• GoHome Professional
do 140 m2 što manji 1.sprat - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • do 140 m2 što manji 1.sprat - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 140 m2 što manji 1.sprat

  • Za upit "do 140 m2 što manji 1.sprat" pronađeno 6 257 nekretnina - prosečna cena 2.512 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 180000 eura
    • do 230000 eura (prosečna cena)
    • do 280000 eura
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 50.470 €, 25,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaja lokala u Novom Sadu, u samom centru grada – Pariski magazin. U ponudi je poslovni prostor površine 25m², smešten na prvom spratu jedne od najtraženijih lokacija za poslovanje. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku kako za sopstveni biznis, tako i kao investicija za izdavanje....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 35.000 €, 25,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan smešten na odličnoj lokaciji u blizini svih neophodnih sadržaja, kompletno opremljen na prvom spratu, Nekretnina je veoma funkcionalnog rasporeda i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Prostor je pažljivo organizovan kako....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 95.000 €, 25,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132122, I/, francuski balkon, uknjizen, novogradnja. Na prodaju kompletno namesten jednosoban stan u Marka Miljanova ulici na prvom spratu. Stan je odlican kako za zivot tako i za izdavanje. Za par minuta hoda ste u Centru i na Keju. Agent Dragan. Vise informacija na:....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Novi Beograd, 60.000 €, 25,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Veoma lep, funkcionalan lokal sa odlicnim rasporedom prostorija na prvom spratu. GREJANJE - TA, sprat 1/1 ID oglasa: 65954. Agencijska provizija 2% od kupoprodajne cene. .

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 50.500 € na 48.410 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 48.410 €, 25,00 m2 cca 1940 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 50.500 €
01.05.2026 - 48.410 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Ukoliko tražite sigurno ulaganje ili idealno mesto za pokretanje sopstvenog biznisa, ovaj lokal predstavlja priliku koju ne treba propustiti. Smešten u samom srcu Novi Sad ovaj poslovni prostor nudi kombinaciju prestižne lokacije i izuzetnog potencijala. Lokal se nalazi na prvom spratu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 49.500 €, 25,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 116354, I/. Prodaje se garsonjera na prvom spratu u zgradi koja je u izgradnji. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 060/399- 0210 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 45.000 €, 25,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 119517, I/, lokal. Prodaje se uknjižen poslovni prostor na prvom spratu novije zgrade u pešačkoj zoni u centru grada. Pogodan je za kancelariju ili salon lepote. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210.....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 57.000 €, 25,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem apartman u novom delu Milmari Resorta na Kopaoniku. Studio apartman površine 25m² nalazi se na prvom spratu N bloka, potpuno je uknjižen i spreman za izdavanje. Prodaja se vrši direktno od vlasnika, bez posrednika . Apartman je moderno opremljen i prodaje se namešten, sa....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 69.000 €, 25,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se kompletno nameštena garsonjera površine 25m², smeštena na prvom spratu manje stambene zgrade na atraktivnoj lokaciji – Obilićev venac. Stan je u odličnom stanju, sa potpuno novim nameštajem i opremom, i prodaje se kao takav – spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 49.500 €, 25,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 116354, I/. Prodaje se garsonjera na prvom spratu u zgradi koja je u izgradnji. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 48.000 €, 25,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetno lep studio u okviru kompleksa Zlatiborski konaci, površine 25 m2, na prvom spratu od ukupno tri sprata. Studio apartman je komplketno namešten sa prelepom terasom sa koje se pruža fantastičan pogled na prirodu..Nalazi se u blizini Wellnes Spa centra u okviru kompleksa.. Sam....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 51.000 €, 25,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na najtraženijoj lokaciji Veternika, nudimo Vam odličnu garsonjeru, na prvom spratu. Zgrada je u završnoj fazi gradnje i useljenje se očekuje krajem jula 2025 god. Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 49.120 €, 25,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom delu Vrnjačke Banje, na samo nekoliko minuta od centra, šetališta i banjskog parka, nalazi se moderan stambeni objekat koji odiše luksuzom, savremenošću i osećajem boravka u hotelu. U neposrednoj blizini su prodavnice, škola, apoteka i svi važni sadržaji, što ovu lokaciju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 71.064 €, 25,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

SPECIJALNA PONUDA SAMO KOD NAS !!! CENA: 2.800e/m2 sa PDV-om PLAĆANJE U 6 RATA BEZ KAMATE ! 15% - 20% - 20% - 20% - 15% - 10% Predstavljamo Vam kompleks Central Park Residence u Novom Sadu koji se nalazi na Bulevaru partijarha Pavla na granici južnog i severnog Telepa i Novog Naselja.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 53.560 €, 25,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na najtraženijoj lokaciji Veternika, nudimo Vam odličnu garsonjeru, na prvom spratu. Zgrada je u završnoj fazi gradnje i useljenje se očekuje krajem jula 2025 god. 021/221-55-01 https://max-nekretnine.rs/prodaja-stanova/veternik-centar/542293 Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 51.500 €, 25,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan lokal 25m2 u centru u samom tržnom centru na prvom spratu. Idealan za kancelariju. "Biro za nekretnine " kontakt: 0652813132 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 50.000 €, 25,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 48.500 €, 25,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Studio apartman se nalazi unutar kompleksa Zlatiborski konaci. Stolarija: Al-drvo. Studio je kategorisan. Opremljen i namesten za 2 odrasle osobe i 2 dece. Sprat: I sprat (pogled I sprat), a ulaz iz prizemlja. Studio apartman ima svoje stalne goste koji se uvek rado vracaju. Gostima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 75.000 €, 25,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ADAMOVIĆEVO NASELJE, 25m2, GARSONJERA Stan se nalazi u jednoj od lepših ulica Adamovićevog naselja u zgradi useljenjoj 2009. godine. Zgrada ima svoj parking za stanare sa rampom. Stan je na idealnom prvom spratu, okrenutom ka dvorištu i u odličnom je stanju. Prodaje se namešten i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovačka Padina, 59.500 €, 25,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo kompletno renoviran i opremljen stan sa parking mestom. Stan se nalazi u mirnom i ušuškanom kraju, na prvom spratu zgrade iz 2008. godine . Stan je opremljen video nadzorom koji vam garantuje dodatnu sigurnost i mir. Prostorije: hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom ,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 15.000 €, 25,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 22460, I/VI, lift, stambena zgrada. Izdajem garsonjeru 25m2 u blizini Vukovog spomenika i TC Zira,poseduje hodnik, kupatilo i sobu sa kuhinjom, lepo nameštena sa dizajnerskim kožnim krevetom prečnika 2,10 m, koji se sklapa u trosed., klima, wifi, ktv, kamin. Visoko....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, Na upit, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Izdaje se garsonjera – Grbavica | 25m² | 1. sprat 📍 Na izuzetnoj lokaciji u jednoj od najtraženijih gradskih zona – Grbavici, u ponudi je kompletno nameštena garsonjera površine 25m². Nalazi se na 1. spratu uredne i održavane stambene zgrade. 🛋️ Stan je funkcionalno organizovan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, Na upit, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9105614. Izdaje se nameštena garsonjera na prvom spratu novije zgrade sa liftom na Grbavici. Stan je useljiv odmah. Izdaje se isključivo zaposlenim ljudima bez kućnih ljubimaca. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Agencijska provizija iznosi 50% od....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, Na upit, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Grbavica, garsonjera ,250e+++Agencijska oznaka 9110280. Izdaje se garsonjera na prvom spratu zgrade sa liftom.. Centralno grejanje. Cena 250e+depozit+50% agencijska provizija od prve zakupnine , jednokratno. Za vise infromacija 0616207993, Slavoljub .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, Na upit, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem kompletno nameštenu garsonjeru na Grbavici. Novija zgrada, I sprat. Odmah useljiv. Ljubomir 0637761670 Potreban depozit, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, Na upit, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prazna garsonjera 25m2 na odličnoj poziciji, Maksima Gorkog ulica, blizu Spensa i Suda, 1. sprat, lift u zgradi. Stan ima samo sudoper i klimu. Useljivo od 01.07. Cena 250eu, depozit u visini zakupa i 50% provizija za stanovanje, 100% ako se uzima u poslovne svrhe. Kontakt....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, Na upit, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9111164.Izdaje se lepo nameštena garsonjera u centru Novog Sada. Nalazi se na prvom spratu zgrade sa liftom.Useljiva odmah.Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve mesečne zakupnine i plaća se jednokratno.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, Na upit, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlicna garsonjera u novoj zgradi, površine 25m2, sa kompletno novim namestajem, na 1.spratu na Novom naselju., Opremljena je Lcd televizororom,, led rasvetotom, mašinom za pranje i sušenje veša.,Podno grejanje i placa se u grejnoj sezoni.Izdaje se jednoj osobi, bez kućnih ljubimaca.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 59.480 €, 26,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam renoviranu nekretninu na traženoj lokaciji. Stan se nalazi na prvom spratu novije stambene zgrade koja poseduje lift. U dvorištu uvek ima dovoljno dostupnih parking mesta za stanare. Nekretnina je bez ikakvih ulaganja i prodaje se kompletno nameštena. Stan je funkcionalnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 77.250 €, 26,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

KOMPLETNO NAMEŠTENA GARSONJERA NA BULEVARU EVROPE SA PARKINGOM--Kompletno namešten stan koji se nalazi na 1. spratu sa liftom na Bulevaru Evrope. Lociran je u najboljem delu Bulevara Evrope, u blizini kružnog toka. U dvorištu je obezbeđen parking za stanare zgrade. Uknjižen 1/1, bez....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 79.830 €, 26,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljam vam fenomenalnu garosonjeru na Bulevaru Evrope, u svojih 26m2 ima sve što vam je potrebno, dosta prostora za odlaganje, ugradni plakari koji su već u stanu, prodaje se kompletno nameštena, ima prelep pogled sa terase. Nalazi se na prvom spratu, zgrada poseduje lift, održavana,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 95.300 €, 26,00 m2 cca 3670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju izuzetno funkcionalna i estetski uređena garsonjera na atraktivnoj lokaciji – Adamovićevo naselje, jedna od najtraženijih zona u Novom Sadu. Savršen izbor kako za samostalan život, tako i za sigurnu investiciju sa brzom isplativošću! Zamislite stan u kojem vas svakodnevno....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 62.500 € na 56.000 € dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ČAJETINA, 56.000 €, 26,00 m2 cca 2150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 62.500 €
01.03.2026 - 56.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan APARTMAN se nalazi na Zlatiboru,u širem centru blizu Univer eksporta, površine 26 kvm, na prvom spratu , sa grejanjem na struju - podno. Sastoji se od sobe sa kuhinjiom, kupatila i terase. Stan je nov, sa novim nameštajem.Prodaja sa stvarima. UKNJIŽEN cena : 56.000 eura .

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Novi Beograd, 69.900 €, 26,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se prelep lokal u centralnoj piramidi, smešten na prvom spratu na glavnom šetalištu, izuzetno vidljiv i pristupačan. Idealan za butik ali i za razne uslužne delatnosti. Lokacija garantuje veliku frekvenciju i odličan poslovni potencijal. Lokal je za svaku preporuku. Prikaz....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 95.270 €, 26,00 m2 cca 3660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se izuzetno funkcionalna i svetla garsonjera površine 26m², smeštena na prvom spratu u jednoj od najtraženijih lokacija u gradu – Futoška ulica, u neposrednoj blizini centra. Stan se nalazi u mirnom okruženju, a istovremeno pruža brz i lak pristup svim važnim sadržajima kao....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 60.000 €, 26,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odlična garsonjera površine 26 m² na Altini, smeštena na visokom prvom spratu uredne stambene zgrade. Stan je funkcionalan, lepo osvetljen i idealan kako za samostalan život, tako i kao investicija za izdavanje. Prostor je praktično organizovan i omogućava maksimalnu iskorišćenost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 79.900 €, 26,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem modernu garsonjeru na prestižnoj lokaciji , na Bulevaru Evrope u Novom Sadu. Ovaj stan od 26 kvadrata je idealan izbor za one koji traže kompaktnu ali funkcionalnu nekretninu. Smješten na prvom spratu zgrade s liftom, stan je potpuno prilagođen osobama s posebnim potrebama,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 77.250 €, 26,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 79.800 €, 26,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Komplet opremljena garsonjera sa terasom, površine 26m2, na 1 spratu u zgradi sa liftom, na Bulevaru Evrope, bliže Limanima. Grejanje je na gas, niski režijski troškovi. Dobra investicija, kako za život, tako i za izdavanje. Moguća kupovina na kredit. U dvorištu zgrade, zajednički....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 71.880 €, 26,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 79.830 €, 26,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka-1100268 Na prodaju uknjižena garsonjera KOMPLETNO NAMEŠTENA, kao na slikama. U dvorištu zgrade parking za sve stanare, sa kapijom. Stan je uknjižen 1/1 i može se prometovati putem stambenog kredita. Nalazi se na prvom spratu, u zgradi sa liftom. Kontakt 0638901299....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 75.000 €, 26,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BULEVAR EVROPE, 26m2, GARSONJERA Gradnja zgrade 2009. godina. Stan ima 26 kvadrata, uknjizen 1/1 na vlasnika, bez tereta. Stan se prodaje kompletno namesten kao na slikama, odlicnog rasporeda i jako funkcionalan sa terasom koja gleda na ulicu, polu odvojenom kuhinjom i prostranim....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 519)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>