• GoHome Professional
do 140 m2 do 1600 eura/m2 pogodan što manji Zadnji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 140 m2 do 1600 eura/m2 pogodan što manji Zadnji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 140 m2 do 1600 eura/m2 pogodan što manji Zadnjih 14 dana

  • Za upit "do 140 m2 do 1600 eura/m2 pogodan što manji zadnjih 14 dana" pronađeno 12 nekretnina - prosečna cena 1.275 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1500 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1600 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 120000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Garaža, NOVI SAD, Salajka, 22.000 €, 13,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se garažno mesto u zgradi novije gradnje u ulici Koste Šokice. Nalazi se u suterenu zgrade. Mogućnost zatvaranja garažnog mesta i postavljanje rolo vrata. Pogodno i za izdavanje. Agencijska provizija je uračunata u navedenu cenu. Za više informacija pozovite 066 82 92 225....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 35.000 €, 30,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednosoban stan u salonskoj kući u blizu centra grada. Sastoji se od hodnika u kom je smeštena kuhinja i trpezarija, kupatila i jedne veće sobe. Prozori su pvc, vodovod i kanalizacija su gradski. Grejanje je na struju ili crepanu peć. Uz stan se prodaje legalizovani pomoćni....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 48.600 €, 32,14 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

EKSKLUZIVNA NOVOGRADNJA NA VRHUNSKOJ LOKACIJI – VRNJAČKA BANJA U ponudi jednosoban stan u luksuznom stambenom objektu, smešten na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Vrnjačkoj Banji, na svega 200 metara od Pegaz resorta, Aqua parka, hotela Tonanti i centralnog šetališta. Ova nekretnina....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 140 m2 do 1600 eura/m2 pogodan što manji zadnjih 14 dana'
49.900 €
135.000 €
42.000 €
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 70.000 €, 40,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Premium novogradnja bez ulaganja – Luksuzan stan sa parkingom i podrumom blizu centra Prodaje se ekskluzivan, uknjižen stan u tek useljenoj novogradnji premium kvaliteta gradnje. Zgrada se nalazi na fantastičnoj lokaciji – ušivena u mirnom delu grada okruženom zelenilom i mirom, a....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 36.200 €, 43,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Tražite savršeno mesto za odmor, porodičnu kuću ili bavljenje poljoprivredom? Na prodaju je prostran plac u mirnom prigradskom naselju, na svega par minuta vožnje od centra Jagodine. Glavne karakteristike: Površina: 15 ari – prostran i funkcionalan plac pogodan za različite namene....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 21.000 €, 50,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u Pajazitovu, površine 50 m2. Na placu površine 20,97 ari, nalazi se porodična stambena zgrada, površine 50 m2. Strukturu kuće čine zastakljena terasa, pretsoblje, kupatilo i dve prostorije. Ispod kuće je podrum, koji ima hodnik, veliku i malu prostoriju. Na placu....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 95.000 €, 62,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se manja održavana kuća površine 62m2,smštena na prostranom placu koji pruža brojne mogućnosti.Poseduje kuhinju sa trpazarijom,ostavu,dnevni boravak i spavaću sobu.Stolarija pvc,vodovod bušeni bunar,kanalizacija septička jama,struja monfazna,gejanje etažno na čvrsto gorivo.Plac....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Vidikovac, 110.500 €, 85,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.ikatnekretnine.com

U ponudi imamo odličan lokal, na izuzetnoj lokaciji, na Vidikovcu Površine je 85m2 , koncipiran je kao "open space", a sastoji se od ulaznog dela (vrlo pogodno za izložbeni deo), centralne prostorije, kuhinje i toaleta Bez dodatnih sređivanja Lokal je odmah do ulice Grejanje je etažno,....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 59.000 €, 93,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se manja trosobna kuća u Željezničkom naselju. Sastoji se od trpezarije i dnevnog boravka, dve zasebne sobe, kupatila, kuhinje, natkrivenog ulaza i jedne zasebne sobe koju je moguće pripojiti kući. Pored kuće je garaža. Postoji kolski ulaz i zidana garaža. Pored kuće je plac....

 
 
 
  Kuća, VELIKA MOŠTANICA, 150.000 €, 117,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Moderan, odlično uređen prostor za uživanje na vodi. Pozicioniran na Makiškoj strani, nedaleko od restorana Kraljičin vagon. Dobar prilaz. Nalazi se na na metalnim pontonima i dodatnim ojačanjima. Grejna površina je 80m. Donji nivo se sastoji od prostranog dnevno boravka povezanog....