumpe, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi luksuzan stan pogodan kao poslovni prostor, u modernoj zgradi novije gradnje (iz 2011. godine), koja poseduje lobi i recepciju. Trostrano....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 828.000 €, 148,00 m2 cca 5600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Sokolska Sprat: 4 Spratnost: 5 Soba: 2 Godina izgradnje: 2011 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 799.000 €, 140,00 m2 cca 5710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Blok 65 (West 65) - Tadije Sondermajera 5. 0, 140m2 (terasa 16m2), 19/22, CG, tri lifta, telefon, interfon, parking, garaža U ponudi luksuzan, kompletno opremljen petosoban stan, na jednoj od najpoželjnijih lokacija na Novom Beogradu. Moderan enterijer i sjajan raspored....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 799.000 €, 140,00 m2 cca 5710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Tadije Sondermajera Sprat: 19 Spratnost: 22 Soba: 5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 780.000 €, 117,00 m2 cca 6670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Useljivo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Dunavska Sprat: 1 Spratnost: 4 Soba: 4 Godina izgradnje: 2022 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 774.176 €, 149,00 m2 cca 5200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Heroja Milana Tepića Sprat: 1 Spratnost: 3 Soba: 4 Godina izgradnje: 2023 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 774.176 €, 149,00 m2 cca 5200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.07.2023.,

www.kvadratnekretnine.com

Savski venac, Dedinje - Heroja Milana Tepića 4. 0, 149m2 (terasa 20. 99m2), 1/3, toplotna pumpa, lift, interfon, garaža Prodaje se stan u Rezidencijalnom objektu, u ulici Heroja Milana Tepića na Dedinju. Smešten je u mirnoj porodičnoj zoni, u urbanom i prestižnom delu Beograda. Prednost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 746.000 €, 131,00 m2 cca 5700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja novog, luksuznog stana u samom srcu Beograda Ovaj prelep stan površine 130,76 m² predstavlja savršen spoj luksuza, funkcionalnosti i komfora, idealan za porodicu koja želi da živi u centru dešavanja, na prestižnoj lokaciji ispod Hrama Sv. Save. Stan je smešten u zgradi novogradnje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 713.400 €, 123,00 m2 cca 5800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je deluxe sređen stan na prestižnoj lokaciji, u okviru naselja West 65, u ekskluzivnoj zgradi West Tower. Zgrada ima 40 spratova sa panoramskim pogledom ka svim delovima grada. U zgradu je omogućen ulazak pomoću kartice, a u okviru zgrade stanarima je dostupan za korišćenje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 685.000 €, 130,00 m2 cca 5270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Hadži Melentijeva Sprat: 3 Spratnost: 4 Soba: 4 Godina izgradnje: 2013 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 685.000 €, 130,00 m2 cca 5270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.09.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Hram Svetog Save - Hadži Melentijeva 4. 0, 130m2 (terasa 14m2), 3/4, CG, lift, interfon, garaža Na prodaju četvorosoban, trostrano orijentisan stan na izuzetnoj lokaciji na Vračaru, u modernoj zgradi novije gradnje. Prvi nivo (54m2): dnevni boravak sa kuhinjom, trpezarija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 676.000 €, 130,00 m2 cca 5200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.07.2023.,

www.kvadratnekretnine.com

Savski venac, Dedinje - Heroja Milana Tepića 3. 0, 130m2 (terasa 19, 66m2), 1/3, toplotna pumpa, lift, interfon, garaža Prodaje se stan u Rezidencijalnom objektu, u ulici Heroja Milana Tepića na Dedinju. Smešten je u mirnoj porodičnoj zoni, u urbanom i prestižnom delu Beograda. Prednost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 676.000 €, 130,00 m2 cca 5200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Heroja Milana Tepića Sprat: 1 Spratnost: 3 Soba: 3 Godina izgradnje: 2023 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 671.000 €, 122,00 m2 cca 5500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo veoma kvalitetan objekat u modernom arhitektonskom stilu, koji se nalazi u strogom centru grada. Realizovan je u urbanom skladu forme i gradskog života, sagrađen od najkvalitetnijih materijala koje market može da ponudi. Stanovi su veoma prostrani i glamurozni,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 670.000 €, 105,00 m2 cca 6380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno renoviran uknižen stan u staroj dobroj gradnji u Beogradskoj ulici, sa sredjenim ulazom I sopstvenim parkiralistem za stanare zgrade u dvoristu iza, dostupnom samo sa daljinskim upravljacem za kapiju. Fenomenalan raspored prostorija, dvostrano orjentisan, sa pogledom na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 650.000 €, 145,00 m2 cca 4480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.06.2024.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Dedinje, Velisava Vulovica, 4.0, 145 m2 sa 2 terase, I od I sprata, eg, telefon, bez lifta, interfon, internet, ktv, klima, video nadzor, odmah useljiv, uknjizen na 143.19 m2, 2 parking mesta ispred zgrade, ostava, novogradnja iz 2022. godine.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 650.000 €, 149,00 m2 cca 4360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.10.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Stari grad,Terazije, izvorno četvorosoban stan, adaptiran u četvoroiposoban, mezanin u visini prvog sprata u salonskoj zgradi, visina plafona 3,5m. Uknjižen je na 149m2, stanu pripojen hodnik i zajednička terasa od kojih su napravljene dve dodatne prostorije pa stan ima 179m2. Poseduje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 639.000 €, 142,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.08.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Kalenić pijaca - Loznička 4. 0, 142m2 (terasa), 2/6, CG, lift, interfon, garaža U jednoj od najlepših ulica na Vračaru, u blizini Bulevara kralja Aleksandra, gradi se elegantna i moderna zgrada. Objekat se gradi od najkvalitetnijih materijala i omogućiće kupcima vrhunske uslove....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 639.000 €, 142,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Loznička Sprat: 2 Spratnost: 6 Soba: 4 Godina izgradnje: 2023 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 639.000 €, 142,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam retko dostupnu nekretninu vrhunske klase – elegantan stan od 142 m², smešten na idealnoj etaži savremene zgrade u mirnoj ulici na Vračaru 4.0. Ova rezidencijalna jedinica predstavlja spoj bezvremenskog dizajna, pažljivo biranih materijala i nenametljive sofisticiranosti,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 630.000 €, 126,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.11.2025.,

www.indomio.rs

Kontakt: Nenad Nikolić (licenca br. 093) 064/035-4737 Agencijska provizija koju plaća KUPAC iznosi 2% od dogovorene kupoprodajne cene. Zmaj Jovina (Knez Mihajlova) 4.0, 126m2, IV/IV, grejanie na struju (CG uvedeno u zgradu i priključak do stana), klima x 4, KATV, internet, PVC i drvena....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalemegdan, 620.000 €, 130,00 m2 cca 4770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

4.5, 130m2 (terasa), EG, 1/2, lift, telefon interfon, podrum. Uknjižen na 122m2. 🏠 Na prodaju – Ekskluzivan salonski stan, Rige od Fere, 130 m² + terasa 🌳🌇 Na prodaju izuzetan salonski stan u ulici Rige od Fere, u jednoj od najlepših i najmirnijih ulica centra Beograda, sa drvoredom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 610.500 €, 142,00 m2 cca 4300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na Opštini Voždovac u ulici Koste Jovanović u blizini OŠ ,,Karađorđe,, nudimo vam Penthouse na dva nivoa u stambenoj zgradi od tri sparta + potkrovlje. I nivo ukupne površine 65m2 rezervisan je za spavaći blok koga čine: 3 spavaće sobe od kojih jedna ima francuski balkon, 2 kupatila....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 604.999 €, 136,00 m2 cca 4450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mogućnosti ste da kupite stan elitnog karaktera u neposrednoj blizini Voždovačke crkve, Autokomade, fudbalskog stadiona Rajko Mitić, Banjičke šume okružen vrtićima , školama, fakultetima i sa dosta komercijalnih objekata. Na samom ulaznom hodniku gde se ukrštaju kombinacije savremenih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 600.000 €, 98,00 m2 cca 6120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.01.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se petosoban stan u strogom centru grada. Stan je podeljen na dve stambene jedinice. Može se vratiti u prvobitno stanje. Ima dva ulaza, pet soba, dve kuhinje, dva kupatila, ostavu i dve terase dužinom celog stana. Stan je za kompletno renoviranje. Prednost je veliki potencijal....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 598.000 €, 130,00 m2 cca 4600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U srcu Vračara, na jednoj od najmirnijih i najekskluzivnijih lokacija u neposrednoj blizini Kalenić pijace, smeštena u diskretnoj, jednosmernoj ulici sa minimalnim saobraćajem, nudi se luksuzna nekretnina za najzahtevnije kupce. Stan od 130 m², koji se nalazi na trećem spratu moderne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 598.000 €, 109,00 m2 cca 5490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.10.2023.,

www.indomio.rs

Stari grad, Trg Republike - Bulevar despota Stefana 4.0, uknjižen na 109m2, mereno 140m2, 4/6, CG, lift, klima, internet, interfon, video nadzor Stan je podeljen na četiri apartmanske jedinice i sastoje se od: - Prvi apartman je specifičan, jer sadrži đakuzi. Okvirne kvadrature 25m2....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 598.000 €, 109,00 m2 cca 5490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.05.2023.,

www.indomio.rs

4.0, 140m2, terasa 10m2, CG, lift, IV/VI, telefon, interfon. Uknjiženo 109m2+ 31m2 na legalizaciji. U prilici smo da Vam ponudimo nepokretnost koja se sastoji od četiri apartmana u strogom centru grada, u predratnoj održavanoj zgradi sa liftom. Kompletno renoviran. U svaki apartman....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 595.000 €, 119,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Veoma luksuzna, izuzetna zgrada na Vračaru, građena po visokim standardima gradnje. U ponudi je odličan, veoma komforan stan, uknjižene površine 119 m2 a realne 129,6m2. Čine ga prostani open space - dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, master spavaća soba sa sopstvenim kupatilom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 591.999 €, 131,00 m2 cca 4520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 585.000 €, 130,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Veoma luksuzna, izuzetna zgrada na Vračaru, građena po visokim standardima gradnje. U ponudi je odličan, veoma komforan stan, površine 131m2. Čine ga prostani open space - dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, master spavaća soba sa sopstvenim kupatilom, odvojen spavaći blok sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 577.500 €, 105,00 m2 cca 5500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Centralno grejanje Terasa Interfon Podrum Dobračina Sprat: 4 Spratnost: 6 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 576.324 €, 137,00 m2 cca 4210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.10.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd - Tošin bunar 4. 0, 137m2 (terasa 29m2), 5/8, CG, četiri lifta, telefon, interfon, garaža U okviru savremenog kompleksa na Novom Beogradu nalazi se četvorosoban stan, koji kombinuje funkcionalnost i luksuz. Stan je pažljivo projektovan da pruži maksimalan komfor, idealan....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Tošin bunar Sprat: 5 Spratnost: 8 Soba: 4 Godina izgradnje: 2024 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 570.999 €, 125,00 m2 cca 4570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 568.000 €, 142,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo vrlo prostran salonac u strogom centru Beograda. Stan se nalazi u Makedonskoj ulici, nadomak Trga republike i zgrade Politike. Izuzetna lokacija, stan je površine 142m2. Nalazi se na trećem spratu stambene zgrade od pet spratova. Zgrada je redovno održavana....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 357)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9> >>