• GoHome Professional
do 140 m2 što manji - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • do 140 m2 što manji - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 140 m2 što manji

  • Za upit "do 140 m2 što manji" pronađeno 114 130 nekretnina - prosečna cena 2.463 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 140000 eura
    • do 180000 eura (prosečna cena)
    • do 220000 eura
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, Na upit, 15,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lokal od 15m2 u strogom centru grada. Prostor se izdaje prazan i spreman je za nove zakupce. Idealan za malu radnju,trafiku, menjačnicu. .

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, Na upit, 15,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lokal na veoma prometnoj lokaciji u centru, kod Glavne pošte. Površine je 15m2. Pogodan je za različite delatnosti. Agencijska usluga za iznajmljivanje nekretnine je polovina jedne mesečne kirije, koja se naplaćuje jednokratno. Hvala Vam što ste pogledali oglas. Za više....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, Na upit, 15,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nameštena garsonjera, 15m2, na prizemlju u Skerlićevoj ulici, u Centru-pešaćka zona. Useljivo odmah.. Potreban depozit u visini mesečne zakupnine..Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve mesečne zakupnine i plaća se jednokratno. Za više informacija pozovite na. 063/8854918....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Klisa, Na upit, 15,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9110172.Izdaje se prazan lokal (15 m2), u neposrednoj blizini Najlon pijace, na Klisi. Pogodan je za tihe delatosti poput kancelarije, ordinacije, apoteke, kozmetički salon, Ima jedan sanitarni čvor. Useljiv odmah. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, Centar, 31.000 €, 16,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

www.nidax-nekretnine.rs

Subotica, Centar, na svega 100m od centra grada prodaje se izuzetno lepo sređena garsonjera površine 16m² koja se nalazi na visokom prizemlju. Garsonjera se prodaje kompletno nameštena, a ujedno poseduje terasu, klimu kao i parking mesto u dvorištu zgrade. Garsonjera je pogodno za....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, 40.000 €, 16,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.09.2022.,

www.nekretninegigant.rs

Prodaja lokala u starom podzemnom prolazu - ulaz u podzemni prolaz preko puta hotela Ambasador, prvi lokal sa leve strane. Površina lokala je 16 m2, sa mokrim čvorom (nema wc). Lokal je na prolaznom mestu, lako ga je naći, tako da je pogodan za više namena. Agencija Gigant lux je....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 49.900 € na 47.900 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 47.900 €, 16,00 m2 cca 2990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.04.2026 - 49.900 €
07.05.2026 - 47.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Odlična garsonjera u lepoj zgradi koja je nekad bila samački hotel u Železniku, ulica Radnih akcija. U blizini se nalaze svi sadržaji neophodni za komforan i lagodan život, prodavnice, pijaca, dom zdravlja, gradski prevoz, skola, vrtići. Stan je kompletno renoviran pre godinu-dve.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 31.800 €, 16,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan odnos cene i kvaliteta, idealno za investiciju! Nekretnina se nalazi u mirnom delu Novog Naselja, uknjižena je na vlasnika 1/1, spremna za život. Ne propustite priliku, kontaktirajte naše agente već danas za razgledanje. Terasa.

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 19.661 €, 16,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2023.,

www.heroldo.com

MOGUĆNOST KUPOVINE UZ UČEŠĆE OD 80% PREOSTALIH 20% NA KRAJU!!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu neverovatnu ponudu da kupite stan po sniženoj ceni za samo 1300 evra sa PDV-om New District designed by INC je najsavremeniji stambeni kompleks sa jedinstvenim pristupom eleganciji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 28.330 €, 16,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.05.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Kompletno nameštena, bez ulaganja garsonjera u novijoj zgradi. Nalazi se na odličnoj lokaciji, blizu svega što je neophodno za život. Blizu Sajma. .

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 23.000 €, 16,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

39631, 063 547 298 Branka, Odlican lokal ,sređen u radu je. Uknjižen. Pogodan za frizerski,kozmetički salon ili neku drugu tihu delatnost. .

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 67.000 € na 62.000 € dana 21.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 62.000 €, 16,00 m2 cca 3880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.05.2026 - 67.000 €
21.05.2026 - 62.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodajemo stan u strogom delu Starog grada, odličan za izdavanje, stan na dan i kao investicija. Uknjižen je na 16m2, a mereno ima 24m2. Stan je odmah useljiv. Vredi pogledati. Agencijska provizija 2% Agent: Jelica Jevtović br. licence 4742 "Art nekretnine" d.o.o. Beograd. Reg. br.....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Nova Detelinara, 18.050 €, 16,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.08.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se suterensko garažno mesto, uknjiženo 1/1. Mogućnost kupovine i garažnog mesta pored, iste veličine. Zbog položaja i veličine bez problema mogu da se parkiraju dva auta većih gabarita. U slučaju kupovine oba, mogućnost manje korekcije cene. Mogućnost i fizičkog odvajanja....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 23.000 € na 20.000 € dana 20.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Garaža, BEOGRAD, Blok 29, 20.000 €, 16,00 m2 cca 1250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.02.2026 - 26.000 €
16.03.2026 - 23.000 €
20.04.2026 - 20.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.02.2026.,

www.feniks.rs

Na prodaju uknjižena garaža u bloku 29. Površina garaže je 16m2 dimenzija: širina 3,6m i dužina 3,85m. Zatvorena je pregradnim pločama. Bulevar Zorana Đinđića.

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 20.000 €, 16,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.11.2022.,

www.heroldo.com

Manji lokal pogodan za uslužnu delatnost 16 m 2 0 1 0 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 90.000 €, 16,00 m2 cca 5630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da ponudimo mali stan u srcu Dorćola. Stan se nalazi na pešačkoj udaljenosti od Kalemegdana, Knez Mihailove Mikrolokacija fantastična- u okruženju niz marketa, kafića, restorana, kao i vrtića, škola i fakulteta. Stan se nalazi na 3. od 12 spratova starije i održavane....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 28.000 €, 16,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odličan lokal u strogom centru grada, u podzemnom prolazu kod hotela Ambasador. Odličan za izdavanje, višenamenski, za različite uslužne delatnosti ili manja predstavništva, agencije i sl. Sastoji se od jedne prodajne prostorije i ostave, uknjižene površine 16m2. Portali....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 97.000 € na 93.000 € dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 93.000 €, 16,00 m2 cca 5810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.02.2026 - 97.000 €
04.03.2026 - 93.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

Garsonjera u stambenoj zgradi sa pristojnim ulazom. Sve je stalo u tom malom prostoru. Stan je u pristojnom stanju sa malim doterivanjima sasvim pristojno i za život i za izdavanje. Retko u ponudi. .

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 87.000 € na 85.000 € dana 21.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 85.000 €, 16,00 m2 cca 5310 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.04.2026 - 91.000 €
09.05.2026 - 89.000 €
12.05.2026 - 87.000 €
21.05.2026 - 85.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Garsonjera na prvom spratu u Pop Lukinoj. Potpuno renovirano. Ima lift. Prodaje se namešten. Odlična investicija jer ima razrađen posao kao stan na dan. Dobta pozicija blizu Kalemegdana,Knez Mihajlove i Zelenog venca i reke Save. Agencijska provizija 2%. . Oglas za: Prodaju Grejanje:....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 20.000 €, 16,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen poslovni prostor u tržnom centru na Bul.Oslobođenja, na samo 1min.od DNEVNIKA, FUTOŠKE PIJACE, PAVLA PAPA.. Lokal je na prvom spratu. Površine 16m2 i trenutno je pod zakupom te je odlična investicija koja se odmah i vraća. Za više informacija o lokalu i zakupnini; POZOVITE!!!....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 27.000 €, 16,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju lokal u Novom podzemnom prolazu pogodan za obavljanje različitih delatnosti. Lokal je površine 16 m2. Poseduje mokri čvor. U postupku uknjiženja. Ovo je samo deo nase ponude, za vise informacija javite se i posetite nas sajt. Poslovni prostor / Lokal, Niš - Centar | Prodaja....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Telep, 17.000 €, 16,00 m2 cca 1060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja garaže, uknjžena 1/1, 16m2. Za više informacija pozovite: 0668442299. Vaše GOLD nekretnine. Reg.posrednika br.1039 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 61.800 €, 16,00 m2 cca 3860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kompletno opremljena garsonjera na izuzetno atraktivnoj lokaciji, odmah pored fakulteta, u jednom od najtraženijih delova grada. Stan trenutno uspešno služi za izdavanje studentima i veoma lako nalazi zakupce, što ga čini odličnom investicijom. Garsonjera je funkcionalna,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 58.200 €, 16,00 m2 cca 3640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053322, NOVI SAD, STANICA, GARSONJERA, 16m2. NOVO U PONUDI! Stjepana Mitrova Ljubiše.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 60.000 €, 16,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132257, XI/XI, klima, lift, uknjizen, garaza, parking, podrum, ostava, stambena zgrada. LIMAN 1 - GARSONJERA 16 m2, UKNJIZENA namestena za zivljenje ili investicija za izdavanje. LIFT. KLIMA Zbog blizine fakulteta, izdavanje je zagarantovano. Cena nije fiksna. Moguc....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 61.400 €, 16,00 m2 cca 3840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Stjepana Mitrova Ljubiše, Novi Sad, 61400€, 16m², Garsonjera. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Stjepana Mitrova Ljubiše, Novi Sad Stjepana....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 61.500 €, 16,00 m2 cca 3840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.11.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju je funkcionalna garsonjera od 16 m² koja se nalazi na prvom spratu stambene zgrade bez lifta, na izuzetno praktičnoj lokaciji u blizini železničke stanice. Stan je idealan za studente, samce, mlade parove, kao i za investiciju zbog velike potražnje za izdavanje. Grejanje....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Savski Venac, 43.200 €, 16,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.01.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

U TC Zeleni Venac prodaje se lokal od 16 m2. Trenutno u zakupu. Zajednicki mokri cvor. Uknjizan 1/1. Sve informacije na broj 0611436777 ID oglasa: 43100. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 66.950 €, 16,00 m2 cca 4180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

GARSONJERA U ŠIREM CENTRU KOD KEJA BEZ PROVIZIJE, PODBARA---Agencijska šifra 1000065. Prodaje se uknjižena manja garsonjera koja se nalazi na 1.spratu u zgradi sa liftom na odličnoj lokaciji, na Podbari blizu Keja, na samo 5-6 minuta hoda od strogog centra. Pogodna je kako za život....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

Manji lokal pogodan za uslužnu delatnost .

 
 
 
  Garaža, SOMBOR, 10.800 €, 16,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

SOMBOR - GARAŽA 16 m2 Prodaje se zidana garaža, izbetonirana i uknjižena na Prvomajskom Bulevaru .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 30.900 €, 16,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odličan stan uknjižen kao garaža. U blizini Bulevara patrijerha Pavla. Za više informacija pozovite. .

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 20.629 €, 16,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Rotkvarija, 25.800 €, 16,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Socijalno, ulica Lukijana Mušickog. Garažno parking mesto veličine 16m2. Nalazi se u suterenu zgrade, kolektivna garaža. Pozicionirana na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini strogog centra grada. Uknjiženo. (Vinson nekretnine, Novi Sad, Reg. br. posrednika: 1085) .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 69.010 €, 16,00 m2 cca 4310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju komplet nameštena garsonjera na 250 metara od pešačke zone. Za više informacija kontaktirajte naše aente prodaje. Kontakt telefon: 0612440951 .

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Jagodin Mala, 34.000 €, 16,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se lokal, u prizemlju stambene zgrade, površine 16.4m2, preko puta osnovne škole Čegar. Pogodan je za advokatsku kancelariju, knjižaru, menjačnicu Lokal je upisan u katastru sa udelom svojine 1/1. Ukoliko imate dodatna pitanja u vezi ove nekretnine, ili želite da zakažete....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 93.000 €, 16,00 m2 cca 5810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da ponudimo odličnu garsonjeru u srcu Dorćola. U pitanju je potez kod Visokog Stevana, u blizini Cara Dušana. Pešačka udaljenost od Kalemegdana, Knez Mihailove, Narodnog pozorišta i drugih sadržaja u samom centru grada. U pitanju je starija zgrada, dobro održavana, sa....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Voždovac, 25.500 €, 16,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju parking mesto u podzemnoj zajedničkoj garaži, u nivou -3 stambeno-poslovnog objekta. Agencijska provizija za kupca 1000 eura u dinarskoj protivvrednosti. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju nekretnine. .

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 24.000 €, 16,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se lokal u centru koji se nalazi u podzemnom prolazu. Površine je 16m2, pogodan je za različite delatnosti. Hvala Vam što ste pogledali oglas. Za više informacija o ovoj ili drugim nekretninama i zakazivanje razgledanja kontaktirajte agenta na broj telefona iz oglasa (poziv,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, 35.000 €, 16,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Lokal 16.4m preko puta OŠ Čegar u Durlanu Na prodaju funkcionalan i uknjižen lokal u Durlanu, u ulici Petra Dobrnjca. Lokal se nalazi direktno preko puta osnovne škole Čegar, što garantuje ogroman protok ljudi svakog dana. Sastoji se od prodajnog prostora, zasebanog magacina i toaleta.....

 
 
 
  Garaža, PANČEVO, 12.000 €, 16,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Više garažnih mesta u predgradnji, u centru grada. U stambenoj zgradi, u prvom nivou podruma. Predviđeni rok završetka leto 2027. Nema plaćanja Pdv-a, već se plaćaju apsolutna prava. Agencijska provizija za kupca 1000 eura u dinarskoj protivvrednosti. Broj agencije u Registru posrednika....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 59.500 € na 58.200 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 58.200 €, 16,00 m2 cca 3640 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 59.500 €
27.03.2026 - 58.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka-1101853 CENA 58,200 e +3% agencijska provizija. Prodaje se kompletno nameštena garsonjera u neposrednoj blizini Železničke stanice. Idealna kao investicija za izdavanje. Stan je uknjižen 1/1 i može se prometovati putem stambenog kredita. Kontakt 0638901 299 Prikaži....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 379-420 (od ukupno 433)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>