• GoHome Professional
do 140 m2 što jeftiniji do 1800 eura/m2 Zadnjih 14 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • do 140 m2 što jeftiniji do 1800 eura/m2 Zadnjih 14 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 140 m2 što jeftiniji do 1800 eura/m2 Zadnjih 14 dana

  • Za upit "do 140 m2 što jeftiniji do 1800 eura/m2 zadnjih 14 dana" pronađeno 811 nekretnina - prosečna cena 1.381 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1700 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1800 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 150000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, SUBOTICA, 28.000 €, 22,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Garsonjera u Kertvarošu površine 22 m2 uknjižena kao poslovni prostor i useljiva odmah. Podovi obloženi keramikom, stolarija je PVC, grejanje je na struju. Oglas za: Prodaju Grejanje: ta Kvadratura: 22 m 2 Sobe: 1 Nameštenost: prazan Tip objekta: novogradnja.

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 28.000 €, 32,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju funkcionalan i delimično opremljen jednosoban stan smešten u održavanoj zgradi na veoma traženoj lokaciji, u neposrednoj blizini Lidla. Stan je odlično organizovan i sastoji se od ulaznog hodnika, fizički odvojenog dnevnog boravka koji se po potrebi može koristiti i kao....

 
 
 
  Kuća, DIVČIBARE, 28.000 €, 37,00 m2 cca 760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Brvnara na Divčibarama. Brvnara je tek sahranjena pa nema još uvek kupatilo ( ima samo ogradjeni prostor) , vodu, struju. Nalazi se u šumi naselje Rastovac blizu centra a opet dovoljno daleko da budete u svom miru u prirodi. Ima prelep pogled i veliki potencijal za uzivanje i izdavanje.....

 
 
 
  Apartman, JAGODINA, 28.000 €, 46,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Evo predloga za oglas: **Vikend kuća na Moravi – idealna za odmor i ribolov** Prodaje se **legalizovana vikend kuća** smeštena **direktno pored reke Morave**, sa prelepim pogledom i idealnom pozicijom za odmor, vikend uživanje ili porodični beg iz grada. **Glavni objekat:** * Prizemlje:....

 
 
 
  Kuća, BANJA, 29.000 €, 60,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.nekretninegigant.rs

Na prodaju vikend kuca na samo 25 km od Niša u mirnom prirodnom okruzenju Toponicke reke.U neposrednoj blizini se nalazi banjsko kupatilo,centralno kupalište,lekoviti izvor..Kuca je 60 kv,spratnosti P+Pk, nalazi se na ravnom ogradjenom placu 495 kv. Kuca se sastoji od ulaznog dela,kupatila,kuhinje....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 29.000 €, 60,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju vikend kuća u Banji Topilo, na samo 25km od Niša u mirnom i prirodnom okruženju Toponičke reke. Kuća ima spratnost P+PK, površine je 60m2, nalazi se na ravnom, ograđenom placu, površine 497m2. U neposrednoj blizini nalaze se banjsko kupatilo, centralno kupalište u reci,....

 
 
 
  Stan, BAČKA PALANKA, 29.000 €, 62,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 132492, PR/, uknjižen, za renoviranje. Na prodaju stan 62m2 u centru Čelareva. Stan se nalazi u kući gde ima još dva stana. Stan je za kompletno renoviranje i ima deo dvorišta na korišćenje. Uknjižen je 1/1. Agent Dragan. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, BAČKA PALANKA, 29.000 €, 62,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132492, PR/, uknjizen, za renoviranje. Na prodaju stan 62m2 u centru Celareva. Stan se nalazi u kuci gde ima jos dva stana. Stan je za kompletno renoviranje i ima deo dvorista na koriscenje. Uknjizen je 1/1. Agent Dragan. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, BAČKA PALANKA, 29.200 €, 62,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

23.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Čelaravu stan od 62m2 na trećem spratu sa pripadajućim tavanskim prostorom. Uknjiženo.

 
 
 
  Stan, BAČKA PALANKA, 29.200 €, 62,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo u Čelaravu stan od 62m2 na trećem spratu sa pripadajućim tavanskim prostorom. Stan je za kompletno renoviranje. Cena nije fiksna, Informacije na broj telfona: 065 385 88 81. www.status-nekretnine.com A57-22561. .

 
 
 
  Garaža, NIŠ, Medijana, 30.000 €, 26,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se prostrana i suva garaža u blizini Bulevara dr. Zorana Djindjića i Vojne bolnice, na odličnoj i lako pristupačnoj lokaciji. Garaža poseduje zasebna rolo vrata i sopstveno brojilo za struju, a svojim dimenzijama omogućava parkiranje dva gabaritna vozila, što je prava retkost.....

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 30.000 €, 80,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u Paraćinu – mirna lokacija, legalizovana Prodaje se porodična kuća u mirnom delu Paraćin, u ulici Jovana Skerlića. Kuća je legalizovana i nalazi se na placu površine 4,75 ari. Uz kuću se dobijaju i dodatni pomoćni objekti koji pružaju odlične mogućnosti za rad i odlaganje:....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, 31.000 €, 17,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja garaže na Grbavici. Odlična nadzemna garaža od 17m2 na top lokaciji. Odlična kao investicija za izdavanje. Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: +381631899153 Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 31.000 €, 25,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.agencijapragma.com

Lesnina – Jednosoban stan površine 25m2 na petom i poslednjem spratu zgrade bez lifta. Velika zajednička terasa. CG, klima, interfon. Prodaje se sa nameštajem. Uknjižen 1/1. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. Centralno grejanje.

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 31.000 €, 50,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju vikend kuća u mestu Osladić, zaseok Andrići kod Valjevske Kamenice , udaljena je 30 km od Valjeva, na idealnom, mirnom, mestu za zdrav život i uživanje u prirodi i čistom vazduhu. Kuća je po strukturi P+l, površine u osnovi oko 50m2, na 3200m2 uređenog placa sa zasadom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 31.350 €, 57,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Izdaje se renoviran stan na Banovom brdu, u Požeškoj ulici, u neposrednoj blizini Ade Ciganlije, Košutnjaka, DIF-a i tržnog centra Ada Mall. Lokacija pruža odličnu povezanost sa centrom grada i svim delovima Beograda, kao i neposrednu blizinu škola, vrtića, prodavnica i sadržaja potrebnih....

 
 
 
  Kuća, KRUPANJ, 32.000 €, 54,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju vikendica površine 39 m² sa dodatnim pomoćnim objektom od 14 m², smeštena u predivnom prirodnom okruženju u blizini Mačkovog kamena, svega nekoliko minuta od Krupnja. Plac površine 4,34 ari pruža dovoljno prostora za uživanje, sadnju ili uređivanje dvorišta po sopstvenoj....

 
 
 
  Apartman, KRUPANJ, 32.000 €, 54,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Poslovni prostor, POŽAREVAC, 33.000 €, 31,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lokal u Kostolcu u krugu pijace od 31m2 cena 33.000eur struja, voda, kanalizacija Mogućnost kupovine lokala pored i proširenja na ukupno 65 m² . Cena dogovor. VISE INFORMACIJA NA +38165 644 97 67. .

 
 
 
  Kuća, VELIKA PLANA, 33.000 €, 112,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Vikendica se nalazi na 100 m od Milosevackog jezera, 80 km od Beograda, kod Lozovicke cesme i vinarije Radovanovic. Kuca je zidana punom ciglom i ima najbolji polozaj u vikend naselu- sredina jezera, blizina plaze, pogled na Homoljske planine. Osuncana strana, idealno za voce i vinograd.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 33.500 €, 24,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se garsonjera, površine 24m2, na sedmom spratu starije stambene zgrade bez lifta. Zgrada je pozicionirana na odličnoj lokaciji, preko puta medicinskog fakulteta. Zbog same lokacije, stan je odlična investicija za buduće izdavanje. Strukturu stana čini ulazni hodnik, dnevna....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 33.500 €, 33,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju odmah useljiv jednosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Ćupriji. Nekretnina se nalazi u kvalitetno građenoj i održavanoj zgradi, što dodatno doprinosi sigurnosti i dugoročnoj vrednosti investicije. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Z.Stanica, 34.000 €, 18,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 132315, struja, uknjižen. LUX **GARAŽA - PERIONICA** NOVA 18 m2. DVORIŠNA Kanalizacija gradska. Elektro lampa na senzor prilikom prilaska garaži. Visina zidova 4 m. Na nivou zemlje. Rolo automatska vrata na podizanje. Ulaz u dvorište zgrade ima automatsko zaključavanje.....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Z.Stanica, 34.000 €, 18,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132315, struja, uknjizen. LUX **GARAZA - PERIONICA** NOVA 18 m2. DVORISNA Kanalizacija gradska. Elektro lampa na senzor prilikom prilaska garazi. Visina zidova 4 m. Na nivou zemlje. Rolo automatska vrata na podizanje. Ulaz u dvoriste zgrade ima automatsko zakljucavanje.....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 34.000 €, 37,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Pružamo vam priliku da kupite renoviran jednosoban stan na odličnoj lokaciji, kod Doma zdravlja u Ćupriji. Stan se nalazi na drugom spratu i odlikuje ga funkcionalan raspored. Sastoji se od hodnika, velike sobe, kupatila, trpezarije sa kuhinjom, ostave i terase koja nije ušla u kvadraturu....

 
 
 
  Kuća, PRNJAVOR, 34.000 €, 109,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se kuća za rušenje od 109m2 na placu od 578m2. Lokacija je odlična, nalazi se blizu Partizanske ulice . CENA 34.000e. Kuća, Sombor | Prodaja · 109m² · 34.000€.

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 34.000 €, 154,00 m2 cca 220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je prelepa kuća površine 154m² smeštena na prostranom placu od 14 ari, idealna za porodičan život, vikendicu ili unosan posao izdavanja apartmana. Nekretnina je organizovana u tri odvojena apartmana, od kojih svaki poseduje sopstveno kupatilo, pružajući maksimalnu privatnost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 34.300 €, 21,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Petrovaradin, Alibegovac. PRODAJE SE GARSONJERA U IZGRADNJI IZ KOMPENZACIJE! Stan se knjiži kao garažni stan, površine je 21m2 i u osnovi je garsonjera. Nalazi se u okviru privatnog kompleksa na Alibegovcu, u urbanoj vili na prvom spratu od dva sprata. Grejanje je podno - toplotne....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 35.000 €, 24,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju izuzetan stan u potkrovlju koji predstavlja savršen spoj vrhunskog kvaliteta gradnje i prirodnog mira. Stan se nalazi na prelepoj lokaciji okruženoj bujnim zelenilom, pružajući budućim vlasnicima izolaciju od gradske buke i prelep pogled. Zahvaljujući kvalitetnoj gradnji,....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 35.000 €, 28,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je poslovni prostor površine 28 m² koji predstavlja odličnu priliku za investiciju ili pokretanje sopstvenog biznisa. Lokal je trenutno u funkciji i u njemu posluje računovodstvena agencija, što potvrđuje njegovu funkcionalnost i pogodnost za obavljanje kancelarijskih i uslužnih....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 35.000 €, 30,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednosoban stan u salonskoj kući u blizu centra grada. Sastoji se od hodnika u kom je smeštena kuhinja i trpezarija, kupatila i jedne veće sobe. Prozori su pvc, vodovod i kanalizacija su gradski. Grejanje je na struju ili crepanu peć. Uz stan se prodaje legalizovani pomoćni....

 
 
 
  Stan, SMEDEREVO, 35.000 €, 33,00 m2 cca 1060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

23.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Centar kod Trga Nikole Krge. Stan u prizemlju jednospratne kuće. Odvojena uknjižena nekretnina, polurenoviran. Podrum, parking u zajedničkom dvorištu. Agencijska provizija 2% od dogovorene kupoprodajne cene. Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu lokaciju.....

 
 
 
  Kuća, POŽAREVAC, 35.000 €, 74,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća od 74m2 u ulici Vojvode Milenka na placu od 5,45ari struja,voda cena 35.000eur VISE INFO NA 065 644 97 67 .

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 35.000 €, 75,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja seoskog domacinstva-Poskurica-Kragujevac(Centar)Prodaje se seosko domaćinstvo 1 km od Kragujevca u centru sela Posukurice. Imanje je površine 2,2 hektara od čega je 60 ari gradjevinsko zemljište a ostalo šumsko i poljuprivredno (1. klasa). Imanje je u jednom komadu i na njemu....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 35.000 €, 89,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se prizemna kuća u Bresju, u okolini Jagodine, površine 89 m², na placu od 3 ara. Kuća je sa pločom i odmah useljiva. Sastoji se od velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, hodnika, kupatila i velike terase. Ima odličan prilaz sa asfaltnog, glavnog....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 36.000 €, 27,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja lokala u Nisu(Centar)Prodaja lokala u centu Nisa u sklopu trznog centra Gorca. Lokal je 27 kv sa sanitarnim cvorom, brzo useljiv. Za sve dodatne informacije pozovite agenciju Gigant na tel. 018-299-229 064-538-11-99. Agencija Gigant je upisana u registar posrednika pod brojem....

 
 
 
  Poslovni prostor, POŽAREVAC, 36.000 €, 34,00 m2 cca 1060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lokal od 34m2 u Kostolcu u krugu pijace mogucnost prosirenja lokala za 31m2 cena 40.000eur VISE INFO NA 065 644 97 67 .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 36.200 €, 43,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Tražite savršeno mesto za odmor, porodičnu kuću ili bavljenje poljoprivredom? Na prodaju je prostran plac u mirnom prigradskom naselju, na svega par minuta vožnje od centra Jagodine. Glavne karakteristike: Površina: 15 ari – prostran i funkcionalan plac pogodan za različite namene....

 
 
 
  Poslovni prostor, STARA PAZOVA, 36.400 €, 28,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Poslovni prostor sa kompletnim kupatilom. Na izuzetnoj lokaciji u centru grada. U ponudi je i lokal pored od istog vlasnika, od 20 m2. Za kupovinu oba lokala, cena po dogovoru. Agencijska provizija za kupca 1000 eura u dinarskoj protivvrednosti. Broj agencije u Registru posrednika....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 36.500 €, 56,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Započet objekat u industrijskoj zoni sa priključkom na trofaznu struju i gradsku vodu. Ima kompletan projekat za objekat sa spratom i potkrovljem. Odlično mesto za više vrsta delatnosti,Uz glavni put prema Ribaru. Zakažite razgledanje u terminu koji Vama odgovara! 00381 69 2 111 999....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 37.000 €, 93,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je prostrano seosko imanje ukupne površine 91,63 ara, koje se sastoji od više spojenih parcela i prodaje se isključivo kao celina. Na placu se nalazi kuća površine 93 m², koja zahteva adaptaciju, ali poseduje odličan raspored i predstavlja dobru osnovu za uređenje po sopstvenim....

 
 
 
  Poslovni prostor, SOMBOR, 37.500 €, 36,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

*Na prodaju lokal u Somboru, 700m od centra grada. -Površina lokala je 36 m2 i obuhvata jednu veliku prostoriju i jednu manju-magacinski deo i sanitarni čvor. -Grejanje je na struju-klima uređaj. -Lokal poseduje svoj vodomer, kao i strujomer. -Lepo održavan, svetao i prozračan. -Lokal....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 467)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>