• GoHome Professional
do 140 m2 što manji 1.sprat - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • do 140 m2 što manji 1.sprat - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 140 m2 što manji 1.sprat

  • Za upit "do 140 m2 što manji 1.sprat" pronađeno 6 257 nekretnina - prosečna cena 2.512 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 180000 eura
    • do 230000 eura (prosečna cena)
    • do 280000 eura
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, KULINA, 142.000 €, 32,00 m2 cca 4440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130354, I/VI, klima, lift, terasa, uknjizen, stambena zgrada. Prostrana suncana dnevna soba, stan je okrenut ka suncu, zgrada je novogradnja, veoma kvalitetna gradnja i vrhunska izolacija. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici, stan je na prvom spratu. Grejanje centralno,....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 69.000 €, 32,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Izvanredan, potpuno nov i luksuzan apartman u vili "Montagna", dvosobne strukture, na najlepšoj poziciji Zlatibora. U neposrednoj blizini hotela "Mona" i na 200m do jezera i centra Zlatibora. Izuzetna pozicija, nadohvat svih komercijalno-uslužnih sadržaja, restorana, kafeterija, brze....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 86.500 €, 32,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Garsonjera na Telepu, Novi Sad Agencija Moj Dom prodaje odličnu garsonjeru na Telepu u Novom Sadu. Stan je oovršine je 32m2, nalazi se na prvom spratu zgrade sa liftom. Zgrada je potpuno nova. U neposrednoj blizini je sve potrebno za normalno funkcionisanje. Odličan kako za život,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 57.200 €, 32,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u izgradnji u Donjoj Vrežini, u neposrednoj blizini DIS-a, Lidl-a i naselja „Beverly Hills“. Moderan stambeni objekat spratnosti Po+P+4, sa ukupno 21-om stambenom jedinicom i isto toliko podrumskih prostorija, kao i parking mesta. Stan je projektovane površine 32,66m2,....

 
 
 
  Stan, Kopaonik, 64.000 €, 32,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kvalitetan jednoiposoban stan, apartman na Kopaoniku, u viked naselju, lokacija Čajetinska česma, na prvom spratu od tri novijeg objekta sa odličnom lokacijom. Sastoji se od malog ulaznog hodnika, dnevne sobe sa delom za trpezariju i kuhinju, spavaće sobe i kupatila. Umesto....

 
 
 
  Stan, MALI MOKRI LUG, 142.000 €, 32,00 m2 cca 4440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130354, I/VI, klima, lift, terasa, uknjižen, stambena zgrada. Prostrana sunčana dnevna soba, stan je okrenut ka suncu, zgrada je novogradnja, veoma kvalitetna gradnja i vrhunska izolacija. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici, stan je na prvom spratu. Grejanje centralno,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 98.880 €, 32,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan jednosoban stan u mirnoj ulici na Grbavici. Stan se prodaje kompletno namešten i nalazi se na prvom spratu stambene zgrade. Lokacija ovog stana je najveća prednost, nalazi se u neposrednoj blizini Univerziteta, Promenade i Centra grada. Terasa je dvorišno orijentisana....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, Centar, 85.000 €, 32,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u centru Kragujevca, na jednoj od najtraženijih lokacija, u neposrednoj blizini Prve kragujevačke gimnazije, pozorišta i Ambulante 5. Stan se nalazi na prvom spratu, površine 32m², i odlikuje ga funkcionalan raspored koji pruža maksimalnu iskorišćenost prostora. Grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 107.120 €, 32,00 m2 cca 3350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Socijalno, useljiva garsonjera, kvaitetna gradnja +++Agencijska oznaka 1062966. Prodaje se konforna garsonjera sa odvojenom kuhinjom , terasom . Objekat kvalitetno zidan , ujknjizen . Satn je na visokom prvom spratu , lift. U stanu nema ulaganja i useljiv je po isplati . Za više informacija....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 64.000 €, 32,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 104.000 €, 32,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117693, I/IV, terasa, uknjižen. Na prodaju odlična garsonjera 32m2 na prvom spratu sa liftom. Sastoji se od predsoblja, kupatila,kuhinje,sobe i terase sa ostavom. Odmah useljiva. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 89.400 €, 32,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka stana 1100096, Novi Sad, Telep,garsonjera, 32m2, prvi sprat. Novogradnja, lux, odmah useljiv…Dodatne pogodnosti: lift, klima uređaj, video nadzor, sigurnosna vrata sa 3 tačke zaključavanja, sobna vrata furnir sa skrivenim šarkama i magnetnim bravama, optika u stanu,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 89.400 €, 32,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Telep, garsonjera, 32m2, prvi sprat, nov, odmah useljiv, PREPORUKA+++Agencijska oznaka stana 1063248, Novi Sad, Telep, komforna garsonjera, 32m2, prvi sprat. Novogradnja, lux, odmah useljiv…Dodatne pogodnosti: lift, klima uređaj, video nadzor, sigurnosna vrata sa 3 tačke zaključavanja,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 46.500 €, 32,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

SPUŠTENA CENA NA 46.500E DO 16.9.2025.!!! Vlasnik podaje na Telepu komplet renoviran, prazan (nova kuhinja i klima i kupatili) i useljiv od 1.10. dvorišni jednoiposoban stan od 33 m2 (39m2 podne površine) u Rakovačkoj ulici na prvom spratu. Stan je u Idealnom delu u dvorištu sa još....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, Na upit, 32,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1052819, NOVI SAD, GRBAVICA, JEDNOSOBAN, 32M2, PRVI SPRAT... Gogoljeva.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, Na upit, 32,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan u blizini Futoške pijace i Bulevara.Klima,tv,internet,kablovska.Stan se nalazi na prvom spratu kuće.Kuhinja odvojena od sobe. Cena 350e sa troškovima struje,interneta ,kablovske,informatike.Depozit 150e.Agencijska provizija 50%cene zakupa jednokratno. Kontakt 063590321....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, Na upit, 32,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka nekretnine je 9100468. Novi Sad. Grbavica, deo uz Bulevar i stadion Vojvodine. Vojvođanska ulica - početak ulice. 32m2. stan je dvostrano orijentisan. Odvojena kuhinja sa trpezarijom. I sprat. Useljiv odmah. Kontakt osoba Saša 062/888-0209, Kalidas 021, Novi Sad....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, Na upit, 32,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

🏠 IZDAJE SE JEDNOIPOSOBAN STAN – TELEP 📍 Useljiv odmah – Kompletno namešten! U ponudi imamo kompletno namešten jednoiposoban stan na odličnoj lokaciji u naselju Telep , na 1. spratu uredne stambene zgrade. Stan površine 32m² idealan je za jednu osobu ili par koji traže mirno i funkcionalno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, Na upit, 32,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencska šifra:9104080. Izdaje se namešten jednoiposoban stan (32m2) na prvom spratu u zgradi sa liftom na Bulevaru Evrope. Stan je useljiv od 01.09. Potreban je depozit u visini mesečne zakupnine. Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve mesečne zakupnine i plaća se jednokratno.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, Na upit, 32,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nameštena garsonjera 32m2 u centru grada, blizu Pozorišta, 1. sprat, lift u zgradi, ima terasa. Stan je odmah useljiv, ima odvojenu kuhinju, klimu, veš mašinu, tv. Cena 350eu+depozit. Kontatk 065/385-8883 Potreban depozit, Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, Na upit, 32,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se jednoiposoban stan – Rotkvarija, 32m², 1. sprat 🏡 U ponudi je kompletno namešten jednoiposoban stan površine 32m² , koji se nalazi na 1. spratu stambene zgrade u mirnoj i odlično povezanoj ulici na Rotkvariji . Stan je uselјiv od 01.08. i idealan je za one koji traže....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, Na upit, 32,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9100583. Kompletno namešten jednosoban stan površine 32m2, koji se nalazi na 1. spratu stambene zgrade locirane u Hadži Ruvimovoj ulici. Stan je okrenut prema dvorištu, tako da je mirno tokom celog dana. U dvorištu zgrade je zajednički parking za stanare. Ubačen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, Na upit, 32,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Socijalno, ulica Valentina Vodnika. Kompletno namešten, manji dvosoban stan nedaleko od Bulevara oslobođenja, Futoške pijace i centra grada. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak, odvojena, manja kuhinja, spavaća soba sa izlazom na terasu i kupatilo sa tuš kabinom. I....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 87.220 €, 33,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

STAN U IZGRADNJI OD KVALITETNOG INVESTITORA, PETROVARADIN---Agencijska šifra: 1007844. Prodaje se jednosoban stan na prvom spratu zgrade u izgradnji sa liftom, u mirnom kraju Petrovaradina. Rok izgradnje ove zgrade je 30.04.2027. godine. Investitor je pouzdan i kvalitetan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 115.000 €, 33,00 m2 cca 3490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednosoban stan 33m2, na prvom spratu u zgradi sa liftom na Bulevaru oslobođenja. Strukturu stana čine predsoblje, dnevna soba sa izlazom na terasu, kuhinja sa trpezarijom i kupatilo. Stan je kompletno renoviran i prodaje se opremljen nameštajem i tehnikom. Dvorišno je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 47.590 €, 33,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo Vam jako lep jednoiposoban stan u Veterniku. Nekretnina se nalazi na prvom spratu stambene zgrade. Stan je svetao i prijatan, uknjižen 1/1 na vlasnika. Pozovite nas za više informacija. .

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 85.000 €, 33,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.11.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju je jednosoban stan površine 33m², koji se nalazi na prvom spratu stambene zgrade, u neposrednoj blizini doma zdravlja, pijace i na samo 100m od centra Banje. Stan se sastoji od: dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatilo i hodnik. Stan ima pripadajući....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 82.000 €, 33,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054773 , NOVI SAD, JEDNOSOBAN ,33m2, NOVO NASELJE, Prodaje se jednosoban stan površine 33m2, smešten na prvom spratu stambene zgrade u mirnom i traženom delu Novog Naselja. Stan je funkcionalnog rasporeda sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom, kupatilo i hodnik. Zahvaljujući....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 97.350 €, 33,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka stana 1101422, cena nekretnine je 97.350E + 3% agencisjke provizije, Novi Sad Telep, 33 m2, garsonjera, prvi sprat. Fantastična ganc nova garsonjera u srcu Telepa, zgrada useljiva za par nedelja. mogućnost povrata PDV a .Stan svetao, lepog oblika sa prostranom terasom.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 57.200 €, 33,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u izgradnji u Donjoj Vrežini, u neposrednoj blizini DIS-a, Lidl-a i naselja Beverly Hills. Moderan stambeni objekat spratnosti Po+P+4, sa ukupno 21-om stambenom jedinicom i isto toliko podrumskih prostorija, kao i parking mesta. Stan je projektovane površine 32,66m2,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 94.310 €, 33,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Sjajna nekretnina u izgradnji na Bulevaru Evrope. Jednosoban stan od 33m2, na 1.spratu. Poseduje terasu i lift. Uz koriscenje kvalitetnih materijala nastoji se na projektovanju komfornog i funkcionalnog stana, koji ispunjava sve potrebe njegovih buducih kupaca. Kontakt telefon > 069-771-595....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 87.550 €, 33,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jednosoban stan na odličnoj lokaciji! Stan je uknkjižen na vlasnika 1/1, kupovina putem stambenog kredita je moguća. Stan je strukturno idealan za adaptaciju u dvosoban, nalazi se na prvom spratu u zgradi bez lifta. Pored strukture i velikog potencijala, lokacija na kojoj se nalazi....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 77.000 € na 75.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Satelit, 75.000 €, 33,00 m2 cca 2270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.07.2025 - 90.000 €
05.10.2025 - 82.000 €
10.05.2026 - 77.000 €
17.05.2026 - 75.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.07.2025.,

www.indomio.rs

ponuda br. 1302 NS PRO – Jednosoban, 33m2, Satelit Ul.Stevana Momčilovića 4 1.sprat (lift) ostava Stan nema terasu Bez većih ulaganja- prodaja zajedno sapostojećim inventarom Useljiv odmah! Uknjižen, bez tereta. Prodajna cena nepokretnosti: 75.000e Agencijska provizija 2% od konačne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 85.000 €, 33,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Satelit, jednosoban, 33m2, namešten, sa odvojenom trpezarijom! +++ Agencijska oznaka 1064370 Na prodaju jednosoban stan od 33m2, na prvom spratu starije stambene zgrade, bez lifta. Nalazi se u mirnoj ulici, na Satelitu, sa uvek dostupnim parkingom ispred zgrade i sa dosta zelenih....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 88.000 €, 33,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se kompletno namešten stan površine 33m², smešten na prvom spratu manje stambene zgrade na atraktivnoj lokaciji Obilićev venac. Stan je funkcionalnog rasporeda i poseduje odvojenu spavaću sobu, što ga čini idealnim kako za život, tako i za izdavanje. U odličnom je stanju,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 82.400 €, 33,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1096042 - Uknjižen jednosoban stan na Satelitu u blizini Satelitske pijace. Delimicno renoviran, svuda pvc stolarija. Moguće dobiti jednoiposoban prepravkom. Prvi sprat, podrum. Kontakt osoba, 064/823-66 -16 Prikaži broj Nikola Jednosoban stan, Novi Sad - Satelit....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 96.000 € na 99.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Ledine, 99.000 €, 33,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 96.000 €
15.05.2026 - 99.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

STANOVI U NOVOGRADNJI OD 33m2 DO 57m2 – BESPLATNO PARKING MESTO! Beograd, Ledine U prilici smo da vam ponudimo stanove u novogradnji u savremeno opremljenim zgradama smeštenim u mirnom delu Beograda, nadomak svih sadržaja neophodnih za život. Zgrade su useljive. U ponudi su različite....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 92.480 €, 33,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izgradnju u jednoj od najlepših ulica Salajke u mirnom delu grada. Stan je u izgradnji sa rokom kraj 2026 godine. Orjentacija stana je na dvorište u pitanju je prvi sprat, nekretnina će od opreme imati sledeće: sigurnosna vrata, pvc stolariju, keramiku extra kvaliteta,....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 49.000 €, 33,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Sokobanja opremljen apartman, u neposrednoj blizini centra. Stan od 33.5m2 sa terasom, na 1. spratu, jednosobne strukture, studio apartman. Cena apartmana opremljenog i sa parkingom u zajednickom dvorištu 49.000 evra. Za sve informacije stojimo vam na raspolaganju. tel: +38160/636-78-20....

 
 
 
  Apartman, SOKO BANJA, 80.904 €, 33,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi odličan apartman projektovane površine 33.71m2, u novogradnji, u prvom apart- hotelu u Sokobanji. Nalazi se na prvom spratu ovog prelepog objekta u izgradnji i sastoji se od ulaznog dela, dnevne sobe, hodnika, kupatila, spavaće sobe i terase. Apart hotel je postavljen u prelepom....