• GoHome Professional
do 140 m2 kablovska što skuplji - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • do 140 m2 kablovska što skuplji - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 140 m2 kablovska što skuplji

  • Za upit "do 140 m2 kablovska što skuplji" pronađeno 18 009 nekretnina - prosečna cena 2.398 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 180000 eura
    • do 220000 eura (prosečna cena)
    • do 270000 eura
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • dve lođe
    • 4.sprat
    • opremljen
    • renovirano
    • 3.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 442.900 €, 122,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

ID: 547507 - kon.tel. 069/2244173 *** Izuzetan četvorosoban LUX stan na odličnoj lokaciji! Sa posebnom pažnjom projektovan, dizajnerski uređen i opremljen u ekstra klasi. Prodaje se kompletno namešten kao na fotografijama. Prostire se na dve etaže: u donjem nivou nalazi se prostrani....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 442.900 €, 122,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se moderan 4 soban stan u NOVOM SADU, GRBAVICA površine 122m2. Stan je Penthouse. Odlično renoviran, moderno opremljen kvalitetnim materijalima. Retko u ponudi. Nekretnina je izuzetno funkcionalna, blizina svih potrebni sadržaja u blizini, škola, vrtić, pijaca, marketi. Zavređuje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 442.900 €, 122,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju luksuznog, moderno opremljenog četvorosobnog stana na traženoj lokaciji. Sa posebnom pažnjom projektovan, renoviran i dizajnerski uređen. Vrhunski materijali su korišćeni pri renoviranju ovog fantastičnog stana. Nekretnina se sastoji u dve etaže, u donjem delu se....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 442.900 €, 145,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastična nekretnina sa neverovatnim pogledom na ceo Novi Sad i Dunav. Uknjižen je kao stan na tri nivoa (145m2), dodatno ima pripadajuće dvorište sa prostorom za dva parking mesta (40m2), prelepu terasu sa pogledom na grad (70m2), krovnu terasu (50m2). Lokacija je zaista odlična,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 442.900 €, 150,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju je moderan, luksuzno opremljen stan u urbanoj stambenoj vili novije gradnje iz 2023. godine. Stan se prostire na dva sprata i može se posmatrati kao zasebna kuća, sa sopstvenim ulazom i dvorištem od 40 m². Ukupna stambena površina iznosi 150 m², uz dve prostrane terase....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 440.000 €, 130,00 m2 cca 3390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja Kompletno sređene kuća, na placu od 1.5ari koji izlazi na dve ulice. slobodnog lepo sređenog dvorišta ima oko 100m2. Na prvom nivou je hodnik, dnevno-trpezarijski deo sa kuhinjom, velika soba i kupatilo. Na drugom nivou je hodnik, dnevno-trpezarijski deo sa kuhinjom, velika....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 440.000 €, 120,00 m2 cca 3670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo izuzetan petosoban stan u najlepšem delu starog Beograda, u mirnoj i prestižnoj Ulici Gospodar Jovanovoj. - Trostrano orijentisan, veoma svetao, sa fantastičnim pogledom - Izuzetnog rasporeda, kompletno renoviran - Površina i struktura: Stan se sastoji od ulaznog hodnika,prostranog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 440.000 €, 113,00 m2 cca 3890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

BULEVAR PATRIJARHA PAVLA, 113m2 (u stvarnosti 276m2), ČETVOROSOBAN Predstavljamo Vam prodaju zaista pravog penthouse stana u Novom Sadu. Nalazi se na 4. spratu u novoj zgradi sa liftom, četvorostrano orijentisan. Prodaje se kompletno namešten kao na fotografijama, sa garažom površine....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 440.000 €, 63,00 m2 cca 6980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine vam nude ekskluzivan stan u samom srcu Beograda, u ulici Majke Jevrosime, u epicentru Starog grada, gde se prošlost i sadašnjost spaja u skladnu celinu. Stan se nalazi na četvrtom spratu zgrade bez lifta (nije potkrovlje – bez kosina), u potpunosti luksuzno renoviran....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 438.600 €, 116,00 m2 cca 3780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo odličan, petosoban stan kompletno renoviran u samom srcu grada u neposrednoj blizini Ateljea 212, nalazi se na prvom spratu kvalitetno građene zgrade sa liftom iz 60-ih godina. Idealan za sve koji žele da žive u samom centru grada. Stan je trostrano orijentisan i sastoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 438.000 €, 125,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Specijalna ponuda retko u ponudi u rezidencijalnom delu Voždovca ( Činovnička kolonija) prodajemo četvorobansoban apartman sa dva parking mesta u garaži objekta (55000 evra). Mikrolokacija je odlično saobraćajno povezana sa ostalim delovima grada što olakšava mreža novih gradskih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 438.000 €, 116,00 m2 cca 3780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

5,0 Centar , Atelje 212 , Svetogorska , 116m2 , 1/12 , cg , lift , kompletno renoviran stan , svetao , trostrano orijentisan , zvucno i toplotno izolovan , svetao , odlicno pozicioniran , neposredna blizina Trga Republike , Trga Nikole Pasica , Skadarlije trenutno u zakupu IT....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 437.750 €, 138,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan PENTHOUSE u novom kompleksu Park Novi. Stan ima krovnu terasu od 165m2, koja nije u kvadraturi, sa koje se pruža odličan pogled na park i Frušku Goru. U stanu će biti ugrađen parket, unutrašnja stolarija i keramika u ceni, za ostalo postoji mogućnost dogovora sa prodavcem.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 436.500 €, 97,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U prilici smo da vam ponudimo odličan dupleks stan u samom srcu Beograda, na prestižnoj lokaciji u ulici Kralja Milana, a u neposrednoj blizini Beograđanke, Terazija, Knez Mihajlove, Slavije. Stan se nalazi na III spratu kvalitetno održavane zgrade na centralnoj gradskoj lokaciji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 435.000 €, 128,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Adamovićevo naselje. Luksuzan petosoban stan na atraktivnoj lokaciji. Nadomak srednje i osnovne škole, a u neposrednoj blizini Bulevara cara Lazara i Bulevara Evrope. Ovaj lep i svetao stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, četiri spavaće sobe, hodnik,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 435.000 €, 105,00 m2 cca 4140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je ekstra trosoban stan površine 105m2 u modernom kompleksu Park Citi na Limanu 3. Ova nekretnina predstavlja idealan izbor za porodični život ili kao investiciju, zahvaljujući odličnoj lokaciji i vrhunskom kvalitetu gradnje. Stan se nalazi na 2. spratu novogradnje sa liftom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 435.000 €, 76,00 m2 cca 5720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan stan u srcu Dorćola nadomak ulice Cara Dušana. Površine je 76m2 i po strukturi je trosoban stan. Stan je u redovno održavanoj zgradi novije gradnje iz 2019. godine. Nalazi se na trećem spratu stambene zgrade od pet spratova sa liftom. Po strukturi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 435.000 €, 76,00 m2 cca 5720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan novogradnja, u jednoj od najlepših ulica Dorćola, Knićaninovoj. Zgrada je iz 2019 god sa samo 10 stanova, izgrađena po svim savremenim i energetskim standardima za komforan udoban život u neposrednoj blizini svih neophodnih sadržaja. Zgrada poseduje i sopstvenu garažu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 435.000 €, 75,00 m2 cca 5800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo izvanredan trosoban stan u jednoj od najlepših i najtraženijih ulica Dorćola – Knićaninovoj. Nalazi se u mirnom, ali izuzetno atraktivnom delu grada, idealnom za porodičan život kao i za izdavanje. Blizina parkova, škola, kafića i kulturnih sadržaja čini ovu lokaciju jedinstvenom.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 433.990 €, 128,00 m2 cca 3390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Odlična izgradnja u Cara Dušana, TOP oprema, sigurnosna vrata, parket, prvoklasna keramika u kuhinji i kupatilu. Gradnja po sistemu SMART HOME-A! Za dodatne informacije nas nazovite! Max Nekretnine 021/221-5500 Max Nekretnine 021/221-5501 Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 433.980 €, 128,00 m2 cca 3390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 5 stan u NOVOM SADU, GRBAVICA površine 128m2. Cena stana sa pdv. Brzo useljiv. Vrhunski kvalitet gradnje, renomiran investitor. Blizina svih sadržaja potrebnih za život, škola, vrtić, megamarketi, park, pijaca sve u blizini. Zgrada rađena po najkvalitetnijim standardima.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 433.550 €, 153,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna, urbana vila. Rok Mart 2024. Fantastičan petosoban. Dnevni boravak sav u portalima - svetao 44,32m2. Vrhunski materijali. Podno grejanje - gas po potrošnji sa kalorimetrima. Tarket hrastov 1.klasa. Stolarija "Enterijer Janković" - luks sobna, ulazna, unutrašnja vrata. Prozori....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 433.550 €, 153,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna, urbana vila. Rok Mart 2024. Fantastičan petosoban. Vrhunski materijali. Podno grejanje - gas po potrošnji sa kalorimetrima. Tarket hrastov 1.klasa. Stolarija "Enterijer Janković" - luks sobna, ulazna, unutrašnja vrata. Prozori drvo aluminijum - moderan dizajn, dvostruko....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 433.530 €, 144,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MODERAN PENTHAUS U SRCU BANOVOG BRDA! Cena: 433530€ Kontakt: +381668091211 Lokacija: Banovo brdo Površina: 144,51m2 Struktura: četvorosoban stan na povučenom spratu sa odličnim rasporedom u koji se sastoji od: - ulaznog hodnika - dnevnog boravka sa trpetarijom - kuhinje otvorenog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 433.000 €, 110,00 m2 cca 3940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep, svetao, funkcionalan stan u lux novogradnji u blizini Specijalnog suda. Stan je sastoji od open space-a kuhinja-trpezarija i dnevna soba, 2 kupatila i 3 spavaće sobe. Stan je useljiv do Nove godine, moguća kupovina na kredit. U cenu stana je uključeno garažno mesto. Agencijska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 432.600 €, 130,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

551483-Predstavljamo Vam fenomenalan stan na Bulevaru patrijarha Pavla.Luksuzno opremljena nekretnina,vrhunski kvalitet.Prostran dnevni boravak,3 spavaće sobe,2 kupatila,70m2 pripadajućeg dvorišta.U ceni su i garažno mesto i ostava u suterenu.Retko u ponudi!Za više informacija pozovite....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 432.600 €, 102,00 m2 cca 4240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prizemna, trosobna kuća, uknjižena, površine 102m², na placu od 336 m², na odličnoj lokaciji u mirnom delu grada, nadomak ulice Cara Dušana. Kuća je građena 90-ih godina, kvalitetne gradnje, a pre nekoliko godina je kompletno renovirana, tako da nije potrebno nikakvo dodatno....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 432.600 €, 71,00 m2 cca 6090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastična kuća na vrhunskoj lokaciji punoj zelenila i u blizini gradskog prevoza. Nekretnina u prirodi ima cca 220m2, urađen je projekat izvedenog stanja i predat je u Katastar. Uskoro se očekuje uknjižba kompletne kvadrature. Bez ulaganja, odlično održavana. Poseduje garažu i radionicu,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 432.000 €, 88,00 m2 cca 4910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo kompletno namešten luksuzan stan u zgradi PARKVIEW. Nalazi se na 21. spratu, sa fenomenalnim pogledom na Kulu i Savu. Fantastična spratnost i dvostrana orjentacija jugo-zapad. Osvetljen tokom celog dana. Sastoji se od: Ulaznog hodnika, dnevnog boravka povezanim sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 431.520 €, 147,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Odlična izgradnja na Telepu. Mala urbana vila od 2 sprata, visok kvalitet gradnje i opreme. Keramika, PVC stolarija, sigurnosna ulazna vrata. LUX opcija gradnje sa SMART sistemom i 8 garažnih mesta koja će posedovati 8 WALLBOX punjača za auta. Veoma miran deo Telepa. Sve što je potrebno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 431.270 €, 117,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam luksuzni stambeno-poslovni objekat na najboljoj lokaciji u gradu. Povrat PDV-a. Ugrađena je najkvalitetnija ALU/PVC fasadna i drvena/MDF unutrašnja stolarija, a u kupatilu sanitarije premium kvaliteta. Aluminijumska stolarija je izabrana zbog svoje dugotrajnosti,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 430.000 €, 122,00 m2 cca 3530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem stan radi kupovine kuce nisam preprodavac stan sam sredjivao za sebe u stan ulozeno 100 e sve u stanu je uradjeno od struje vode pa sve ostalo sve je dokumentovano projekat ima od stana sta je radjeno slike na uvid kakav je bio stan pre ulaska stan je savrsen mesto udarno....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 430.000 €, 145,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.09.2025.,

www.solis-nekretnine.com

<p class="MsoNormal" style="margin-top:5.0pt;margin-right:0cm;margin-bottom:5.0pt; margin-left:0cm;line-height:normal;mso-pagination:widow-orphan;mso-outline-level: 3;mso-hyphenate:auto;mso-vertical-align-alt:auto"> ŠIFRA: <span lang="EN-US" style="font-size:13.5pt;mso-fareast-font-family:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 430.000 €, 104,00 m2 cca 4140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

4,0 Centar , Dorcol , blizina crkve Aleksandar Nevski , Zorza Klemansoa , 104m2 uknjizena kvadratura , 2 / 7 , lift , cg, , luksuzan stan , dvostrano orijentisan ( istok - jug ) , svetao , Hrast parket 1. klase , Alu stolarija , sanitarije Geberit , Grohe , Italijanska keramika ,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 430.000 €, 103,00 m2 cca 4180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam kuću na odličnoj lokaciji sa izvanrednim placem.Nekretnina se sastoji iz dnevnog boravka i wc kao i spavaće sobe u donjem delu i dve spavaće sobe kupatilom i odvojenim wc-om na spratu. Plac je ravan i ima 3499m2 sa frontom od 20m2 koji je izuzetno pogodan za vinograd.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 58, 430.000 €, 99,00 m2 cca 4340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Idealna lokacija na Novom Beogradu u bloku 58, u blizini svih važnih saobraćajnica, kojima se brzo i lako povezujete sa ostalim delovima grada. Za mirnu šetnju pored reke tu je Savski kej, a kada poželite dinamičan šoping, tržni centar Delta City je na korak od vas. Stan se sastoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 430.000 €, 94,00 m2 cca 4570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

4,0 Vracar , Crveni krst , 94m2 , 3 / 6 , lift , cg , perfektan , luksuzan stan , novogradnja , juzno orijentisan , izrazito svetao , odlicne strukture , uknjizen. Mogucnost kupovine garaznog mesta po ceni 20000e. Struktura - antre , prostrana dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 430.000 €, 72,00 m2 cca 5970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Savski venac, BW Simfonija 1, Hercegovačka, 72m2 ----------------------------------------------------------------------- 72m2, 3.0, 12/16, CG, lift, terasa, lođa, garaža, parking, podrum, interon, telefon, lux Energetski pasoš, nije poslednji sprat. Klima, video nadzor. Dvostrano....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 427.450 €, 134,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 5 stan u PETROVARADINU površine 134m2 uknjiženih, a 190 m2 je natkriveno+terasa oko 100 m2. Stan je PENTHAUS. Jedinstven na Tržištu. Prelep i otvoren pogled.U ceni je PDV, duplo garažno mesto i još jedno sa ostavom. Vrhunski kvalitet gradnje i opreme. Svi potrebni sadržaji....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 427.000 €, 61,00 m2 cca 7000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na Kopaoniku imamo u ponudi izvanredan dvoiposoban apartman na četvrtom spratu zgrade , u kompleksu Vudsajd . Apartman je površine 61 kvadrat , a od prostorija ima dnevnu sobu , kuhinju , kupatilo i dve spavaće sobe . U dnevnom boravku se takodhe može organizovati spavanje . Prodaje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 425.700 €, 129,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

4,0 Vracar , Neimar , blizina Hrama Sv Save , 129m2 , smart - house , 1/ 3 , lift - direktan ulaz u stan , eg / toplotne pumpe - voda , Alu dtvo stolarija ,vrhunski Hrastov parket 1. klase , Hans -Grohe , Villeroy - Bosch , Geberit sanitarije , Italijanska keramika , dvostrano orijentisan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 425.650 €, 145,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična izgradnja na Telepu. Mala urbana vila od 2 sprata, visok kvalitet gradnje i opreme. Keramika, PVC stolarija, sigurnosna ulazna vrata. Veoma miran deo Telepa. Sve što je potrebno od marketa, autobuskog stajališta gde staje 12-ica, je na samo par minuta hoda od same nekretnine.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 211-252 (od ukupno 651)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>