• GoHome Professional
do 140 m2 što jeftiniji uknjižen - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • do 140 m2 što jeftiniji uknjižen - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 140 m2 što jeftiniji uknjižen

  • Za upit "do 140 m2 što jeftiniji uknjižen" pronađeno 25 055 nekretnina - prosečna cena 2.741 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 180000 eura
    • do 220000 eura (prosečna cena)
    • do 270000 eura
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, TOPOLA, 49.000 €, 61,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 91769, 11a, spratna, 1, struja, kanalizacija, terasa, uknjižen, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, može zamena(stan u beogradu ili topoli), mogućnost proširenja. Prodaje se uknjiženja kuća,11 ari placa,kolski i pešački....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 49.000 €, 58,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo dvosoban stan u centru naselja sa odličnom infrastrukturom. Stan se nalazi na visokom prizemlju dvospratne zgrade, u blizini osnovne škola, vrtića, autobuskog stajalište, prodavnice Po strukturu stan je dvosoban sa komfornom terasom od 7m2. Uknjižen i brzo useljiv. Vredi....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 49.000 €, 56,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi stan u naselju Jabučki rit po strukturi dvosoban ukupne površine 56 m2. Uknjižen. Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, Bagljaš, 49.000 €, 45,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.04.2026.,

www.agencijapragma.com

Bagljaš – jednosoban stan površine 45m2 + terasa na petom spratu u stambenoj zgradi bez lifta. Centralno grejanje, parket, interfon, uknjižen 1/1. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. Centralno grejanje.

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 49.000 €, 45,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Jednosoban stan u naselju Bagljaš, površine 45m2 na petom spratu u stambenoj zgradi bez lifta. Sastoji se od velike sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila, hodnika i terase.Centralno gradsko grejanje, interfon, uknjižen. Agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Liman IV, 49.000 €, 42,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 102184, uknjizen, montazni. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 060/399- 0210 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Poslovni prostor / Lokal, Novi Sad - Liman 4 | Prodaja....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 49.000 €, 29,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

RETKO U PONUDI Prodaje se kompletno namešten apartman u samom centru Sokobanje, površine 29m2 (32m2 sa terasom). Nekretnina je funkcionalno organizovana, idealna kako za lično uživanje tako i kao odlična investicija. Apartman je već razrađen za izdavanje i aktivno se oglašava preko....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 49.000 €, 26,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U sastavu luksuznog apart hotela "Vidik Residence", u Vikend naselju Kopaonika, na 3. spratu od 5, nalazi se ovaj apartman. Na 26m2 moderno i ukusno opremljenog prostora nalaze se: Dnevni boravak sa sa niša kuhinjom Prostrani antre sa ugradnim plakarima Moderno, funkcionalno kupatilo....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 49.450 €, 54,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Hitno - povoljno na Bulevaru ,odličan trosoban suterenski stan, orijentisan ka dvorištu na top lokaciji blizu Futoške pijace, autobusa, skola, itd Dobar raspored iz hodnika se ide u sve prostorije. Stan je uknjižen na prodavca,prazan i odmah useljiv i izuzetno niski troškovi komunalnih....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 53.000 € na 49.500 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, PANČEVO, 49.500 €, 95,00 m2 cca 520 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.01.2026 - 53.000 €
22.05.2026 - 49.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

U reonu ulice Joakima Vujića, okružena zelenilom. Prizemna kuća se sastoji od ulazne prostorije, dnevne sobe, tri spavaće sobe od kojih jedna ima zaseban ulaz, kuhinje i kupatila. Kuća zahteva potpuno renoviranje ili rušenje. Oko kuće ima puno zelenila, voćnjak. U samom dvorištu se....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 49.500 €, 32,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen jednosoban apartman površine 32 m², lociran u apartmanskom kompleksu Dvori, u Vikend naselju na Kopaoniku, na nadmorskoj visini od 1.300 metara. Karakteristike: Cena: 49.500 EUR Lokacija: Kopaonik, Vikend naselje, 4 km udaljen od centra Kopaonika, 3 km od ski staze....

 
 
 
  Stan, Kopaonik, 49.500 €, 24,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju apartman u Brzeću u luksuznom kompleksu na samo 300 metara od gondole na glavnom putu prema hotelu Junior. Apartman je površine 24 m2, nalazi se na prvom spratu u zgradi sa liftom. Etažno grejanje u apartmanu sa električnim kotlom i aplikacijom za upravljanjem preko telefona.....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, 49.500 €, 13,00 m2 cca 3810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju lokal u novom podzemnom prolazu, bez ulaganja, inače višenamenski upravo zbog svoje pozicije i lokacije. Uknjižen je na 13m2 i sastoji se od jedne prostorije i mokrog čvora . Uknjižen, čisto vlasništvo. Ovo je samo deo naše ponude, ovu kao i druge nekretnine sa većim brojem....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Vidikovac, 49.900 €, 32,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Lokal ma odlicnoj poziciji u ulici Patrijarha Joanikija. Direktan prilaz sa ulice. Ima izlog. Pogodan za razlicite namene. U osnovi ima 16m2 i isto toliko na gornjem nivou. Uknjizen na 16m2 dok ukupna merena povrsina sa gornjim delom iznosi 32m2. Uknjizen. Za preporuku. Agencijska....

 
 
 
 
-29%

Promena cene sa 69.900 € na 49.900 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

 

Kretanje cena nekretnine:
30.01.2026 - 69.900 €
08.05.2026 - 49.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

UKNJIŽEN LOKAL SA IZLOGOM KA ULICI, U NAJTRAŽENIJEM DELU VIDIKOVCA! Kontakt: +381668091211 Cena: 49.900 EURA Lokacija: Beograd, Vidikovac, ul. Patrijarha Joanikija Površina: 32 m2 (16m2 uknjiženo+sprat/galerija) Struktura: Višenamenski lokal sa dve prostorije, toaletom i izlogom ka....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 49.900 €, 25,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Nudimo Vam apartman na Zlatiboru građen kvalitetno pre 15 godimna koji se nalazi na deset minuta hoda od pijace a dovoljno daleko od centralne gužve. Apartman ima 25m2 ali i zastakljenu lođu koja nije u ovoj kvadraturi. Od prostorija ima jednu veću sobu, odvojenu kuhinju, kuparilo....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 49.995 €, 21,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Stari Slankamen, direktan izlaz na Dunav, 1402m2 + 21m2 vikend kućica, uknjižen+++Agencijska oznaka stana 3046551, Stari Slankamen – Oduševac. Ekskluzivna prodaja, plac u Starom Slankamenu – direktan izlaz na Dunav! Prelepa parcela površine 1402 m², koja se prostire do same obale....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 49.999 €, 22,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 103743, IV/V, klima, terasa, uknjižen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, parking. Apartman LUX, odlična lokacija! Merena površina 24,3m2. Terasa površine 6m2. Odlična investicija za izdavanje ili za odmor. Pogodan za 3 osobe,poseduje TV smart 58inča,....

 
 
 
  Kuća, VRBAS, 50.000 €, 140,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra -3002075- Prodaje se kuća u starom Vrbasu, u ulici Sivč Jovgena. Plac se sastoji od dve parcele ukupne površine 1396 m2. Kuće je sazidana 1994. godine. Sastoji se od prizemlja i potkrovlja. Obe etaže su po strukturi trosobni stanovi. Ulaz na drugu etažu je spoljni....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 50.000 €, 130,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju zapoceta kuca na finoj lokaciji za odmor a i za zivot. Kuca se nalazi na samo 4 km od centra grada na putu za Gabrovac, gde ste potpuno izolovani od buke u gradu. Kuca je u osnovi 130m2, ozidan je prizemni deo i stepenice za sprat. Kuca se nalazi na placu od 6 ara. Priključci....

 
 
 
  Kuća, GABROVAC, 50.000 €, 130,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
 
+19%

Promena cene sa 42.000 € na 50.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, NIŠ, 50.000 €, 96,00 m2 cca 520 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 42.000 €
13.05.2026 - 50.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju poslovni prostor može se koristiti kao hala ili magacin, kod gradske bolnice. Objekat ima 96m2. Nalazi se u suturenu. Sastoji se od jedne prostorije, i mokrog čvora. Uknjižen, čisto vlasništvo 1 kroz 1. Za više informacija slobodno pozovite. Ovo je samo deo naše ponude,....

 
 
 
  Kuća, OPOVO, 50.000 €, 148,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća u dobrom stanju, uknjižena na 148 m². Na placu se nalazi više pomoćnih objekata koji su takođe uknjiženi. Nekretnina predstavlja veoma povoljnu ponudu i odličnu priliku, kako za stanovanje, tako i za različite namene. Za svaku preporuku. Agencijska provizija iznosi....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 50.000 €, 84,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Donela oglas lično kontakt F.U ponudi porodična seoska kuća sa vise spavaćih soba . Sastoji se iz PR 42m2 +SP 42m2 + pomocni objekat uknjižen na 36 m2 ,ukupno 6 spavaćih soba, dva dnevna boravka , dve kuhinje ,vise ostava , letnja kuhinja ,vise toaleta i kupatila . Kuca ima u prizemlju,....

 
 
 
  Kuća, HAJDUKOVO, 50.000 €, 151,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prizemna porodična kuća, seosko gazdinstvo sa pomoćnim objektima za skladištenje i preradu voća u Hajdukovu, koja se nalazi na samo 12 km od centra Subotice, a 5 km od centra Palića. Okućnicu čine dve parcele čija je ukupna površina 4427 m2. Površina parcele na kojoj se nalazi kuća....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 50.000 €, 73,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.agencijapragma.com

Brigadira Ristića – četvorosoban dvorišni stan površine 73m2 + predsoblje. Trofazna struja, plin, kanalizacija. uknjižen 1/1. Moguća kupovina putem stambenog kredita. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. Plin.

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 50.000 €, 71,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Dva stana spojena u komforan dvorišni stan površine 71 m2 sa dva ulaza iz dve ulice. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, ostave, kupatila, dve spavaće sobe, letnje kuhinje i terase. Po podovima laminat i keramika, stolarija PVC sa roletnama, grajanje na gas,....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, Kertvaroš, 50.000 €, 64,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvorišni stan površine 64m2 na odličnoj lokaciji. Uknjižen. Bez tereta. Potrebno ulaganje. Za više informacija možete nas kontaktirati na 066 82 92 600, Dragana Crnjanski, br. licence 2112, N-NEKRETNINE, broj u registru posrednika 1405, Bulevar Evrope 44 Novi Sad .

 
 
 
  Stan, BAČKA PALANKA, 50.000 €, 62,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

STAN JE 62m2 KOMPLETNO RENOVIRAN NA PRIZEMLJU CENTAR CELAREVA (ZGRADA PORED HOTELA DUNAV) 20km od Novog Sada. 8km od Backe Palanke. Na svega par koraka su: Skola, Posta, Autobuska, Pivara, Market, Kafici, Menjacnica itd. Pvc, keramika, saniterije, gas, centalno grejanje, vodovod,....

 
 
 
  Stan, UŽICE, 50.000 €, 56,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo srednju etažu kuće, po strukturi dvosoban stan , površine 56 m2. Kuća se nalazi na Zlatiborskom putu, na 700 m od centra grada. Kuća je, kao i sam stan održavana, u solidnom stanju. Stan ima terasu, uknjižen je, nema nikakvih tereta. .

 
 
 
  Stan, VLASOTINCE, 50.000 €, 56,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se uknjižen dvosoban stan u centru Vlasotinaca. Odmah useljiv. Posrednička naknada u skladu sa opštim uslovima poslovanja. 2% .

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 55.000 € na 50.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, ZRENJANIN, 50.000 €, 55,00 m2 cca 910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.12.2025 - 60.000 €
01.03.2026 - 55.000 €
20.03.2026 - 50.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se poslovni prostor površine 55m2 u centru grada i u blizini je veliki parking. Uknjžen je kao poslovni prostor, ali se može koristiti i kao stambeni. Sastoji se od ulaza sa stepenicama kojime se penje u potkrovlje, gde je kupatilo, i jedan veliki prostor koji je podeljen....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 50.000 €, 46,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.12.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se lep i komforan, ODMAH USELJIV, 1,5 soban stan u kvalitetno građenoj zgradi od žute fasadne cigle.Stan se nalazi u prizemlju.Ima Cg Sastoji se iz dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, ostave, hodnika, garderobera, kupatila i terase.Ima parking mesta u okolini zgrade Uknjižen....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 50.000 €, 40,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.12.2025.,

www.indomio.rs

1.5 stan ukupne površine 40 m2. Izvorno stanje,očuvan.Odlična lokacija. Uknjižen kao poslovni prostor. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 50.000 €, 34,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.10.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo vam komforan dvosoban stan. Stan je uknjižen na vlasnika 1/1. Nekretnina zahteva određena ulaganja. Lokacijski je smešten na Klisi. Za više informacija pozovite agenta prodaje. .

 
 
 
  Poslovni prostor, DUVANIŠTE, 50.000 €, 31,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2025.,

www.indomio.rs

Lokal u Durlanu, naselje Beverli Hils, u prizemlju stambene zgrade. Površine je 31m2, uknjižen sa privatnom svojinom. Gleda na glavnu ulicu, tako da je pogodan za sve vrste poslova.Moguća kupovina na kredit. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 50.000 €, 30,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 113769, PR/II, uknjižen, u izgradnji, stambena zgrada. Prodaje se jednoisposoban stan od 30m2 u Veterniku, na 700m od osnovne skole. Stan se nalazi u prizemlju zgrade koja je u izgradnji, sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, male sobe i kupatila. Uknjižen kao....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 50.000 €, 28,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Renoviran, uknjižen, odmah useljiv stan. Agencijska oznaka stana 1102378. Adice. Uknjižena garsonjera površine 28m2, bez ulaganja. Kontakt 064/823-6 6-05 ... Prikaži broj , 427-088 Garsonjera, Novi Sad - Adice | Prodaja · 28m² · 50.000€.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 50.000 €, 28,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs