• GoHome Professional
do 140 m2 kablovska što skuplji do 220000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 140 m2 kablovska što skuplji do 220000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 140 m2 kablovska što skuplji do 220000 eura

  • Za upit "do 140 m2 kablovska što skuplji do 220000 eura" pronađeno 14 665 nekretnina - prosečna cena 2.236 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 200000 eura (malo jeftiniji)
    • 230000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-2%

Promena cene sa 246.000 € na 242.000 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 242.000 €, 70,00 m2 cca 3460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.09.2025 - 260.000 €
10.10.2025 - 246.000 €
12.05.2026 - 242.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.09.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Parking Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Interfon Podrum Milutina Milankovica Sprat: 15 Spratnost: 20 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 229.000 € na 242.000 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Vračar, 242.000 €, 57,00 m2 cca 4250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.10.2024 - 225.000 €
13.11.2024 - 215.000 €
17.01.2025 - 225.000 €
31.12.2025 - 229.000 €
11.01.2026 - 225.000 €
25.01.2026 - 229.000 €
25.03.2026 - 242.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.10.2024.,

www.berzanekretnina.org

2.0, 57m2 (lođa 9m2), VPR/5, LUX, CG, lift, klima, interfon, ktv, tel. Vračar je jedna od najlepših beogradskih centralnih opština, koja svojom istorijom, zelenim površinama kao i kompletnom infrastrukturom čini zaokruženu urbanističko ambijentalnu celinu. Šumatovačka ulica se prostire....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajmište, 242.000 €, 72,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 4 stan u Novom Sadu, SAJMISTE Terasa, Lift, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 140 m2 kablovska što skuplji do 220000 eura'
164.000 €
158.000 €
242.000 €
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 242.000 €, 71,00 m2 cca 3410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

U toku je izgradnja višeporodičnog objekta u delu grada Nova Detelinara koja se nalazi u mirnoj ulici. Zgrada se nalazi u blizini Novosadskog sajma i svih bitnih sadržaja za svakodnevni život. Oprema koja se ugrađuje je vrhunskog kvaliteta, PVC spoljna stolarija, medijapan unutrašnja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 241.999 €, 56,00 m2 cca 4320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 🔥 SPECIJALNA PONUDA – SNIŽENA CENA DO KRAJA JUNA! Useljuv za dva meseca. Kako se bude približavalo useljenje i predaja ključeva cena stana biće veća. 📌 Cena: 4.300 €/m² ✨ EKSKLUZIVAN STAN U BW ECHO – USKORO USELJIV ✨ 🏙️ Dvosobni stan sa prelepim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 241.970 €, 94,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prestavljamo vam stan u izgradnji na atraktivnoj lokaciji. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Rok izgradnje je jesen 2026. Za više informacija, pozovite nas Terasa, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 241.930 €, 65,00 m2 cca 3720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam moderan stambeno-poslovni kompleks u srcu naselja-Socijalno, idealno pozicioniran nedaleko od centra grada i pešačke zone. Projekat je osmišljen tako da pruži savršen spoj savremenog stanovanja i poslovnog ambijenta, uz vrhunski kvalitet gradnje i upotrebu prvoklasnih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 241.230 €, 69,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam luskuzan stan u jednoj od najlepših zgrada u Novom Sadu. Stan je površine 69m2, i sastoji se iz dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila, i terase. Poseduje smart sistem, italijansku keramiku i sanitarije najboljeg kvaliteta. Stan je....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, Centar, 241.100 €, 137,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dupleks u luksuznoj stambenoj zgradi u centru grada od 137,85 m2 na trećem i četvrtom spratu. Stan se sastiji sastoji se iz dva nivoa. Na prvom se nalazi hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo, toalet, terasa, lođe. Na drugom nivou se nalaze....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 241.060 €, 118,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam stambenu izgradnju. Rok završetka radova planiran je za septembar 2026. godine. Objekat se gradi po najsavremenijim građevinskim standardima, uz korišćenje prvoklasne keramike, vrhunske sanitarije i kvalitetnih završnih materijala. Posebna pažnja posvećena je svakom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 241.050 €, 78,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

*** Velike spavaće sobe. Ogroman dnevni boravak. Kupatilo je dodatno rađeno. Posebno toalet. Dvostrano orijentisan. Ima i garažu. Za više informacija pozovite naše agente prodaje! Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 241.050 €, 78,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.07.2023.,

www.oglasi.rs

78m2 CENTAR 021/6620001 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 241.020 €, 78,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Ovaj luksuzni suteren sa visokim plafonima predstavlja savršenu kombinaciju elegancije, komfora i funkcionalnosti, idealan za svakodnevni život ili kao prostor za iznajmljivanje na dan. U enterijeru dominira kvalitetan nameštaj, koji je pažljivo odabran kako bi stvorio atmosferu sofisticiranosti....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 241.000 €, 97,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Kupovina direktno od investitora. Petrovaradin, Mišeluk. Izdvajamo iz ponude odličan četvorosoban stan na dva nivoa, u naselju koje predstavlja sasvim novi koncept stanovanja. Bezbednost, energetska efikasnost, podno grejanje, privatna dvorišta i smart home sistem pametne kuće samo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 240.970 €, 94,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

* Izgradnja na odličnoj lokaciji. Rok završetka je leto 2026. godine. Vrhunski kvalitet gradnje i opreme poznatog investitora. Kupci prve nekretnine imaju mogućnost povrata PDV-a! Pozovite nas za više informacija! 021/21-00-690 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 240.460 €, 62,00 m2 cca 3880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam novi objekat u izgradnji na lokaciji bez buke i saobraćaja sa drvoredom u celoj ulici, sa svim potrebnim funkcionalnim sadržajima u neposrednoj blizini (veliki broj najbitnijih gradskih administrativnih i uslužnih objekata). Rok izgradnje: Avgust 2026. U neposrednoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 240.300 €, 101,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 4 stan u NOVOM SADU, TELEP površine 101m2. Stan je u izgradnji. Cena stana sa pdv. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Tri mokra čvora, odličan raspored prostorija. Porodičan stan. Blizina svih potrebnih sadržaja za život, Škola, Vrtić, marketi kao i ostali sadržaji. Odlično....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 240.210 €, 101,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična izgradnja, dobro poznatog kvaliteta i opreme. Nalazi se na svega par minuta od vrtića i osnovne škole. U blizini su marketi, supermarketi, kao i Bulevar patrijarha Pavla koji je dobro povezan sa svim delovima grada. Mogućnost povrata PDV-a za kupce prve nekretnine, kao i kupovina....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 240.000 €, 83,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Kablovska Internet Klima Lift Parking Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Serdara Janka Vukotica br.26 Sprat: 5 Spratnost: 8 Soba: 3.5 Godina izgradnje: 1975 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 240.000 €, 80,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.10.2024.,

www.berzanekretnina.org

Stari grad, kod Skupštine, Kosovska, 3.0, 80m2, IV/5, lift, CG, klima. Starogradnja. Uknjižen, odmah useljiv. Stan se nalazi u samom graskom jezgru Starog grada. Atraktivan je, pun svetla, funkcionalan ali i potpuno atipičan. Prostire se na dva nivoa što pruža mogućnost kreativnosti....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 240.000 €, 67,00 m2 cca 3580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

3.0, 67m2(dve terase ukupno 4m2), 3/9, dva lifta, tomplotne pumpe, LUX, interfon, internet, klima, ktv Novoizgrađeni stambeno poslovni objekat nalazi se u gornjem delu ulice Bulevar kralja Aleksandra na nekoliko minuta hoda od raskrsnice sa Ustaničkom ulicom. Predstavlja spoj moderne....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 240.000 €, 81,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan stan, na top lokaciji u kompleksu Delta Residence. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Nalazi se u jednom od najlepših i najatraktivnijih delova grada. Po strukturi je komforan trosoban, uknjižene površine 81m2, sa odličnim rasporedom prostorija. Nalazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 240.000 €, 66,00 m2 cca 3640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju četvorosoban stan u kući na tri nivoa. Kuća se nalazi u mirnom delu Voždovca, u neposrednoj blizini Autokomande i svih bitnih sadržaja. Stan se sastoji od 3 spavaće sobe, velike dnevne sobe, kuhinje, trpezarije, hodnika, kupatila, tri terase kao i podruma od 10m2. Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 240.000 €, 96,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

PODBARA, 96m 2 , TROIPOSOBAN Prodaje se lep, funkcionalan troiposoban stan u neposrednoj je blizini centra, pešačke zone, Saborne crkve, osnovne škole, dečijeg vrtića, Zmaj Jovine gimnazije, Riblje pijace i keja. Stan je pogodan za porodično stanovanje kao i za poslovnu delatnost.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 240.000 €, 69,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Za više informacija pozovite One nekretnine! 021/2100-690 531979 Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 240.000 €, 69,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna izgradnja po najvišim standardima modernog života. Lokacija ovog objekta je sam centar Novog Sada. Rok završetka izgradnje kraj 2025. godine. Za više informacija pozovite naše agente. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 240.000 €, 77,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

U neposrednoj blizini Botaničke bašte, na desetak minuta pešačke udaljenosti od Tašmajdana, Skupštine, Trga Nikole Pašića, nalazi se ovaj trosoban stan. Savršeno funkcionalan, odlične saobraćajne komunikacije sa svim delovima grada i svih infrastrukturnih sadržaja. U neposrednoj blizini....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 240.000 €, 120,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Svetao i prostran četvorosoban salonac u reprezentativnoj zgradi na prestižnoj lokaciji, pogodan za stanovanje i kao poslovni prostor. Četvorosoban stan sastoji se od dnevnog boravka, četiri spavaće sobe, kupatila, gostinjskog toaleta, ostave i terase. Pored video nadzora stan je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 240.000 €, 48,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen stan u NOVOJ ZGRADI niže spratnosti sa liftom u CENTRU GRADA kod PEŠAČKE ZONE. Dvosoban stan, ulično orijentisan. Sastoji se od pretsoblja (ugradni plakari), manje kuhinje sa dn.sobom i trpezarijom, kupatila i sp.sobe. Stan se prodaje KOMPLETNO OPREMLJEN (ostaje sve kao....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 240.000 €, 72,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

2.5 Banovo brdo, Dragana Nikitovića, (Osiječka) Uknjižen, lux stan 72m2, vpr, gas, ktv, interfon, podrum, parking. Lepa lokacija, mirna ulica u blizini Požeške ulice i okretnice tramvaja. U neposrednoj blizini su škola, vrtić, više tržnih centara, park za decu i ostalih sadržaja za....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 240.000 €, 70,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vlasnici prodaju izuzetno lepu kuću od rustik opeke, sa krovom od trske. Sve rađeno od prirodnih materijala i po zamisli vlasnika. Bazen sa plažom pruža spas u vrelim danima. Na vidikovcu iznad kuće, sa kojeg je neverovatno lep pogled, nalazi se bunker iz prošlih vremena, koji se....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 240.000 €, 81,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju moderan i funkcionalan trosoban stan površine 81 m² u prestižnom kompleksu Planeta Residence, na 5. spratu zgrade sa liftom. Cena stana iznosi 250.000 € i uključuje garažno mesto i kompletan nameštaj rađen po meri od najkvalitetnijih materijala. Struktura stana Prostrana....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 240.000 €, 130,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaju se dve kuće u Kragujevcu, naselje Bresnica, novije gradnje, bez ulaganja i obe odmah useljive, kao i garaža. Kuće i garaža su uknjižene po posebnom zakonu, i u vlasništvu su 1/1, dok je vlasništvo na placu sa obimom udela 344/390. Grejanje podno. Prva kuća se sastoji od prizemlja,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 240.000 €, 61,00 m2 cca 3930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

2.5 stan ulepom mirnom delu Vračara ,ispod DZ. Vračar, okružena zelenilom,kvalitetna novogradnja, na visokom prizemlju , koje je visine prvog sprata,. Ispod stana je u prizemlju je poslovni prostor. Svetao stan, dvostrano orjentisan, uknjiženih 61m2 plus 12m2 prelepe terase. Bez ulaganja,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 240.000 €, 105,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJEM LUX ČETVOROSOBAN DUPLEX STAN OD 105m2, SA TEHNIKOM i KOMPLET NAMEŠTAJEM RAĐENIM PO MERI OD VISOKO KVALITETNOG MATERIJALA, SA LED RASVETOM, ŠTO SMANJUJE POTROŠNJU ELEKTRIČNE ENERGIJE. NALAZI SE NA ODLICNOJ LOKACIJI, BLIZU LIMANA 4 I GRBAVICE, NA UGLU BULEVARA EVROPE I PATRIJARHA....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 240.000 €, 60,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo dvosoban salonski stan kod Hrama Sv. Save, u Nebojšinoj ulici. Stan se sastoji od 60m2 (57m2 grejne površine + 3m2 terasa) Nalazi se na 2. od 3 sprata u izuzetno urednoj i održavanoj zgradi. Struktura: velika dnevna soba, spavaća soba, kuhinja sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 240.000 €, 105,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo vam izvanrednu priliku da postanete vlasnik ovog izuzetnog 4,0 stana površine 105m2, koji osvaja svojom sofisticiranom elegancijom i besprekornim dizajnom. Smješten na prestižnoj lokaciji, kod kružnog toka blizu Limana i Grbavice, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između udobnosti,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 28, 240.000 €, 60,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Lux stan na odličnoj lokaciji sa odličnom infrastrukturom. Prostorije: hodnik, dnevna soba, kuhinja, spavaća soba, kupatilo i lođa. Prodaje se sa ugradnim nameštajem, kompletnom kuhinjom i spavaćom sobom. Preporuka. UknjiženAgencijska provizija 2% , Lift, Internet, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 240.000 €, 115,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

CENTAR, 115m2, ČETVOROSOBAN Prodaje se četvorosoban stan u neposrednoj blizini Suda (tužilaštva). Stan je u izvornom stanju, urađeni su prozori. Pogodan je kako za život, tako i za advokatsku kancelariju ili neku drugu mirniju delatnost. Sastoji se iz prostrane dnevne sobe, 3 spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 240.000 €, 62,00 m2 cca 3870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

2,0 Vracar , neposredna blizina Hrama Sv Save , 62m2 ( 57m2 + terasa ) , uknjizen bez kvadrature , 2 / 3 , bez lifta , cg , odlican , renoviran salonski stan , dvostrano orijentisan , svetao , sa otvorenim pogledom , visina plafona 3,3m , Pvc stolarija , Hrastov parket , uredna ,....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 240.000 €, 150,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo porodičnu kuću u centru Surduka sa pomoćnim objektima i radionicom. Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Tavan, U blizini gradskog prevoza.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 240.000 €, 61,00 m2 cca 3930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan trosoban stan površine 61m2 na prvom spratu manje stambene zgrade sa samo dva stana, što garantuje mir i privatnost. Stan zauzima čitav prvi sprat i nudi funkcionalan raspored idealan za porodični život. Raspored obuhvata: ulazni hodnik, prostran dnevni boravak....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 583)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>