• GoHome Professional
do 140 m2 što jeftiniji do 1800 eura/m2 opremljen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 140 m2 što jeftiniji do 1800 eura/m2 opremljen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 140 m2 što jeftiniji do 1800 eura/m2 opremljen Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "do 140 m2 što jeftiniji do 1800 eura/m2 opremljen oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1700 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1800 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 55.000 €, 36,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Hitno se prodaje odlican lokal u prizemlju TC Kalca u Nisu. Povrsine je 36,5m2 u osnovi i ima odlicnu galeriju od 18m2. Lokal je generalno adaptiran pre dve godine. Opremljen je bogatom LED rasvetom i novim kvalitetnim laminatom za poslovne prostore. Za hladjenje i grejanje koristi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 14.000 €, 28,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimao jednosoban stan u strogom centru grada, u Makedonskoj ulici u neposrednoj blizini Doma omladine. Stan je kompletno renoviran i moderno opremljen. Dvorišno je orijentisan tako da je izolovan od buke. Svetao sunčan. Stan je dobro koncipiran bez gubitka....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 15.000 €, 25,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 22460, I/VI, lift, stambena zgrada. Izdajem garsonjeru 25m2 u blizini Vukovog spomenika i TC Zira,poseduje hodnik, kupatilo i sobu sa kuhinjom, lepo nameštena sa dizajnerskim kožnim krevetom prečnika 2,10 m, koji se sklapa u trosed., klima, wifi, ktv, kamin. Visoko....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 15.000 €, 30,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov stan na Bulevaru Nemanjića, pored Delte u novom luksuznom kompleksu. Nalazi se na sedmom spratu, u novoj stambenoj zgradi, sa tri lifta. Stan je kompletno sređen i opremljen svim novim nameštajem i novim električnim uređajima i do sada neuseljavan. Površina stana je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 15.000 €, 30,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Bulevar oslobođenja - Centar, ulica Futoška. Odlična, nova, apartmanski i moderno nameštena, komforna garsonjera na jednoj od najatraktivnijih lokacija za stanovanje. Preko puta Futoške pijace, blizina strogog centra grada. Ovaj stambeni prostor čine jedna prostrana soba,....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 16.000 €, 70,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2019.,

www.indomio.rs

PRODAJE SE PORODICNA KUCA U RUDARU, SA POMOCNIM OBJEKTIMA NA PLACU OD 10 ARI. KUCA SE NALAZI PORED ASFALTNOG PUTA, KOMUNALNO JE OPREMLJENA. NA PLACU JE DUGOGODISNJI VOCNJAK. VREDI POGLEDATI. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 16.200 €, 27,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan na izuzetnoj lokaciji, u samom centru grada Beograda. Stan se nalazi nadomak Skadarlije, ul. Braće Jugovića. Površina stana 27m2. Nalazi se na drugom spratu starije stambene zgrade, zgrada ima lift. Po strukturi jednosoban, se sastoji od ulaznog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 16.500 €, 30,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119675, I/IV, lift, terasa, parking. Novogradnja,odmah preko puta velikog Maxija,na samo 2 minuta od Crvenog krsta,Beogradskog dramskog pozorista,početne stanice 83 i trolebuskih linija 19,21,29 a sa druge strane 2 minuta od Bulevara Kralja Aleksandra i tramvajskih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 17.000 €, 34,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se jednosoban stan kod Kvantaške pijace, na svega par minuta hoda do Centra grada. Stan je potpuno nov i kompletno opremljen. Nisu dozvoljeni kućni ljubimci. Grejanje je centralno, podno. Cena je 500€ + depozit od 250€ Agencijska provizija je 50% od prve zakupnine. Za više....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 17.000 €, 38,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Kuća 30m² na placu 18 ari – Zrenjanin, pored kanala DTD Na prodaju kuća površine 30m² na prostranom placu od 18 ari, smeštena u mirnom delu Zrenjanina, neposredno uz kanal DTD – idealna lokacija za odmor, vikendicu ili voćnjak. Objekat je funkcionalan i kompletno opremljen za boravak,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 140 m2 što jeftiniji do 1800 eura/m2 opremljen (2899)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.