• GoHome Professional
do 140 m2 do 150000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 140 m2 do 150000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 140 m2 do 150000 eura

  • Za upit "do 140 m2 do 150000 eura" pronađeno 68 846 nekretnina - prosečna cena 2.058 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 140000 eura (malo jeftiniji)
    • 150000 eura (malo skuplji)
    • do 1700 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 2.sprat
    • renovirano
    • centralno grejanje
    • vrt
    • kablovska
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 150.000 €, 47,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.07.2023.,

www.indomio.rs

Na prestižnoj lokaciji u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save, u odličnoj zgradi sa dvorištem. Stan je pogodan i za život i za investiciju. Prostorije: dve spavaće sobe, hodnik, trpezarija ( dnevna ), kuhinja, kupatilo agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 150.000 €, 56,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

Kuća 56m2, na placu od 40 ari. Stambeni objekat se sastoji suterena rasporeda dnevna soba sa kuhinjom i kupatilo i prizemlja koje se sastoji od dve spavaće sobe i ostave. Parcela je ravna i na njoj se nalaze i pomoćni objekti. Nepokretnost poseduje monofaznu struju, gradsku vodu,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SOMBOR, 150.000 €, 109,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi višenamenski objekat u centru grada, na glavnoj ulici. Objekat uknjizen na 109m2 u osnovi, u prirodi ima 218m2. U prizemlju objekta se nalazi 5 odvojenih prostorija i zajednički sanitrani čvor, a na spratu se nalazi 6 odvojenih prostorija i zajednički sanitarni čvor. Mogućnost....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 140 m2 do 150000 eura'
150.000 €
150.000 €
150.000 €
 
-2%

Promena cene sa 153.000 € na 150.000 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 150.000 €, 68,00 m2 cca 2210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.08.2025 - 170.000 €
03.10.2025 - 165.000 €
07.11.2025 - 160.000 €
05.12.2025 - 155.000 €
26.12.2025 - 153.000 €
22.05.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.08.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Karaburma - Mirijevski bulevar 3. 0, 68m2 (terasa 7m2), 4/4, EG/struja, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi održavan, trosoban stan, u izvornom stanju, u zgradi sa urađenom izolacijom. Zapadno je orijentisan, ka parku. Prostorije: ulazni hodnik, dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 150.000 €, 50,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo stan- Nova Detelinara, parking mesto Agencija Gold nekretnine Vam predstavlja stan na Novoj Detelinari. Nekretnina se nalazi u ulici Janka Čmelika, u stanu nisu potrebna dodatna ulaganja, dvorišno je orjetisan, poseduje pripadajuće parking mesto u dvorištu zgrade koje je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 150.000 €, 45,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Voždovac, Vojvode Vlahovića - Miodraga Živanova 1.5, 45m2, lođa, visoko prizemlje, CG, telefon, interfon, parking Prodaje se odličan jednoiposoban stan površine 45 m² u ulici Miodraga Živanova, naselje Vojvode Vlahovića. Stan je funkcionalnog rasporeda, veoma lepo održavan i ne zahteva....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 150.000 €, 92,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.adventisrealestate.com

Luksuzno opremljena kuća u Baćevcu - oaza mira nadomak Beograda. Preporuka! .

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, Centar, 150.000 €, 72,56 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.10.2025.,

www.nidax-nekretnine.rs

Subotica, Centar III, prodaje se nov komforan trosoban stan površine 72.56m² na trećem spratu od ukupno pet u zgradi sa liftom. Stan poseduje podno grejanje na gas, inverter klimu, a na podovima nalazi keramika. Stan se sastoji od hodnika iz kojeg se ulazi u sve prostorije, zatim....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, 150.000 €, 78,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.01.2024.,

www.gsigma.rs

Na prodaju Hostel u naselju Gradnulica. Hostel je kompletno opremljen, razrađen (prijavljena delatnost u radu dve godine). Objekat je nov izgrađen. Smešten u mirnom delu grada Svaka soba je unikatna Smeštajni kapacitet za 12 osoba (6 dvokrevetnih soba). Svaka soba je kompletno....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Zeleno Polje, 150.000 €, 140,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.08.2023.,

www.agencijapragma.com

Zeleno Polje – četvorosobna dvojna kuća površine 140m2 + lokal u prizemlju od 70m2. CG na plin, PVC stolarija, laminat, dva trofazna brojila, kanalizacija, nema dvorište, lokal izdat, uknjižena. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. Centralno grejanje.

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 150.000 €, 150,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2024.,

www.heroldo.com

Kuca sa dva ulaza, pogodna za zivot jedne ili dve porodice . Poseduje veliki dnevni boravak, cetiri spavace sobe, kupatilo. Ista struktura je i u drugom ulazu. Takođe postoji mogućnost spajanja. Grejanje na čvrsto gorivo, moguce i na kotao na struju, fasada 10cm bez završnog sloja,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 45, 150.000 €, 45,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.10.2023.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Blok 45 - Dr Ivana Ribara 1. 0, 45m2 (dve lođe 6m2), 2/4, CG U ponudi izvorno jednosoban stan u neposrednoj blizini Savskog šetališta. Adaptibilan je u jednoiposoban i za kompletno renoviranje je. Uknjižen na 41m2. Agencijska provizija 2% Agent: Marko Blagojević 45 m....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Nikola Tesla, 150.000 €, 100,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.04.2026.,

www.nekretninegigant.rs

Kuća se nalazi na 100 metara od nišavskog keja, terena za košarku i mali fudbal i mobilijara za decu, idealno za bekstvo od gradske buke.Sagrađena je na 5 ari pripadajućeg placa sa svim priključcima (struja, voda, kanalizacija).Gradnja je iz 2012. godine – nov crep, novi oluci, nova....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 150.000 €, 62,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Odličan trosoban stan u Petrovaradinu, na odličnoj lokaciji, Novogradnja Internet Kablovska Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 150.000 €, 55,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Odličan, funkcionalan, ušuškan stan u mirnom i uređenom delu naselja Braće Jerković Odličan izbor za stanovanje ali i kao investicija za izdavanje. Zgrada je sa 2 lifta, centralnim grejanjem, toplom vodom i slobodnom zonom za parkiranje. Prostorije: predsoblje, kuhinja, trpezarija,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Lion, 150.000 €, 39,00 m2 cca 3850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Lion, Bulevar kralja Aleksandra, 2.0 lokal od 39 m2, sa galerijom od 39 m2 i terasom od 40 m2, PR od VI spratova, cg, bez lifta, useljiv po dogovoru, renoviran, uknjizen kao poslovni prostor na 39 m2. Lokal se sastoji od hodnika, dve prostorije....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 150.000 €, 59,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

MAXIS GROUP DOO BEOGRAD Broj u registru posrednika 1850 PRODAJA – LUKSUZAN STAN U NOVOGRADNJI, UNGRINOVAČKI PUT Cena: 150.000 € Na prodaju luksuzno uređen stan površine 59 m² u kvalitetnoj novogradnji, smešten na četvrtom, ujedno i poslednjem spratu moderne zgrade, bez stanova iznad,....

 
 
 
  Kuća, SOKO BANJA, 150.000 €, 116,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.12.2024.,

www.nekretninegigant.rs

Prodaja kuce u Soko banji. Odlicna lokacija u glavnoj ulici na placu od 4,4 nalazi se starija kuca upisane površine 116 kv, ispred kuce lokal. Potebna adapracija. Pored kuce na placu se nalati i pomocni objekat upisane površine 31 kv. Ima dosta mogucnosti,moguca dogradnja. Za dodatne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 150.000 €, 61,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Odličan, uknjižen trosoban stan 61kv u polusuterenu (ukopan oko 1m) u vrlo pristojnom stanju. U stanu je jako prijatno i zimi i leti. Odlična struktura pa je tako izvanredan za porodice kao i investicija. Uredna zgrada sa liftom, CG… Odlična lokacija (srednji deo naselja Ivana Ribara,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Sremska Kamenica, 150.000 €, 92,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.10.2024.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Kuća, Vukova, Sremska Kamenica, 150000€, 92m², Četvorosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Kuća, Vukova, Sremska Kamenica Vukova.

 
 
 
  Poslovni prostor, ĆUPRIJA, 150.000 €, 132,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2022.,

www.heroldo.com

Poslovni prostor u strogom centru grada. Glavna ulica, pored Pošte. 132 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 150.000 €, 141,00 m2 cca 1060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U mirnoj ulici blizu glavnih saobraćajnica,škola,javnog prevoza prodaje se kuća koja poseduje tri spavaće sobe,dva kupatila,veliki dnevni boravak koji ima izlaz na dvorišnu terasu.Na podovima se nalazi laminat i keramičke pločice,stolarija pvc,grejanje etažno na struju i inverter....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 150.000 €, 98,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2022.,

www.indomio.rs

Nekretnina idealnog rasporeda, funkcionalnosti i privatnost sa izuzetnim kvalitetom završne obrade! Četvorosoban stan u jednoj etaži. Degažmanom odvojen spavaći deo sa zasebnim kupatilom koje omogućava privatnost ukućana! Dvostrano orjentisan i vrlo svetao stan! Ulično orjentisana,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 150.000 €, 90,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.10.2024.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Kaće Dejanović, Novi Sad, 150000€, 90m², Četvorosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Kaće Dejanović, Novi Sad Kaće Dejanović.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 45, 150.000 €, 41,00 m2 cca 3660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.09.2024.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Novi Beograd, Blok 45, Dr Ivana Ribara, 1.0 (adaptibilan u 1.5), 41 m2, 2 lodje, II od IV sprata, cg, telefon, bez lifta, useljiv po dogovoru, izvorno stanje, uknjizen na 41 m2, podrum, starogradnja iz 70-ih godina. Stan se sastoji od predsoblja,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 150.000 €, 34,00 m2 cca 4410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Klima Centralno grejanje Novogradnja Terasa Interfon Pirotska Sprat: 4 Spratnost: 4 Soba: 1.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 150.000 €, 41,00 m2 cca 3660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da vam ponudimo lep, svetao, istocno orjentisan jednosoban stan na drugom spratu od četiri, ušuškan sa svih strana. Lako adaptibilan u jednoiposoban. Nalazi se na odličnoj lokaciji, u blizini svih infrastrukturnih objekata potrebnih za život. Na samo 200m od okretnice....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 150.000 €, 34,00 m2 cca 4410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Jednoiposoban stan u odličnoj salonskoj zgradi, na dobroj lokaciji kod Takovske. U izvornom stanju, zapadno orijentisan. Zaštićeni stanar. agencijska provizija 2% Jaše Prodanovića.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 150.000 €, 55,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Zemun polje, dvosoban, bez ulaganja. Odlično pozicioniran, u mirnoj ulici ovog porodičnog naselja, stan se nalazi na prvom spratu od ukupno 2, u maloj zgradi sa samo 6 stanova. Uknjižen, grejna 52 m , plus lođa 7 m2, ( građevinska 55 m2). Stan je renoviran, sređen i čine ga: predsoblje,....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 150.000 €, 126,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.10.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi spratna kuća na Centrali u blizini Belog Dvora. Kuća se sastoji od podruma, prizemlja, sprata i tavana. Uknjižena u osnovi na 126m2. Cela kuća ukupne kvadrature oko 300m2. Na prizemlju se nalaze kuhinja sa trpezarijom, dnevni boravak, spavaća soba, kupatilo, predsoblje, zatvorena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 150.000 €, 50,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.06.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Milana Rakića, Novi Sad, 150000€, 50m², Dvosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Milana Rakića, Novi Sad Milana Rakića.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 150.000 €, 100,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.08.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Prodajemo nekretninu u Dimitrija Tucovića. Vlasnik je krenuo sa renoviranjem ali zbog nepredviđenih privatnih obaveza je odustao od daljeg ulaganja. Iz tog razloga, nekretnina je na prodaju ispod tržišne cene, sa prilikom da stavite lični pečat prilikom završnice objekta. Dimitrija....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, Centar, 150.000 €, 147,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.08.2023.,

www.agencijapragma.com

Centar – Dva zasebna lokala na pešačkom mostu u sklopu Vojvođanske banke, lokali su po strukturi duplexi sa mogućnošću spajanja u jedan veliki lokal, prodaju se zajedno ili pojedinačno, površine lokala su 77m2 i 70m2, CG, 3 telefonske linije, 3 sanitarna čvora, na podovima u prizemlju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 150.000 €, 67,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1051192 …… NOVI SAD, SOCIJALNO, TROSOBAN 67m2 ….. .

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 150.000 €, 45,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.12.2024.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Kuća, Orlovića Pavla, Novi Sad, 150000€, 45m², Jednoiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Kuća, Orlovića Pavla, Novi Sad Orlovića Pavla.

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, Centar, 150.000 €, 49,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.10.2025.,

www.gsigma.rs

Na prodaju LOKAL, uknjižen kao stambeni od 49 m2 plus galerija ( okvirno 40 m2 ) u potkrovlju koja je slične kvadrature kao prizemlje objekta. Poslovni prostor se nalazi u neposrednoj blizini pešačke zone grada Zrenjanina. U prizemlju je prostrana prostorija koja ima izlog. Ulaz u....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 150.000 €, 34,00 m2 cca 4410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi je odličan stan na Lekinom brdu, na mirnoj lokaciji. U zgradi nema lift, ali stepenište je lagano, nije zamorno. U stanu ostaju sve stvari koje su vrlo kvalitetne. Zgrada je odlična i održavana. Stan je za svaku preporuku. Agencijska provizija 2% Agent: Ljiljana Janković....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 150.000 €, 83,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.agencijapragma.com

Bagljaš – Trosoban penthouse u novogradnji ukupne površine 83,38m2, o čega je terasa površine 26,11m2. Sve sobe imaju izlaz na terasu. Dva kupatila. Na povučenom (5.) spratu. Lift. Podno grejanje na gas, gasni generatori. Podizači pritiska vode. Spoljna Salamander PVC stolarija sa....

 
 
 
  Kuća, OBRENOVAC, 150.000 €, 106,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju prizemna kuća od 106 m², plac od 5 ari, na odličnoj lokaciji u Obrenovcu. Kuća ima prostranu dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom, četiri spavaće sobe i dva kupatila. Renovirana je, odmah useljiva i prodaje se sa nameštajem. Postoji mogućnost formiranja dve zasebne stambene....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 150.000 €, 30,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2023.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Železnička, Novi Sad, 150000€, 30m², Garsonjera. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Železnička, Novi Sad Železnička.

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 150.000 €, 111,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.agencijapragma.com

Lesnina – četvorosobna prizemna kuća površine 111m2 + neuknjižena garsonjera u dvorištu, na placu ukupne površine 3 ara. Kuća je izgrađena 2001. godine. Demit fasada, pvc stolarija, trofazna struja, centralno grejanje na gas, kanalizacija. Uknjižena 1/1. Moguća zamena za trosoban....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 150.000 €, 55,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 113022, III/IV, terasa, uknjizen, izvorno stanje. Prodaje se dvoiposoban stan u centru grada. Stan se nalazi trecem od cetiri sprata, bez lifta. Uknjizen. U blizini se nalaze marketi, pozoriste, sportski centar i dr. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 463)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>