• GoHome Professional
do 140 m2 što jeftiniji - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • do 140 m2 što jeftiniji - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 140 m2 što jeftiniji

  • Za upit "do 140 m2 što jeftiniji" pronađeno 114 219 nekretnina - prosečna cena 2.463 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 140000 eura
    • do 180000 eura (prosečna cena)
    • do 220000 eura
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 531 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, ČOKA, 21.500 €, 120,00 m2 cca 180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća 120m starije gradnje na obali reke Tise u selu Sanad , blizu drzavne dve granice sa Madjarskom i Rumunijom . Plac 933m2, ima par pomoćnih objekata: , ostava, šupe , čardak, , bašta U dvorištu ima zasad voća koje radja uglavnom kruške i jabuke. Grejanje u kući je na....

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 21.500 €, 113,00 m2 cca 190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Plac u suvlasništvu, nedeljiv, Hvala što ste izdvojili Vaše vreme i posetili ovaj oglas. Želimo Vam srećnu i uspešnu kupovinu. Kuća, Paraćin | Prodaja · 113m² · 21.500€.

 
 
 
  Kuća, ŠID, 21.500 €, 68,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća, Ilinci površina kuće 68 m2 površina placa 2611 m2 Tri sobe/kupatilo/hodnik/ House, Ilinci house area 68 m2 plot area 2611 m2 Three rooms/bathroom/hallway/ Дом, Ильинчи площадь дома 68 м2 площадь участка 2611 м2 Три комнаты/ванная/коридор/ Terasa, Parking, garaža, Tavan.

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 21.500 €, 62,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

*Na prodaju vikend kuća na putu za Žarkovac. -Površina vikend kuće je 62 m, a placa je 4276 m2. -Vikend kuća obuhvata hodnik, jednu spavaću sobu, kuhinju sa trpezarijom i dnevnim boravkom, kao i veliku prostranu terasu. -Grejanje je na čvrsto gorivo. - Voda bunarska, struja ispred....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 21.500 €, 43,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lep, potpuno opremljen stan na top lokaciji. Ugao Kosančić Ivana i Devet Jugovića. Grejanje na gas, plaća se samo u zimskoj sezoni. Useljiv odmah. Nije pet friendly. Potreban depozit, Terasa, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 21.500 €, 43,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo dvosoban stan- salonac površine 43m2, idelan za poslovni / kancelarijski prostor. Nalazi se u blizini Gradske uprave, katastra nepokretnosti, Poštanske štedionice u ul. 27. Marta. Na 1. spratu do 4. salonske zgrade sa mermernim ulazom. Grejanje na struju:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 21.500 €, 43,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119696, III/V, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, stambena zgrada. Izdaje se stan, 43m2, kod Lidla i skretanja na Ribarac. Stan je ulično orjentisan sa pogledom na Frušku goru. Do sada je neuseljava. Stan je kompletno namešten i poseduje svu belu tehniku -....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 21.500 €, 43,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem jednoiposoban renoviran , kompletno namešten stan u širem centru. Potreban depozit, Terasa, Lift, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 21.500 €, 43,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se komforan, lepo namešten dvosoban stan, opremljen novim modernim nameštajem. Cena 500 eura. Tel. 0646685341 Snežana Potreban depozit, Terasa, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 21.500 €, 43,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Trg Marije Trandafil. Neposredna blizina strogog centra grada, Matice srpske i škole. Kompletno namešten, veoma komforan dvosoban stan sa dve galerije. Ovaj lep stambeni prostor modernog enterijera odlikuju odlično iskorišćen prostor i funkcionalan raspored.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 21.500 €, 43,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE LEPO NAMESTEN STAN,NOVA ZGRADA. STAN JE USELJIV OD 15.09. IZDAJE SE OZBILJNIM ZAKUPCIMA NEPUŠAČIMA. DEPOZIT U VISINI KIRIJE. UGOVOR NA GODINU DANA. AGENCIJSKA PROVIZIJA 50% 069780578 Potreban depozit, Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 11c, 21.500 €, 43,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude dvosoban, namešten, odmah useljiv stan. Depozit u visini jedne kirije. Hvala što ste izdvojili vreme za naš oglas! Agencijska provizija 50% Lift, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 21.500 €, 43,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Kej, ulica Filipa Višnjića. Odličan, nov, kompletno namešten jednoiposoban stan nadomak šetališta keja, Riblje pijace, Dunavskog parka i fakulteta. Ovaj lep stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i terasa. VI sprat u novoizgrađenom....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Voždovac, 21.500 €, 15,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U prodaji je garažno mesto na klackalici u novogradnji na Vojvode Stepe, jedna od najprometnijih ulica Voždovca, u neposrednoj blizini Voždovačke crkve. Broj agenta - +381644574670 Parking u ovom kraju je hronični problem, što ovo mesto čini vrednom investicijom. Objekat je u izgradnji,....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Lekino Brdo, 21.500 €, 14,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se garažno mesto u stambenoj zgradi u ulici Braće Kovač, na odličnoj i traženoj lokaciji. Garažno mesto se nalazi u podzemnoj garazi (donja klackalica), sa lakim i komfornim prilazom. Pogodno za parkiranje svih tipova vozila, uključujući i veće automobile. Prostor je obeležen....

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 21.523 €, 18,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2023.,

www.heroldo.com

MOGUĆNOST KUPOVINE UZ UČEŠĆE OD 80% PREOSTALIH 20% NA KRAJU!!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu neverovatnu ponudu da kupite stan po sniženoj ceni za samo 1300 evra sa PDV-om New District designed by INC je najsavremeniji stambeni kompleks sa jedinstvenim pristupom eleganciji....

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 21.523 €, 17,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 21.600 €, 36,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9109441.Izdaje se namešten poslovni prostor, na trećem spratu stambene zgrade sa liftom. Stan se može izdati potpuno prazan, i pogodan je za obavljanje tihe delatnosti. Ima 36m2 i wc. Useljiv od 15.12.2024. godine. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 21.600 €, 36,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Bulevar oslobođenja, ulica Kosančić Ivana. Nov, neuseljavan, kompletno namešten jednoipoosban stan nadomak Bulevara oslobođenja i Futoške pijace. Ovaj enterijerski lepo uređen stambeni prostor čine dnevni boravak sa kuhinjom, spavaća soba, kupatilo sa tuš kabinom i terasa.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 21.600 €, 36,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Niska ul, 1 soban, 36m2, CG, lift, 1/5, parking, interfon, klima, video nadzor, garaza po dogovoru. Izuzetan stan, lux u srcu Vračara u Niskoj ulici, kompletno/moderno renoviran, opremljen novim namestajem i tehnikom. Nalazi se u mirnoj ulici za stanovanje, orijentisan ka ulici, svetao....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 21.600 €, 36,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Bulevar oslobođenja, ulica Kosančić Ivana. Nov, neuseljavan kompletno namešten, po strukturi jednoiposoban stan u neposrednoj blizini Futoške pijace, centar grada, Bulevara oslobođenja. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijskim delom i kuhinjom, spavaća....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 21.600 €, 36,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se potpuno renoviran stan u samom centru Novog Sada, uz dodatnu pogodnost garažnog mesta u suterenu zgrade. Ovaj stan se nalazi u izuzetno očuvanoj zgradi koja ima oko 15 godina. Enterijer je potpuno obnovljen, a nameštaj je nov i prilagođen aktuelnim standardima. Renovirano....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 21.600 €, 36,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno opremljen, neuseljavan stan na atraktivnoj lokaciji - Bulevar Oslobođenja. Nalazi se na V spratu zgrade sa liftom. Dvorišno orijentisan. Sadrži sledeće prostorije: dnevna soba sa kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i terasa koja gleda na dvorište. Stan je opremljen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 21.600 €, 36,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno, moderno, opremljen stan na 5. spratu u novoizgrađenoj zgradi u Ćirpanovoj ulici. Dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo, terasa. NIski mesečni troškovi. Blizina Bulevara, centra, autobuske stanoce, marketa, restorana. Useljivo od 10.09.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 21.600 €, 27,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 85121, VI/VII, klima, lift, nov luks, novogradnja, garaza, parking, stambena zgrada. U ponudi za izdavanje je potpuno nov, namešten stan na odličnoj lokaciji! Stan je moderno i vrlo funkcionalno opremljen. Nalazi u blizini Kule Beograd, tržnog centra Galerija, Kliničkog....

 
 
 
  Kuća, VRBAS, 21.630 €, 72,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Povoljna Prilika! Nudi se na prodaju kuća 72 m2 u Kucuri, s pripadajućim placem 503m2, jako lepa lokacija, uknjižena, građevna dozvola, asfaltirani prilaz, svi priključci, voda, kanalizacija, blizina DTD. Za dodatne informacije nazovite naše agente prodaje š: 551793 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 21.700 €, 31,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi! Sjajan jednoiposoban stan na fantastičnoj lokaciji. Nalazi se na drugom spratu a prostire se na površini od 31m2. U potpunosti je opremljen lepim, potpuno novim i kvalitetnim, pažljivo biranim nameštajem. U cenu mesečne kirije uračunato je i numerisano parking mesto....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, 21.800 €, 11,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Bulevar oslobođenja, ulica Futoška. Garažno parking mesto veličine 11m2. Nalazi se u suterenu zgrade, kolektivna garaža. Pozicionirana na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini strogog centra grada, Bulevara oslobođenja, Futoške pijace. Uknjiženo. (Vinson nekretnine, Novi....

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 22.000 €, 114,00 m2 cca 190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U Bečeju ( Novo Selo ) , prodaje se trosobna porodična kuća površine od 114 m 2 sa pomoćnim objektima zasebne površine 38m 2 , 25 m 2 i 15 m 2 na parceli površine od 1357 m 2 . Kuća je pretežno od mešovitog materijala i u solidnom stanju. Nekretnina poseduje monofaznu struju. Ova....

 
 
 
  Kuća, VRANJE, 22.000 €, 110,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u selu Lepčince, u okolini Vranja, idealna za one koji traže mir u lepom prirodnom okruženju. Površina placa na kome se nalazi objekat je 505m2 sa direktnim izlazom na put (glavna ulica - Pantelejmonksa) u širini od 15m. Preko puta kuće se nalazi još jedna parcela....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 22.000 €, 105,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2025.,

www.heroldo.com

Oaza Mira je savršen izbor za sve koji žele pobjeći od gradske gužve i u potpunosti se opustiti u prirodi. Smeštena na vrhu Đurđevog Brda, ova vikendica pruža očaravajući pogled na planinu Rtanj, kao i na Crni Vrh i Juhor. Vikendica ima površinu od 105m² i nalazi se na placu od 11,....

 
 
 
  Apartman, JAGODINA, 22.000 €, 105,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Oaza Mira je savršen izbor za sve koji žele pobjeći od gradske gužve i u potpunosti se opustiti u prirodi. Smeštena na vrhu Đurđevog Brda, ova vikendica pruža očaravajući pogled na planinu Rtanj, kao i na Crni Vrh i Juhor. Vikendica ima površinu od 105m² i nalazi se na placu od 11,35....

 
 
 
  Farma, ČAČAK, 22.000 €, 100,00 m2 cca 220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se seosko domaćinstvo u selu Katrga, na 3 km od Mrčajevaca. Na imanju koje se sastoji od 50 ari okućnice i 50 ari livade u blizini aerodroma Lađevci, se nalaze dve kuće i pomoćni ekonomski objekti. Imanje se nalazi do asfaltnog puta, ima trofaznu struju, mogućnost priključka....

 
 
 
  Kuća, RAČA, 22.000 €, 100,00 m2 cca 220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u Malom Krčmaru, površine 8486 m2 poljoprivredno zemljište, njiva i voćnjak, na kome je sagrađena po projektu porodična stambena zgrada, prizemlje i potkrovlje, površine oko 100 m2. Od prostorija u prizemlju ima hodnik, dve spavaće sobe, kupatilo i kuhinja sa dnevnim....

 
 
 
  Kuća, KNIĆ, 22.000 €, 100,00 m2 cca 220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se seosko domaćinstvo u selu Konjuša-opština Knić. Na parceli se nalazi kuća površine 100m2 zidana šezdesetih godina, čvrste gradnje, sastoji se od kuhinje, dve sobe, ostave, kupatila i podruma. Kuća poseduje priključak struje i seosku vodu. Dva voćnjaka na kome su posađene....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 22.000 €, 98,00 m2 cca 220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Kuća za rušenje upisana na 98 m2 na placu od 13,49 ari. Frontalni deo placa iznosi 25m. Na placu postoji monofazna struja i voda, nalazi se u mirnoj ulici naseljenog mesta Aradac. Uknjižena 1/1. Cena nije fiksna. Uknjižena 1/1 .

 
 
 
  Kuća, ARADAC, 22.000 €, 98,00 m2 cca 220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, REKOVAC, 22.000 €, 97,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se prostrano seosko domaćinstvo u selu Ursule, 6 km od Rekovca!Glavna kuća veličine 97 m2 – moderno koncipiran prostor sa dnevnim boravkom, kuhinjom i trpezarijom, četiri spavaće sobe raspoređene na dva nivoa, kupatilo (sva sanitarija već kupljena), ostavom, hodnikom i terasom.Dodatna....

 
 
 
  Kuća, SOKO BANJA, 22.000 €, 96,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.angazman-nekretnine.rs

U selu Šarbanovac, opština Sokobanja, na južnim obroncima planine Rtanj udaljeno od banje 7km, na nadmorskoj visini od 530m2, prodaju se stara kuća i pomoćna zgrada od čerpića u centru sela, ispod asfaltnog puta parcela od 10 ari 39m2, sa kućom od 55m2, pomoćnom zgradom od 41m2 i....

 
 
 
  Kuća, VALJEVO, 22.000 €, 86,00 m2 cca 260 €/m2