• GoHome Professional
do 140 m2 što manji 1.sprat - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • do 140 m2 što manji 1.sprat - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 140 m2 što manji 1.sprat

  • Za upit "do 140 m2 što manji 1.sprat" pronađeno 6 257 nekretnina - prosečna cena 2.512 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 180000 eura
    • do 230000 eura (prosečna cena)
    • do 280000 eura
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Apartman, RAŠKA, 51.000 €, 28,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan, moderno opremljen apartman u jednom od najlepših hotela na Kopaoniku, nadomak svih važnih sadržaja. Hotel ima četiri zvezdice, zatvoreni bazen, spa i wellnes centar, igralište za decu i restoran koji nudi jela lokalne kuhinje. Apartman se nalazi....

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 67.000 €, 28,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem apartman na Zlatiboru, 28 mkv, prvi sprat. Komplet namesten. Kategorizova objekat sa 3*, vlasnik 1/1. Godina gradnje 2021. ✅️prvi sprat,ima lift 🚘parking sa rampom ✅️terasa 🖥smart tv 👨‍👩‍👧‍👧kapacitet 4 osobe (veliki bracni krevet i dvosed na razvlacenje) ✅️nalazi se....

 
 
 
  Stan, KOSJERIĆ, 60.000 €, 28,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Apartman 28m2 u novogradnji na odlicnoj lokaciji - 300m od staze Crni vrh, okruzen borovom sumom i u blizini jezera. Nalazi se na prvom spratu zgrade sa liftom i prodaje se kompletno opremljen. Ostava 2m2 u suterenu zgrade pogodno za odlaganje skija i sanki. Pogodan za odmor i izdavanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 83.000 €, 28,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 113166, I/IV, klima, uknjižen, renoviran, stara gradnja, podrum, ostava. Prodaje se jednosoban stan, 28m² u Puškinovoj ulici, na prvom spratu. U blizini Limanske pijace i osnovne škole. Zgrada nema lift. Stan je svetao i ulično orijentisan. Spoljašnja stolarija je PVC,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 86.520 €, 28,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra 1007544.Kompletno namešten jednosoban stan koji se nalazi na Bulevaru Evrope. Dvorišno je orijentisan i nalazi se na 1.spratu novije zgrade. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 92.200 €, 28,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏠 Na prodaju garsonjera – Podbara, 28m², 1. sprat, uknjižena 1/1 U ponudi je odlična garsonjera na atraktivnoj lokaciji – Podbara , površine 28m² , smeštena na 1. spratu uredne i održavane stambene zgrade. Stan je uknjižen 1/1 i predstavlja sjajnu priliku kako za život, tako i za....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 60.000 €, 28,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MAXIS GROUP DOO-Agencija za nekretnine-BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 Na prelepoj lokaciji na Kopaoniku u resortu MILMARI nalazi se luksuzan stan-apartman (studio-garsonjera) od 28m2 na prvom spratu u dobro odrzavanoj zgradi koji ima ukupno 4 spratova i potkrovlje. Takodje, ovaj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 86.520 €, 28,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se jednosoban stan od 27 m², nalazi se na prvom spratu zgrade novije gradnje. Stan gleda ka dvorištu, tako da nema gradske buke – tiho i prijatno. Ima odvojenu spavaću sobu, kuhinju sa dnevnim boravkom, kupatilo i terasu. Grejanje je centralno na gas. U stanu je i klima. Stan....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 57.000 €, 28,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Apartman se nalazi u okviru apart hotela Adonis, u zlatiborskom naselju Velanski gajevi - Tić polje, na putu ka Sirogojnu, 1.5km od centra, u okviru novog objekta, na prvom spratu. Luksuzno i kompletno je opremljen, potpuno nov, veličine 28m2. Sastoji se od: dnevnog boravka sa opremljenom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Betanija, Na upit, 28,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nameštena garsonjera 28m2 na 1. spratu u ulici Slobodana Bajića, blizu Betanije, Sajma, Bulevara. Stan gleda na dvorište, ima veš mašina, klima. Ima mogućnost parkig mesta u dvorištu. Mali troškovi, grejanje na gas, plaća se u grejnoj sezoni. Cena 300eu+depozit. Kontakt....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, Na upit, 28,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nameštena garsonjera na prvom spratu novije zgrade sa liftom. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila i terase. Grejanje CG gradsko sa kalorimetrima, stolarija PVC. U prizemlju zgrade veliki market. Nalazi se na lepoj lokaciji u blizini škole, vrtića,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, Na upit, 28,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nameštena garsonjera 28m2 na Grbavici, odvojena kuhinja, Bulevar Cara Lazara. Nalazi se na 1. spratu u zgradi sa liftom, gleda na dvorište, ima terasa. Cena 250eu+depozit. Kontakt 065/385-8883 Potreban depozit, Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajmište, Na upit, 28,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Izdaje se jednoiposoban stan – Sajmište, 28m² | 1. sprat | Kompletno namešten ✨ U ponudi je funkcionalan i moderno opremljen jednoiposoban stan površine 28m², smešten na 1. spratu stambene zgrade na atraktivnoj lokaciji – Sajmište. Lokacija omogućava brzu i laku povezanost sa svim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, Na upit, 28,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Izdaje se garsonjera – Nova Detelinara, 27m² | 1. sprat | Kompletno nameštena ✨ U ponudi je funkcionalna i lepo uređena garsonjera površine 27m², koja se nalazi na 1. spratu stambene zgrade na atraktivnoj lokaciji – Nova Detelinara. Okruženje nudi sve što je potrebno za udoban....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, Na upit, 28,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Simpatična garsonjera na par minuta do Bulevara oslobođenja. Prostire se na površini od 28m2 i nalazi se na prvom spratu u zgradi sa liftom. U potpunosti je nameštena, poseduje komfornu terasu ulično orijentisanu. Odmah je useljivo, a Vi za više informacija pozovite naše agente. Terasa,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, Na upit, 28,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se moderno nameštena garsonjera u mirnoj ulici u blizini Železničke stanice Petrovaradin. Stan se nalazi na prvom spratu u novoj zgradi sa liftom. U potpunosti je oprmljena, nameštaj, frižider, šporet, mikrotalasna, televizor, veš mašina, kima uređaj. Grejanje na gas. Potreban....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 105.000 €, 29,00 m2 cca 3620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1052074 NOVI SAD. BULEVAR OSLOBOĐENJA. PAVLA PAPA. GARSONJERA. 29m2 Predstavljam vam garsonjeru u ulici Pavla Papa na samo 3 minuta hoda od centra! Garsonjera poseduje 29m2 kao što možete i da vidite, ali ako vam se čini da je "mala", odma moram da vam kažem da je osećaj totalno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 87.550 €, 29,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.10.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam izuzetnu priliku – fenomenalno skladno ukomponovan jednoiposoban stan od 29 m² grejne površine (31 m² sa terasom), smešten u novoizgrađenoj zgradi sa sopstvenim parking mestom. Ovaj stan je savršen spoj funkcionalnosti, modernog dizajna i komfora, idealan kako za....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 92.700 €, 29,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Nameštena garsonjera u odličnoj zgradi sa parkingom na Bulevaru! Garsonjera se nalazi na prvom spratu izuzetnog rasporeda sa mnogo svetlosti, na trazenoj lokaciji koja je udaljena 5 minuta od samog centra grada! Za više informacija pozovite naše agente! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 105.000 €, 29,00 m2 cca 3620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 120768, I/, klima, lift, uknjižen, garaza, parking, pogodan za pp, stambena zgrada. Prodajem stan - garsonjeru u centru Novog Sada na 1. spratu. Stan je ulicno orjentisan, ima gradsko grejanje. Pogodan i za poslovnu namenu. U dvoristu zgrade ima parking mesto. Uknjižen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 89.600 €, 29,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju je odmah useljiv, lepo uređen jednosoban stan površine 29 m², smešten na izuzetnoj lokaciji nadomak Železničke stanice. Nalazi se na prvom spratu uredne zgrade i idealan je kako za stanovanje, tako i kao investicija za izdavanje. Stan odiše funkcionalnošću i udobnošću –....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 94.000 €, 29,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

062518545 Prodajemo Garsonjeru na Podbari, I sprat,uknjižena,odmah useljiva,može i sa nameštajem. Dogovor! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 82.000 €, 29,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.01.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1053620 Telep, GARSONJERA, 29 m², I sprat, ******Na prodaju uknjižena garsonjera na Telepu – idealna investicija ili prvi stan******* U ponudi je funkcionalna i svetla garsonjera na atraktivnoj lokaciji – Telep, smeštena na prvom spratu stambene zgrade. Stan je uknjižen 1/1,....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 65.000 €, 29,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u samom centru Sokobanje, 29 m2. Stan se nalazi u neposrednoj blizini šetališta, i zbog svoje lokacije i konfiguracije, idealan je kako za život tako i za izdavanje. Nalazi se na prvom spratu manje porodične zgrade i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 71.000 € na 70.000 € dana 28.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Podbara, 70.000 €, 29,00 m2 cca 2410 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.11.2025 - 70.000 €
06.12.2025 - 69.000 €
14.03.2026 - 71.000 €
28.03.2026 - 70.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.11.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1053222 , PODBARA, JEDNOIPOSOBAN, 29m2 U prilici ste da postanete vlasnik stana od 27m², smeštenog na prvom spratu u mirnom delu Podbare. Ovaj stan je idealan za mlade parove, studente ili kao investicija za iznajmljivanje. **Karakteristike stana:** .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 84.460 €, 29,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja stanova Novi Sad – na prodaju je garsonjera u Novom Sadu, na atraktivnoj lokaciji Telep, u neposrednoj blizini nasipa i šetališta Šordoš. Stan ima 29m2, nalazi se na 1. spratu od ukupno 3 sprata, u zgradi novije gradnje iz 2018. godine. Garsonjera poseduje terasu sa ostavom,....

 
 
 
  Stan, VELIKI MOKRI LUG, 73.325 €, 29,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja stana na odličnoj lokaciji – Cvetanova ćuprija U ponudi je moderan i funkcionalan jednosoban stan, smešten u mirnom i sve popularnijem delu grada – na Cvetanovoj ćupriji. Stan površine 29 m² nalazi se u visokom prizemlju, koje po visini odgovara prvom spratu, što pruža dodatni....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 108.150 €, 29,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju lepa i komforna garsonjera od 29m² na Bulevaru. Stan se nalazi na 1. spratu zgrade sa liftom, u odličnoj zgradi na top lokaciji. Prodaje se kompletno namešten i useljiv je odmah. Idealan je kako za život, tako i kao investicija za izdavanje. U blizini se nalaze prodavnice,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 108.150 €, 29,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se odlična garsonjera u centru Novog Sada, površine 29 m², smeštena na prvom spratu stambene zgrade. Stan je funkcionalnog rasporeda i prodaje se prazan, što budućem vlasniku omogućava da ga uredi prema sopstvenim potrebama i željama. Nekretnina je pogodna kako za stanovanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 103.000 €, 29,00 m2 cca 3550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična ponuda! Na prodaju jednosoban stan u najlepšem delu Grbavice. U blizini se nalazi sav sadržaj neophodan za svakodnevni život i funkcionisanje, apoteke, marketi, škole, vrtić, autobuska stajališta Zgrada je novije gradnje, odlično održavana i kvalitetno građena. Stan se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 105.000 €, 29,00 m2 cca 3620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju garsonjera 29m2, na prvom spratu u zgradi sa liftom u ulici Pavla Papa, Rotkvarija. Strukturu stana čine ulazni hodnik, soba sa kuhinjom i kupatilo. U dvorištu zgrade je obezbeđen parking za stanare. Zgrada se nalazi na dobroj lokaciji, u blizini centra grada, Bulevara....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 105.000 €, 29,00 m2 cca 3620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Jedinstvena prilika. Na prodaju komforana garsonjera u strogom centru grada, povrsine 29m2 . Stan se nalazi na 1. spratu, održavane zgrade. Lokacija koja je na par minuta od pesacke zone, sve vam je na dohvat ruke, odlična povezanost sa gradskim linijama, blizina autobuske stanice,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 108.150 €, 29,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je moderna i funkcionalna garsonjera površine 29 m², smeštena u strogom centru Novog Sada, u kvalitetnoj i održavanoj novogradnji. Stan se nalazi na prvom spratu i orijentisan je ka mirnoj strani, što ga čini svetlim i prijatnim za boravak. Zahvaljujući lokaciji i strukturi,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 97.850 €, 29,00 m2 cca 3370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 87.000 €, 29,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem lep, komforan, stan, namešten. Jedna soba, odvojena kuhinja. Prvi sprat. Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 100.000 €, 29,00 m2 cca 3450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se jednosoban stan sa komplet nameštajem na 1.spratu, održavane zgrade bez lifta, na Grbavici. Pripadajuće parking mesto u dvorištu zgrade. Zgrada poseduje i zajedničku biciklanu.Odlična investicija kako za život tako i za izdavanje.Uknjižen 1/1.Pozovite 0638854918 - Šifra....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 81.000 €, 29,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118913, I/II, terasa, novogradnja, parking. Prodaje se funkcionalna garsonjera od 29m² u Sremskoj Kamenici, smeštena u mirnoj ulici nedaleko od centra mesta. Nalazi se na prvom spratu nove, niske stambene zgrade bez lifta. Stan je kompletno opremljen nameštajem rađenim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 107.550 €, 29,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*DIREKTNA PRODAJA*Prodajemo u Centru grada Novog Sada Fantastičan Jednosoban stan 29 m2 u IZGRADNJI na Top-Top LokacijiStan se nalazi se na Prvom Spratu uličnene orijentacije,svetao je i funkcionalan,Ističemo kvalitetnu zgradu i ugradnju,hrastovi parketi,italijanske pločice,pvc....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 89.600 €, 29,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lep komforan,namešten stan. Odvojena kuhinja. Prvi sprat. Uknjižen bez tereta. Za više informacija pozovite. Agencijska oznaka:1012137 Kontakt:0652813132 (Biro za nekretnine d.o.o., Novi Sad, upisan u Reg. posrednika br. 951) Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 89.610 €, 29,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 1007472.Prodaje se funkcionalan jednosoban stan (29 m2) na 1. spratu stambene zgrade u mirnoj i dobro povezanoj ulici, Stanica. Sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje sa trpezarijom i dnevne sobe. Kuhinjski elementi ulaze u cenu. Stan je u dobrom stanju. Zgrada se....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 65.000 €, 29,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi odličan lokal u centru, na top lokaciji, u blizini Pravnog fakulteta. Pogodan je za razne uslužne delatnosti, kao što su razna predstavništva, advokatura, knjigovodstvo, kozmetički salon, stomatološka ili specijalistička ordinacija, i dr., . Nalazi se u stambeno- poslovnoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 108.000 €, 29,00 m2 cca 3720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 169-210 (od ukupno 519)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>