• GoHome Professional
do 140 m2 do 140000 eura što jeftiniji - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • do 140 m2 do 140000 eura što jeftiniji - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 140 m2 do 140000 eura što jeftiniji

  • Za upit "do 140 m2 do 140000 eura što jeftiniji" pronađeno 62 833 nekretnina - prosečna cena 2.010 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 130000 eura (malo jeftiniji)
    • 140000 eura (malo skuplji)
    • do 1700 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 1.sprat
    • prizemlje
    • parket
    • lođa
    • dvorište
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, ĆUPRIJA, 20.000 €, 80,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se porodična kuća u selu Jovac, svega nekoliko minuta vožnje od Ćuprije. Idealna je za one koji žele da pobegnu od gradske buke i uživaju u tišini, čistom vazduhu i prirodi. -Veliko i uređeno dvorište – prostor za odmor, porodična okupljanja ili baštovanstvo -Koš u dvorištu....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 20.000 €, 16,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.11.2022.,

www.heroldo.com

Manji lokal pogodan za uslužnu delatnost 16 m 2 0 1 0 .

 
 
 
  Farma, PARAĆIN, 20.000 €, 82,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2026.,

www.heroldo.com

Prodajemo legalizovanu porodičnu kuću od 82m2 sa ekonomskim objektom od 104m2 na placu od 5a! Zemljište u građevinskom području Sopstveni bunar , struja 82 m 2 0 1 0 .

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Gornji Grad, 20.000 €, 15,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja parking mesta u garaži,Voždovac,Lekino brdo 20000 +PDV 20% U ponudi su na prodaju više parking mesta u garaži na Dušanovcu-Lekino brdo. . Agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 20.000 €, 117,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.09.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

U Bezdanu, prodaje se kuća/salaš površine 117m2, na placu od 767m2. Odlična lokacija u blizini kanala, prvih kuća u selu, a i centar je nadomak ruke. Sastoji se od dve sobe, jedna započeta renovacija, dnevnog boravka sa kuhinjom, predsoblja i kupatila. Struja isključena, voda sa vodovoda,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 20.000 €, 16,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen poslovni prostor u tržnom centru na Bul.Oslobođenja, na samo 1min.od DNEVNIKA, FUTOŠKE PIJACE, PAVLA PAPA.. Lokal je na prvom spratu. Površine 16m2 i trenutno je pod zakupom te je odlična investicija koja se odmah i vraća. Za više informacija o lokalu i zakupnini; POZOVITE!!!....

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 20.000 €, 50,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2019.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan u Radnickom naselju. Struktura stana: hodnik, kuhinja i spajz, dnevna soba, spavaca soba, kupatilo, dve terase. .

 
 
 
  Kuća, KOVAČICA, 20.000 €, 124,00 m2 cca 160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju 12ari placa, na kome se nalazi porodična zgrada od 124m2, koja je za rušenje i pomoćne zgrade od 47m2, 50m2 i 12m2. Plac ima stari bunar. (agencijska provizija 2%) Agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Autokomanda, 20.000 €, 15,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

ID 1191 Za dodatne informacije i zakazivanje obilaska, pozovite nas na 0643255742 Prodajemo parking mesto na odličnoj lokaciji u Beogradu na Autokomandi. Karakteristike: Parking mesto broj PM 7, površine 14.4m2 koje se nalazi u okviru parking sistema 02, parking platforme PM 7-9 u....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Gornji Grad, 20.000 €, 12,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 119291, nov luks, u izgradnji. Kompleks je smešten u najmirnijem delu Zemuna, savršena lokacija za stanovanje sa odličnim saobraćajnim vezama i samo na 15 minuta šetnje do centra Zemuna. Jedinstvena lokacija sa koje se može stići gde god poželite u Beogradu, za manje....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

Manji lokal pogodan za uslužnu delatnost .

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 20.000 €, 138,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se starogradska kuća u Aleksa Šantiću, selu 25km od Sombora površine 138m2, koja se sastoji od 3 sobe, predsoblja. Preko puta je jednosobna kuća od tvrdog materijala koja se sastoji od kuhinje sa dnevnim boravkom i kupatilom. Pomoćni objekti u dvorištu, velik plac od 30ar....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 20.000 €, 149,00 m2 cca 130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.08.2025.,

www.indomio.rs

Klek - trosobna kuća od mešanog materijala površine 149m2 na placu površine 7,52 ara sa kolskim ulazom. Monofazna struja, plin, voda, uknjižena 1/1. Kuća zahteva ozbiljniju sanaciju. Nije moguća kupovina putem stambenog kredita. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 20.000 €, 50,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se samostalna kuća na placu od 2.162 m² u Bajskim Vinogradima - MZ Peščara blizu ulice Josipa Kolumba. Kuća ima 50 m², građena je od opeke. Sastoji se od natkrivene terase, sobe, kuhinje i kupatila. Podovi su betonski, a stolarija je klasična drvena. Struja je trofazna, voda....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Zvezdara, 20.000 €, 12,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.08.2023.,

www.indomio.rs

U prilci smo da vam ponudimo garažu u sklopu novije stambene zgrade od 12m2. Odlična lokacija. Agencijska provizija je u skladu sa opštim uslovima člana 5. ugovora o posredovanju D.O.O Panorama Nekretnine. Za više informacija kontakt telefon 064/110-8395 Aleksandar .

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 20.000 €, 90,00 m2 cca 220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se samostalna seoska kuća za adaptaciju na Bačkim Vinogradima pored glavnog puta na placu od 1687 m2. Kuća je od nabijenice ima 90 m2, sastoji se od ulaza, tri sobe i kupatila. Pored glavnog objekta je pomoćni objekat gde je smeštena kuhinja, ostava i štale. Struja je monofazna,....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 25.000 € na 20.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 20.000 €, 45,00 m2 cca 440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.02.2025 - 25.000 €
24.04.2026 - 20.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.02.2025.,

www.indomio.rs

Nudimo vam stan u kući pored železničke stanice, koja datira iz 1930. godine. Stan je u izvornom stanju i pruža vam sjajnu priliku da ga adaptirate prema sopstvenim željama i potrebama. Kvadratura stana je 45m², a sastoji se od tri prostrane prostorije. Ova nekretnina je savršena....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Crveni Krst, 20.000 €, 20,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju garažno mesto u Gročanskoj ulici, u garaži nove lux zgrade. Cena je sa PDV-om. Spuštanje na lift, na dva nivoa, sa klackalicom. Agencijska provizija 2%.//Agent:060-15-88-466// .

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 20.000 €, 71,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

*Na prodaju kuća u Gakovu. -Povšrina kuća je 71 m2, a povšrina placa je 522 m2. -Kuća poseduje hodnik, kupatilo, kuhinju sa trpezarijom i dnevnim boravkom, kao i dve spavaće sobe, -Grejanje je na čvrsto gorivo i struju. Struja je trofazna. -Po podu se nalaze pločice i laminat, stolaija....

 
 
 
  Kuća, ODŽACI, 20.000 €, 120,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U Bogojevu se prodaje starija prizemna kuća površine 120 m², smeštena na prostranom placu od 15 ari (1.509 m²). Kuća je građena od mešanog materijala i sastoji se od: • dve spavaće sobe do ulice • dve prolazne sobe • kuhinje • ostave • kupatila • otvorene terase Priključci: monofazna....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 20.000 €, 131,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

SALAŠ I NJIVA! Rančevo naselje! Na placu od 4778m2 širokog fronta, nalazi se Kuća od mešanog materijala, 131m2 površine, uvučena sa ulice koja poseduje tri sobe, kuhinju sa trpezarijom, predoblje, kupatilo i letnju kuhinju sa ostavom. Grejanje je na čvrsto gorivo, kaljeve peći, voda....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Crveni Krst, 20.000 €, 11,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Vračar, Crveni krst - Sazonova garaža, 11.5m2, lift U ponudi garažno mesto u kvalitetnoj novogradnji. Do garažnog mesta se silazi betonskom rampom (nagib 15%) na nivo -1. Garažno mesto je na klackalici - donja pozicija (Wöhr parking sistem). Manevarski prostor 110m2. Upotrebna dozvola.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 20.000 €, 40,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten stan na Vračaru kod Hrama. Dozvoljeni su manji kućni ljubimci. Odmah useljivo. Agencijska provizija 50% Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 20.000 €, 74,00 m2 cca 270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća u Bečeju ( Novo selo ) u blizini topolskog puta trenutna površina kuće objekta br.1 je 74 m 2 , površina će biti uvećana nakon okončanja upravnog postuka pretvaranja pomoćnog objekta u stambeni i uklanjanja svih nelegalnih objekata. Na nekretnini su započeti adaptacioni....

 
 
 
  Kuća, MEROŠINA, 20.000 €, 86,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u Jug Bogdanovcu, površine 86 m2, nadomak Merošine. Smeštena je na placu površine 30 ari. Kuća je dvoetažna, prizemlje je malterisano i postavljena je drvena stolarija. Sprat do koga vode zasebne spoljne stepenice nije sređen, samo je ozidan. Nalazi se na oko 200m....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Blok 61, 20.000 €, 11,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Garaža, Blok 61, Jurija Gagarina, 11m2 Na prodaju garaža u Bloku 61 površine 11m2, dimenzije 2,3m x 4,5m. Ulazna vrata 2,15m x 1,8m. Uknjižena. Provizija 750 eura. Milomir Đenadić 065/21-21 -989 ... Prikaži broj Garaza, Beograd - Blok 61 | Prodaja · 11m² · 20.000€.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Manji lokal pogodan za uslužnu delatnost Poslovni prostor / Lokal, Jagodina | Prodaja · 16m² · 20.000€.

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Filmski Grad, 20.000 €, 13,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju garažno mesto u stambenoj zgradi u završnoj fazi izgradnje. Garaže se nalaze na Starom Ceraku u neposrednoj blizini Trgovačke ulice i restorana "Pink" na nivou -2. Površina garažnog mesta je 13m2 i biće uknjiženo na ime kupca po završetku izgradnje. Planirani završetak....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 20.000 €, 107,00 m2 cca 190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U Banatskom Velikom Selu, na desetak kilometara od Kikinde, prodaje se prizemna kuća površine 107 m2, na parceli ukupne površine 800 m2. Na parceli se nalaze pomoćne prostorije, a kuća je uslovna za život. Za više informacija Agencija "Nekretnine Tomić" G. Drapšina 30 ili nekretninetomic.....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 23.000 € na 20.000 € dana 20.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Novi Beograd, 20.000 €, 16,00 m2 cca 1250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 23.000 €
20.04.2026 - 20.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju uknjižena garaža u bloku 29. Površina garaže je 16m2 dimenzija: širina 3,6m i dužina 3,85m. Zatvorena je pregradnim pločama. Kupac plaća agencijsku proviziju. .

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 20.000 €, 63,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U Somboru, naselje Prnjavor, prodaje se manja jednoiposobna kuća površine 63 m², pogodna za samca, par ili kao investicija. Kuća je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od: dnevnog boravka spavaće sobe kuhinje kupatila (bez WC-a) spoljnog (poljskog) WC-a U dvorištu se nalaze garaža....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 20.000 €, 40,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem kompletno namešten jednoiposoban stan od 40m2 u najjužem centru grada, kod Saborne crkve! Stan je savršen za one koji žele da uživaju u blizini svih sadržaja. Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, odvojene spavaće sobe i prostranog kupatila.U....

 
 
 
  Stan, SEČANJ, 20.000 €, 58,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem Stan u selu Šurjan opština Sečanj. Šurjan je lepo i mirno mesto pogodno za lov i ribolov zbog blizine reke Tamiš koja je udaljena samo par minuta od sela. Selo je idealno mesto za ljude i porodice kojima treba mir i uživanje. Stan je u odličnom stanju , nedavno uradjeno novo....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Voždovac, 20.000 €, 12,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo, garažno mesto u novoj stambenoj zgradi. Klackalica. Uknjiženo. Ulica Kačerska broj 9. Agent prodaje Dragan Cvetković licenca br.1410 Agencijska provizija 2% od dog0ovorene prodajne cene .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 20.000 €, 40,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten, jednoiposoban, nov stan 40m2 u Laze Lazarevića ulici, početak Telepa, Iza LIdl-a na LImanu 4. Nisu dozvoljeni kućni ljubimci. Cena 500eu+depozit. Kontakt 065/385-8883 Potreban depozit, Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 20.000 €, 40,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzan i veoma prostran dvosoban stan na Grbavici u veoma poznatoj ulici. Stan se sastoji iz prostrane dnevne sobe (garnitura se razvlači u krevet), kupatila, moderne kuhinje sa trpezarijom (odvojena kuhinja), odvojene spavaće sobe i lepog hodnika. Stan je dizajnerski....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 20.000 €, 70,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju pristojna kuća u selu Jasunja nadomak Leskovca korisne površine 70m2 zidana kuća od čvrstog materijala cigla, ploča, krov. Kuća je u odličnom stanju sa velikim prostorijama i podrumom koji se prostire celom dužinom kuće. Na placu se pored kuće nalazi velika pomoćna prostorija....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 20.000 €, 63,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvojna kuća površine 63m2 koja zahteva adaptaciju.Sastoji se od dve sobe koje su smeštene u glavnom stambenom objektu,kuhinja i kupatilo se nalaze u objektu u dvorištu.Poseduje septičku jamu, bušeni bunar ,trofazni priključak za struju,grejanje na čvrsto gorivo,( u ulici....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Save Kovačevića, 20.000 €, 40,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se 1.0 stan u Zemunu, Naselje Save Kovačević, odmah useljiv, namešten. Režije: od 5000 RSD do 10000 RSD Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Lift, Internet, Telefon.

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 20.000 €, 50,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajem plac i kuću u Svilošu, Fruška gora. Plac 13 ari, kuća 50m2, na glavnom putu, nova PVC Stolarija. Struja, voda i gas dovedeni do placa, nije priključeno. Neophodno ulaganje. Uknjiženo. Kontakt telefon 063224900 Cena 20000€ .

 
 
 
  Kuća, KRUPANJ, 20.000 €, 58,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajem kucu u Ravnaji, Krupnju. Kuca 58m2, podrum oko 30m2 i plac 28a. Kuca je novogradnja, sastoji se od kuhinje, dnevne sobe, spavace sobe, kupatila i podruma. Nalazi se nedaleko od crkve u Mojkovicu.Kontakt: 0693003269 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 20.000 €, 40,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Autokomanda, Triše Kaclerovića, komplet namešten, renoviran .. / soliter u Triše Kaclerovića, uredan ulaz, spr.V/12, 2 lifta, CG, funkcionalan, svetao, renoviran, pvc stolarija, roletne, komarnici, nove instalacije, novo kupatilo, komplet namešten, plakari, klima, TV, nova kuhinja....